لوله بازکنی خیابان ولیعصر - گروه فنی درستکار

لوله بازکنی خیابان ولیعصر گروه فنی درستکار با استخدام نیروهای لوله بازکن مجرب و کارآمد و استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک با کمترین آسیب به محیط زیست و بدون آلودگی مشکل شما را حل می‌کند. متخصصین ما در این مجموعه فنی با ابزار‌آلات و تجهیزات جدید و به‌روز در کمترین زمان با هزینه‌ای مناسب به صورت فوری و تضمینی آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز تهرانی در خیابان ولیعصر و مناطق مرکزی تهران و کلیه محله‌های منتهی به این مناطق می‌باشند. گرفتگی لوله‌های فاضلاب در هر زمان و مکانی می‌تواند باعث بروز اختلال در زندگی روزمره برای ساکنین ساختمان‌های مسکونی و اداری باشد.

زیرا این اتفاق عواقبی مانند بالازدگی آب و پساب به همراه بوی بد و نامطلوب و همچنین آلودگی محیط زندگی را به همراه دارد. که می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد، در صورت بروز این اتفاق در هر ساعتی از شبانه‌روز و بدون تعطیلی می‌توانید از شعبه لوله بازکنی در خیابان ولیعصر درخواست کمک نمایید، و ما با اعزام کارشناسان خبره در اسرع وقت اقدام به برطرف کردن مشکل کنند.

شما عزیزان در صورت بروز هرگونه گرفتگی با هر شدتی با اطمینان کار را به ما بسپارید متخصصین ما قادر به برطرف کردن هر گرفتگی با هر شدت و ضعفی در هر محلی هستند. و بعد از بررسی کامل علت و نوع گرفتگی بوسیله دستگاه‌های مناسب به سرعت آن را رفع می‌کنند، فاصله ما با شما عزیزان در سراسر شهر بزرگ تهران یک تماس است.

شماره شعبه لوله بازکنی خیابان ولیعصر09129678099
قیمت خدمات لوله بازکنی:پس از بازدید سرویسکار از محل و تشخیص نوع گرفتگی لوله اعلام می شود.
لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟خیر، بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری انجام می‌شود.
زمان ارسال لوله بازکن به خیابان ولیعصر چقدر است؟پس از تماس و دریافت آدرس پستی به مدت 15 دقیقه ارسال می شود.

خدمات لوله بازکنی خیابان ولیعصر گروه فنی درستکار

گرفتگی لوله در هر ساعتی از شبانه‌روز ممکن است بروز کند، اما شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در خیابان ولیعصر و محله‌های منتهی به آن نگران نباشید، زیرا نمایندگی لوله بازکنی تهران ما بوسیله کارشناسان با تجربه و کارادن خدمات لوله بازکنی را انجام می‌دهد.

برخی از خدمات ارائه شده در لیست زیر اشاره شده است:

 1. درآوردن اشیای قیمتی مانند طلا و گوشی از چاه توالت و کفشور حمام
 2. باز کردن گرفتگی سیفون داخل توالت فرنگی و ایرانی
 3. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه‌های مدرن
 4. لوله بازکنی کفشور فاضلاب حمام
 5. باز کردن لوله‌های اصلی ساختمان
 6. فنرزنی راه آب لوله فاضلاب سینک ظرفشویی، تخلیه لباسشویی و کفشور آشپزخانه
 7. لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی
 8. باز کردن تمام لوله‌های چدنی قدیمی
 9. فنرزنی لوله پشت بام ، پارکینگ، تراس.

شماره لوله بازکنی خیابان ولیعصر

کادر متخصص و مجرب گروه فنی درستکار آماده هرگونه همکاری، بازدید و مشاوره رایگان از منازل و ساختمان‌های شما در شعبه لوله بازکنی خیابان ولیعصر و در مرکز شهر تهران می‌باشد. کارشناسان ما با بررسی وضعیت ساختمان و علت گرفتگی به راحتی و بدون مشکل هرگونه گرفتگی را با هر شدتی رفع می‌کنند.

مجموعه ما علاوه بر خدمات رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب، رفع رطوبت و نم ساختمان، لایروبی و رسوب‌زدایی لوله‌های فاضلاب، رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی و هرگونه همکاری در حوزه کلیه خدمات آب و فاضلاب هستیم. تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و با کیفیت و قیمت مناسب می‌باشد. در صورت نیاز فقط کافیست باشماره 09129678099 تماس حاصل فرمایید.

خدمات رسوب تراشی لوله های فاضلاب در خیابان ولیعصر

یکی از مشکلاتی که در اکثر خانه‌ها به خصوص خانه‌های قدیمی به چشم می‌خورد، گرفتگی لوله فاضلاب است، که باعث ایجاد مشکلاتی مانند گرفتگی سینک، سرویس بهداشتی و از همه مهم‌تر علت بوی بد خانه می‌شود.

گرفتگی راه آب لوله فاضلاب ممکن است از نظر برخی افراد مشکل بزرگی نباشد، اما به مرور زمان می‌تواند به یک مشکل بزرگ تبدیل شود. مانند آسیب رساندن به تجهیزات داخلی لوله‌ها و ساختمان را می‌توان نام برد. البته لجن فاضلاب و گرفتگی لوله‌ها به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود. یکی از مهم‌ترین علل رسوب‌گرفتگی در لوله‌های فاضلاب، عبور مداوم و مکرر مایعات و پساب از مسیر است، که در اثر جریان آب در تمام مسیر لوله حمل می‌شود.

گاهی به دلایل مختلف، آب لوله‌ها به کندی حرکت و مقداری از این زباله‌ها در داخل لوله‌ها باقی می‌ماند و به تدریج رسوب تشکیل می دهد. گرفتگی لوله‌های فاضلاب مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند، از جمله: فرسایش و از بین رفتن لوله‌های فاضلاب، کاهش شدت جریان فاضلاب عبوری، یکی از اصلی‌ترین گرفتگی‌ها تجمع مو است، که می‌تواند با چربی و مواد غذایی ترکیب شده و چسبندگی در لوله ایجاد می‌کند که این خود یکی از عوامل رسوب در لوله است.

خدمات فنر زنی لوله فاضلاب حمام خیابان ولیعصر - گروه فنی درستکار

خدمات فنر زنی لوله فاضلاب حمام خیابان ولیعصر – گروه فنی درستکار

فنر زنی لوله فاضلاب حمام خیابان ولیعصر

کف صابون می‌تواند باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها شود، زیرا جنس صابون از چربی هست و چربی موجود در لوله عامل اصلی گرفتگی در کفشور حمام است، شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در خیابان ولیعصر در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه می‌توانید از خدمات فنرزنی لوله فاضلاب حمام شعبه لوله بازکنی خیابان ولیعصر ما بوسیله نیروهای فعال در گروه فنی درستکار برخوردار گردید. شما عزیزان در صورت نیاز به خدمات فنر زدن کفشور حمام فقط کافیست با شماره 09129678099 تماس بگیرید.

باز کردن گرفتگی لوله سخت و سیمانی در خیابان ولیعصر

گاهی در حین ساخت، مصالح ساختمانی وارد لوله‌ها شده و با آب ترکیب می‌شود و در لوله های فاضلاب سختی ایجاد می‌کند، که مشکلات زیادی را برای شما به وجود می‌آورد. بهترین روش برای حذف رسوبات سخت از لوله فاضلاب استفاده از روش‌های مختلف مانند فنرزنی است و در صورتی که شدت گرفتگی به حدی باشد که باز نشود از دستگاه‌های مانند تراکم هوا و واترجت استفاده می‌شود.

البته می توانید از مواد شیمیایی مانند اسیدهایی که برای از بین بردن رسوبات لوله‌ها طراحی شده اند نیز استفاده کنید، البته این روش توصیه نمی شود زیرا برخی اسیدها بسیار قوی هستند و می توانند باعث پوسیدگی یا تخریب شوند. برای رفع رسوبات و گرفتگی های لوله از وارد شدن با اجسام نوک تیز خودداری کنید زیرا باعث ایجاد سوراخ و پارگی در لوله ها می شود که می تواند مشکلات جدی ایجاد کند.

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در خیابان ولیعصر - گروه فنی درستکار

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در خیابان ولیعصر – گروه فنی درستکار

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در خیابان ولیعصر

گاهی اوقات شستشوی مدوام ظروف چرب و شستشوی البسه توسط ماشین لباسشویی سبب ورود چربی و پرزهای لباس به درون سینک و لوله‌های تخلیه ماشین ظرفشویی و لباسشویی می‌شود، و سبب ایجاد رسوب و گرفتگی می‌گردد.

بقایای مواد غذایی و مواد زائد با لجن‌های روغنی و آبکی ترکیب می‌شوند و باعث گرفتگی و رسوب در لوله‌ها می‌شوند. یکی از بزرگترین دغدغه‌های هر خانم خانه‌دار گرفتگی لوله آشپزخانه است. وقتی لوله آشپزخانه دچار گرفتگی می‌شود، خانم خانه از تمام ترفندهایی که بلد است استفاده می‌کند تا این مشکل را در اسرع وقت حل کند.

اما در بیشتر موارد راه‌حل‌های خانگی پاسخگو نیست، و نیاز به کمک خواستن از مراکز معتبر در این زمینه است. تا به یاری کارشناسان با تجربه و تجهیزات پیشرفته این مشکل برطرف گردد. شعبه لوله بازکنی خیابان ولیعصر گروه فنی درستکار خدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه را تضمینی بدون کثیف کاری انجام می‌دهد.

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب و فاضلاب خیابان ولیعصر

لوله‌های آب و فاضلاب از مهم‌ترین تاسیسات ساختمان‌ها هستند. ترکیدگی لوله‌های آب و فاضلاب می‌تواند بدنه اصلی ساختمان را با خطر مواجه کند. پس چگونه بفهمیم لوله آب یا فاضلاب ترکیده است؟ با دانستن چند نکته به راحتی می‌توان محل ترکیدگی لوله را تشخیص داد.

ترکیدگی و نشتی آب یکی از اتفاقات پرهزینه‌ای است که در بسیاری از ساختمان‌ها رخ می دهد. ترکیدگی لوله آب و فاضلاب جدای از بررسی نشتی و رفع این مشکل، تشخیص درست نشتی بسیار مهم است. در صورت بروز این مشکل برای جلوگیری از ترک خوردن لوله‌ها باید اقدامات سریعی انجام داد. متخصصین باتجربه ما با آشنایی کامل به نحوه تشخیص ترکیدگی لوله‌های آب و فاضلاب بوسیله تجهیزات مدرن و پیشرفته امروزی محل دقیق را پیدا و سریعا اقدام به برطرف کردن آن می‌کنند. اگر لوله کشی مشکل داشته باشد و ترکیدگی لوله به موقع تشخیص داده نشود بوی رطوبت احساس خواهد شد، و در نهایت بی توجهی به این اتفاق مهم میتواند سبب آسیب جدی به ساختمان گردد.

روش‌های تشخیص ترک در لوله‌های ساختمانی وجود رطوبت و بالا رفتن مبلغ قبض آب نسبت به قبض‌های قبلی تفاوت قیمت قابل توجهی دارد. دیواره‌های اطراف لوله تغییر رنگ داده و مرطوب هستند. گچ روی دیوار در حال کنده شدن یا طبه کرده است. سرامیک یا موزاییک دیوار یا کف شل می‌گردد. در قسمتی از دیوار سفیدی و شوره دیده می‌شود. لوله‌های فلزی زنگ‌زده و قسمتی از دیوار در حال زرد شدن است و غیره.

در چنین حالتی می توان از نشت یاب‌ها و دستگاه های مخصوص تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کرد. چنین دستگاه‌هایی طراحی و ساخته شده اند تا به راحتی نشتی و رطوبت در لوله‌های آب و فاضلاب را در اعماق دیوارهای ساختمان تشخیص دهند و محل دقیق ترکیدگی لوله را بدون آسیب بیشتر مشخص کنند. گروه فنی درستکار در کنار شماست و بهترین خدمات را به صورت شبانه‌روزی و با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می‌دهد.

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب ماشین ظرفشویی خیابان ولیعصر - گروه فنی درستکار

خدمات فنرزنی لوله فاضلاب ماشین ظرفشویی خیابان ولیعصر – گروه فنی درستکار

فنرزنی لوله فاضلاب ماشین ظرفشویی خیابان ولیعصر

گرفتگی لوله تخلیه لباسشویی و ظرفشویی یکی دیگر از معضلاتی است که در اکثر خانه با آن روبرو هستیم. بعضی از افراد با بروز این اتفاق اقدام به رفع آن به روش‌های خانگی مانند استفاده از محلول‌های شیمیایی مانند جوهر نمک می‌کنند. رفع گرفتگی با جوهر نمک یکی از روش‌های است که باید با دقت زیادی انجام شود. چون اگر کمی جوهر نمک روی بدن و چشم بریزد باعث سوختگی شدید می‌گردد.

علاوه بر آسیب‌های جسمی میتواند سبب پوسیدگی و خوردگی در لوله ها شده و نم و رطوبت به دیوارها نشت کند. اگر گرفتگی لوله شما با درمان‌های خانگی حل نشد، می‌توانید با گروه فنی درستکار در تمام 24 ساعت شبانه روزو ایام تعطیل تماس حاصل فرمایید، ما بهترین خدمات را در این حوزه درسراسر تهران به شما ارائه می‌دهیم.

خدمات باز کردن گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی در خیابان ولیعصر - گروه فنی درستکار

خدمات باز کردن گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی در خیابان ولیعصر – گروه فنی درستکار

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی در خیابان ولیعصر

گرفتگی لوله فاضلاب سرویس‌های بهداشتی و توالت یکی از مشکلاتی است، که ممکن است با آن مواجه شویم. مشکلی که در ابتدا کوچک به نظر می‌رسد اما می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند، که کمترین آن بوی بد، آلودگی محیط زیست، پر شدن چاه و غیره است. دلایل زیادی برای گرفتگی توالت وجود دارد. گروه فنی درستکار می‌تواند مشکل گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی شما را در کمترین زمان ممکن برطرف کند.

از مهم ترین عواملی که باعث گرفتگی توالت می‌شود، می‌توان به رسوبات و حجم بالای مدفوع، دستمال کاغذی، لجن، پلاستیک، نوار بهداشتی، اشیاء و غیره اشاره کرد. این گرفتگی در بیشتر موارد در لوله توالت یا سیفون رخ می‌دهد. در ضمن سایز غیراستاندارد سیفون در گرفتگی آن تاثیری بسیاری دارد. در این موارد چاره‌ای جز تعویض سنگ توالت ندارید.

گاهی اوقات گرفتگی با رو‌ش‌های خانگی مانند استفاده از آب گرم، پمپ پلاستیکی، فنر دستی، استفاده از اسید برای رفع گرفتگی و سایر روش‌های خانگی موثر است، اما گاهی اوقات گرفتگی توالت سنتی و فرنگی با این روش‌ها حل نمی‌شود و نیاز به نیروی متخصص جهت فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی دارید. متخصصین ما ارائه‌دهنده انواع خدمات لوله بازکنی خیابان ولیعصر، گرفتگی فاضلاب با کمترین هزینه در خدمت شما دوستان عزیز ساکن در این منطقه می‌باشد.

مهمترین خدمات رفع گرفتگی توالت فرنگی به شرح زیر است: استفاده از کمپرسور هوا و فنرزن برقی برای باز کردن لوله‌های فاضلاب توالت و سرویس بهداشتی.

هزینه لوله بازکنی خیابان ولیعصر - گروه فنی درستکار

هزینه لوله بازکنی خیابان ولیعصر – گروه فنی درستکار

قیمت لوله بازکنی خیابان ولیعصر تهران

هزینه رفع گرفتگی لوله فاضلاب در تهران با توجه به عوامل مختلف هزینه رفع گرفتگی لوله های فاضلاب تعیین میگردد. مهمترین عواملی که در تعیین میزان گرفتگی توالت نقش دارند به شرح زیر است:

 1. شدت گرفتگی لوله فاضلاب
 2. نوع گرفتگی محل
 3. طول و قطر فنر
 4. وجود اشیاء
 5. علت گرفتگی فاضلاب
 6. عمق گرفتگی فاضلاب
 7. فنر زدن از ورودی های لوله فاضلاب
 8. وجود مصالح ساختمان درون لوله
 9. مدت زمان کار جهت رفع انسداد

اینها تعدادی از مواردیست که در تعیین قیمت لوله بازکنی خیابان ولیعصر بسیار اثرگذار است، شما عزیزان به این نکته مهم توجه داشته باشید که در زمان تماس شما اگر قیمتی اعلام می‌شود، قیمت پایه خدمات است وهزینه نهایی بعد از بازرسی متخصصین مشخص می‌گردد.

ارسال لوله بازکن در خیابان ولیعصر فوری

بر اساس قوانین تعریف شده، در گروه فنی درستکار ارائه دهندگان خدمات لوله بازکنی، سیار 24 ساعته در این مجموعه موظفند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه و هزینه‌ها را بر اساس فاکتور و تعرفه تعیین شده به اطلاع مشتریان برسانند.

کادر پرسنل ما متشکل از افراد مجرب و متخصص می‌باشد، که انواع گرفتگی‌ها را بدون هیچ گونه آسیبی با بهترین تجهیزات به صورت شبانه‌روزی انجام می‌دهند. تمامی خدماتی که توسط کارشناسان ما در خیابان ولیعصر ارائه می‌شود با کیفیت بالا و پشتیبانی چند ماهه صورت می‌پذیرد.

محدوده سرویس دهی لوله بازکنی خیابان ولیعصر گروه فنی درستکار

خیابان شهرداریخیابان فناخسرومیدان تجریشباغ فردوس
خیابان فلاحی (زعفرانیه)خیابان پسیانخیابان فرشتهچهارراه پارک وی
خیابان جام جمخیابان اسفندیاربلوار میردامادخیابان ونک
خیابان ملاصدرامیدان ونکخیابان برزیلخیابان عباس پور (توانیر)
خیابان بهشتیخیابان مطهریخیابان اسدآبادیخیابان فاطمی
خیابان زرتشتبلوار کریم خان زندبلوار کشاورزمیدان ولیعصر
خیابان طالقانیخیابان انقلابچهارراه ولیعصرخیابان لبافی نژاد
نوفل لو شاتوچهارراه امیراکرمخیابان جمهوریخیابان پاستور
خیابان امام خمینیخیابام معیریخیابان ابوسعیدخیابان قزوین
خیابان مولویخیابان مختاریخیابان کارگرمیدان راه آهن

سوالات متدوال

 • آیا فنر زنی لوله فاضلاب در خیابان ولیعصر کثیف کاری دارد؟
  خیر همکاران لوله بازکن گروه فنی درستکار به همراه داشتن فنر‌های تمیز بدون ایجاد کثیفی اقدام به رفع گرفتگی لوله فاضلاب می‌کنند. 
 • مدت زمان ارسال لوله بازکن به خیابان ولیعصر چقدر است؟
  پس از تماس مشتری و دریافت اطلاعات و آدرس پستی از سوی پشتیبانی، کمتر از 15 دقیقه سرویسکار لوله بازکن با تجهیزات کامل به منزل مشتریان ارسشال می‌شود.
 • ضمانت خدمات چاه بازکنی در خیابان ولیعصر چیست؟
  انجام خدمات چاه بازکنی توسط سرویسکار چاه بازکن باتجربه انجام می‌شود. پس از پایان کار سرویسکار موظف است تست و بررسی کند که مشکل به طور اساسی رفع شده و به مشتری باز شدن راه آب لوله فاضضلاب را تحویل دهد.
امتیاز دهید
[کل: 18 میانگین: 5]
7 پاسخ
 1. مرتضی گفته:

  لوله بازکنی خیابان ولیعصر خیلی عالی توسط مجموعه گروه فنی درستکار انجام شد ممنونم

  پاسخ
 2. رضایی گفته:

  لوله بازکنی خیابان ولیعصر بسیار عالی انجام شد ممنونم بابت خدمات خوب گروه فنی درستکار

  پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *