لوله بازکنی تهرانسر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

تهرانسر در منطقه 21 تهران که شامل چهار بخش شمالی، جنوبی، غربی، و شرقی می‌شود. جزو مناطقی است که تحت پوشش نیروهای فعال و باتجربه نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر در گروه فنی لوله بازکنی درستکار می‌باشد. انسداد لوله فاضلاب بسیار آزاردهنده است، و به دلیل ایجاد بوی نامطبوع تحمل محیط را بسیار سخت می‌کند. و نیاز به اقدام فوری جهت رفع مشکل وبرطرف کردن بوی نامطبوع است، تیمی از تکنسین‌های لوله بازکنی در گروه فنی لوله بازکنی درستکار آماده ارائه خدمات لوله بازکنی در کلیه مناطق تهرانسر توسط تجهیزات مدرن و بروز از جمله ابزار لوله بازکنی پمپ تراکم هوا و فنرزنی برقی لوله فاضلاب می‌باشند.

شماره نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر 99 80 967 0912
ساعت کاری نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر لوله بازکنی تهرانسر شبانه روزی بدون تعطیلی

کارشناسان ما انسداد لوله های فاضلا شما را با قیمت بسیار مناسب و تخفیف برطرف خواهند نمود. نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر و نیروهای حرفه ای و باسابقه در تهران تلاش می کنیم تا رضایت شما عزیزان را جلب کنیم. این مرکز معتبر لوله بازکنی با ارائه خدمات باکیفیت  و استفاده از تجهیزات لوله بازکنی فنری به صورت شبانه روزی در خدمت شما ساکنین محترم این منطقه و محله های منتهی به آن می‌باشد. متخصصین ما حتی در روزهای سرد و در زمان بارش و برف و باران برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب به صورت 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی به ساکنین تهرانسر هستند.

لوله بازکنی تهرانسر با 20% تخفیف  گروه فنی لوله بازکنی درستکار

لوله بازکنی تهرانسر با 20% تخفیف 

طبق تصمیم مدیریت محترم نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر گروه فنی لوله بازکنی درستکار برای رفاه حال شما عزیزان و با درک شرایط موجود در کشور کلیه خدمات لوله بازکنی با 20 درصد تخفیف محاسبه می‌شود. شما عزیزان ساکن در مناطق مختلف تهرانسر و محله‌های اطراف می‌توانید به صورت 24 ساعته با مرکز پشتیبانی ما تماس بگیرید، و در کمتر از 20 دقیقه از خدمات تکنسین‌های ما با تجهیزات کامل و انواع دستگاه‌های مناسب بهره‌مند گردید. خدمات ارائه شده توسط نیروهای لوله بازکنی اعزامی ما توسط دستگاه‌های مختلف مانند فنرزن برقی، پمپ فشار هوا و …. انجام می‌گیرد.

متخصصین ما بعد از بررسی دقیق محل با توجه به نوع و شدت گرفتگی لوله و متراژ لوله گرفته از فنری مناسب برای رفع گرفتگی استفاده خواهند کرد. تکنسین‌های فعال این مرکز کلیه خدمات لوله بازکنی را با رعایت تمامی نکات و پروتکل‌های بهداشتی موجود ارائه می‌دهند. فنرزن برقی به دلیل توانایی بالا در رفع انواع گرفتگی‌ها به علاوه لایروبی رایگان تراشیدن رسوبات موجود در لوله‌ها بیشتر از بقیه ابزار لوله بازکنی توسط مراکز و متخصصین این حوزه به کار گرفته می‌شود.

لوله بازکنی خیابان تهرانسر کمتر از 30 دقیقه گروه فنی لوله بازکنی درستکار

لوله بازکنی خیابان تهرانسر کمتر از 30 دقیقه

لوله بازکنی خیابان تهرانسر توسط کارشناسان نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر در گروه فنی لوله بازکنی درستکار در کمتر از 30 دقیقه انجام خواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکلی در لوله‌های فاضلاب می‌توانید با تماس با مرکز ما بعد از اعلام مشکل در مدت زمان کوتاهی از خدمات مورد نیاز خود توسط همکاران تیم ما بوسیله ابزار مناسب برخوردار گردید. ما به شما اهالی محترم کلیه مناطق و محله‌های این منطقه در غرب تهران اطمینان می‌دهیم، که بهترین خدمات را با نازلترین قیمت ارائه خواهیم داد.

سیستم لوله‌کشی به کار رفته در تمام ساختمان‌ها بعد از مدت طولانی و استفاده مکرر دچار رسوبات و انسداد شده، که امری کاملا طبیعی است. نیروهای لوله بازکن اعزامی ما با در نظر گرفتن طول لوله دستگاه مناسب را انتخاب کرده، و به سرعت و در کمترین زمان گرفتگی را برطرف خواهند نمود. در انتها بعد از رفع انسداد ، لوله را با فشار بالای آب شستشو می‌دهند، تا بوی نامطبوع موجود در داخل لوله‌های فاضلاب به طور کامل از بین برود.

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر چیست؟ گروه فنی لوله بازکنی درستکار

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر چیست؟

با توجه به فعالیت گسترده ما در زمینه ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی در سرتاسر تهران بخصوص منطقه غرب تهران شما می‌توانید از مزایای زیادی برخوردار گردید، که در ادامه به آنها اشار خواهیم کرد:

 • ارائه خدمات لوله بازکنی با تخفیف 20%
 • حضور نیروهای فنی در کمتر از 30 دقیقه
 • دریافت هزینه بعد از اطمینان از رفع کامل گرفتگی
 • ارائه خدمات شبانه روزی در کلیه مناطق و محله‌های تهرانسر
 • استفاده از وسایل فنری، پمپ‌های بادی و آبی پیشرفته
 • رفع انواع گرفتگی با هر شدت و نوعی
 • ارائه خدمات بدون تعطیلی و به صورت 24 ساعته
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از فنرهای مجزا
 • ارائه خدمات لوله بازکنی با پشتیبانی دائم
 • ارائه خدمات لوله بازکنی تضمینی با ارائه فاکتور
 • و … .

چگونگی تعیین هزینه انواع خدمات لوله بازکنی تهرانسر؟ گروه فنی لوله بازکنی درستکار

چگونگی تعیین هزینه انواع خدمات لوله بازکنی تهرانسر؟

محاسبه و تعیین هزینه خدمات لوله بازکنی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد، که در فاکتور ثبت و به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

 مهمترین عوامل تاثیرگذار بر محاسبه قیمت خدمات لوله بازکنی شامل این موارد است:

 1. مدت زمانی که جهت رفع گرفتگی لوله صرف میشود، گاهی به دلیل فرسودگی لوله شدت آن زمان زیادی طول میکشد
 2. تعداد لوله هایی که در ساختمان دچار انسداد شده
 3. شدت، علت و نوع گرفتگی لوله فاضلاب
 4. روش بکار گرفته شده برای رفع انسداد فاضلاب
 5. متراژ و عمق چاه فاضلاب
 6. متراژ و نوع فنر مورد استفاده
 7. و … .

البته باید متذکر شویم که تمامی موارد ذکر شده در بالا بعد از بازدید کارشناسان و مشخص شدن هر کدام از موارد محاسبه و اعلام خواهد شد.

لوله بازکنی تهرانسر و تراش رسوبات و لایروبی با فنرزنی برقی فاضلاب گروه فنی لوله بازکنی درستکار

لوله بازکنی تهرانسر و تراش رسوبات و لایروبی با فنرزنی برقی فاضلاب

فنرزن برقی که توسط یک ژنراتور برقی فعالیت می‌کند، یکی از پرکاربردترین روش‌ها در بین ابزار دیگر لوله بازکنی است، که در بیشتر شرکت‌های لوله بازکنی و متخصصین مورد استفاده قرار می‌گیرد. که با استفاده از این دستگاه مدرن می‌توانیم تا عمق 100متری انواع گرفتگی‌ها را رفع نماییم، نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است.

با اتصال یک فنر مناسب و فعال کردن موتور الکتریکی که منجربه چرخش فنر در انواع لوله‌های فاضلاب می‌شود، با یک لرزش قوی و رو به جلو، تمامی موانع داخل لوله‌ها خرد کرده و مسیر را باز خواهد کرد. این وسیله پرقدرت در در هر نوع گرفتگی در لوله‌های و با هر شدتی از انسداد بکار گرفته می‌شود، که در آلیاژهای مختلف و متراژهای متفاوت تولید و در اختیار مراکز لوله بازکنی قرار گرفته است.

علائم گرفتگی چاه فاضلاب در تهرانسر چیست؟ نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

علائم گرفتگی چاه فاضلاب در تهرانسر چیست؟

زمانی که چاه فاضلاب در نقاط مختلف ساختمان دچار گرفتگی شده است، نشانه‌هایی که می‌تواند ما را متوجه بروز گرفتگی در این نواحی کند شامل این موارد می‌شود:

 1. تخلیه آب در آن محل به سختی صورت می‌گیرد
 2. جمع شدن و بالا آمدن آب در اطراف لوله فاضلاب
 3. استشمام بوی زننده و نامطبوع از داخل لوله
 4. بالازدگی  آب از سیفون آشپزخانه، کف و لوله‌های تخلیه ماشین های ظرفشویی و لباسشویی
 5. وجود رسوب در اطراف چاه فاضلاب
 6. وجود حشرات موذی مانند سوسک در اطراف چاه فاضلاب

در صورتی که با هر یک از این علائم مواجه شدید، و  نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی داشتید. می توانید به صورت 24 ساعته با همکاران ما در این مجموعه فنی تماس گرفته، و از خدمات نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر توسط نیروهای تمام وقت و باتجربه حاضر در گروه فنی لوله بازکنی درستکار برخوردار گردید.

لوله بازکنی با کمترین آلودگی و استفاده از فنر مجزا کلیه مناطق تهرانسر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

لوله بازکنی با کمترین آلودگی و استفاده از فنر مجزا کلیه مناطق تهرانسر

بازکردن هر گونه گرفتگی در مکان‌های مختلف ساختمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کمترین آلودگی توسط نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر گروه فنی لوله بازکنی درستکار در تمامی مناطق تهرانسرانجام می‌پذیرد. نیروهای لوله بازکنی اعزامی از طرف این مرکز معتبر لوله بازکنی موظف هستند، تا کلیه خدمات لوله بازکنی را بادقت بالا و کمترین میزان آلودگی انجام دهند.

همچنین بعد از اتمام کار حتما متعهد هستند، محل مورد نظر را به طور کامل تمیز کرده و به مشتریان محترم ساکن در منطقه تهرانسر تحویل دهند. مهمترین نکته از نظر بهداشتی جهت رفع انسداد چاه‌های فاضلاب، استفاده از فنرهای مجزا در رفع گرفتی در مکان‌های مختلف است. به طور مثال استفاده از فنری که جهت رفع گرفتگی در فاضلاب سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار گرفته است، مناسب بازکردن فاضلاب‌های آشپزخانه نمیباشد.

که این موضوع مهم توسط کارشناسان کاملا رعایت می‌شود، زیرا سلامت ساکنین برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. همکاران پشتیبانی تیم ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی و راهنمایی شما وارائه خدمات لازم به شما عزیزان ساکن در این منطقه در غرب تهران و محله های اطراف آن هستند.

ضمانت 100% لوله بازکنی تهرانسر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

ضمانت 100% لوله بازکنی تهرانسر

شاید برای شما عزیزان ساکن در منطقه تهرانسر پیش آمده باشد، که لوله فاضلاب خانه و محل کار شما دچار گرفتگی شده باشد. و پس از دریافت خدمات لوله بازکنی مجددا پس از چند روز دوباره با مشکل انسداد لوله مواجه شده باشید. که میتواند بسیار ناراحت کننده باشد، در صورتی که اگر کار به درستی و اصولی انجام میشد. دیگر چنین شرایطی رخ نمیداد، متخصصین نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر گروه فنی لوله بازکنی درستکار تمامی خدمات مورد نیاز شما را با تضمین 100% باز شدن محل کرفنگی ارائه خواهند داد.

نیروهای لوله بازکن ما متعهد هستند که بعد از اتمام کار با تست محل گرفتگی از بازگشایی کاکل آن اطمینان حاصل نمایند.کارشناسان ما به مشتریان اطمینان می‌دهند، که این مجموعه لوله را به طور کامل باز کرده و به دست مشتری خواهند سپرد. و تا زمانی که مشخص شود که مسیر به طور کامل باز شده است، هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهند کرد.

ارائه انواع خدمات لوله بازکنی و فنرزنی لوله فاضلاب تهرانسر شبانه روزی - بدون تعطیلی گروه فنی لوله بازکنی درستکار

ارائه انواع خدمات لوله بازکنی و فنرزنی لوله فاضلاب تهرانسر شبانه روزی – بدون تعطیلی

ارائه انواع خدمات لوله بازکنی در تهرانسر در منطقه 21 شهرداری تهران یکی از خدماتی است، که به صورت شبانه‌روزی جهت رفع سریع مشکلات ایجاد شده در زمان بروز گرفتکی مانند، جلوگیری از آلودگی بیشتر توسط تیم متخصصین تمام وقت ما در این مرکز لوله بازکنی در اسرع وقت انجام می‌شود. ارائه خدمات شبانه‌روزی به ساکنین عزیز در این منطقه و محله‌های اطراف این امکان را می‌دهد، که خدمات مورد نیاز را در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایند.که شامل موارد زیر است:

 1. بازکردن گرفتگی چاه فاضلاب‌ها و سیفون آشپزخانه فوری
 2. برطرف کردن گرفتگی چاه فاضلاب سرویس‌های بهداشتی شبانه‌روزی
 3. فنرزدن گرفتگی راه آب حمام همه روزه
 4. فنرزدن و بازکردن گرفتگی فاضلاب‌های پارکینگ، حیاط، تراس، حیاط خلوت و پشت بام 7 روز هفته
 5. رفع گرفتگی منهول و فاضلاب شهری اگو درکمترین زمان
 6. بیرون آوردن انواع اشیاء سقوط کرده در چاه فاضلاب
 7. رفع گرفتگی فاضلاب‌ها با مصالح ساختمانی

خدمات لوله بازکنی غرب تهران تهرانسر 24 ساعته گروه فنی لوله بازکنی درستکار

خدمات لوله بازکنی غرب تهران تهرانسر 24 ساعته

گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان‌های اداری و مسکونی در هر ساعتی از شبانه‌روز امکان پذیر است. و به دلیل اختلاتی که بروز این اتفاق ایجاد خواهد کرد، نیاز به اقدامات سریع جهت رفع آن می‌باشد. با توجه به این مشکلات تیم متخصصین نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر در گروه فنی لوله بازکنی درستکار به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق آماده ارائه خدمات به شما اهالی محترم این منطقه در غرب تهران است.

در همین راستا خدمات لوله بازکنی در شمال، شرق، غرب و جنوب تهرانسر ارائه می‌شود. و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیلات رسمی با شماره موجود تماس گرفته و بعد از دریافت راهنمایی درخواست خود را جهت اعزام نیرو به همکاران ما در این مرکز اعلام نمایید.

روش‌های مختلف لوله بازکنی تهرانسر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

روش‌های مختلف لوله بازکنی تهرانسر

راه های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد، که متخصصین نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر در گروه فنی لوله بازکنی درستکار بعد از دریافت اطلاعات کامل شما در زمان تماس با پشتیبانی بهترین و موثرترین روش را جهت رفع مشکل انتخاب خواهند کرد.

روش‌ها و ابزارهای مختلف لوله بازکنی عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی
 • کمپرسور هوا
 • دستگاه مکش
 • واترجت
 • گیره‌های مخصوص خارج کردن اشیاء

دستگاهی که به طور معمول توسط متخصصین ما مورد استفاده قرار می‌گیرد، فنر برقی است. زیرا این وسیله قارد به رفع انواع گرفتگی با هر شدت و نوعی می‌باشد، و در صورتی که نتواند لوله مسدود شده را باز کند، اقدام به استفاده از وسایل دیگر خواهند کرد. فنر توانایی رفع تمام گرفتگی‌ها از جمله خارج کردن راحت موی بلند، تراش رسوبات و  مواد چربی همچنین کندن مصالح ساختمانی مانند، سیمان و چیزهای دیگر است.

لازم به ذکر است که فنر به لوله‌های تخلیه یا توالت فرنگی ایرانی و فرنگی آسیبی نمی‌رساند، زیرا متخصصین ما از پوشش مناسب در زمان بکارگیری آن در رفع انسداد توالت‌های فرنگی خواهند کرد. در برخی موارد که فنر پاسخگو نباشد، برای بازکردن لوله آشپزخانه، حمام،سرویس ایرانی و فرنگی از دستگاه پمپ فشار هوا استفاده خواهند کرد. کمپرسور فشار هوا به دلیل صدای زیاد و پرتاب مواد به محیط کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، و هنگام بکارگیری آن باید تمامی راه‌های خروجی لوله فاضلاب بسته و فقط ورودی مسدود شده در آن باز باشد. پمپ باد برای مواردی که انسداد براثر ورود سیمان یا قیری است، به هیچ عنوان مناسب نیست.

برای دریافت فوری خدمات از نمایندگی لوله بازکنی جاده مخصوص هم می‌توانید درخواست نیرو به طور شبانه روز انجام دهید.

محدوده تحت پوشش نمایندگی لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر شرقی لوله بازکنی تهرانسر غربی
لوله بازکنی تهرانسر شمالی لوله بازکنی تهرانسر جنوبی
لوله بازکنی بلوار گلها تهرانسر لوله بازکنی خیابان گلناز فوری در تهرانسر
لوله بازکنی بلوار مالک اشتر فوری در تهرانسر لوله بازکنی بلوار بهشتی فوری در تهرانسر
لوله بازکنی خیابان صدف فوری در تهرانسر لوله بازکنی بلوار تهرانسر
لوله بازکنی شهرک دریا فوری در تهرانسر لوله بازکنی خیابان ترابی فوری در تهرانسر
لوله بازکنی بلوار شاهد فوری در تهرانسر لوله بازکنی بلوار مطهری فوری در تهرانسر
لوله بازکنی بلوار یاس فوری در تهرانسر لوله بازکنی خیابان آفرینش فوری در تهرانسر
لوله بازکنی بلوار لاله فوری در تهرانسر لوله بازکنی بلوار شهرک تهرانسر
لوله بازکنی خیابان مروارید فوری در تهرانسر لوله بازکنی خیابان بدخشان فوری در تهرانسر
لوله بازکنی باشگاه نفت تهرانسر لوله بازکنی خیابان گلایل فوری در تهرانسر
لوله بازکنی میدان کمال الملک فوری در تهرانسر لوله بازکنی شهرک پاسداران
لوله بازکنی خیابان محمود جعفری فوری در تهرانسر لوله بازکنی شهرک آسمان
لوله بازکنی خیابان آلاله فوری در تهرانسر لوله بازکنی شهرک کاظمیه فوری در تهرانسر
لوله بازکنی خیابان راسخ مهر فوری در تهرانسر لوله بازکنی خیابان نفت شمالی و جنوبی تهرانسر

از دیگر نمایندگی های فعال شبانه روزی و بدون تعطیلی گروه فنی لوله بازکنی درستکار در غرب تهران شامل: لوله بازکنی ستارخان ، لوله بازکنی مهرآباد ، لوله بازکنی چیتگر ، لوله بازکنی بلوار فردوس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *