لوله بازکنی مجیدیه

گروه فنی درستکار در شعبه لوله بازکنی مجیدیه تهران حاضر به خدمت‌رسانی به اهالی محترم ساکن در مجیدیه شمالی و جنوبی و تمامی محله‌های منتهی به آنها می‌باشد. مجموعه ما با استقرار نیروی لوله بازکن در شعبه شرق تهران، در هر ساعتی از شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته و فوری حاضر به اعزام نیرو به محل هستیم. 

همانطور که می‌دانید ایجاد گرفتگی در لوله‌ها زمان نمیشناسد، و ممکن است در هر ساعتی در طول روز و شب و با هر شدتی اتفاق بی‌افتد. بنابراین نیاز به دریافت خدمات فوری جزو الزامات در هر منطقه و محله‌ای است، به همین دلیل متخصصین ما در این گروه فنی و همکاران ما در مراکز معتبر لوله بازکنی با توجه به این نیاز ضروری در کنار شما هستیم. در کل خدمات لوله بازکنی در مجیدیه شمالی و جنوبی شامل انجام عملیات‌های مختلف در خصوص تمیز کردن رسوبات و باز کردن لوله‌ها به منظور رفع گرفتگی در سیستم لوله‌کشی فاضلاب می‌باشد.

بازکردن لوله از طریق استفاده از ابزارهای خاص و تخصصی، صورت می‌گیرد، که استفاده از هر کدام از این تجهیزات و روش‌ها نیازمند تجربه کافی و دانش لازم است. بازکردن لوله‌ها با استفاده از روش‌های مکانیکی مانند فنرزن برقی و غیره انجام می‌گیرد، تا لوله‌های فاضلاب از رسوبات، چربی‌ها، ذرات جامد تمیز شوند.

در صورت وجود خرابی، شکستگی یا نشتی در لوله‌ها، ممکن است، مجبور به کندن محل گرفتگی شویم. تا بتوانیم مشکل را رفع کنیم، البته در اکثر موارد که مشکل گرفتگی دلیلی به غیر از شکستگی لوله باشد. بدون کندن محل و با استفاده از بروزترین ابزارها گرفتگی رفع می‌شود، بررسی دقیق لوله‌ها به منظور شناسایی مشکلات در سیستم لوله‌کشی، قبل از انجام خدمات توسط متخصصین اعزانی صورت می‌گیرد.

 

شماره لوله بازکنی در مجیدیه شمالی و جنوبی 

شعبه لوله بازکنی مجیدیه تهران 24 ساعته حاضر به خدمت رسانی هست. هر زمانی که نیاز به لوله بازکن در مجیدیه داشتید کافیست، با شماره 09129678099 تماس حاصل فرمایید. پس از تماس شما عزیزان با همکاران ما، کمتر از 15 دقیقه به منزل یا محل کارتان لوله بازکن ارسال می‌شود.

✅ ضمانت انجام خدمات لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده با فاکتور
✅ میزان کثیفی زمان لوله بازکنی:بدون کثیفی با فنر تمیز و مجزا
✅ روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب:با دستگاه مخصوص و فنر متراژ بلند 
✅ میزان رعایت نکات بهداشتی لوله بازکن:استفاده از ماسک و دستکش
✅ علت انتخاب مجموعه ما برای لوله بازکنیلوله بازکنی با پشتیبانی چند ماهه
✅ سطح مهارت لوله بازکن:درجه یک

چاه بازکنی مجیدیه شمالی و جنوبی

خدمات چاه بازکنی مجیدیه شمالی و جنوبی شبانه روزی

در یک ساختمان، مکان‌های مختلفی وجود دارد، که ممکن است هر لحظه دچار گرفتگی شود و نیاز به خدمات چاه بازکنی در مجیدیه داشته باشید. برخی از این مکان‌ها عبارتند از:

 1. لوله بازکنی و فنرزنی حمام: لوله‌های فاضلاب حمام ممکن است، به دلیل گرفتگی نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی داشته باشند، که شامل لوله‌های حمام و وان است.
 2. فنرزنی و لوله بازکنی فاضلاب‌های آشپزخانه: لوله‌های آشپزخانه نیز معمولاً به دلیل تجمع چربی و باقی مانده غذاها دچار گرفتگی می‌گردد، که شامل لوله‌ها سینک، کفشور و تخلیه ظرفشویی و لباسشویی آشپزخانه است.
 3. لوله بازکنی و فنرزدن لوله فاضلاب توالت: لوله‌های فاضلاب توالت ممکن است به علت انداختن اجسام مختلف مانند صابون، نوار بهداشتی، مصالح ساختمانی و دستمال کاغذی دچار گرفتگی شود.
 4. سیستم‌های فاضلاب اصلی و اگوی شهری ساختمان: علاوه بر نقاط خاص در ساختمان، خطوط لوله‌کشی اصلی سیستم فاضلاب ساختمان نیز می‌توانند به دلایل مختلف نیازمند خدمات لوله‌بازکنی شوند.
 5. فنرزدن و لوله بازکنی فاضلاب حیاط، بالکن و غیره که این مکانها به دلیل مسقف نبودن ممکن است دچار مشکل شوند.
 6. درآوردن اشیاء ارزشمند از درون چاه: که معمولا براثر بی‌احتیاطی در زمان استفاده از محل رخ می‌دهد.

در کل، هر بخشی از ساختمان که با حمل و دفع فاضلاب سر و کار دارد، ممکن است نیاز به خدمات لوله‌بازکنی مجیدیه شمالی و جنوبی داشته باشد. خدمات شبانه روزی برای باز کردن لوله فاضلاب توسط تکنسین‌های لوله‌بازکن گروه فنی درستکار، در منطقه مجیدیه جنوبی و شمالی و کلیه محلات منتهی به آن صورت می‌گیرد. این خدمات در طول شبانه‌روز، و در کمتر از 15 دقیقه توسط متخصصین حاضر در شعبه مجیدیه انجام می‌شود. 

علت انتخاب لوله بازکنی مجیدیه گروه فنی درستکار

همشهریان عزیز تهرانی در نظرسنجی به همکاران ما در گروه فنی درستکار دلایل مهمی را جهت انتخاب این متخصصین این مجموعه بیان کرده‌اند، که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • تخصص و تجربه متخصصان حرفه‌ای شعبه مجیدیه
 • دانش و مهارت لازم را در مورد انواع لوله‌ها، سیستم‌های فاضلاب و تجهیزات مورد استفاده در فرآیند لوله باز کنی
 • استفاده از تجهیزات حرفه‌ای برای انجام خدمات با کیفیت لوله بازکنی
 • کارایی و توانایی متخصصان ما در استفاده از تجهیزات مورد نیاز و تکنیک‌های مناسب
 • توانایی و دقت متخصصان لوله‌بازکنی در تشخیص مشکلات
 • انتخاب روش‌های مناسب را برای حل آنها
 • پاسخگویی سریع متخصصین لوله‌بازکنی به درخواست‌ها و واکنش سریع واکنش
 • انجام خدمات در کمترین زمان و اهمیت به وقت مشتری
 • الویت متخصصان ما رضایت مشتری که شامل انجام: خدمات با کیفیت، رفع مشکلات به صورت جامع، ارتباط موثر با مشتریان و پاسخگویی به نیازها و سوالات مشتریان
 • قیمت منصفانه و عادلانه برای انجام خدمات لوله بازکنی
 • رعایت استانداردهای بهداشتی و ایمنی

مواردی که اشاره شد در تعدادی از دلایل مهم انتخاب این مجموعه فنی از سوی همشهریان ساکن در منطقه مجیدیه شمالی و جنوبی است.

لوله بازکنی توالت فرنگی مجیدیه

لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی مجیدیه شمالی و جنوبی

انجام خدمات لوله بازکنی بدون تعطیلی در 7 روز هفته به معنای این است، که ما در گروه فنی درستکار توسط تکنسین‌های باتجربه در سه شیفت کاری در هر زمانی که نیاز داشته باشید. حتی در ساعات شبانه‌روز یا روزهای تعطیل سال، خدمات خود را خدمت رسانی می‌کنیم. علاوه بر این همکاران ارسالی، مسئولیت کامل برای انجام بهترین خدمات و با کیفیت‌ترین کار جهت حل مشکل شما را به عهده دارد.

گروه فنی درستکار با انجام خدمات، مشتریان را به صورت شبانه‌روزی و در تمام روزهای هفته پشتیبانی می‌کند. این به معنی این است، که می‌توانید در هر زمانی که با مشکل گرفتگی در فاضلاب‌های مختلف موجود در ساختمان مواجه شدید و نیاز به خدمات داشتید. با شماره 09129678099 تماس بگیرید، تا متخصصین ما حاضر در منطقه مجیدیه و کلیه محلات منتهی به آن در کوتاهترین زمان ممکن جهت رفع گرفتگی فاضلاب‌های منزل و محل کار به شما کمک کنند.

توجه داشته باشید، در صورتی که یک شرکت خدمات لوله بازکنی بدون تعطیلی و 7 روزه هفته خدماتی با کیفیت بسیار بالا را سرویس دهی میکند. به شما عزیزان آرامش خاطر و اعتماد می‌دهد، که در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید به آنها اعتماد کنید، تا به سرعت در محل حاضر و مشکل شما را به خوبی حل کنند.

نشانه‌ها و اختلالات بروز گرفتگی در توالت‌ها شامل این موارد است:

 1. آب درون توالت با فشار و جریان ضعیف به طور ناکارآمد تخلیه می‌شود.
 2. آب برای تخلیه کامل نیاز به مدت طولانی‌تری دارد.
 3. تجمع مواد آلی و غیرقابل تجزیه در لوله‌های فاضلاب می‌تواند باعث بوی ناخوشایند و نامطبوع شود.

 همکاران ما در شعبه لوله بازکنی اجاره دار فقط 10 دقیقه با شما فاضله دارند.

لوله بازکنی آشپزخانه مجیدیه با پشتیبانی چند ماهه

انجام خدمات لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه مجیدیه شمالی و جنوبی به همراه پشتیبانی چندماهه به این معنی است، که پس از انجام خدمات اولیه توسط همکاران ما، سرویسکار مسئولیت پشتیبانی و خدمات در صورت بروز مجدد مشکل انجام خدمات دوباره را بر عهده می‌گیرد.

در طول مدت پشتیبانی چند ماهه، اگر مشکلات مشابهی در سیستم لوله‌کشی شما بروز کند. ما با هزینه کمتری به شما خدمات سرویس‌دهی می‌دهیم. شما می‌توانید در طول مدت پشتیبانی، مشکلات را به صورت رایگان برطرف کنید، یا با هزینه کمتری انجام دهید.

این نوع پشتیبانی به شما عزیزان اعتماد بیشتری در دریافت به موقع خدمات لوله بازکنی مجیدیه و اطمینان از کیفیت و قابلیت جوابگویی شرکت یا تکنسین مربوطه را می‌دهد. در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به خدمات می‌توانید با شماره 09129678099 تماس بگیرید، و مشکلات را به سرعت و به صورت حرفه‌ای توسط کارشناسان اعزامی رفع کنید.

در قسمت فاضلاب آشپزخانه، عوامل زیادی می‌توانند باعث بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب و تخلیه سینک فاضلاب، کف آشپزخانه و خروجی فاضلاب ماشین طرفشویی و لباسشویی شوند.

علت گرفتگی فاضلاب آشپزخانه

 1. روغن و چربی: وقتی روغن، چربی گیاهی یا حیوانی از ظرف‌ها، وارد لوله‌های فاضلاب می‌شوند، در طی زمان سفت می‌شود و ایجاد رسوب می‌کنند.
 2. مواد غیرقابل حل: برخی از مواد مانند پوست میوه‌ها و سبزیجات، پس از شستشو و آبکشی به لوله‌های فاضلاب منتقل می‌شوند، و باعث ایجاد گرفتگی می‌گردد.
 3. اجسام جامد: انداختن اجسام مختلف می‌تواند به گرفتگی منجر شوند.
 4. ساختار لوله‌ها: نقاطی از لوله‌های فاضلاب که ساختار نامناسب دارند، در کنار شیب بد آن و کم بودن قطر لوله می‌توانند باعث جمع شدن ذرات و جلوگیری از تخلیه آب شوند.
 5. رسوبات پودر لباسشویی: استفاده مکرر از پودر لباسشویی می‌تواند رسوباتی ایجاد کند. این رسوبات ممکن است از ترکیب پودر لباسشویی، آب و ذراتی که از لباس‌ها جدا شود، موها، دکمه‌ها و کلیدها، سکه‌ها و سایر اشیاء و ذرات کوچکی که از لباس‌ها جدا می‌شوند. وارد مسیر می‌شود و این جرم‌ها باعث گرفتگی و تخلیه آب را با مشکل مواجه می‌کنند.
 6. رسوبات مواد شوینده ظرفشویی: استفاده مکرر از و مواد شوینده ممکن است، رسوباتی را در داخل لوله فاضلاب ماشین ظرفشویی ایجاد کند. این رسوبات می‌توانند از ترکیب مواد شیمیایی در مواد ظرفشویی و ذرات غذایی که به لوله منتقل می‌شوند، تشکیل و به طور تدریجی لوله را گرفتگی کرده و مسدود کند.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب منطقه مجیدیه

همانطور که می‌دانید در ساختمان‌ها، فاضلاب‌ها می‌توانند به دلایل مختلفی دچار گرفتگی شوند. برخی از این دلایل عبارتند از:

 • ذرات جامد: مانند خاک، شن و سایر موادی که در لوله‌های فاضلاب ساختمان رها می‌شوند، به تدریج به هم چسبیده و گرفتگی ایجاد می‌کنند.
 • روغن‌ها و چربی: وقتی روغن و چربی‌ها به سیستم فاضلاب ریخته می‌شوند. در طول زمان به دیواره‌ی لوله‌ها می‌چسبند و تشکیل لایه‌های  چرب و سختی می‌دهند، که سطح داخلی لوله‌ها را بسته و به گرفتگی منجر می‌شوند. 
 • انداختن اشیاء و اجسام: مانند نوار بهداشتی، دستمال توالت و مواد دیگر که اشتباه در توالت می‌افتند، و قادر به عبور از لوله‌های فاضلاب نیستند.

روش پیشگیری گرفتگی لوله فاضلاب

برای پیشگیری از گرفتگی فاضلاب‌های ساختمانی، می‌توانید از درپوش و صافی‌های مخصوص برای لوله فاضلاب حیاط، آشپزخانه، حمام و غیره استفاده کنید. عدم ریختن چربی‌ها و روغن‌ها به صورت مستقیم در سینک، و جلوگیری از انداختن اشیاء در توالت و حمام. همچنین گرفتن خدمات تمیزکاری و بازرسی فنی به صورت دوره‌ای، می‌تواند به شناسایی مشکلات احتمالی و پیشگیری از گرفتگی فاضلاب کمک کند.

در صورتی که لوله‌های فاضلاب ساختمان به دلیل گرفتگی به درستی کار نکنند. نیروهای لوله‌بازکن می‌توانند با استفاده از ابزارها و تجهیزات خاص، انواع گرفتگی فاضلاب را رفع کنند و جریان طبیعی فاضلاب را برقرار کنند.

علاوه بر حل مشکلات اساسی نیروهای لوله بازکن ما در شعبه لوله بازکنی مجیدیه شمالی و جنوبی، خدمات لایروبی و رسوب زدایی سیستم فاضلاب را هم انجام می‌دهند.

خدمات ما شامل پاکسازی و رسوب تراشی لوله‌های فاضلاب است. چربی و رسوبات به مرور زمان در دیواره‌های لوله فاضلاب ایجاد می‌شود. با استفاده از خدمات نیروهای ما می‌توانید مشکلات فنی فاضلاب ساختمان خود را حل کرده و عملکرد صحیح آن را تضمین کنید.

مناسب‌ترین گزینه برای رفع گرفتگی چاه توالت فنرزن برقی است. با استفاده از یک فنر طولانی و انعطاف‌پذیر مشکل گرفتگی با هرشدتی باشد، به سرعت با پشتیبانی چند ماهه برطرف خواهد شد.

شعبه آنلاین لوله بازکنی هفت حوض 24 ساعته به مدت 10 دقیقه در خدمت شما است.

نحوه دریافت لوله بازکن برای محله مجیدیه

دریافت لوله بازکن برای انجام انواع خدمات لوله بازکنی در مجیدیه تهران بسیار آسان است، فقط کافیست. با شماره 09129678099 تماس بگیرید، و مشکل را با ما در میان بگذارید. پس از ثبت آدرس پستی شما فوری لوله بازکن با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام می‌شود. 

با دسترسی‌های آسان محله مجیدیه تهران، سرویسکاران ما مناطق زیر را تحت پوشش خدمات خود قرار می‌دهند. 

خیابان لاله، خیابان کرمی، خیابان برهانی، خیابان درختی، خیابان رفیعا، خیابان کلانتری، خیابان پارسا، خیابان یاس، خیابان کشوری پسند، خیابان نجفی، خیابان ساوالان پور، خیابان امیری کلاش، خیابان میر اکبری، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، خیابان زارعی، خیابان امیری، خیابان هفت خانگی، خیابان میرعلی اکبری، خیابان گلبرگ غربی، خیابان کسری، خیابان توحید، خیابان فرمان آرا، خیابان شهرام، خیابان همایی، خیابان ملاهادی، خیابان کیمیا، خیابان نقوی، خیابان مریم، خیابان شهید اصغر پهلوان نژاد، خیابان کریمی، خیابان مهین، خیابان سی سی، خیابان قهاری، خیابان حافظف خیابان خضری، خیابان محمد نژاد.

خیابان حمید، خیابان گلشن دوست، خیابان مهدوی، خیابان آزادی، خیابان فراهانی، خیابان برادران امامیان، خیابان شهید نامدار مالمیر، خیابان سعدی، خیابان احمدی، خیابان حیدری ریسه، خیابان جدید، خیابان فراهانی، خیابان فضلعلی بیک، خیابان مسیل باختر، خیابان جانبازان غربی، خیابان حسینی، خیابان بابایی، خیابان شیروان زاده، خیابان امیری، خیابان برادران، خیابان هوشمند، خیابان مرادیان، خیابان اندیشه، خیابان اردیبهشت، خیابان فراهانی مزرعه، خیابان فروزان، میدان امام رضا، خیابان مرادی، خیابان 15 شعبان، خیابان عرب، خیابان حسینی، خیابان عربشاهی، خیابان دهقان، خیابان بیات، خیابان قلی بیگیان، خیابان سیزده آبان، خیابان صالحی.

سوالات متداول لوله بازکنی مجیدیه

ضمانت گروه فنی درستکار برای لوله بازکنی چیست؟

همکاران ما بعد از انجام خدمات لوله بازکنی، با ریختن آب داخل لوله فاضلاب. در نهایت تست باز شدن کامل گرفتگی را به مشتریان تحویل می‌دهند. 

آیا فنرزنی لوله فاضلاب کثیف کاری دارد؟

انجام خدمات لوله بازکنی توسط همکاران باتجربه ما در گروه فنی لوله درستکار. تمامی مراحل فنرزنی انواع لوله‌های فاضلاب، بدون کثیف کاری انجام خواهد شد. 

آیا خدمات چاه بازکنی تضمینی است؟

بله ضمانت برای خدمات چاه بازکنی مجیدیه، بایستی 100% باز شدن لوله فاضلاب به مشتریان توسط همکان ما انجام شود. و دریافت هزینه پس از رفع گرفتگی لوله انجام خواهد شد.

امتیاز دهید
[کل: 10 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *