لوله بازکنی خیابان ولیعصر گروه فنی درستکار

گروه فنی درستکار شعبه لوله بازکنی خیابان ولیعصر با استخدام نیروهای مجرب و کارآمد و استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک با کمترین آسیب به محیط زیست و بدون آلودگی مشکل شما را حل می‌کند. متخصصین ما در این مجموعه فنی با ابزار‌آلات و تجهیزات جدید و به‌روز در کمترین زمان با هزینه‌ای مناسب به صورت فوری و تضمینی آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز تهرانی در خیابان ولیعصر و مناطق مرکزی تهران و کلیه محله‌های منتهی به این مناطق می‌باشند. گرفتگی لوله‌های فاضلاب در هر زمان و مکانی می‌تواند باعث بروز اختلال در زندگی روزمره برای ساکنین ساختمان‌های مسکونی و اداری باشد.

زیرا این اتفاق عواقبی مانند بالازدگی آب و پساب به همراه بوی بد و نامطلوب و همچنین آلودگی محیط زندگی را به همراه دارد. که می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد، در صورت بروز این اتفاق در هر ساعتی از شبانه‌روز و بدون تعطیلی می‌توانید از ما در خواست کمک نمایید، و ما با اعزام کارشناسان خبره در اسرع وقت اقدام به برطرف کردن مشکل کنند. شما عزیزان در صورت بروز هرگونه گرفتگی با هر شدتی با اطمینان کار را به ما بسپارید متخصصین ما قادر به برطرف کردن هر گرفتگی با هر شدت و ضعفی در هر محلی هستند. و بعد از بررسی کامل علت و نوع گرفتگی بوسیله دستگاه‌های مناسب به سرعت آن را رفع می‌کنند، فاصله ما با شما عزیزان در سراسر شهر بزرگ تهران یک تماس است.

شماره تماس گروه فنی درستکار جهت لوله بازکنی خیابان ولیعصر پشتیبانی: 09129678099

مستقیم سرویسکار: 09107567040

قیمت لوله بازکنی خیابان ولیعصر چقدر است؟! پس از بازدید سرویسکار از محل و تشخیص نوع گرفتگی لوله اعلام می شود.
لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟! خیر، بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری انجام می شود.
زمان ارسال لوله بازکنی به خیابان ولیعصر چقدر است؟! پس از تماس و دریافت آدرس پستی به مدت 15 دقیقه ارسال می شود.

لیست خدمات لوله بازکنی شبانه روزی خیابان ولیعصر تهران

گرفتگی لوله در هر ساعتی از شبانه‌روز ممکن است بروز کند، اما شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در منطقه ولیعصر و محله‌های منتهی به آن نگران نباشید، زیرا گروه فنی درستکار بوسیله کارشناسان با تجربه و کارادن این خدمات لوله بازکنی را ارائه می‌دهد.

برخی از خدمات ارائه شده در زیر ذکر شده است:

 1. بیرون آوردن اشیای قیمتی مانند طلا و گوشی از چاه
 2. لوله بازکنی سیفون لوله فاضلاب داخل توالت فرنگی ایرانی و خارجی
 3. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه‌های مدرن
 4. لوله بازکنی کفشور فاضلاب حمام
 5. باز کردن لوله‌های اصلی ساختمان
 6. فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه و سینک و تخلیه لباسشویی، ظرفشویی، کفشور آشپزخانه
 7. لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی
 8. باز کردن تمام لوله‌های چدنی قدیمی
 9. فنرزنی لوله پشت بام ، پارکینگ، تراس.

 

 

لوله بازکنی خیابان ولیعصر 24 ساعته با قیمت مناسب

کادر متخصص و مجرب گروه فنی درستکار آماده هرگونه همکاری، بازدید و مشاوره رایگان از منازل و ساختمان‌های شما در لوله بازکنی خیابان ولیعصر و در مرکز شهر تهران می‌باشد. کارشناسان ما با بررسی وضعیت ساختمان و علت گرفتگی به راحتی و بدون مشکل هرگونه گرفتگی را با هر شدتی رفع می‌کنند. ما علاوه بر خدمات رفع گرفتگی لوله‌ها، رفع رطوبت و نم ساختمان، لایروبی و رسوب‌زدایی لوله‌های فاضلاب، رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی و هرگونه همکاری در حوزه کلیه خدمات آب و فاضلاب هستیم. تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و با کیفیت و قیمت مناسب می‌باشد.

آشنایی با روش‌های رسوب‌زدایی لوله‌های فاضلاب ولیعصر

یکی از مشکلاتی که در اکثر خانه‌ها به خصوص خانه‌های قدیمی به چشم می‌خورد، گرفتگی لوله فاضلاب است، که باعث ایجاد مشکلاتی مانند گرفتگی سینک، سرویس بهداشتی و از همه مهم‌تر علت بوی بد خانه می‌شود. مسدود شدن لوله فاضلاب ممکن است از نظر برخی افراد مشکل بزرگی نباشد، اما به مرور زمان می‌تواند به یک مشکل بزرگ تبدیل شود، مانند گرفتگی چاه، از بین رفتن لوله ها و سینک ها، آسیب به تجهیزات داخلی لوله‌ها و ساختمان را می‌توان نام برد. البته لجن فاضلاب و گرفتگی لوله‌ها به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود. یکی از مهم‌ترین علل رسوب‌گذاری در لوله‌های فاضلاب، عبور مداوم و مکرر مایعات و پساب از مسیر است، که در اثر جریان آب در تمام مسیر لوله حمل می‌شود. گاهی به دلایل مختلف، آب لوله‌ها به کندی حرکت و مقداری از این زباله‌ها در داخل لوله‌ها باقی می‌ماند و به تدریج رسوب تشکیل می دهد. گرفتگی لوله‌های فاضلاب مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند، از جمله: فرسایش و از بین رفتن لوله‌های فاضلاب، کاهش شدت جریان فاضلاب عبوری، یکی از اصلی‌ترین گرفتگی‌ها تجمع مو است، که می‌تواند با چربی و مواد غذایی ترکیب شده و چسبندگی در لوله ایجاد می‌کند که این خود یکی از عوامل رسوب در لوله است.

 

لوله بازکنی خیابان ولیعصر

لوله بازکنی لوله های تخلیه حمام خیابان ولیعصر

کف صابون می‌تواند باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها شود، زیرا صابون‌ها از چربی تشکیل شده‌اند و چربی موجود در لوله عامل اصلی گرفتگی در کفشور حمام است، شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در خیابان ولیعصر در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه می‌توانید از فنرزنی لوله فاضلاب حمام خدمات لوله بازکنی خیابان ولیعصر ما بوسیله نیروهای فعال در گروه فنی درستکار برخوردار گردید.

رفع گرفتگی‌های سخت در لوله‌های فاضلاب خیابان ولیعصر

گاهی در حین ساخت، مصالح ساختمانی وارد لوله‌ها شده و با آب ترکیب می‌شود و در لوله های فاضلاب سختی ایجاد می‌کند، که مشکلات زیادی را برای شما به وجود می‌آورد. بهترین روش برای حذف رسوبات سخت از لوله فاضلاب استفاده از روش‌های مختلف مانند فنرزنی است و در صورتی که شدت گرفتگی به حدی باشد که باز نشود از دستگاه‌های مانند تراکم هوا و واترجت استفاده می‌شود.

البته می توانید از مواد شیمیایی مانند اسیدهایی که برای از بین بردن رسوبات لوله‌ها طراحی شده اند نیز استفاده کنید، البته این روش توصیه نمی شود زیرا برخی اسیدها بسیار قوی هستند و می توانند باعث پوسیدگی یا تخریب شوند. برای رفع رسوبات و گرفتگی های لوله از وارد شدن با اجسام نوک تیز خودداری کنید زیرا باعث ایجاد سوراخ و پارگی در لوله ها می شود که می تواند مشکلات جدی ایجاد کند.

 

لوله بازکنی لوله های فاضلاب آشپزخانه شبانه روزی با تضمین 100%

لوله بازکنی لوله های فاضلاب آشپزخانه شبانه روزی با تضمین 100%

گاهی اوقات شستشوی مدوام ظروف چرب و شستشوی البسه توسط ماشین لباسشویی سبب ورود چربی و پرزهای لباس به درون سینک و لوله‌های تخلیه ماشین ظرفشویی و لباسشویی می‌شود، و سبب ایجاد رسوب و گرفتگی می‌گردد. بقایای مواد غذایی و مواد زائد با لجن‌های روغنی و آبکی ترکیب می‌شوند و باعث گرفتگی و رسوب در لوله‌ها می‌شوند.یکی از بزرگترین دغدغه‌های هر خانم خانه‌دار گرفتگی لوله آشپزخانه است. وقتی لوله آشپزخانه دچار گرفتگی می‌شود، خانم خانه از تمام ترفندهایی که بلد است استفاده می‌کند تا این مشکل را در اسرع وقت حل کند. اما در بیشتر موارد راه‌حل‌های خانگی پاسخگو نیست، و نیاز به کمک خواستن از مراکز معتبر در این زمینه است. تا به یاری کارشناسان با تجربه و تجهیزات پیشرفته این مشکل برطرف گردد.

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب و فاضلاب خیابان ولیعصر

لوله‌های آب و فاضلاب از مهم‌ترین تاسیسات ساختمان‌ها هستند. ترکیدگی لوله‌های آب و فاضلاب می‌تواند بدنه اصلی ساختمان را با خطر مواجه کند. پس چگونه بفهمیم لوله آب یا فاضلاب ترکیده است؟ با دانستن چند نکته به راحتی می‌توان محل ترکیدگی لوله را تشخیص داد.

ترکیدگی و نشتی آب یکی از اتفاقات پرهزینه‌ای است که در بسیاری از ساختمان‌ها رخ می دهد. ترکیدگی لوله آب و فاضلاب جدای از بررسی نشتی و رفع این مشکل، تشخیص درست نشتی بسیار مهم است. در صورت بروز این مشکل برای جلوگیری از ترک خوردن لوله‌ها باید اقدامات سریعی انجام داد. متخصصین باتجربه ما با آشنایی کامل به نحوه تشخیص ترکیدگی لوله‌های آب و فاضلاب بوسیله تجهیزات مدرن و پیشرفته امروزی محل دقیق را پیدا و سریعا اقدام به برطرف کردن آن می‌کنند. اگر لوله کشی مشکل داشته باشد و ترکیدگی لوله به موقع تشخیص داده نشود بوی رطوبت احساس خواهد شد، و در نهایت بی توجهی به این اتفاق مهم میتواند سبب آسیب جدی به ساختمان گردد.

روش‌های تشخیص ترک در لوله‌های ساختمانی وجود رطوبت و بالا رفتن مبلغ قبض آب نسبت به قبض‌های قبلی تفاوت قیمت قابل توجهی دارد. دیواره‌های اطراف لوله تغییر رنگ داده و مرطوب هستند. گچ روی دیوار در حال کنده شدن یا طبه کرده است. سرامیک یا موزاییک دیوار یا کف شل می‌گردد. در قسمتی از دیوار سفیدی و شوره دیده می‌شود. لوله‌های فلزی زنگ‌زده و قسمتی از دیوار در حال زرد شدن است و… .

در چنین حالتی می توان از نشت یاب‌ها و دستگاه های مخصوص تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کرد. چنین دستگاه‌هایی طراحی و ساخته شده اند تا به راحتی نشتی و رطوبت در لوله‌های آب و فاضلاب را در اعماق دیوارهای ساختمان تشخیص دهند و محل دقیق ترکیدگی لوله را بدون آسیب بیشتر مشخص کنند. گروه فنی درستکار در کنار شماست و بهترین خدمات را به صورت شبانه‌روزی و با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می‌دهد.

رفع گرفتگی لوله ماشین ظرفشویی خیابان ولیعصر فوری 24 ساعته

رفع گرفتگی لوله ماشین ظرفشویی خیابان ولیعصر فوری 24 ساعته

گرفتگی لوله تخلیه لباسشویی و ظرفشویی یکی دیگر از معضلاتی است که در اکثر خانه با آن روبرو هستیم. بعضی از افراد با بروز این اتفاق اقدام به رفع آن به روش‌های خانگی مانند استفاده از محلول‌های شیمیایی مانند جوهر نمک می‌کنند. رفع گرفتگی با جوهر نمک یکی از روش‌های است که باید با دقت زیادی انجام شود. چون اگر کمی جوهر نمک روی بدن و چشم بریزد باعث سوختگی شدید می‌گردد. علاوه بر آسیبهای جسمی میتواند سبب پوسیدگی و خوردگی در لوله ها شده و نم و رطوبت به دیوارها نشت کند. اگر گرفتگی لوله شما با درمان‌های خانگی حل نشد، می‌توانید با گروه فنی درستکار در تمام 24 ساعت شبانه روزو ایام تعطیل تماس حاصل فرمایید، ما بهترین خدمات را در این حوزه درسراسر تهران به شما ارائه می‌دهیم.

لوله بازکنی سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در خیابان ولیعصر با پشتیبانی چندماهه

لوله بازکنی سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در خیابان ولیعصر با پشتیبانی چندماهه

گرفتگی لوله فاضلاب سرویس‌های بهداشتی و توالت یکی از مشکلاتی است، که ممکن است با آن مواجه شویم. مشکلی که در ابتدا کوچک به نظر می‌رسد اما می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند، که کمترین آن بوی بد، آلودگی محیط زیست، پر شدن چاه و … است. دلایل زیادی برای گرفتگی توالت وجود دارد. گروه فنی درستکار می‌تواند مشکل گرفتگی توالت سنتی و فرنگی شما را در کمترین زمان ممکن برطرف کند.

از مهم ترین عواملی که باعث گرفتگی توالت می‌شود، می‌توان به رسوبات و حجم بالای مدفوع، دستمال کاغذی، لجن، پلاستیک، نوار بهداشتی، اشیاء و … اشاره کرد. این انسداد در بیشتر موارد در لوله توالت یا سیفون رخ می‌دهد. در ضمن سایز غیراستاندارد سیفون در گرفتگی آن تاثیری بسیاری دارد. در این موارد چاره‌ای جز تعویض سنگ توالت ندارید. گاهی اوقات گرفتگی با رو‌ش‌های خانگی مانند استفاده از آب گرم، پمپ پلاستیکی، فنر دستی، استفاده از اسید برای رفع گرفتگی و سایر روش‌های خانگی موثر است، اما گاهی اوقات گرفتگی توالت سنتی و فرنگی با این روش‌ها حل نمی‌شود و نیاز به نیروی متخصص جهت فنرزنی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی دارید. متخصصین ما ارائه‌دهنده انواع خدمات لوله بازکنی خیابان ولیعصر ، گرفتگی فاضلاب با کمترین هزینه در خدمت شما دوستان عزیز ساکن در این منطقه می‌باشد. مهمترین خدمات رفع گرفتگی توالت فرنگی به شرح زیر است: استفاده از کمپرسور هوا بو فنرزن برقی برای باز کردن لوله‌های فاضلاب توالت و سرویس بهداشتی.

هزینه لوله بازکنی خیابان ولیعصر تهران

هزینه لوله بازکنی خیابان ولیعصر تهران

قیمت رفع گرفتگی در تهران با توجه به عوامل مختلف هزینه رفع گرفتگی لوله های فاضلاب تعیین میگردد. مهمترین عواملی که در تعیین میزان گرفتگی توالت نقش دارند به شرح زیر است:

 1. شدت گرفتگی لوله فاضلاب
 2. نوع گرفتگی محل
 3. طول و قطر فنر
 4. وجود اشیاء
 5. علت گرفتگی فاضلاب
 6. عمق گرفتگی فاضلاب
 7. فنر زدن از ورودی های لوله فاضلاب
 8. وجود مصالح ساختمان درون لوله
 9. مدت زمان کار جهت رفع انسداد

اینها تعدادی از مواردیست که در تعیین قیمت لوله بازکنی خیابان ولیعصر بسیار اثرگذار است، شما عزیزان به این نکته مهم توجه داشته باشید که در زمان تماس شما اگر قیمتی اعلام می‌شود، قیمت پایه خدمات است وهزینه نهایی بعد از بازرسی متخصصین مشخص می‌گردد.

خدمات لوله بازکنی سیار با پشتیبانی چندماهه خیابان ولیعصر

بر اساس قوانین تعریف شده، در گروه فنی درستکار ارائه دهندگان خدمات رفع انسداد، سیار 24 ساعته در این مجموعه موظفند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه و هزینه‌ها را بر اساس فاکتور و تعرفه تعیین شده به اطلاع مشتریان برسانند. کادر پرسنل ما متشکل از افراد مجرب و متخصص می‌باشد، که انواع گرفتگی‌ها را بدون هیچ گونه آسیبی با بهترین تجهیزات به صورت شبانه‌روزی انجام می‌دهند. تمامی خدماتی که توسط کارشناسان ما ارائه می‌شود با کیفیت بالا و پشتیبانی چند ماهه صورت می‌پذیرد.

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی خیابان ولیعصر گروه فنی درستکار کجاست ؟

لوله بازکنی خیابان شهرداری لوله بازکنی خیابان فناخسرو لوله بازکنی میدان تجریش لوله بازکنی باغ فردوس
لوله بازکنی خیابان فلاحی (زعفرانیه) لوله بازکنی خیابان پسیان لوله بازکنی خیابان فرشته لوله بازکنی چهارراه پارک وی
لوله بازکنی خیابان جام جم لوله بازکنی خیابان اسفندیار لوله بازکنی بلوار میرداماد لوله بازکنی خیابان ونک
لوله بازکنی خیابان ملاصدرا لوله بازکنی میدان ونک لوله بازکنی خیابان برزیل لوله بازکنی خیابان عباس پور (توانیر)
لوله بازکنی خیابان بهشتی لوله بازکنی خیابان مطهری لوله بازکنی خیابان اسدآبادی لوله بازکنی خیابان فاطمی
لوله بازکنی خیابان زرتشت لوله بازکنی بلوار کریم خان زند لوله بازکنی بلوار کشاورز لوله بازکنی میدان ولیعصر
لوله بازکنی خیابان طالقانی لوله بازکنی خیابان انقلاب لوله بازکنی چهارراه ولیعصر لوله بازکنی خیابان لبافی نژاد
لوله بازکنی نوفل لو شاتو لوله بازکنی چهارراه امیراکرم لوله بازکنی خیابان جمهوری لوله بازکنی خیابان پاستور
لوله بازکنی خیابان امام خمینی لوله بازکنی خیابام معیری لوله بازکنی خیابان ابوسعید لوله بازکنی خیابان قزوین
لوله بازکنی خیابان مولوی لوله بازکنی خیابان مختاری لوله بازکنی خیابان کارگر لوله بازکنی میدان راه آهن
امتیاز دهید
[کل: 15 میانگین: 5]
7 پاسخ
 1. مرتضی
  مرتضی گفته:

  لوله بازکنی خیابان ولیعصر خیلی عالی توسط مجموعه گروه فنی درستکار انجام شد ممنونم

  پاسخ
 2. رضایی
  رضایی گفته:

  لوله بازکنی خیابان ولیعصر بسیار عالی انجام شد ممنونم بابت خدمات خوب گروه فنی درستکار

  پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *