لوله بازکنی باغ فیض گروه فنی درستکار

محله باغ فیض در منطقه 5 شهرداری پایتخت قرار دار، که به اتوبان‌های ستاری، اشرفی اصفهانی، همت و حکیم منتهی می‌شود. نمایندگی لوله بازکنی باغ فیض گروه فنی درستکار این منطقه و کلیه محله‌های منتهی به این منطقه را تحت پوشش دارند. و در صورت نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی در باغ فیض هر ساعتی از شبانه‌روز و در تمام ایام هفته می‌توانید، با متخصصین گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید. کلیه خدماتی که توسط متخصصین ما در این مجموعه فنی ارائه می‌شود، با تضمین صددرصد در رفع مشکل و بدون آسیب به سیستم لوله‌کشی انجام خواهد شد. بروز هرگونه گرفتگی در هر محلی از جمله ساختمان‌های اداری، مسکونی، صنعتی با هر شدت و سختی در تخصص تکنسین‌های باتجربه ما در این گروه می‌باشد. شما عزیزان ساکن در منطقه باغ فیض و محله‌های اطراف در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید جهت دریافت مشاوره و درخواست اعزام نیرو با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی نمایندگی لوله بازکنی باغ فیض:09129678099
نوع ضمانت خدمات باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب:تحویل 100% لوله باز شده با فاکتور رسمی
مقدار کثیف کاری حین فنرزنی لوله فاضلاب چقدر است؟!بدون کثیف کاری با فنر های تمیز و مجزا انجام می شود
مدت زمان ارسال لوله بازکن به منزل مشتری:نهایتا به مدت 15 دقیقه 
مدت زمان رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر چقدر است؟!در صورت گرفتگی آسان لوله به مدت 10 دقیقه
روش لوله بازکنی باغ فیض چیست؟لوله بازکنی باغ فیض با فنر و پمپ تراکم هوا و واترجت

لوله بازکنی باغ فیض + پشتیبانی چند ماه

گرفتگی در هر محلی در ساختمان می‌تواند باعث دردسر باشد. مخصوصا در محل‌های پراستفاده مانند سرویس بهداشتی، آشپزخانه و حمام که می‌تواند کارهای روزانه اهالی منزل را با مشکلات جدی روبرو کند. به همین دلیل باید به سرعت جهت رفع این مشکل اقدامی به عمل آید، در ابتدا ممکن است با راهکارهای خانگی در صورتی که شدت آن کم باشد مسیر بازگشایی شود.

اما باید بدانید که این روش‌ها بسیار موقتیست و ممکن است، دوباره بعد از مدت کوتاهی با این مشکل مواجه شوید. بهترین کار در زمان وقوع این مشکلات تماس با نمایندگی لوله بازکنی باغ فیض گروه فنی درستکار است. ما در هر زمانی از ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در این منطقه از شهر تهران هستیم. متخصصین ما با به همراه داشتن تجهیزات مناسب در تمام طول شبانه روز و فوری در کنار شما خواهند بود.

 

فنرزنی انواع لوله های فاضلاب باغ فیض شبانه روزی فوری لوله بازکنی باغ فیض گروه فنی درستکار

فنرزنی انواع لوله های فاضلاب باغ فیض شبانه روزی فوری

روش‌های مختلفی جهت رفع انواع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب وجود دارد. که در بین آنها شاید بتوان گفت که بهترین گزینه فنرزنی لوله فاضلاب باغ فیض با دستگاه ژنراتور لوله بازکنی است، این دستگاه با حرکت دورانی در لوله فاضلاب و سرعت و قدرت بالا در زمانی کوتاه کلیه مواد گیر کرده در لوله را خرد و از مسیر عبور آب خارج می‌کند.

و نکته مهم در مورد این دستگاه پرکاربرد تراشیدن رسوبات دیواره لوله است، که حرکت چرخشی فنر باعث جرم گیری کامل مسیر هم می‌شود. که اکثر شرکت‌های لوله بازکنی باغ فیض و متخصصین این حوزه آن را مورد استفاده قرار می‌دهند، این وسیله قدرتمند در تمامی موارد گرفتگی با هر شدت و علتی کاربرد دارد.

انواع خدمات لوله بازکنی باغ فیض توسط گروه فنی درستکار

 • فنرزنی لوله فاضلاب‌ آشپزخانه شبانه روزی باغ فیض
 • خدمات فنرزنی چاه فاضلاب کفشور حمام تمام وقت
 • فنرزنی لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و سنتی فوری
 • خدمات فنرزنی لوله ناودان و راه آب کف پشت بام 20 دقیقه‌ای
 • فنرزنی لوله کفشور پارکینگ بدون تعطیلی باغ فیض
 • خدمات فنرزنی چاهک کفشور حیاط، بالکن، حیاط خلوت پاسیو 
 • فنرزنی گرفتگی با مصالح سیمان و قیر… با قیمت مناسب
 • بیرون آوردن اشیاء ارزشمند گوشی، ساعت مچی و … .

کلیه خدمات لوله بازکنی باغ فیض با هر روش و دستگاهی توسط متخصصین گروه فنی درستکار با پشتیبانی چند ماهه انجام خواهد شد. در صورت نیاز به هر کدام از خدمات ذکر شده در بالا می‌توانید با پشتیبانی ما در این گروه تماس حاصل فرمایید و در خواست اعزام نیرو را اعلام کنید، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن در آدرس اعلام شده حاضر خواهند بود.

باز کردن گرفتگی فاضلاب توالت با فنر در باغ فیض با کمترین آلودگی گروه فنی درستکار

باز کردن گرفتگی فاضلاب توالت با فنر در باغ فیض با کمترین آلودگی

توالت‌ها در ساختمان جزو محل‌های بسیار مهم و پراستفاده می‌باشند. که بروز مشکل در آن بسیار آزاردهنده است، و باید به سرعت رفع شود. زیرا بعد از مشکل در استفاده از این محل که می‌تواند اهالی را با مشکل مواجه کند، بوی بسیار بد و زننده به همراه آلودگی‌های خارج شده از داخل لوله و بالا آمدن آنها در فضای سرویس بهداشتی می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

متخصصین ما در گروه فنی درستکار با رعایت بهداشت و استفاده از فنر مناسب و با کمترین آلودگی این مشکل را در زمانی کوتاه برطرف خواهند نمود. و بعد از اتمام کار محل را کاملا تمیز به شما تحویل می‌دهند، علت عمده بروز گرفتگی افتادن اجسام مختلف و کم بودن قطر لوله سیفون در این محل‌ها می‌باشد، که اجسامی که در این محل سقوط می‌کنند. به سرعت سبب بسته شدن مسیر می‌شوند، از جمله مواردی که می‌تواند منجربه گرفتگی در این محل می‌گردد.

صابون، ژیلت، نوار بهداشتی و دستکال کاغذی و در برخی موارد افتادن اشیاء ارزشمندی مانند گوشی ، ساعت و غیره است. که حتما باید از محل خارج شوند، اما موارد دیگر به راحتی و در زمانی کم به سرعت با فنرزن برقی قابل رفع است. ما در این گروه فنی آماده دریافت تماس‌های شما عزیزان و ارائه خدمات لازم به شما عزیزان ساکن در منطقه باغ فیض و محلات اطراف آن هستیم.

بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از فاضلاب باغ فیض بدون تعطیلی گروه فنی درستکار

بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از فاضلاب باغ فیض بدون تعطیلی

یکی از اتفاقات نگران کننده که ممکن است، در هر زمان و حلی برای شما عزیزان بروز کند. افتادن اشیاء ارزشمندی است. که در حین استفاده از سرویس بهداشتی به همراه دارید، و یا در جیب لباس شماست. که براثر کم توجهی ممکن است به داخل فاضلاب سقوط کند، که حتما باید به سرعت از درون چاه خارج شود.

یکی از راه‌های خانگی خارج کردن این اشیاء خم کردن رخت آویز فلزی لباس است، که میتوانید به صورت قلاب وارد فاضلاب کرده و شیء را خارج نمایید. اما در صورتی که توانایی انجام این کار را ندارید، و ممکن است اشیاء به عمق بیشتری سقوط کنند. از دستکاری آن خودداری نمایید، و با شرکتهای معتبر لوله بازکنی باغ فیض تماس حاصل فرمایید.

و با اعلام مشکل متخصصین را جهت همراه داشتن تجهیزات مناسب یاری فرمایید، ما در گروه فنی درستکار در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات مورد نیاز در هر زمینه‌ای در حوزه لوله بازکنی باغ فیض و رفع انواع انسداد در لوله‌های فاضلاب هستیم. نکته‌ای که حتما باید مورد توجه قرار گیرد، در صورت افتادن اشیاء در چاه فاضلاب از ریختن اب به درون لوله پرهیز کنید.

زیرا این کار منجربه عقب رفتن جسم و سخت شدن کار در زمان خارج کردن آن می‌شود، متخصصین ما توسط گیره های مخصوص آن را خارج و به شما تحویل خواهند داد. اما در زمانی که در عمق بیشتری باشد، به ناچار از دستگاه مکنده استفاده خواهد شد. کارشناسان ما به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی باغ فیض به شما عزیزان و همشهریان عزیز خود در این منطقه هستند، و در هر ساعتی آماده پاسخگویی به تماس‌های شما عزیزان هستیم.

اعزام نیرو جهت رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه باغ فیض 20 دقیقه ای

بروز گرفتگی در هر کدام از فاضلاب‌های خروجی در آشپزخانه می‌تواند باعث اختلال در انجام کارهای روزانه در منزل و محل کار شما باشد. و باید هر چه سریعتر اقدام به برطرف کردن آن شود، گروه فنی لوله بازکنی باغ فیض با توجه به دردسرهای بالا آمدن آب و فاضلاب‌های موجود در این محل برای رفع سریع مشکل تعدادی از نیروهای فعال در این مجموعه فنی را در این منطقه مستقر نموده است.

تا در زمان نیاز شما عزیزان در کمتر از 20 دقیقه نیروی متخصص در محل حاضر و خدمات مورد نیاز شما را در این محل ارائه دهند. علل گرفتگی در این محل پر استفاده در مراکز و محل‌های کار و زندگی در ابتدا ریختن روغن و چربی اضافه ظروف در سینک و ماشین ظرفشویی است. که به مرور با اضافه شدن مواد زائد غذایی رسوبات شدیدی در دیوارهای لوله‌های فاضلاب ایجاد می‌کند.

که بعد از مدتی کاملا مسیر عبور آب را بسته و شما را با مشکلات جدی در این محل مواجه خواهد کرد. از جمله موارد دیگر مانند افتادن اجسام و ورود مواد مختلف مانند، زباله در کفشور و یا افتادن ملزومات لباس‌ها مانند دکمه و دستمال کاغذی موجود در جیب‌ها که به مرور باعث مسدود شدن در این محل‌ها می‌شود. بهترین کار پاک کردن چربی و تمیز کردن مواد اضافه غذایی از روی ظروف و استفاده از کفشور‌های مناسب و همچنین چک کردن لباس‌ها قبل از شستشو در ماشین لباسشویی و ظرفشویی است.

اما در صورت بروز این مشکل به هیچ عنوان نگران نباشید، متخصصین با تجربه و کاردان ما در این گروه فنی با استفاده از فنرزن برقی و با کمترین میزان آلودگی مشکل را رفع کرده و شما را تا سالها از شر این مشکل راحت خواهند کرد. در صورت بروز هرگونه گرفتگی در این محل و مکان‌های دیگر در ساختمان می‌توانید در طول شبانه‌روز با ما در این مرکز ارتباط برقرار نمایید. و درخواست مشاوره و اعزام نیرو و تجهیزات را به همکاران ما اعلام فرمایید، تا به سرعت به همراه تجهیزات در محل حاضر شوند.

 

لوله بازکنی باغ فیض با ارائه فاکتور گروه فنی درستکار

لوله بازکنی باغ فیض با ارائه فاکتور

متخصصین گروه فنی درستکار در منطقه باغ فیض بعد از انجام خدمات لوله بازکنی باغ فیض در صورت درخواست شما عزیزان جهت دریافت هزینه فاکتور ارائه خواهد داد. البته در زمان انجام خدمات لوله بازکنی باغ فیض در محل‌هایی مانند پشت بام،پارکینگ و حیاط که جزو مشاعات ساختمان است.

و باید قدرالسهم هر واحد جهت دریافت هزینه محاسبه شود، حتما فاکتور توسط متخصصین ما صادر خواهد شد. در هر زمان که نیاز به دریافت خدمات مختلف لوله بازکنی باغ فیض هستید، میتوانید با ما در این مجموعه فنی در ارتباط باشید و از راهنمایی‌های کارشناسان ما در این زمینه استفاده نمایید.

 

لوله بازکنی بدون تخریب منطقه باغ فیض گروه فنی درستکار

لوله بازکنی بدون تخریب منطقه باغ فیض

در عصر حاضر با وجود تجهیزات مناسب در زمینه لوله بازکنی باغ فیض دیگر نیازی به تخریب محل گرفتگی نیست. مگر در موارد خیلی خاص که گرفتگی بسیار شدید است، و یا اشتباه در استفاده از دستگاه‌های نامناسب منجربه شکستگی در سیستم لوله‌کشی شده است. و به ناچار باید محل تخریب و لوله‌ها تعویض شود، در برخی موارد علت شکستگی در لوله فاضلاب ورود ریشه درختان موجود در حیاط ساختمان به داخل فاضلاب است.

و در برخی موارد نابلدی فرد لوله بازکن در استفاده درست از ابزارهای لوله بازکنی باغ فیض سبب بروز این اتفاقات می‌شود. در هر صورت در زمان وقوع مشکل در چاه فاضلاب در محل کار و منزل می‌توانید از خدمات متخصصین ما در گروه فنی درستکار بهره‌مند شوید.

انواع تجهیزات چاه بازکنی

جهت رفع انواع گرفتگی در مکان‌های مختلف و برحسب شدت و علت گرفتگی ار تجهیزات متفاوتی استفاده می‌شود. که در بین آنها پرطرفدارترین وسیله فنرزن برقی است، که در صورتی که این وسیله قوی و پرسرعت قادر به رفع مشکل نباشد. از روش‌های دیگری برای حل مشکل استفاده خواهد شد.

انواع تجهیزات لوله بازکنی باغ فیض:

 • لوله بازکنی باغ فیض با فنرزن برقی ژنراتور
 • لوله بازکنی باغ فیض با پمپ تراکم هوا
 • لوله بازکنی باغ فیض با واترجت
 • لوله بازکنی باغ فیض با مکنده

از هرکدام از این دستگاه‌های قوی و پرقدرت در جای خاص استفاده می‌شود، به طور مثال معمولا از دستگاه مکنده بیشتر در زمان تخلیه چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما در برخی موارد زمانی که اشیاء ارزشمندی در چاه سقوط کرده و از دسترس خارج شده است، هم بکار گرفته میشود. یا واتر جت که دستگاهی قوی است، که با فشار بالای آب که بوسیله یک پمپ ایجاد می‌شود. می‌تواند گرفتگی‌های سخت را به سرعت باز کند، که در زمان ورود مصالح ساختمان که به تازگی وارد لوله فاضلاب شده بکار گرفته می‌شود، تا به سرعت مسیر را شستشو دهد.

 

لوله بازکنی باغ فیض با پمپ تراکم هوا گروه فنی درستکار

لوله بازکنی باغ فیض با پمپ تراکم هوا

تراکم هوا هم دستگاهی است، که با فشار بسیار بالای هوا کار می‌کند. که بوسیله یه پمپ قوی تولید شده و توسط یه شلنگ مخصوص که در محل دهانه فاضلاب قرار می‌گیرد و با فشار هوا هر چه که مسیر است، را کنده و به سمت جلو حرکت می‌دهد ناگفته نماند که از این وسیله در موارد خیلی خاص استفاده می‌شود. زیرا قدرت بالای آن باعث پاشیده شدن آلودگی در محیط شده و یا آلودگی از لوله‌های فاضلاب دیگر موجود در ساختمان به اطراف پراکنده می‌شود.

که این مورد سبب شده تا کمتر مورد استفاده قرار گیرد، مگر در مواردی که ابزار دیگر قادر به رفع مشکل نباشد. و در بین این تجهیزات فنرزن بهترین گزینه جهت رفع انواع گرفتگی با هر شدت و سختی است، و در تمام گرفتگی‌ها قابلیت استفاده دارد. و با کمترین آلودگی در زمانی کوتاه انسداد را برطرف می‌کند، و در زمان استفاده در رفع گرفتگی توالت‌های فرنگی با استفاده از پوشش مخصوص بکار گرفته می‌شود. تا از آسیب‌های احتمالی به سرامیک کاسه توالت شود، شماعزیزان ساکن در منطقه باغ فیض می‌توانید با اطمینان به تضمین کار و پشتیبانی چند ماهه همچنین رعایت بهداشت حین کار خدمات مورد نیاز خود را به ما بسپارید.

نمایندگی های لوله بازکنی غرب تهران گروه فنی درستکار شامل مناطق زیر می باشد:

لوله بازکنی جاده مخصوصلوله بازکنی اشرفی اصفهانی
لوله بازکنی جیحونلوله بازکنی صادقیه 

محدوده نمایندگی لوله بازکنی باغ فیض گروه فنی درستکار

لوله بازکنی میدان باغ فیضچاه بازکنی بلوار خلیل آبادی باغ فیض
لوله بازکنی خیابان ناطق نوری باغ فیضچاه بازکنی خیابان مختاری باغ فیض
چاه بازکنی خیابان امام رضا باغ فیضچاه بازکنی خیابان موسی الرضا باغ فیض
چاه بازکنی خیابان بوستان باغ فیضچاه بازکنی خیابان نیک زارع باغ فیض
چاه بازکنی خیابان طالقانی باغ فیضچاه بازکنی خیابان 22 بهمن باغ فیض
چاه بازکنی خیابان امیر ابراهیم باغ فیضچاه بازکنی خیابان کافی ماسوله باغ فیض
لوله بازکنی خیابان ایثار باغ فیضچاه بازکنی خیابان باهنر باغ فیض
لوله بازکنی خیابان پیامبر مرکزیچاه بازکنی خیابان ذوالفقاری باغ فیض
لوله بازکنی خیابان هجرت باغ فیضچاه بازکنی شهرک شاهین باغ فیض
لوله بازکنی یزدلوله بازکنی زنجان
گروه فنی درستکار

گروه فنی درستکار با تیمی از متخصصین با تجربه طولانی در حوزه لوله بازکنی زنجان و تخلیه چاه استان زنجان ، در کلیه مناطق و محله‌های این شهر آماده ارائه خدمات می‌باشد. رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف از جمله حمام، آشپزخانه، توالت و …. و همچنین تخلیه چاه فاضلاب منازل و مراکز تجاری، اداری و صنعتی توسط کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. کلیه خدمات ارائه شده بوسیله این گروه فنی در شهر زنجان با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز در تمام طول شبانه‌روز و ایام تعطیل انجام می‌گیرد.

شماره تماس لوله بازکنی زنجان:09129678099
لوله بازکنی شهر زنجان شبانه روزی می باشد؟بله 24 ساعته بدون تعطیلی 7 روز هفته
قیمت لوله بازکنی زنجان چقدر است؟لوله بازکنی زنجان با نرخ نامه دولتی انجام می شود

در صورت مواجه شدن با مشکل انسداد فاضلاب ساختمانهای اداری و مسکونی در تمامی مناطق زنجان کافیست با ما تماس بگیرید. و درخواست اعزام نیرو را به همکاران ما در پشتیبانی اعلام نمایید، تا در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر شده و اقدام به مشکل نمایند.

مدیریت این گروه فنی جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در شهر و حومه زنجان خدمات بدون تعطیلی و شبانه‌روزی را با کادری مجرب فراهم آورده است، تا در هر زمانی که شما عزیزان و شهروندان عزیز با مشکل روبرو شدید به سرعت به این خدمات دسترسی داشته باشید. کارشناسان این گروه فنی تمامی خدمات را با رعایت اصول بهداشتی و گارانتی خدمات و حداقل آلودگی انجام خواهند داد، و در انتهای کار محل مورد نظر را به طور کامل تمیز کرده و به مشتری تحویل می‌دهند.

لوله بازکنی و فنرزنی 100% تضمینی شهر زنجان گروه فنی درستکار

لوله بازکنی و فنرزنی 100% تضمینی شهر زنجان

گروه فنی درستکار در سرتاسر شهر زنجان و حومه آماده ارائه خدمات لوله بازکنی زنجان و فنرزنی لوله فاضلاب با تضمین 100% صدرصدی می‌باشد. متخصصین ما کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان را با قیمتی مناسب و با سرعت بالا توسط فنرزن برقی بدون آسیب به سیستم لوله‌کشی در محل‌های مختلف مانند فنرزنی لوله توالت ایرانی ، فنرزنی لوله کفشور حمام، فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه ، فنرزنی لوله کفشور بالکن، فنرزنی لوله پشت بام ، فنرزنی لوله کفشور پارکینگ و …. کاملا تمیز و با رعایت نکات بهداشتی و ضد عفونی کامل محل انجام خواهند داد.

این خدمات با استفاده از ابزار آلات مخصوص و مناسب با نوع مشکل پیش آمده صورت خواهد گرفت، فنرزن برقی که یکی از دستگاه‌های قوی و پرسرعت در بین تجهیزات لوله بازکنی زنجان است. جهت رفع انواع گرفتگی لوله در هر محلی با هر شدتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، این سیستم به دلیل حرکت دورانی در لوله فاضلاب می‌تواند سبب لایروبی کامل لوله از رسوبات چسبنده در دیوراه لوله‌ها شود.

متخصصین ما با بیش از 15 سال سابقه کاری و توانایی بکارگیری انواع تجهیزات لوله بازکنی زنجان در خدمت شما شهروندان هستند، و آماده خدمت‌رسانی در تمام مناطق زنجان در کمتر از 20 دقیقه می‌باشند، شما عزیزان در هر کجای شهر زنجان که ساکن هستید در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید. باید به این نکته مهم اشاره داشته باشیم که در زمان فنرزنی توالت‌های فرنگی جهت جلوگیری از آسیب به سرامیک آن از پوشش مناسب بر روی فنر استفاده می‌شود.

 

لوله بازکنی با استفاده از تجهیزات مدرن 24ساعته زنجان گروه فنی درستکار

لوله بازکنی با استفاده از تجهیزات مدرن 24ساعته زنجان

گروه فنی درستکار با استفاده از دستگاه‌های قدرتمند و پیشرفته بدون کندن محل و کمترین آلودگی آماده ارائه خدمات به شما شهروندان عزیز در زنجان می‌باشد. کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما با فنرهای ضدعفونی شده مجزا جهت محل‌های مختلف مانند لوله بازکنی زنجان فاضلاب سرویس بهداشتی و آشپزخانه، پارکینگ، توالت فرنگی و ایرانی و غیره صورت می‌پذیرد.

ما با کادری مجرب در این حوزه آماده رفع هرگونه گرفتگی سخت و سیمانی با استفاده از تجهیزات مخصوص و فنرهای فولادی هستیم. خدمات مورد نیاز شما جهت فنرزنی با سر مته الماس و انواع فنر از 5 متر تا 30 متر و فنرهای کوچک برای لوله‌های باریک و با پمپ تراکم هوا به صورت 24 ساعته در تمام نقاط زنجان صورت خواهد گرفت. رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در کمتر از 20 دقیقه بعد از تماس شما عزیزان با همکاران ما در پشتیبانی صورت خواهد گرفت.

 

خدمات لوله بازکنی زنجان + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی درستکار

خدمات لوله بازکنی زنجان + پشتیبانی چند ماهه

متخصصین ما در گروه فنی درستکار کلیه خدمات ارائه شده به شما عزیزان را با پشتیبانی چندماهه جهت رفاه حال شما عزیزان و زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی زنجان انجام می‌دهند. تیم کارشناسان ما در سراسر استان زنجان با استفاده ازابزارآلات روز به صورت شبانه‌روزی و 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات رسمی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و شهروندان محترم شهر زنجان می‌باشد. این گروه فنی دارای شعباتی در غرب و شرق زنجان می‌باشد، که تمامی خدمات ارائه شده در این حوزه با قیمت مناسب و با کیفیت بالا انجام می‌پذیرد.

 

انواع خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شهر زنجان شبانه روزی گروه فنی درستکار

انواع خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شهر زنجان شبانه روزی

متخصصین ما در حوزه خدمات لوله بازکنی زنجان و تخلیه چاه در شهر زنجان به شرح زیر می‌باشد:

 1. خارج کردن اشیاء از چاه فاضلاب
 2. رفع گرفتگی و فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی زنجان و حومه
 3. برطرف کردن گرفتگی راه آب حمام و پارکینگ زنجان
 4. رفع گرفتگی و فنرزدن لوله آشپزخانه، تراس، حیاط، حیاط خلوت
 5. تخلیه کامل چاه در سریع ترین زمان ممکن در کل شهر زنجان
 6. رفع انسداد انواع چاه فاضلاب در شهر زنجان وحومه
 7. رفع گرفتگی انواع لوله‌های سیمانی سخت، بتن، پلیکا
 8. رایزرهای اصلی و فرعی و اگوی شهری
 9. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

تخلیه چاه فاضلاب زنجان و حومه فوری با ارائه فاکتور گروه فنی درستکار

تخلیه چاه فاضلاب زنجان و حومه فوری با ارائه فاکتور

در صورت علائم پر شدن چاه فاضلاب در تمامی مناطق و محله‌های شهر زنجان می‌توانید با گروه فنی درستکار لوله تماس حاصل فرمایید.

خدمات ارائه شده در حوزه تخلیه چاه توسط کارشناسان ما در شهر زنجان شامل این موارد است:

 1. تخلیه چاه با پمپ دستگاه مکنده در استان زنجان
 2. تخلیه چاه تعطیلات رسمی شهر زنجان و حومه
 3. تخلیه چاه با تانکرهای بزرگ و کوچک
 4. تخلیه چاه شبانه روزی در تمام نقاط زنجان

در صورت نیاز قبل از انجام خدمات، همکاران ما هزینه خدمات را در زمان تماس به مشتریان اعلام می‌کنند، و پس از درخواست اعزام نیرو و ارائه خدمات هماهنگی‌های لازم انجام شده و متخصصین شروع به کار خواهند کرد.

فنرزنی توالت شهر زنجان سریع در تعطیلات رسمی

گروه فنی درستکار در طول سال و ایام تعطیلات رسمی با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده ارائه خدمات به شما شهروندان عزیز زنجانی می‌باشد. علل مهم در گرفتگی چاه توالت افتادن اجسام مختلف مانند ساعت، سوییچ، زیورآلات و طلا، نواربهداشتی و ….. است، یکی دیگر از موارد مهمی در انسداد لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و سنتی مشکل در قطر لوله سیفون توالت‌ها است.

در برخی موارد که اشیاء ارزشمندی به درون چاه فاضلاب سقوط کرده است، باید به سرعت از درون لوله خارج شود. رفع هرکدام از این موارد با توجه به شدت گرفتگی نیاز به تجهیزات مناسب و بررسی دقیق از طرف کارشناسان این حوزه دارد، در صورت نیاز به این خدمات می‌توانید با همکاران ما در پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

در برخی موارد گرفتگی توالت‌ها پس از بازسازی، دچار گرفتگی می‌شود، زیرا ممکن است مقداری شن و ماسه را در فاضلاب بریزد و منجر به مسدود شدن آن شود. که در صورتی که مدت زیادی از ورود این مواد به درون لوله نگذشته باشد، به سرعت توسط واتر جت که یکی از دستگاه‌های پرقدرت است، و با فشار شدید آب فعال می‌گردد به سرعت رفع خواهد شد.

 

هزینه لوله بازکنی با تخفیف شهر زنجان و حومه گروه فنی درستکار

هزینه لوله بازکنی با تخفیف شهر زنجان و حومه

هزینه کلیه خدمات لوله بازکنی در سرتاسر شهر و حومه زنجان با تخفیف برای مشتریان انجام می‌گیرد. باید به این نکته مهم توجه داشته باشید، که تعیین قیمت خدمات لوله بازکنی زنجان به موارد مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

موارد تاثیر گذار در قیمت لوله بازکنی زنجان:

 

محل قرار گیری چاه فاضلاب در ساختمان
گرفتگی براثر وجود لجن و رسوبات سفت و شدید
روش بکارگرفته شده جهت برطرف کردن انسداد
شدت و سختی انسداد در لوله فاضلاب
نوع و علت گرفتگی لوله فاضلاب
طول زمان انجام کار توسط تکنسین
سایز و طول فنر بکار رفته جهت رفع انسداد
گرفتگی به علت وجود مصالح ساختمانی در چاه فاضلاب
تعداد لوله‌های فاضلاب مسدودشده در ساختمان
تعداد فنرزنی جهت رفع گرفتگی

متخصصین ما بعد از بررسی موارد ذکر شده در بالا هزینه خدمات را محاسبه و به شما اعلام می‌کنند، و در صورت رضایت شما اقدام به رفع مشکل خواهند کرد. متخصصین ما در پشتیبانی این گروه در هر ساعتی از شبانه‌روز و به صورت تمام وقت آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.گرفتگی لوله‌ها علاوه بر ایجاد بوی بد و نامطبوع می‌تواند محل تجمع انواع موجودات موذی مانند سوسک‌ها باشد.

 

بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از درون چاه فاضلاب فوری شبانه روزی گروه فنی درستکار

بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از درون چاه فاضلاب فوری شبانه روزی

شاید در برخی موارد در حین استفاده از سرویس بهداشتی ممکن است، محتویات جیب و یا وسایل همراه شما مانند موبایل و سوییچ و اشیاء ارزشمندی مانند طلا و جواهر به درون چاه فاضلاب سقوط کند. و نیاز باشد که به سرعت خارج شود در صورت بروز این اتفاق در هر ساعت از شبانه‌روز و روزهای تعطیل می‌توانید با گروه فنی درستکار در شهر زنجان تماس حاصل فرمایید.

در خواست اعزام نیرو به همراه تجهیزات را داشته باشید، نکته مهمی که حتما باید مورد توجه قرار دهید این است که در صورت افتادن اجسام از ریختن آب به درون لوله خودداری کنید. و در صورت نابلدی هرگز اقدام به خارج کردن آن با دست یا روش‌های خانگی نکنید، زیرا ممکن است که باعث از دسترس خارج شدن و افتادن آن به عمق بیشتر بشود. متخصصین ما بعد از تماس شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه‌روز به سرعت و به همراه تجهیزات لازم جهت بیرون آوردن اجسام در کنار شما عزیزان و شهروندان عزیز ساکن در شهر و حومه زنجان خواهند بود.

 

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی زنجان و حومه گروه فنی درستکار

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی زنجان و حومه

در برخی موارد ریختن مصالح ساختمانی در لوله‌های فاضلاب میت‌واند سبب گرفتگی در آن میشود. که معمولا در زمان باسازی و ساختمان و یا ساختمانهایی که به تازگی ساخته شده است بروز می‌کند، و می‌تواند باعث بروز مشکل در زندگی روزمره اهالی آن گردد.

در صورت بروز این مشکل از خدمات متخصصین ما در هر ساعت و زمانی برخوردار گردید، رفع این نوع گرفتگی براساس شدت و نوع آن بوسیله تجهیزات مدرن و مختلفی انجام می‌شود. در صورتی که مدت زمان زیادی از ورود این مواد به درون لوله گذشته باشد بوسیله فنرزن برقی و یا دستگاه کمپرسور تراکم هوا اقدام به رفع آن می‌شود. اما در برخی موارد به دلیل شدت گرفتگی و گذر زمان مجبور به کندن محل و تعویض لوله هستیم، کارشناسان ما در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در هر منطقه و محله‌ای در شهر زنجان خواهند بود.

برطرف کردن گرفتگی راه آب پشت بام و پارکینگ زنجان

پارکینگ در ساختمان‌ها از محل‌های پرتردد است، که به دلیل رفت و آمد خودروها و ورود انواع مواد زائد در راه آب آن ممکن است دچار انسداد شود. و بالا زدن آب در این محل اهالی ساختمان را با مشکلات جدی روبرو کند، در صورت بروز این اتفاق بلافاصله با گروه فنی درستکار تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو به محل را داشته باشید. تا متخصصین ما بعد از بررسی علت و شدت مشکل به سرعت اقدام به رفع آن نمایند.

راه آب و ناودان پشت بام که به منظور تخلیه آبهایی که بر اثر بارش باران در این محل جمع می‌شود تعبیه شده است. در صورت هر گونه مشکلی در این محل خروج آب با مشکل روبرو می‌شود و می‌تواند به سقف و دیوارهای ساختمان خسارت وارد کند.

علت اصلی بروز این اتفاق در این محل ورود گردوخاک و شن ماسه، یا ورود شاخ و برگ درختان یا ورود پوشال کولر، و ورود قیر در زمان ایزوگام پشت بام یا آب شدن قیر براثر تابش آفتاب و گرمای شدید که سبب آب شدن و روان شدن آن به درون راه آب و ناودان می‌شود است. در صورت بروز هر کدام از ان موارد و انسداد کامل در این محل از گروه فنی درستکار درخواست اعزام نیرو داشته باشید.

متخصصین ما حتی در زمان بارش شدید باران هم جهت رفع مشکلات پیش آمده در کنار شما عزیزان ساکن در شهر زنجان و حومه آن خواهند بود. شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌توانید از خدمات مورد نیاز خود توسط کارشناسان ما برخوردار گردید. رفع هر کدام از این موارد نیاز به دستگاه و روش خاص خود دارد، که معمولا بهترین و مناسب‌ترین وسیله جهت رفع تمامی این موارد استفاده از فنرزن برقی است. زیرا قدرت و سرعت بالا و همچنین قدرت رسوب‌زدایی این دستگاه می‌تواند هر نوع گرفتگی با هر شدتی را برطرف نماید.

لوله بازکنی یزد گروه فنی درستکار

لوله بازکنی یزد و تخلیه چاه یزد یکی از خدمات شبانه‌روزی است، که توسط کارشناسان متخصص و مجرب ما در گروه فنی درستکار در تمامی مناطق این شهر بزرگ و تاریخی ارائه می‌گردد. خدمات لوله بازکنی یزد و فنرزنی لوله فاضلاب یزد یکی از خدماتیست که هر فردی ممکن است در زندگی روزمره به آن نیاز پیدا کند. یکی از ویژگی‌های مهم ما در این گروه فنی ارائه خدمات لوله بازکنی یزد و تخلیه چاه با کیفیت بالا و رضایت کامل مشتریان از خدمات دریافتی است. متخصصین ما در طول شبانه‌روز آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان ساکن در مناطق و محله‌های مختلف شهر یزد در پشتیبانی این مجموعه هستند.

در صورت بروز مشکل و نیاز شما عزیزان به هر یک از خدمات فنی، پس از تماس و درخواست اعزام پرسنل، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر شده و مشغول به انجام کار خواهند شد. و به سرعت و در کمترین زمان مشکل را حل خواهند کرد، مردم عزیز یزد می‌توانند در صورت بروز مشکل در تمامی مناطق و مکان‌های مختلف ساختمان از خدمات تمام وقت ما بهره‌مند شوند. کلیه خدمات فنی ارائه شده توسط کارشناسان ما در این گروه فنی به صورت تضمینی و با ارائه فاکتور صورت می‌پذیرد.

✔ نام خدمات:✔ لوله بازکنی یزد – فنرزنی لوله فاضلاب یزد
✔ روش لوله بازکنی:✔ لوله بازکنی با فنر برقی و تراکم هوا
✔ نوع ضمانت خدمات:✔ تحویل لوله باز شده و ارائه فاکتور رسمی
✔ ساعت کاری: ✔ 7 روز هفته بدون تعطیلی و شبانه روزی
✔ راه اتباطی با ما:✔ 0910-756-70-40

 

برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب شبانه روزی شهر یزد گروه فنی درستکار

برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب شبانه روزی شهر یزد

از خدمات فنی ارائه شده توسط کارشناسان گروه فنی درستکار در مناطق مختلف شهر یزد خدمات لوله بازکنی یزد و فنرزنی لوله فاضلاب و تخلیه چاه است. ما متخصص در ارائه خدمات 24 ساعته و سریع برای رفع مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب در هر مکانی در خانه و محل کار شما هستیم. اعزام نیرو در کمتر از 30 دقیقه انجام خواهد شد، دلیل ارائه این سرویس ویژه این است که بروز هرگونه گرفتگی در ساختمان‌های اداری و مسکونی می‌تواند ساکنان آن را با مشکلات بسیاری روبرو نماید. در صورت بروز این مشکل در هر ساعت از شبانه‌روز سریعا با پشتیبانی ما در یزد تماس بگیرید تا نیروهای فعال و تمام وقت را با تجهیزات جدید و مناسب به محل سکونت یا کار شما اعزام کنند.

 

انواع خدمات فنرزنی و لوله بازکنی + پشتیبانی چند ماهه شهر یزد گروه فنی درستکار

انواع خدمات فنرزنی و لوله بازکنی + پشتیبانی چند ماهه شهر یزد

گروه فنی درستکار با تیمی از متخصصین مجرب آماده ارائه انواع خدمات به شما عزیزان ساکن در شهر یزد در هر ساعت از شبانه‌روز و ایام تعطیل است. کلیه خدمات بصورت تضمینی و با پشتیبانی چندین ماهه صورت می‌پذیرد. که علت این امر جلب اعتماد و رفع نگرانی شما عزیزان می‌باشد، کلیه خدمات لوله بازکنی یزد با استفاده از بهترین تجهیزات مدرن انجام خواهد شد. که در زیر به انواع خدمات ارائه شده توسط متخصصین ما در این گروه ارائه می‌شود اشاره خواهیم کرد.
انواع خدمات فنرزنی و رفع گرفتگی در یزد به شرح زیر است:

 1. برطرف کردن گرفتگی و فنرزنی انواع لوله‌های فاضلاب
 2. مشخص کردن محل دقیق گرفتگی لوله فاضلاب
 3. بازکردن چاه به صورت شبانه‌روزی و فوری
 4. خارج کردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب
 5. فنر زدن راه آب و فاضلاب‌های آشپزخانه در یزد
 6. رفع گرفتگی و فنر زدن لوله تخلیه حمام
 7. فنرزنی لوله توالت ایرانی و رفع گرفتگی فاضلاب‌ فرنگی
 8. خدمات فنرزنی لوله پشت بام، تراس، حیاط یزد
 9. برطرف کردن گرفتگی و فنر زدن لوله کف‌شور پارکینگ یزد
 10. رفع گرفتگی فاضلاب با مصالح ساختمانی

برای جلوگیری از این حوادث در شب و روزهای تعطیل باید هر دو سال یک بار لوله‌ها را چک کرده و اقدام به رسوب‌زدایی و لایروبی کرد.رفع گرفتگی و فنرزنی چاه فاضلاب آشپزخانه فوری یزد

انسداد فاضلاب آشپزخانه دردسرسازترین نوع در گرفتگی‌ها است. با توجه به اینکه آشپزخانه یکی از مکان‌ها مهم و اصلی در ساختمان است، بروز مشکل در آن می‌تواند زندگی ساکنین را مختل کند. دقت داشته باشید که برطرف کردن آن نیاز به تجربه و دانش لازم دارد، تشخیص علت بروز این مشکل و شدت آن و انتخاب روش مناسب جهت رفع آن کار ساده‌ای نیست. در برخی موارد افراد سعی دارند، با روش‌های خانگی مشکل را برطرف نمایند. اما در صورتی که گرفتگی بسیار جدی باشد، راه حل‌های خانگی جوابگو نخواهد بود، و ممکن است که این راه‌ها به سیستم فاضلاب آسیب برساند. در صورت بروز گرفتگی در مکان‌های مختلف بهترین راه تماس با مراکز مطمئن می‌باشد،فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه گروه فنی درستکار با تیمی متخصص در تمامی مناطق یزد آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در این شهر است، کافیست با همکاران ما در پشتیبانی تماس بگیرید، و با اعلام بروز مشکل درخواست اعزام نیرو در محل را داشته باشید تا متخصصین ما در اسرع وقت در کنار شما باشیم. علت اصلی گرفتگی لوله‌های فاضلاب موجود در آشپزخانه، ورود چربی، افتادن اجسام، مواد غذایی، مو، ملزومات لباس‌ها مانند دکمه و … می‌باشد، که می‌توانید با استفاده از صافی‌های و کفشورهای مخصوص از این بروز این اتفاق جلوگیری کنید.

 

دلایل مسدود شدن انواع لوله‌های فاضلاب یزد گروه فنی درستکار

دلایل مسدود شدن انواع لوله‌های فاضلاب یزد

علت گرفتگی و انسداد لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف خانه و محل کار متفاوت است، که مهم‌ترین دلیل آن رعایت نکردن بهداشت و ریختن مواد زائد غذایی، ریزش مو و … است که سبب انسداد جدی در لوله‌ها می شود. در صورتی که گرفتگی شدید باشد حتما باید توسط افراد فنی و با تجربه بررسی و رفع گردد.
دلایل مهم گرفتگی به شرح زیر است:

 1. مو در حمام
 2. صابون در فاضلاب توالت و حمام
 3. در شامپو، تیغ در حمام
 4. چربی‌ها و مواد غذایی در لوله ماشین ظرفشویی و سینک آشپزخانه
 5. پرز، دکمه و زیپ در لوله ماشین لباسشویی
 6. نوار بهداشتی و دستمال و… در سیفون توالت فرنگی و سنتی
 7. اجسام و اشیایی مانند موبایل و طلا در لوله فاضلاب
 8. مصالح ساختمانی و سیمان، گچ، قیر
 9. برگ و گرد و غبار در کفشور پارکینگ و پشت‌بام
 10. رسوبات در لوله رایزر اصلی و فاضلاب شهری
 11. فنر زدن لوله فاضلاب سرویس بهداشتی ۷ روز هفته

گرفتگی لوله‌های فاضلاب سرویس‌های بهداشتی ایرانی و خارجی در محل کار و منازل ایجاد بوی متعفن و آلودگی می‌کند. که می‌تواند مشکلات زیادی را در زندگی روزمره ساکنان ساختمانهای اداری و مسکونی ایجاد کند، گروه فنی درستکار جهت رفع انسداد لوله‌ها به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات در تمامی مناطق و محله‌های یزد می‌باشد.

کارشناسان ما از روش‌های مختلف و تجهیزات مختلفی برای رفع گرفتگی سیفون توالت‌ها استفاده می‌کنند. توصیه ما به شما این است، که از هیچ روش خانگی برای بازیابی و برداشتن اشیا استفاده نکنید. زیرا ناتوانی شما در انجام این کار وضعیت را بدتر خواهد کرد، و باعث افتادن اشیا به عمیق بیشترتر می‌گردد. و کار را برای کارشناسان ما دشوار خواهد کرد، در صورت افتادن اجسام در لوله سیفون از ریختن آب خودداری کنید. و از ریختن هرگونه اسید شیمیایی در لوله جدا پرهیز نمایید، از آنجایی که این امر باعث حل شدن چسب و خرابی اتصالات سیستم لوله کشی فاضلاب و باعث نشت آب به سقف و دیوارها خواهد شد. عزیزان ساکن در کل شهر یزد در صورت انسداد سرویس بهداشتی می‌توانند جهت دریافت خدمات مورد نیاز خود با پشتیبانی این گروه تماس حاصل فرمایند.24 ساعته رفع گرفتگی و فنرزنی فاضلاب حمام

مهمترین عامل ایجاد انسداد در لوله فاضلاب حمام ریزش مو به همراه چربی صابون مورد استفاده در لوله حمام است، که در نهایت و به مرور زمان باعث گرفتگی لوله‌های کف‌شور حمام می‌شود. و در برخی موارد سقوط اجسام مختلف موجود در حمام مانند رشور، ژیلت، صابون و …..در می‌توانند باعث ایجاد انسداد در این مسیر شوند. در صورت ایجاد انسداد در این مکان که از محل‌های پر استفاده در منازل است، با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. در صورت نیاز به لوله بازکنی یزد در تمامی مناطق شهر یزد با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید، کارشناسان ما در این گروه فنی به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات فنرزنی لوله کفشور حمام به شما عزیزان می‌‌باشند. کلیه خدمات ارائه شده توسط ما در این گروه با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن با تجهیزات جدید و مناسب انجام خواهد شد.

 

هزینه خدمات لوله بازکنی در شهر یزد گروه فنی درستکار

هزینه خدمات لوله بازکنی در شهر یزد

هزینه لوله بازکنی یزد در کلیه محله‌ها و مناطق شهر یزد یکسان است، البته تعیین دقیق هزینه خدمات به عوامل مختلفی بستگی دارد.
عوامل موثر بر هزینه خدمات لوله بازکنی یزد به شرح زیر است:

 1. علت بروز گرفتگی لوله فاضلاب
 2. نوع و شدت گرفتگی لوله
 3. روش بکار رفته
 4. تعداد لوله‌های مسدود
 5. محل لوله مسدود
 6. سایز و متراژ فنر
 7. مدت زمان انجام کار

در صورت بروز مشکل با متخصصین ما در گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید، و با ارائه اطلاعات کامل به آنها از قیمت خدمات مطلع شوید.

 

فنرزنی و چاه بازکنی با ضمانت و ارائه فاکتور شهر یزد گروه فنی درستکار

فنرزنی و چاه بازکنی با ضمانت و ارائه فاکتور شهر یزد

برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود که پرکاربردترین آنها مانند:

 1. کمپرسور هوا
 2. فنر برقی

این روش‌ها مزایا و معایبی دارند، که در بین متخصصان این حوزه استفاده از فنرهای برقی رایج است. دلیل این انتخاب توسط کارشناسان مزایای فنر برقی است، این دستگاه پرکاربرد دارای قدرت و سرعت بالا به همراه قابلیت رفع انواع گرفتگی‌ها با هر شدتی میباشد، علاوه بر قدرت و سرعت بالا حرکت چرخشی آن در لوله فاضلاب، از دیگر نکات مثبت این دستگاه است. که رسوبات را تراشیده و مسیر را به سرعت باز می‌نماید، کلیه خدمات ارائه شده با ضمانت و ارائه فاکتور صورت خواهد پذیرفت.

تخلیه چاه یکی دیگر از خدمات ضروری در زندگی روزمره است. در هر مکانی با مشکلاتی مانند بوی نامطبوع در محیط روبرو شدید، یا در صورت بروز مشکل در مکان‌هایی مانند حمام، توالت، آشپزخانه و … بی شک با مشکل پرشدن چاه فاضلاب روبرو هستید، بروز این مشکل به دلایل مختلفی بروز می‌کند، قدیمی بودن ساختمان و یا احداث ساختمان‌های مجاور که بتن‌ریزی پی آن باعث کاهش خاصیت ارتجاعی خاک چاه می‌شود. و منجر به پر شدن چاه یا بالا آمدن آب در این ساختمان‌های قدیمی می‌شود، در صورت بالا آمدن آب از لوله‌های فاضلاب ساختمان در شهر یزد با پشتیبانی گروه فنی درستکار تماس بگیرید. ما کارشناسان خود را برای تخلیه چاه به همراه تجهیزات لازم در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می‌کنیم، تا بعد از بررسی دقیق در صورت پر بودن چاه خدمات تخلیه چاه را با گارانتی انجام خواهند داد. این خدمات با ضمانت و ارائه فاکتور در هر ساعت از شبانه‌روز و تعطیلات رسمی به شما عزیزان در شهر یزد ارائه می‌گردد.

 

هزینه تخلیه چاه فاضلاب در شهر یزد گروه فنی درستکار

هزینه تخلیه چاه فاضلاب در شهر یزد

تعیین هزینه تخلیه چاه به عوامل مختلفی بستگی دارد، که بعد از بررسی این موارد محاسبه و تعیین می‌گردد. که بسته به فضایی تخلیه چاه و روش و دستگاه مورد استفاده برای تخلیه و هزینه تخلیه چاه متفاوت خواهد بود.

برخی از عوامل موثر بر هزینه تخلیه چاه عبارتند از

 1. تعداد چاههای نیازمند تخلیه
 2. تعداد دستگاه‌های به کار رفته در تخلیه چاه
 3. محل قرارگیری چاه
 4. مدت زمان کار جهت تخلیه چاه
 5. هزینه دستگاه بکار رفته جهت تخلیه چاه

خدمات تخلیه چاه با تضمین 100% شهر یزد

انواع خدمات تخلیه چاه به صورت 100% تضمینی توسط گروه فنی درستکار در شهر یزد صورت می‌گیرد:

رفع بوی بد و نامطبوع فاضلابتشخیص محل قرار گرفتن چاه
تعمیر و بازسازی چاهلایروبی چاه
تخلیه چاه با مخزن ده هزار لیتریتخلیه چاه با استفاده از مخزن مکنده
تعمیر چاه قدیمی فاضلاب به چاه جدیدمتصل کردن چاه ساختمان به شبکه فاضلاب
نصب منهول فاضلاب و بازرسی سیستم فاضلابحفر چاه نو یزدتخلیه چاه در شهر یزد سریع شبانه روزی

خدمات تخلیه چاه یزد توسط کارشناسان گروه فنی درستکار، شامل تخلیه چاه مراکز مختلف تفریحی و تجاری و مسکونی مانند: هتل‌ها، مدارس، رستوران، بیمارستان، منازل، سازمان های دولتی و خصوصی و غیره می‌باشد. تخلیه چاه یک سرویس تخصصی است، که باید توسط یک مرکز معتبر لوله بازکنی یزد و متخصص انجام شود. ساکنین محترم تمامی مناطق و محله‌های شهر یزد در صورت نیاز به این خدمات می‌توانند، در تمامی روزهای هفته و در تعطیلات رسمی توسط نیروهای مجرب و دستگاه‌های مناسب ما به همراه تانکر مخصوص از خدمات تخلیه چاه برخوردار گردند.

چاه فاضلاب برای دفع آسان فاضلاب ساختمان ایجاد می‌شود.که به دلیل ورود مواد زائد مانند: مو، ورود اجسام و …. و ایجاد رسوبات سخت و سنگین بر روی دیواره‌های چاه، پسابها نمی‌توانند به کف چاه نفوذ کنند، و باعث بالا آمدن فاضلاب و بوی نامطبوع در نقاط مختلف خانه می‌شود.

 

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی یزد گروه فنی درستکار

لوله بازکنی صفائیه یزدلوله بازکنی بلوار جمهوری یزد
لوله بازکنی مریم آباد یزدلوله بازکنی خیابان امام خمینی یزد
لوله بازکنی شهرک دانشگاه یزدلوله بازکنی خیابان مطهری یزد
لوله بازکنی محله سید میرزا یزدلوله بازکنی بلوار آزادگان یزد
لوله بازکنی قاسم آباد یزدلوله بازکنی پاسداران یزد
لوله بازکنی مهدی آباد یزدلوله بازکنی چهار منار یزد 
لوله بازکنی لب خندق یزدلوله بازکنی بلوار رزمندگان
لوله بازکنی بلوار دشتیلوله بازکنی میدان ابوذر
لوله بازکنی میدان مدرسیلوله بازکنی بلوار پرفسور حسابی یزد
لوله بازکنی خیابان انقلاب یزدلوله بازکنی میدان کاج یزد
گروه فنی درستکار

گرفتگی فاضلاب‌ها در هر محلی ممکن است رخ دهد، و شما را با مشکلات زیادی روبرو کند. گروه فنی درستکار به همراه تیمی از متخصصین لوله بازکنی بهشتی به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات تخصصی در این حوزه می‌باشد. این خدمات شامل رفع انسداد انواع لوله‌های فاضلاب در ساختمانهای مسکونی، اداری و صنعتی چدنی، پلیکا، گرفتگی فاضلاب توالت، راه آب حمام، راه آب آشپزخانه، لوله فاضلاب سینک، لوله تخلیه ماشین لباسشویی، لوله تخلیه ظرفشویی، روشویی سرویس بهداشتی، راه آب پشت بام، کفشور پارکینگ و راه آب حیاط…….است.

این خدمات بعد از بررسی دقیق توسط تکنسین ما بسته به نوع انسداد، محل، شدت و … با روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. روشهای متفاوتی جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد، از جمله کمپرسور تراکم هوا، فنرزن برقی، واتر جت که یکی از رایج‌ترین روش‌ها استفاده از فنرزن برقی است، که به آن سیم زنی نیز می‌گویند.

این دستگاه در بین تجهیزات لوله بازکنی بهشتی در نوع خود بهترین ابزار در رفع گرفتگی لوله‌ها می‌باشد، و می‌تواند تمامی گرفتگی‌های را با هر شدتی بدون نیاز به تخریب باز کند. این دستگاه قدرت و سرعتی بالا دارد، و به دلیل کوچک بودن و قابل حمل بودن مورد توجه اکثر مراکز معتبر و متخصصین این حوزه قرار گرفته است. در صورت بروز هرگونه مشکلی در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل شما عزیزان ساکن در خیابان دکتر بهشتی می‌توانید از خدمات ما برخوردار گردید. خدمات ما بدون تعطیلی و 7 روز هفته ارائه می‌گردد، در صورت بروز هر گونه مشکل در هر ساعتی از شبانه‌روز با همکاران ما در پشتیبانی گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید.

 فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی خیابان دکتر بهشتی

در زمان گرفتگی لوله‌های فاضلاب توالت یکی شایع‌ترین نوع گرفتگی است، بیشترین سوالی که از طرف مشتریان عزیز از ما پرسیده می‌شود. این است که آیا فنرزدن می‌تواند باعث آسیب به سرامیک توالت‌های فرنگی شود یا خیر؟ جواب این سوال خیر است، زیرا متخصصین ما با تجربه‌ی بالایی از این وسیله پرکاربرد استفاده می‌کنند. و در زمان انجام کار از روکش‌های مخصوصی بر روی فنر استفاده می‌شود، تا باعث آسیب نشود.

🪠 شماره لوله بازکنی بهشتی:🪠 09129678099
🪠 شماره تماس لوله بازکن در خیابان بهشتی:🪠 09107567040
مدت زمان رسیدن لوله بازکن به محل:نهایتا به مدت 15 دقیقه ارسال می شود
روش لوله بازکنی بهشتی چیست؟لوله بازکنی با فنر برقی و پمپ تراکم هوا

فنرها از آلیاژ منعطف و مرغوب ساخته شده است، و به طور ویژه برای این منظور طراحی شده تا فنر به لوله یا کاسه آسیب نرساند، مگر اینکه فرد نابلد و بی‌تجربه‌ای از این وسیله استفاده کند و گرفتگی بسیار شدید باشد. بنابراین درصورت بروز گرفتگی در فاضلاب توالت‌های سنتی و فرنگی می‌توانید از خدمات رفع انسداد توسط گروه فنی درستکار بهره‌مند گردید. معمولا دلیل عمده گرفتگی در این محل افتادن اشیا، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، یا خشکی فضولات و تنگی مسیر و….. است که متخصصین ما در این مجموعه فنی بوسیله فنرزن برقی و در کوتاهترین زمان اقدام به رفع آن می‌کنند.

 

گروه فنی درستکار

لوله بازکنی دکتر بهشتی 24 ساعته فوری

گرفتگی لوله‌های فاضلاب در ساختمان در هر ساعتی می‌تواند، باعث بروز مشکل در زندگی اهالی ساختمان گردد. به همین دلیل باید به سرعت رفع شود، گروه فنی درستکار در تمام ساعات شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی خدمات خود را ارائه میدهد. بنابراین شما عزیزان بدون هیچ نگرانی در هر ساعتی با پشتیبانی ما در این مجموعه فنی تماس حاصل فرمایید و با اعلام مشکل در خواست اعزام نیرو داشته باشید. متخصصین ما با به همراه داشتن تجهیزات مورد نیاز و مناسب به سرعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل خواهند کرد. تیم ما در تمام روزهای سال فعال است، و کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان است. همچنین کلیه خدمات ارائه شده توسط نیروهای فعال در این مجموعه با استفاده از تجهیزات روز و با بهترین کیفیت صورت می‌پذیرد.

 

گروه فنی درستکار

لوله بازکنی بهشتی تضمینی+ پشتیبانی چند ماهه

خدمات لوله بازکنی بهشتی به صورت تضمینی و با پشتیبانی چند ماهه توسط گروه فنی درستکار در خیابان دکتر بهشتی صورت می‌پذیرد. مدیریت گروه فنی درستکار جهت رفاه حال ساکنین محترم در خیابان دکتر بهشتی و برای جلب اعتماد شما عزیزان کلیه خدمات لوله بازکنی بهشتی را به صورت تضمینی و با گارانتی به همراه پشتیبانی انجام می‌گیرد. شما عزیزان در هر زمانی که با این مشکلات در ساختمان‌های مسکونی و محل کار خود روبرو شدید می‌توانید از خدمات ما بوسیله تیم فنی باتجربه در این مجموعه فنی برخوردار گردید.

 

گروه فنی درستکار

لوله بازکنی خیابان دکتر بهشتی با کمترین آلودگی

یکی از مواردی که در زمان بروز انسداد در لوله‌های فاضلاب در ذهن اکثر افراد ایجاد می‌شود، میزان آلودگی در حین رفع گرفتگی در محل‌های مختلف ساختمان است. باید به این نکته مهم اشاره کنیم، که کار در کل رفع گرفتگی در هر محلی تاحدی آلودگی ایجاد می‌کند. که البته میزان آلودگی بستگی به دستگاه مورد استفاده جهت رفع این مشکل دارد. به طور مثال استفاده از دستگاه کمپرسور تراکم هوا به دلیل این که به وسیله هوای فشرده کار می‌کند، می‌تواند باعث پرتاب مواد زائد موجود در لوله به بیرون شود، و سبب آلودگی شدید در محل شود. اما استفاده از فنرزن برقی توسط افراد متخصص و باتجربه با آلودگی کمتر صورت می‌گیرد. در صورت بروز مشکل در لوله‌های فاضلاب می‌توانید با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید و درخواست اعزام نیرو نمایید.

هزینه خدمات لوله بازکنی خیابان دکتر بهشتی

برآورد هزینه خدمات لوله بازکنی بهشتی بستگی به موارد مختلفی دارد، که بعد از بررسی دقیق توسط تکنسین‌های ما در گروه فنی درستکار مشخص خواهد شد. باید به این نکته مهم اشاره داشته باشیم، که قیمت خدمات لوله بازکنی در سراسر شهر تهران یکسان است و بستگی به مواردی که در زیر به آنها اشاره می‌شود دارد.

عوامل موثر در هزینه لوله بازکنی بهشتی

 • اندازه و عمق لوله فاضلاب
 • اندازه و سایز فنر به کار رفته
 • رفع گرفتگی از چندین خروجی فاضلاب
 • شدت و سختی گرفتگی
 • نوع گرفتگی لوله فاضلاب
 • وجود اشیاء در لوله فاضلاب
 •  رفع گرفتگی با مصالح ساختمانی
 • روش بکار رفته جهت رفع گرفتگی
 • محل لوله فاضلاب گرفته

با توجه به مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم، قیمت لوله بازکنی بهشتی به طور دقیق تعیین می‌شود. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی خیابان دکتر بهشتی می‌توانید با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید.

 

گروه فنی درستکار

رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه خیابان بهشتی فوری

آشپزخانه یکی از محل‌هایی است، که به دلیل استفاده زیاد بیشتر از بقیه محل‌ها دچار گرفتگی می‌شود. علت عمده بروز گرفتگی در این محل به ورود چربی و اضافات و خرده های مواد غذایی است. که به مرور زمان با تجمع در مسیر لوله باعث تخلیه نشدن آب از طریق فاضلاب می‌گردد، زیرا وجود چربی سبب ایجاد رسوبات چسبنده در دیواره لوله‌ها شود. در صورت بروز این مشکل در آشپزخانه می‌توانید با گروه فنی درستکار از خدمات فنی مورد نیاز خود در منطقه بهشتی (عباس آباد) برخوردار گردید. تیم متخصصین ما با بهترین تجهیزات آماده رفع گرفتگی لوله‌های تخلیه موجود در آشپزخانه با هر شدت و سختی هستند. خدمات فنی ما در کمترین زمان، با قیمت مناسب، کمترین آسیب و با حداقل آلودگی ارائه می‌گردد. متخصصین ما بعد از ارائه خدمات محل مورد نظر را به طور کامل تمیز کرده و به شما عزیزان ساکن در این منطقه ارائه می‌دهند.

انواع خدمات لوله بازکنی خیابان بهشتی با ارائه فاکتور

انواع خدمات ارائه شده توسط گروه فنی درستکار که در بهشتی (محله عباس آباد) با رائه فاکتور انجام می‌شود.

این خدمات شامل موارد زیر است:

 1. فنرزنی و رفع انسداد راه آب فاضلاب حمام
 2. رفع گرفتگی و فنرزدن انواع لوله‌های فاضلاب
 3. فنرزنی لوله پشت بام
 4. فنرزدن و رفع انسداد لوله‌های اصلی رایزر و اگو شهری
 5. فنرزدن و لوله بازکنی لوله سینک آشپزخانه
 6. فنرزنی و رفع گرفتگی لوله‌های تخلیه ماشین ظرفشویی و لباسشویی
 7. لوله بازکنی و فنرزدن لوله‌های توالت ایرانی و سنتی
 8. فنرزنی لوله کفشور پارکینگ
 9. رفع گرفتگی لوله‌های چدنی قدیمی
 10. بیرون آوردن اشیای قیمتی مانند گوشی، طلا و غیره از چاه
 11. رفع گرفتگی و فنرزدن لوله‌ها شبانه روزی و فوری
 12. رفع انسداد و گرفتگی راه آب حیاط، تراس، حیاط خلوت
 13. رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان و گچ و……

روش های لوله بازکنی خیابان بهشتی

روش های مختلفی برای باز کردن لوله‌های فاضلاب وجود دارد، که بسته به شدت مشکل و نوع گرفتگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این روش‌ها شامل این موارد است:

 1. دستگاه واترجت
 2. دستگاه فشرده سازی هوا
 3. دستگاه فنرزن برقی

که دربین این روش‌ها فنرزن برقی یکی ار پرکاربردترین روش‌ها است، که متخصصین و مراکز معتبر لوله بازکنی بهشتی از آن استفاده می‌کنند. علت این که فنرزن برقی با استقبال زیادی در بین تجهیزات مواجه شده قدرت و سرعت بالای این دستگاه است. که می‌تواند هر نوع گرفتگی را با هر شدتی برطرف نماید، و علاوه بر این توانایی لایروبی و رسوب‌زدایی دیواره لوله‌های فاضلاب را هم دارد. زیرا حرکت دورانی این فنر می‌تواند باعث خرد کردن و تراشیدن کلیه مواد چسبیده به جداره لوله‌ها شود و به بهترین شکل ممکن مسیر را بازگشایی کند.

 

گروه فنی درستکار

بهترین راه بیرون آوردن اشیاء از توالت خیابان دکتر بهشتی

سقوط اشیای قیمتی مانند ساعت مچی، انگشتر و زیورالات، گوشی موبایل از فاضلاب و سرویس بهداشتی یکی از مشکلاتی است. که می‌تواند برای شما عزیزان بسیار نگران کننده باشد، بهترین راه جهت خارج کردن آنها دریافت کمک از مراکز معتبر است. گروه فنی درستکار در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه‌روزی آماده رفع مشکل پیش آمده است. متخصصین ما با استفاده از ابزارهای مناسب در کمترین زمان ممکن اشیاء را خارج و به شما تحویل خواهند داد. نکته مهم این است که در صورت بروز این اتفاق این است که به روش‌های خانگی و با دست اقدام به خارج کردن آنها نشود، زیرا در صورت نداشتن مهارت باعث سقوط جسم به عمق بیشتر می‌شوید. و متخصصین را با مشکلات بیشتری در زمان خارج کردن اجسام مواجه خواهید کرد، و حتی ممکن است اشیاء به طور کامل از دسترس خارج شود، و دیگر امکان خارج کردن آن وجود نداشته باشد. بهترین ابزار جهت بیرون آوردن اشیاء قیمتی از توالت، گیره تخلیه است، که نوعی گیره انعطاف‌پذیر است. که طول آن بیشتر از یک متر است، و متخصصین ما به راحتی می‌توانید با استفاده از این وسیله اشیاء قابل مشاهده داخل فاضلاب را بیرون بکشند. در برخی موارد که اشیاء به عمق بیشتری سقوط کرده است، از دستگاه مکنده مخصوصی جهت خارج کردن آن استفاده می‌شود.

لوله بازکنی راه آب پشت بام، پارکینگ خیابان دکتر بهشتی

باید به این نکته مهم توجه داشته باشید، که لوله‌های فاضلاب یک شبه یا یکباره مسدود نمی‌شوند. بلکه به مرور زمان و انباشته شدن مواد زائد مانند رسوب، خاک، شاخ و برگ درختان، خرده های پوشال کولرهای موجود بروی بام و هزاران عامل دیگر باعث انسداد می‌گردد. که عدم توجه به موقع جهت رفع آن می‌تواند سبب بروز آسیب‌های جدی به سقف و دیوارهای ساختمان شود. همچنین پارکینگ ساختمان یکی از محل‌هایی است، به دلیل رفت و آمد خودروها می‌تواند دچار انسداد در لوله فاضلاب آن شود. که علت آن وارد شدن گردو خاک و روغن اتوموبیل‌ها در آن است. گروه فنی درستکار با هدف رفع نیاز شما عزیزان ساکن در خیابان دکتر بهشتی فقط با یک تماس در کوتاهترین زمان در دسترس است، شما می‌توانید با برقراری ارتباط با پشتیبانی ما در مرکز از کلیه خدمات ما بهره‌مند شوید. تیم ما با سال‌ها تجربه موفق در زمینه لوله بازکنی بهشتی خدمات خود را به صورت تمام وقت در این منطقه انجام می‌دهد.

 

گروه فنی درستکار

فنرزدن راه آب حمام خیابان شهید بهشتی100% تضمینی

حمام یکی از مکان‌ها مهم و پراستفاده در ساختمان‌های مسکونی است. که بروز گرفتگی در این محل می‌تواند ساکنین را با مشکلات زیادی مواجه کند. علت انسداد لوله کف‌شور حمام می‌تواند، به دلیل تجمع مو و مواد زائد چرب در اطراف لوله، افتادن اجسام ، ورود مصالح ساختمانی و موارد مشابه باشد. که به مرور زمان و استفاده مکرر از این محل رسوب در دیواره لوله‌ها ایجاد شده و سبب بروز گرفتگی در این محل می‌گردد. در صورت بروز این مشکل با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید، متخصصین ما با استفاده از فنرزن برقی به سرعت اقدام به لایروبی و رسوب‌زدایی لوله فاضلاب خواهند کرد. شما عزیزان ساکن در منطقه خیابان شهید دکتر بهشتی بدون هیچگونه نگرانی کار را به نیروهای فعال و تمام وقت ما در گروه فنی درستکار بسپارید.

 

محدوده لوله بازکنی خیابان بهشتی گروه فنی درستکار

 

لوله بازکنی خیابان ولیعصر لوله بازکنی میرزای شیرازی
لوله بازکنی چهارراه قصر بهشتیلوله بازکنی خیابان صابونچی بهشتی
لوله بازکنی خیابان قدوسی بهشتیلوله بازکنی خیابان قنبرزاده بهشتی
لوله بازکنی خیابان سهند بهشتیلوله بازکنی مفتح
لوله بازکنی خیابان اندیشه بهشتیلوله بازکنی خیابان میرعماد بهشتی
لوله بازکنی خیابان لیلا بهشتیلوله بازکنی خیابان پاکستان بهشتی
لوله بازکنی خیابان داریوش بهشتیلوله بازکنی خیابان نیریزی بهشتی
لوله بازکنی سهروردی شمالیلوله بازکنی خیابان بخارست بهشتی
لوله بازکنی خیابان یوسفی بهشتیلوله بازکنی خیابان قائم مقام فراهانی
لوله بازکنی خیابان کاووسی فر بهشتیلوله بازکنی خیابان دکتر بهشتی عباس آباد

 

لوله بازکنی مفتح شمالی جنوبی گروه فنی درستکار

گروه فنی درستکار با سال‌ها تجربه در زمینه ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی به اهالی محترم ساکن در خیابان دکتر مفتح، شمالی و جنوبی آماده خدمت‌رسانی می‌باشد. خدماتی از قبیل رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب، رفع گرفتگی راه آب حمام، سرویس بهداشتی، لوله بازکنی آشپزخانه و …. با فنرهای قوی برقی و پمپ تراکم هوا است. کلیه خدمات فنی لوله بازکنی مفتح توسط افراد متخصص و مجرب که آماده پاسخگویی به مشکلات شما عزیزان در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل هستند صورت می‌پذیرد. تیم متخصصین ما در این مجموعه به صورت 24 ساعته آماده ارائه مشاوره تخصصی رایگان به شما عزیزان است، هدف اصلی مدیریت و کارشناسان ما ارائه خدمات باکیفیت و جلب رضایت مشتریان عزیز می‌باشد.

شماره تماس شعبه گروه فنی درستکار:021-880-380-99
شماره تماس مستقیم سرویسکار لوله بازکن:0912-967-80-99
ساعت کار شعبه لوله بازکنی مفتح شمالی جنوبی:24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی 

باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب با ابزار روز بدون آسیب و با قیمت مناسب صورت می‌گیرد. همچنین برطرف کردن رسوبات ایجاد شده در داخل لوله‌ها تا طول 20 متر با استفاده از فنر و دستگاه تراکم هوا، بازکردن لوله‌های کانال های اصلی منازل، پاکسازی داخل لوله با دستگاه واترجت. تماس با این مجموعه لوله بازکنی خیابان مفتح که با ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی به همراه ارائه فاکتور در این منطقه فعال است، یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین راه حل‌ها برای رفع انواع مشکلات لوله‌های فاضلاب است. زیرا راه های خانگی جهت رفع هرگونه انسدادی میتواند به طور موقت سبب رفع مشکل شود و ممکن است باعث خوردگی و از بین رفتن چسب بین اتصالات لوله های فاضلاب شود.

 

انواع خدمات لوله بازکنی خیابان مفتح شمالی و جنوبی 24 ساعته گروه فنی درستکار

انواع خدمات لوله بازکنی خیابان مفتح شمالی و جنوبی 24 ساعته

رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در منطقه مفتح شمالی و جنوبی توسط کارشناسان مجرب در گروه فنی درستکار شامل این موارد است:

 • لوله بازکنی مفتح شمالی بازدید و مشاوره رایگان شبانه روزی
 • رفع بوی بد فاضلاب ساختمان‌های اداری و مسکونی
 • رفع گرفتگی و فنرزنی لوله توالت‌ ایرانی فرنگی خیابان مفتح جنوبی
 • برطرف کردن گرفتگی و فنرزدن لوله‌های فاضلاب مختلف در آشپزخانه
 • رفع گرفتگی و قیمت فنرزنی لوله فاضلاب حمام، تراس، حیاط خلوت، حیاط
 • برطرف کردن گرفتگی راه آب و ناودان و پشت بام و فنرزنی لوله کفشور پارکینگ خیابان دکتر مفتح
 • رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب با مصالح ساختمانی خیابان مفتح شمالی و جنوبی
 • فنرزنی و رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب با هر شدت و سختی
 • فنرزدن و رفع گرفتگی لوله‌های اصلی ساختمان

مراکز معتبر لوله بازکنی مفتح جنوبی از روش‌های مختلفی برای بازکردن لوله استفاده می‌کنند، که رایج‌ترین آنها استفاده از فنرزن برقی است، که توسط یک ژنراتور الکتریکی کار می‌کند.

 

علت گرفتگی انواع لوله های فاضلاب خیابان دکتر مفتح گروه فنی درستکار

علت گرفتگی انواع لوله های فاضلاب خیابان دکتر مفتح

بیشتر اوقات مسیر آب در لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف در ساختمان‌های اداری و مسکونی به مرور زمان مسدود می‌شود. و آب آلوده به راحتی تخلیه نمی‌شود، در صورت بروز این حالت قبل از گرفتگی کامل باید اقدام به بررسی لوله‌ها کنید، تا با مشکلات جدی روبرو نشوید. سعی کنید در زمان مشاهده این موارد هرگز از اسیدهای شیمیایی استفاده نکنید، زیرا کافی است لوله تخلیه کمی کهنه یا کمی پوسیده باشد. تا تماس این مواد اسیدی به خط لوله آسیب برساند و حوادثی مانند نشتی و ترکیدگی لوله را در ساختمان ایجاد کند.

در این صورت بهترین راه برای رفع گرفتگی لوله تماس با مراکز معتبر در این زمینه است. استفاده از فنرهای بلند و کوتاه برای رفع انسداد یکی از راه حل‌های سریع و آسان توسط متخصصین این حوزه می‌باشد. متخصصین ما در گروه فنی درستکار آماده برطرف کردن هرگونه انسداد در کلیه لوله‌های ساختمانی و صنعتی از جنس چدن، پلی اتیلن، سیمان و آهن …..با تجهیزات مدرن در کمترین زمان می‌باشند.‌

علل مهم در بروز گرفتگی لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف در ساختمان شامل موارد زیر است:

 1. ورود چربی و مواد زائد غذایی به درون لوله‌های فاضلاب سینک و لوله تخلیه ماشین‌های ظرفشویی
 2. ورود پرز و ملزومات لباس‌ها مانند دکمه و زیپ به درون لوله تخلیه ماشین‌های لباسشویی
 3. افتادن صابون و وسایل مورد استفاده در حمام و مو به همراه چربی صابون و ایجاد رسوب در راه آب حمام
 4. افتادن اشیاء ارزشمند مانند ساعت و موبایل، طلا و غیره در لوله‌های فاضلاب توالت‌های سنتی و فرنگی
 5. انداختن نوار بهداشتی، دستمال کاغذی و اجسام جامد در لوله‌های فاضلاب سرویس بهداشتی
 6. ورود مصالح ساختمانی مانند سیمان و قیر و غیره در لوله‌های فاضلاب در خانه‌های نوساز و باسازی شده
 7. ورود قیر و خاک و غبار و شاخ و برگ به راه آب و ناودان پشت بام و پارکینگ

 

 

 

لوله بازکنی در خیابان دکتر مفتح شمالی شبانه روزی

ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی مفتح شمالی و جنوبی توسط کارشناسان با تجربه ما با دستگاه‌های حرفه‌ای به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود. در زمان بروز هرگونه انسداد در محل‌های مختلف در ساختمانهای اداری و مسکونی، جهت درخواست اعزام نیرو در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید با پشتیبانی ما در گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید، و با اعلام بروز مشکل خود از خدمات مورد نیاز بوسیله نیروهای فعال و تمام وقت ما در این مجموعه فنی برخوردار گردید. مدیریت این مجموعه جهت رفاه حال شما اهالی محترم ساکن در خیابان مفتح و مناطق منتهی به این خیابان ارائه خدمات تمام وقت شبانه‌روزی را راه‌اندازی نموده است، زیرا بروز این مشکل در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌تواند سبب اختلالات شدید در زندگی روزمره شود.

 

رفع گرفتگی و فنرزدن لوله فاضلاب با رعایت بهداشت خیابان مفتح گروه فنی درستکار

رفع گرفتگی و فنرزدن لوله فاضلاب با رعایت بهداشت خیابان مفتح

یکی از قوانینی که توسط مدیریت گروه فنی درستکار وضع شده و تک تک کارشناسان ملزم به رعایت آن هستند. رعایت نکات بهداشتی حین کار است، در کنار ویژگی‌های مختلف تیم فعال در این مجموعه فنی در سال‌های خدمت رسانی به مشتریان عزیز ساکن تهران مانند: اعزام سریع متخصصین در کمترین زمان و کیفیت بالای کار رعایت کلیه موارد بهداشتی در محل کار یکی ار مهمترین موارد است که بعد از اتمام کار توسط نیروی لوله بازکن باید مورد توجه قرار گیرد. و محل مورد نظر بعد از فنرزنی کاملا تمیز و عاری از میکروب به مشتریان عزیز ساکن در این منطقه تحویل داده شود.

 

مناطق تحت پوشش گروه فنی درستکار خیابان مفتح

ارائه خدمات لوله بازکنی مفتح بوسیله مجموعه فنی گروه فنی درستکار در محله‌های مختلف و منتهی به خیابان دکتر مفتح شامل:
لوله بازکنی هفت تیر، لوله بازکنی خیابان شهید دکتر مفتح شمالی و جنوبی، لوله بازکنی کریمخان زند، لوله بازکنی مطهری ، لوله بازکنی بهشتی، لوله بازکنی میرزای شیرازی و بزرگراه مدرس و … است. شما عزیزان ساکن در کلیه مناطق حومه خیابان دکتر مفتح در هر زمان که درخواست اعزام نیرو و دستگاه رفع انسداد لوله را داشتید، کارشناسان ما در پشتیبانی این گروه به سرعت متخصص مجرب را برای انجام خدمات زیر به محل مورد نظر شما اعزام می‌کنند.

لوله بازکنی مفتح شمالی لوله بازکنی مفتح جنوبی
لوله بازکنی خیابان بهشتیلوله بازکنی میدان هفت تیر
لوله بازکنی خیابان نقدی مفتح شمالیلوله بازکنی خیابان ورزنده مفتح جنوبی
لوله بازکنی خیابان مطهریلوله بازکنی خیابان طالقانی
لوله بازکنی خیابان اصلی پور مفتح شمالیلوله بازکنی خیابان سمیه
لوله بازکنی خیابان مرزبان نامه مفتح شمالیلوله بازکنی خیابان بهبهانی مفتح جنوبی
لوله بازکنی خیابان درفش مفتح شمالیلوله بازکنی خیابان ولیعصر
لوله بازکنی خیابان وراوینی مفتح شمالیلوله بازکنی دروازه دولت
لوله بازکنی خیابان گلزار مفتح شمالیلوله بازکنی خیابان گیتی مفتح جنوبی
لوله بازکنی خیابان ملایری پور مفتح شمالیلوله بازکنی خیابان قائم مقام فراهانی

علائم گرفتگی لوله های فاضلاب خیابان مفتح

علائم بروز مشکلات در لوله فاضلاب در ساختمان‌های اداری و مسکونی متفاوت است، که با آشنایی شما عزیزان به این موارد در زمان وقوع مشکل می‌توانید با یاری مراکز معتبر در این حوزه مشکل را برطرف نمایید.

علائم بارز گرفتگی لوله‌ها شامل این موارد است:

 • تخلیه شدن کند لوله‌های فاضلاب توالت، آشپزخانه، حمام و ……
 • بالازدن فضولات و آب از لوله‌های فاضلاب سرویس بهداشتی، پارکینگ، حمام و……
 • بوی بد و نامطبوع در فضای ساختمان از فاضلاب‌های مختلف موجود در آن
 • وجود حشراتی مانند سوسک در اطراف لوله فاضلاب
 • بروز نشتی از لوله‌های فاضلاب توالت‌ها، حمام و آشپزخانه

این مشکلات توسط متخصصین این حوزه کاملا قابل رفع هستند. گروه فنی درستکار در طول سال و هرروز هفته آماده ارائه خدمات به اهالی محترم ساکن در منطقه مفتح شمالی و جنوبی و محله‌های اطراف در این منطقه می‌باشند.

 

فنرزدن لوله آشپزخانه مفتح جنوبی + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی درستکار

فنرزدن لوله آشپزخانه مفتح جنوبی + پشتیبانی چند ماهه

رفع گرفتگی و فنرزنی لوله فاضلاب‌ آشپزخانه یکی از خدمات مهم و بسیار شایع در انواع گرفتگی‌ها می‌باشد. این خدمات شامل رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی، رفع گرفتگی راه‌آب کف آشپزخانه، و گرفتگی لوله تخلیه سینک آشپزخانه می‌باشد. این خدمات بسته به نوع مسدود شدن و شدت آن راه حل‌های متفاوتی دارند. یکی از رایج‌ترین روش‌ها استفاده از فنر برقی است، که به سیم زنی هم مشهور است. این دستگاه در نوع خود یکی از بهترین ابزارها جهت رفع هرگونه گرفتگی با هر سختی را دارا میباشد که در اکثر موارد نیازی به تخریب کندن محل مورد نظر نیست. این دستگاه با وجود ابعاد کوچک قدرت و سرعت بسیار بالایی دارد، که توسط یک موتور الکتریکی فعال شده و با چرخش در درون لوله‌های فاضلاب در کوتاه‌ترین زمان مسیر را باز می‌کند.

همچنین به دلیل حرکت دورانی در لوله‌ها تمامی رسوبات ایجاد شده در جداره لوله‌ها را رسوب‌زدایی و لایروبی کامل می‌نماند. به همین دلیل این سیستم پرتوان و پرکاربرد در بین متخصصین یکی از رایج ترین روش‌های مورد استفاده است. سوالاتی که از کارشناسان در این حوزه پرسیده می‌شود، این است که آیا این دستگاه به سیستم لوله‌کشی فاضلاب آسیب وارد می‌کند؟ باید در جواب این سوال بگوییم که خیر، زیرا فنرها با آلیاژهای مختلف و انعطاف‌پذیر ساخته شده‌اند و افرادی که این ابزار را مورد استفاده قرار می‌دهند، دارای تجربه بالا در استفاده از این دستگاه هستند. در صورتی شما عزیزان با مشکل در لوله بازکنی مفتح با این دستگاه روبرو می‌شوید، که فردی نابلد و بی‌تجربه اقدام به رفع مشکل کرده باشد.

باید به این نکته مهم اشاره کنیم، که در زمان استفاده از این فنرها از پوشش‌های مناسب بر روی آنها استفاده می‌شود. تا در زمان چرخش در لوله‌های فاضلاب و مخصوصا توالت‌های فرنگی آسیبی به سرامیک آن وارد نشود. بنابراین جای نگرانی نیست در صورت بروز هرگونه گرفتکی در لوله‌های فاضلاب شما عزیزان می‌توانید از گروه فنی درستکار درخواست کمک نمایید.

 

رفع گرفتگی راه آب حمام، پارکینگ، پشت بام خیابان دکتر مفتح فوری گروه فنی درستکار

رفع گرفتگی راه آب حمام، پارکینگ، پشت بام خیابان دکتر مفتح فوری

اگر تا به حال با گرفتگی لوله در ساعات مختلف از شبانه‌روز مواجه شده اید، می‌دانید که یافتن فرد متخصص و باتجربه در ساعات مختلف شب و ایام تعطیل کار تقریبا سختی است. گرفتگی لوله راه‌آب حمام یکی از موارد شایع در بین محل‌های مختلف در ساختمان‌های مسکونی است. که علت عمده بروز این مشکل ورود مو به همراه چربی مواد شوینده مورد استفاده در این مکان است، و دلیل دیگر بروز انسداد در این لوله فاضلاب افتادن اشیاء مختلف موجود در حمام مانند صابون و روشور و …. می‌باشد. ناودان و راه‌آب پشت‌بام یکی از محل‌هایی در ساختمان است، که معمولا در زمان بارش باران در فصول سرد دچار گرفتگی می‌شود، که علت بروز این مشکل در این مکان ورود شن و ماسه، شاخ و برگ درختان و قیر که جهت ایزوگام پشت بام استفاده شده است.

که در فصل تابستان و براثر گرمای زیاد آب شده و به سمت ناودان و راه آب پشت‌بام روان شده و سبب انسداد آن می‌شود. که جهت جلوگیری از بروز این مشکل باید از صافی‌های مخصوص استفاده شود، و به طور مرتب مورد بازرسی قرار گیرد. تا اگر چیزی وارد لوله‌ها شده تمیز شود، و از مسدود شدن لوله‌ها جلوگیری به عمل آید. پارکینگ هم از محل‌هایی است که به دلیل تردد خودرو و ورود خاک و گرد و غبار و روغن ماشین و اجسامی مانند شاخ و برگ و ریشه درختان می‌تواند سبب بروز انسداد در این محل شود. در صورت بروز این مشکل نگران نباشید، زیرا گروه فنی درستکار به صورت تمام وقت و فوری در منطقه مفتح شمالی و جنوبی و محله‌های اطراف آماده ارائه خدمات فنرزنی لوله پشت بام توسط کارشناسان و تجهیزات مدرن می‌باشد.

تعرفه خدمات لوله بازکنی خیابان دکتر مفتح

تعین هزینه لوله بازکنی مفتح بستگی به شرایط و فاکتورهای مختلفی دارد. که بعد از بررسی دقیق توسط نیروهای اعزامی به محل مشخص و به شما عزیزان اعلام می‌گردد.

مهمترین عوامل تاثیرگذار در برآورد هزینه کلیه خدمات لوله بازکنی مفتح یه شرح زیر می‌باشد:

 • اندازه و عمق لوله فاضلاب که دچار انسداد شده است
 • تعداد لوله‌های فاضلابی که در ساختمان دچار گرفتگی شده است
 • شدت و نوع انسداد که براثر وجود رسوبات است، یا افتادن اجسام و مصالح ساختمانی
 • نوع و روش مناسب جهت رفع گرفتگی که هر روشی قیمت خاص خود را دارد
 • سایز و متراژ فنر بکار رفته جهت رفع انسداد لوله فاضلاب
 • جهت رفع گرفتگی نیاز به تخریب و کندن محل هست یا نه
 • محل قرارگیری فاضلاب در ساختمان
 • مدت زمان کار نیروی لوله بازکن جهت رفع گرفتگی

با توجه به مواردی که در بالا به آنها اشاره شده است، هزینه لوله بازکنی مفتح به طور دقیق تعیین می‌شود. برای دریافت اطلاعات کامل می‌توانید با کارشناسان ما در پشتیبانی گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی میرزای شیرازی گروه فنی درستکار

در زندگی مدرن امروزه یکی از مشکلاتی که به طور حتمی در هر جایی که انسان مسنی در آن دارد، ممکن است رخ دهد مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. در اکثر ساختمان‌های مسکونی معمولا گرفتگی لوله سینک، توالت و …. از جمله مشکلاتی است، که هر زمانی در طول شبانه‌روز و ایام تعطیل پیش می‌آید. امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی جهت رفع انسداد لوله‌های فاضلاب تجهیزات و ابزارهای مختلفی در دسترس مراکز و متخصصین این حوزه از جمله شعبه لوله بازکنی میرزای شیرازی گروه فنی درستکار قرار گرفته است.

که استفاده از هر کدام بستگی به علت و شدت گرفتگی و شرایط موجود دارد، یعنی بعد از بررسی دقیق متخصصین و تشخیص درست مناسب‌ترین ابزار توسط نیرو انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بیشتر موارد فنرزن برقی و در موارد خاص و شدید که فنر قادر به رفع مشکل نیست، از پمپ فشرده‌سازی هوا یا واترجت استفاده می‌شود. متخصصین باتجربه ما در این مجموعه‌ی فنی لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی قادر به استفاده از تمامی این تجهیزات هستند. و در مواقع نیاز از آنها استفاده می‌کنند، اگر شما عزیزان از ساکنین محترم منطقه خیابان میرزای شیرازی هستید. می‌توانید در صورت بروز هر مشکلی در این حوزه از خدمات لوله بازکنی میرزای شیرازی توسط متخصصین گروه فنی درستکار در انی منطقه بهره‌مند گردید.

 

شماره تماس شعبه لوله بازکنی میرازی شیراز:021-880-380-99
شماره تماس لوله بازکن در خیابان میرازی شیرازی:0912-967-80-99
ساعات کار شعبه میرزای شیرازی:24 ساعته 7 روز هفته آماده خدمت رسانی
مقدار کثیفی در زمان لوله بازکنی چقدر است؟بدون ذره ایی کثیف کاری با رعایت نکات بهداشتی

انواع خدمات لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی فوری گروه فنی درستکار

انواع خدمات لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی فوری

در زمان استفاده از مکان‌های مختلف در ساختمان‌های اداری و مسکونی، که نیاز به تخلیه آب‌های مصرفی و زائد دارند. مشکلات زیادی در رابطه با سیستم لوله‌کشی فاضلاب‌های موجود در این محل‌ها ایجاد می‌شود. به همین دلیل تنوع ارائه خدمات در این حوزه بسیار زیاد است، که ما در ادامه به تعدادی از این موارد اشاره می‌کنیم:

 1. خدمات رفع گرفتگی و فنرزنی انواع لوله‌های فاضلاب
 2. برطرف کردن و فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه ازجمله سینک، لوله تخلیه لباسشویی و ظرفشویی، راه آب کف آشپزخانه
 3. رفع گرفتگی لوله‌ و فنرزنی لوله توالت‌ ایرانی و فرنگی میرزای شیرازی
 4. برطرف کردن و فنرزنی لوله پشت بام و راه آب ناودان ، فنرزنی لوله کفشور پارکینگ، بالکن ، حیاط، حیاط خلوت
 5. فنرزنی لوله‌های راه آب و کفشور حمام و روشویی سرویس بهداشتی میرزای شیرازی
 6. رفع گرفتگی و فنرزدن گرفتگی‌های سخت با مصالح ساختمانی مانند سیمان، آهک، گچ، قیر
 7. بیرورن آوردن اشیاء ارزشمند از چاه فاضلاب و توالت‌های فرنگی و ایرانی میرزای شیرازی

از علائم مهم جهت تشخیص گرفتگی در انواع لوله‌های فاضلاب وجود بوی نامطبوع است.

 

فنرزدن لوله های فاضلاب منطقه میرزای شیرازی 24 ساعته گروه فنی درستکار

فنرزدن لوله های فاضلاب منطقه میرزای شیرازی 24 ساعته

گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در منازل و ادارات و مراکز تجاری یکی از معضلاتی است، که می‌تواند باعث بروز اختلال در روند عادی زندگی ساکنین آن شود. که برای رفع هرچه سریعتر این مشکل باید، از مراکز معتبر و نیروهای متخصص درخواست کمک شود. گروه فنی لوله ابزکنی درستکار با استقرار در منطقه میرزای شیرازی و محله‌های منتهی به آن در هر ساعتی از شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در این خیابان می‌باشد.

در بین تجهیزات به‌روز و جدید موجود در بازار فنرزن برقی یکی از کاربردی‌ترین و پرطرفدارترین ابزار لوله بازکنی میرزای شیرازی است. که علت این استقبال در بین متخصصین و مالکان منازل قدرت بالا و سرعت زیاد این سیستم لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی است. و نکته مهم دیگر نحوه حرکت دورانی این وسیله است، که می‌تواند رسوبات موجود در دیواره‌ لوله‌های فاضلاب به طور کامل تراشیده و باعث برطرف شدن کامل گرفتگی و جلوگیری از بروز مجدد آن تا سال‌های طولانی باشد.

فنرزن برقی توانایی بازگشایی هر نوع گرفتگی را با هر شدت و سختی را دارد. و برای رفع گرفتگی آشپزخانه، توالت ، حمام، تراس و ……مورد استفاده قرار می‌گیرد. مگر در موارد خیلی خاص که از سیستم‌های دیگری مانند کمپرسور تراکم هوا استفاده می‌شود، البته این دستگاه پرقدرت به دلیل معایب آن کمتر توسط متخصصین مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیرا هوای فشرده شده توسط این دستگاه در زمان خروج و وارد شدن به لوله‌های فاضلاب صدای ناهنجاری تولید می‌کند. که می‌تواند باعث آزار ساکنین شود، و نکته بعدی پرتاب مواد زائد به محیط بیرون است، که سبب آلودگی شدیدی در فضای اطراف می‌شود.

 

لوله بازکنی و فنرزدن لوله های توالت خیابان میرزای شیرازی شبانه روزی گروه فنی درستکار

لوله بازکنی و فنرزدن لوله های توالت خیابان میرزای شیرازی شبانه روزی

یکی دیگر از مشکلات رایج و پردردسر در ساختمان‌های اداری و مسکونی گرفتگی و بالازدن لوله‌های توالت است. که می‌تواند بسیار آزار‌دهنده باشد، و به دلیل بوی نامطبوع و آلودگی شدیدی که ایجاد می‌شود، امکان ماندن در محل وجود ندارد. علت عمده بروز این مشکل در توالت‌های فرنگی و ایرانی انداختن نوار بهداشتی، دستمال کاغذی، محتویات جیب، و یا رسوبات تولید شده از فضولات سفت در دیواره لوله‌های فاضلاب است .در صورت بروز این مشکل با کمک مراکز معتبر و متخصصین گروه فنی درستکار این گرفتگی نیز با استفاده از فنرزن برقی در کمترین زمان ممکن برطرف خواهد شد. و در انتهای کار و تست دوباره لوله فاضلاب و اطمینان از رفع کامل انسداد محیطی کاملا تمیز توسط نیروهای باتجربه ما در این مجموعه به شما عزیزان تحویل داده خواهد شد.

 

فنرزنی و لوله بازکنی لوله های تخلیه آشپزخانه میرزای شیرازی تضمینی گروه فنی درستکار

فنرزنی و لوله بازکنی لوله های تخلیه آشپزخانه میرزای شیرازی تضمینی

لوله‌های تخلیه و سینک ظرفشویی یکی از مکان‌های بسیار مستعد گرفتگی لوله‌های فاضلاب است. که علت شیوع زیاد این مشکل در این محل ورود مواد افزودنی غذایی هنگام شستن ظروف در سینک و ماشین ظرفشویی است. که به مرور زمان با ایجاد رسوبات سخت در دیواره لوله‌های تخلیه و تنگ کردن مسیر عبور آب سبب بالازدن و برگشت آب در سینک و لوله تخلیه ظرفشویی می‌شود. و در برخی موارد این گرفتگی در لوله‌های تخلیه لباسشویی نیز بروز می‌کند، که علت آن ورود پرز ‌لباس‌ها یا ملزومات موجود بر روی آنها یا محتویات جیب‌ها می‌باشد. که به مرور زمان می‌تواند باعث بروز انسداد در این لوله شود. این سرریز شدن و بالا آمدن آب در هر زمانی از شبانه‌روز ممکن است اتفاق بیوفتد. شما ساکنین محترم خیابان میرزای شیرازی و محله های اطراف آن در هر ساعت از شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌توانید از خدمات لوله بازکنی میرزای شیرازی بوسیله  گروه فنی درستکار به صورت تضمینی برخوردار گردید.

هزینه خدمات لوله بازکنی در میرزای شیرازی

برآورد هزینه خدمات لوله بازکنی میرزای شیرازی به عوامل مختلفی بستگی دارد. که با توجه به آنها که بعد از بررسی دقیق و گرفتن اطلاعات کامل توسط کارشناسان ما مشخص و محاسبه می‌گردد. که با توجه به نکاتی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد در موارد مختلف تغییر می‌کند. متخصصین ما در گروه فنی درستکار با در نظر گرفتن تمام جوانب قیمت خدمات لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی را به شما عزیزان اعلام می‌کنند.لازم به ذکر است که هزینه کلیه خدمات ارائه شده توسط متخصصین لوله بازکنی در سراسر تهران یکسان است.
عوامل مهم تاثیرگذار بر هزینه خدمات به شرح زیر می‌باشد:

1) نیاز به حفاری اطراف لوله هست یاخیر
2) طول لوله‌ی فاضلاب مسدود شده
3) مدت زمان و سرعت لوله بازکنی میرزای شیرازی
4) نوع و سایز و متراژ فنر استفاده شده
5) روش و دستگاه استفاده شده در لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی
6) تعداد فاضلاب‌های گرفته
7) میزان گرفتگی شدت گرفتگی لوله
8) نوع و علت گرفتگی لوله

که بعد از بررسی حضوری توسط متخصصین این حوزه مشخص و در انتها به شما عزیزان اعلام می‌گردد.

 

لوله بازکنی و فنرزدن خیابان میرزای شیرازی با ارائه فاکتور گروه فنی درستکار

لوله بازکنی و فنرزدن خیابان میرزای شیرازی با ارائه فاکتور

امروزه با وجود ساختمان‌های چند طبقه و مجتمع‌های مسکونی با تعداد واحدهای زیاد سبب شده است، که در صورت بروز گرفتگی در فاضلاب‌های اصلی و یا پارکینگ، پشت بام و حیاط که به صورت مشاع مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعد از بازگشایی برای تعیین سهم هر واحد و جلوگیری از بروز اختلاف بین ساکنین حتما فاکتور ارائه شود. ما در گروه فنی درستکار، تمامی خدمات ارائه شده بوسیله کارشناسان این مجموعه را با تحویل فاکتور انجام می‌دهیم. شما عزیزان ساکن در منطقه میرزای شیرازی که ساکن در مجتمع‌های مسکونی هستید، و یا در آپارتمان‌های اجاره‌ای سکونت دارید. در انتهای کار می‌توانید از نیروهای اعزامی تقاضای درخواست فاکتور داشته باشید.

اشتباه استفاده از اسید جهت لوله بازکنی میرزای شیرازی

در برخی موارد بعد از روز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب در منازل و ساختمان‌های اداری از اسیدهای مختلف با غلظت بالا استفاده می‌شود. که کار بسیار خطرناک و بی‌فایده‌ای است. خطرناک از این جهت که می‌تواند سبب بروز سوختگی در فرد استفاده کننده شود، ما روزانه تعداد زیادی از افرادی که برای کمتر هزینه کردن از این روش استفاده کرده‌اند روبرو هستیم. که دچار سوختگی‌های شدید و یا از دست دادن بینایی خود شده‌اند. علاوه بر این نکته ورود اسید به درون لوله‌ها شاید به طور موقت باعث بازگشایی مسیر شود، و لی به دلیل غلظت بالا سبب بروز خوردگی و زنگ زدگی در لوله می‌شود. و در نهایت با نفوذ آب آلوده به سقف طبقات پایین و یا نشتی به کف و دیوار محل و ترکیدگی لوله فاضلاب شما را با مشکل بزرگتری روبرو خواهد کرد. زیرا این مواد اسیدی باعث از بین رفتن چسب اتصالات بین لوله‌ها شده و هزینه بسیار سنگین تعمیر کف و سقف و دیوار را به شما عزیزان تحمیل می‌کند. بعد از ریختن این مواد در لوله و باز نشدن آن ممکن است، نیاز به حضور نیروی لوله بازکن باشد. که انجام کار را برای این افراد سخت و خطرناک خواهد کرد. بنابراین بهترین راه درخواست کمک از مراکز معتبر لوله بازکنی میرزای شیرازی و افراد باتجربه است، ما در گروه فنی درستکار در تمام طول شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستیم.

بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از لوله فاضلاب میرزای شیرازی 20 دقیقه ای

در برخی موارد زمان استفاده از سرویس بهداشتی ممکن است، زیورآلاتی مانند دست بند، انگشتر، ساعت مچی و یا محتویات جیب‌ها مانند سوییچ، موبایل به درون فاضلاب توالت سقوط کند. که حتما به دلیل ارزشمند بودن باید از درون فاضلاب خارج شوند، که جهت انجام این کار باید از افراد متخصص به همراه تجهیزات مناسب درخواست کمک نماییم. در صورت بروز این اتفاق به این نکته مهم توجه داشته باشید از ریختن آب و دستکاری کردن جهت خارج کردن آنها جدا پرهیز کنید. زیرا این کار باعث سقوط جسم به عمق بیشتر در چاه می‌شود. و کار شما و متخصصین را سخت‌تر کرد، بنابراین در صورت بروز این اتفاق به سرعت با مراکز لوله بازکنی میرزای شیرازی تماس حاصل فرمایید. و درخواست اعزام نیرو داشته باشید، ما در گروه فنی درستکار در کمتر از 20 دقیقه با استفاده از بزار مناسب توسط نیروهای باتجربه جسم را خارج و به شما تحویل خواهیم داد.

 

لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی+ پشتیبانی چندماهه گروه فنی درستکار

لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی+ پشتیبانی چندماهه

در زمان بروز هرگونه گرفتگی در لوله‌های فاضلاب ساکنین ساختمان‌ها دچار نگرانی شدید در این زمینه می‌گردند. و به دلیل درک این موضوع و مشکلاتی که بروز این اتفاق می‌تواند ایجاد کند. مدیریت گروه فنی درستکار جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در منطقه میرزای شیرازی، کلیه خدمات لوله بازکنی میرزای شیرازی توسط متخصصین این مجموعه فنی را به صورت تمام وقت و با پشتیبانی چند ماهه به شما اهالی محترم ارائه خواهند داد. تا در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل در طول سال که شما عزیزان نیازمند خدمات بودید، به سرعت و با پشتیبانی از کلیه خدمات برخوردار گردید.

رفع گرفتگی های سخت با مصالح ساختمانی میرزای شیرازی

گرفتگی با مصالح ساختمانی یکی از معضلاتی است، که بیشتر در ساختمان‌های نوساز و باسازی شده بروز می‌کند. و می‌تواند سبب بروز مشکلات جدی در این مکان‌ها شود، علت مهم بروز این اتفاق ورود موادی مانند سیمان، قیر، گچ، آهک و در پاره‌ای موارد افتادن قطعات آجر به درون لوله‌های فاضلاب است. که معمولا براثر بی‌احتیاطی کارگران ساختمانی رخ می‌دهد، که رفع هر کدام از این موارد باید با روش‌های مناسب صورت گیرد. در بیشتر موارد اگر مدت زمان کمی از بروز این اتفاق گذشته باشد، بوسیله دستگاه واتر جت و فشار شدید آب امکان باز شدن مسیر وجود دارد. اما اگر مدت زیادی از آن گذشته باشد، باید از دستگاه‌هایی مانند فنرزن برقی و کمپرسور تراکم هوا جهت رفع آن استفاده می‌شود. متاسفانه در برخی موارد به دلیل میزان و شدت بالا و قدمت گرفتگی متخصصین مجبور به کندن و تعویض لوله هستند. در هر صورت در زمان بروز این مشکل به سرعت با مراکز معتبر لوله بازکنی میرزای شیرازی تماس حاصل فرمایید، تا در کمترین زمان ممکن بعد از بررسی علت و نوع آن اقدام به بازکردن مسیر شود. ما در گروه فنی درستکار در تمام طول شبانه‌روز و تعطیلات رسمی آماده ارائه خدمات مورد نیاز به شما عزیزان ساکن در منطقه میرزای شیرازی هستیم.

محدوده لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی تهران گروه فنی درستکارکجاست؟

لوله بازکنی خیابان وزرا لوله بازکنی خیابان بهشتی
لوله بازکنی خیابان دلاویز میرزای شیرازیلوله بازکنی خیابان منصور میرزای شیرازی
لوله بازکنی خیابان مقدم میرزای شیرازیلوله بازکنی خیابان نعیمی میرزای شیرازی
لوله بازکنی خیابان ناهید میرزای شیرازیلوله بازکنی خیابان مطهری
لوله بازکنی خیابان جلالیان میرزای شیرازیلوله بازکنی خیابان خدری میرزای شیرازی
لوله بازکنی خیابان نژادکی میرزای شیرازیلوله بازکنی خیابان سرو میرزای شیرازی
لوله بازکنی خیابان کریم خان زندلوله بازکنی خیابان سنایی میرزای شیرازی
لوله بازکنی خیابان سپهبد قرنیلوله بازکنی خیابان ویلا شمالی میرزای شیرازی
لوله بازکنی خیابان ولیعصرلوله بازکنی خیابان قائم مقام فراهانی
لوله بازکنی خیابان لارستان میرزای شیرازیلوله بازکنی خیابان میرزای شیرازی
لوله بازکنی اندرزگو گروه فنی درستکار

گروه فنی درستکار متخصص در حوزه لوله بازکنی با سال‌ها تجربه به صورت تمام‌وقت و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات در بلوار اندرزگو می‌باشد. کلیه خدمات لوله بازکنی اندرزگو توسط کارشناسان با تجربه و باسابقه و با قیمت منصفانه در تمام سال و تعطیلات به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌گردد.

در صورتی که شما عزیزان ساکن در این محدوده با مشکل گرفتگی در لوله‌های فاضاب روبرو هستید. با یک تماس از خدمات مورد نیاز خود توسط متخصصان ما در این مجموعه بهره‌مند گردید. مدیریت این مجموعه فنی جهت رفاه حال شما اهالی محترم ساکن در بلوار اندرزگو، تیمی از بهترین‌های این حوزه را در این منطقه مستقر کرده است. تا در صورت نیاز در اسرع‌وقت کارشناسان را به همراه تجهیزات مدرن به محل مورد نظر اعزام و اقدام به رفع مشکل کنند. متخصصین ما در این گروه فنی به یاری دستگاه‌های روز مانند فنرزن برقی و کمپرسور هوا بسیار سریع و با کمترین میزان آلودگی، سیستم لوله کشی فاضلاب منزل و محل کار شما را بازگشایی کرده و محیط را کاملا تمیز به شما عزیزان تحویل خواهند داد. در هر ساعت از شبانه‌روز و ایام هفته می‌توانید، با برقراری ارتباط با پشتیبانی ما از مشاوره رایگان و دریافت راهنمایی و در صورت نیاز با در خواست شما اعزام نیرو به محل بهره‌مند گردید.

 

علت گرفتگی لوله های فاضلاب بلوار اندرزگو چیست؟ گروه فنی درستکار

علت گرفتگی لوله های فاضلاب بلوار اندرزگو چیست؟

انسداد لوله‌های فاضلاب دلایل مختلفی دارد، به طور کلی عدم رعایت موارد بهداشتی و ریختن خرده و ریزه‌های مواد غذایی، مو، نخ دندان، دستمال کاغذی، چربی ظروف و روغن اضافه غذا، و … می‌تواند باعث ایجاد گرفتگی‌های مختلف در لوله شود. گرفتگی در انواع لوله‌ها ممکن است، اتفاق بیفتد و باید توسط کارشناسان حرفه‌ای ابتدا مورد بررسی قرار گیرد. تا علت و نوع گرفتگی مشخص شده و با صلاح دید نیروی متخصص با بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها اقدام به رفع آن شود.

مهمترین علل گرفتگی لوله‌های فاضلاب شامل این موارد است:

 1. ورود چربی مواد زائد غذایی و مو … در لوله فاضلاب سینک و لوله تخلیه ظرفشویی
 2. ورود پرز و دکمه مواد موجود در جیب لباس‌ها مانند کلید، سکه، دستمال کاغذی در فاضلاب ماشین لباسشویی
 3. افتادن اجسامی مانند سوییچ، گوشی، زیورآلات، نواربهداشتی و دستمال کاغذی و صابون در لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی
 4. ورود مو به همراه چربی صابون، رشور، در شامپو، صابون و غیره به درون لوله فاضلاب حمام
 5. ورود برگ و شاخه، گردو غبار، شن و ماسه، مصالح ساختمانی مانند قیر به درون ناودان و کفشور پشت بام و خدمات فنرزنی لوله کفشور پارکینگ، حیاط، بالکن
 6. ورود مصالح ساختمانی مانند: قیر، سیمان، آهک، گچ، تکه های آجر و غیره به درون لوله‌های فاضلاب ساختمان‌های نوساز و باسازی شده

 

انواع روش های لوله بازکنی بلوار اندرزگو + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی درستکار

انواع روش های لوله بازکنی بلوار اندرزگو + پشتیبانی چند ماهه

در صورت بروز گرفتگی لوله‌ها روش‌های مختلفی جهت برطرف کردن آنها وجود دارد، که به دلیل نوع و شدت گرفتگی متفاوت است. که انتخاب نوع و روش ارائه خدمات لوله بازکنی اندرزگو بعد از بازرسی متخصصین این حوزه مشخص می‌گردد. که در بیشتر موارد از بین انواع مختلف دو مورد پرکاربردترین روش مورد تائید توسط متخصین است. که شامل فنرزن برقی و کمپرسور تراکم هوا است، که هرکدام از این موارد دارای مزایا و معایب خاص خود است. گروه فنی درستکار تمامی خدمات ارائه شده توسط نیروهای فعال این مجموعه فنی را با پشتیبانی چند ماهه جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در منطقه انجام می‌دهد.

 

لوله بازکنی بلوار اندرزگو با پمپ تراکم هوا گروه فنی درستکار

لوله بازکنی بلوار اندرزگو با پمپ تراکم هوا

استفاده از دستگاه کمپرس هوا یکی از روش‌های لوله بازکنی اندرزگو است، که بیشتر زمانی استفاده می‌شود. که میزان و شدت گرفتگی بسیار زیاد است، و لوله دارای مسیر پیچ در پیچ باشد.که البته به دلیل روش خاص و میزان آلودگی بالای این دستگاه در موارد خیلی خاص، که فنرزن قادر به رفع آن نیست مورد استفاده قرار می‌گیرد. پمپ تراکم هوا برای بازگشایی توالت فرنگی و لوله‌های ایرانی، آشپزخانه و سرویس بهداشتی استفاده می‌شود. اما همانطور که گفتیم به دلیل این که سیستم تراکم هوا با فشار بالای هوا کار می‌کند، صدای بسیار بد و ناهنجاری ایجاد کرده و به دلیل پرتاب مواد آلوده به بیرون می‌تواند سبب آلودگی شدید در محیط گردد. به همین خاطر این دستگاه در بین کارشناسان زیاد مورد استقبال واقع نشده است.

 

لوله بازکنی با فنرزن برقی بلوار اندرزگو تضمینی گروه فنی درستکار

لوله بازکنی با فنرزن برقی بلوار اندرزگو تضمینی

فنرزن برقی یکی دیگر از ابزارهای لوله بازکنی اندرزگو است، که جهت رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب کاربرد دارد. این سیستم یکی از موثرترین روش‌ها در بین تجهیزات لوله بازکنی بلوار اندرزگو است. که مجهز به فنرهای مختلف با سایز بین 3 تا 10 متر می‌باشد که با روش چرخشی در لوله به سرعت و با قدرت بالا در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کرده و مسیر را بازگشایی می‌کند. این دستگاه به دلیل سرعت و قدرت بالا بسیار مورد توجه کارشناسان و مراکز معتبر لوله بازکنی اندرزگو قرار گرفته است. و برای اکثر گرفتگی‌ها با هر شدت و نوعی کاربرد دارد، البته باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که کار با لوله بازکن فنری چندان ساده نیست و کاری کاملا تخصصی است. لوله بازکن فنری می‌تواند هر مانعی را بدون آسیب‌زدن به سیستم لوله‌کشی فاضلاب از سر راه خود بردارد.

شماره تماس پشتیبانی گروه فنی درستکار:09129678099
شماره لوله بازکن در بلوار اندرزگو:09107567040
لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟خیر بدون کثیف کاری مشکل هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب رفع می شود.
مدت زمان حضور لوله بازکن در اندرزگو چقدر است؟پس از تماس شما کمتر از 20 دقیقه ارسال می شود.

راههای پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب اندرزگو

زانویی‌های نامناسب در لوله فاضلاب منبع اصلی هرگونه گرفتگی است. استفاده از درپوش‌های مناسب برروی لوله‌های فاضلاب مانند لوله سینک، کفشور آشپزخانه، پارکینگ، پشت بام، بالکن و …. می‌تواند تا حد زیادی از ورود هرگونه مواد زائد و گردو غبار و خس و خاشک به درون آنها جلوگیری کند، که یکی از مهمترین اقداماتی است، که می توانید برای جلوگیری از گرفتگی لوله انجام دهید.

در صورت رعایت نکات بهداشتی در حین شستشوی ظروف چرب قبل از اقدام شستن چربی و مواد زائد غذا را با یک دستمال پاک کرده و بعد در ماشین ظرفشویی و سینک قرار دهید. و یا در زمان شستشوی لباس‌ها حتما جیب‌ها و دکمه و زیپ را مورد بررسی قرار دهید، تا در صورت شل بودن و آن‌ها را جدا کرده و یا با خارج کردن محتویات جیب در حین شستشو از وارد شدن آنها به درون لوله فاضلاب پیشگیری شود. با رعایت این نکات شما هرگز نیازمند خدمات لوله بازکنی اندرزگو نخواهید بود و هزینه بازکردن لوله به شما تحمیل نمی‌شود.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب بلوار اندرزگو

بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب با علائم زیادی مشخص می‌شود، اولین نشانه بوی بد فاضلاب است. در صورتی که بعد از ریختن آب در سینک بوی نامطبوع فاضلاب بلند شد، یکی از نشانه‌های گرفتگی است.
علائم مختلف گرفتگی لوله فاضلاب شامل این موارد است:

 1. کند تخلیه شدن آب موجود در سینک و کف کردن آن
 2. بالا آمدن آب از کفشور آشپزخانه و کف کردن آن
 3. بالازدگی آب از لوله‌های تخلیه ماشین لباسشویی و ظرفشویی
 4. بالا آمدن فضولات و آب از توالت‌های فرنگی و ایرانی
 5. بالازدگی آب از کف حمام به همراه آلودگی
 6. وجود موجودات موذی مانند سوسک در اطراف لوله فاضلاب
 7. بوی بسیار نامطبوع از فاضلاب‌های منزل

 

انواع خدمات فنرزنی بلوار اندرزگو شبانه روزی بافاکتور گروه فنی درستکار

انواع خدمات فنرزنی بلوار اندرزگو شبانه روزی بافاکتور

گروه فنی درستکار با تیمی از متخصصین مجرب، در حوزه لوله بازکنی اندرزگو آماده ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی بلوار اندرزگو به صورت شبانه‌روزی به همراه ارائه فاکتور می‌باشد که شامل این موارد است:

 1. فنرزدن و لوله بازکنی انواع لوله‌های فاضلاب به صورت شبانه‌روزی
 2. رفع گرفتگی و فنرزدن گرفتگی‌های سخت با مصالح مانند سیمانی بدون تخریب
 3. فنرزنی لوله‌ پشت بام ، آشپزخانه ناودان، توالت، سرویس بهداشتی، حمام، بالکن، حیاط، پارکینگ
 4. خارج کردن اجسام از توالت‌های فرنگی و ایرانی مانند خارج کردن طلا، گوشی و…..
 5. فنرزدن گرفتگی لوله‌های اصلی و رایز و اگو شهری بلوار اندرزگو

 

خدمات فنرزنی لوله های فاضلاب بلوار اندرزگو فوری

در صورت بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه، توالت، حمام، پارکینگ و …. بهترین و سریع‌ترین روش فنرزنی یا به قولی سیم‌زنی لوله‌های فاضلاب است. زیرا بروز این مشکل می‌تواند باعث بروز اختلال در زندگی ساکنین شود، و به سرعت باید اقدام به رفع آن شود. در بین تمام روش‌ها مناسب‌ترین روش فنرزدن است. این دستگاه به دلیل قدرت و سرعت بالا در کمترین زمان ممکن انواع گرفتگی‌ها را باز می‌کند، و به دلیل حرکت دورانی تمام رسوبات موجود در دیواره لوله‌ها را نیز لایروبی کرده و مسیر را کاملا باز و آری از هرگونه آلودگی تحویل می‌دهد. در صورت بروز نسداد در هر محلی از ساختمان با یک تماس از خدمات فنرزنی باکیفیت بالا توسط متخصصین ما در گروه فنی درستکار برخوردار گردید.

هزینه لوله بازکنی در بلوار اندرزگو چقدر است؟

تعیین هزینه رفع گرفتگی لوله در بلوار اندرزگو مانند سایر نقاط تهران محاسبه می‌شود. که باید به این نکته مهم اشاره کنیم، که تعیین این نرخ بستگی به عوامل مهمی دارد. که تقریبا در تمام مناطق مشترک است، و بعد از بررسی دقیق کارشناسان محاسبه و به شما عزیزان در منطقه اعلام می‌گردد.
این موارد تاثیرگذار شامل این موارد است:

 1. نوع گرفتگی و میزان گرفتگی لوله
 2. عمق لوله فاضلاب و متراژ و نوع فنر استفاده شده
 3. مدت زمان کار بروی لوله برای بازشدن
 4. نوع و روش بکار گرفته شده جهت بازگشایی
 5. محل قرارگیری چاه فاضلاب
 6. افتادن اشیاء و یا ورود مصالح

تعیین قیمت خدمات با هر کدام از روش‌های لوله بازکنی اندرزگو متفاوت است.

 

لوله بازکنی و فنرزنی راه آب حمام بلوار اندرزگو گروه فنی درستکار

لوله بازکنی و فنرزنی راه آب حمام بلوار اندرزگو

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های ساختمان‌های مسکونی سیستم فاضلاب آن است، بخصوص حمام که تقریبا به صورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. که در هر بار دوش گرفتن و شستشو آب آلوده وارد لوله فاضلاب شده و به سمت لوله‌های رایز و اگوی شهری منحرف می‌شود، به دلیل این کاربرد مهم گرفتگی هرکدام از لوله‌های فاضلاب قطعا برای ما مشکل ساز است. بروز انسداد در این محل می‌تواند به دلایل مختلفی از سقوط اجسام تا ورود مو و چربی صابون و تولید رسوب در دیواره آن باشد. در صورت بروز این مشکل شما عزیزان ساکن در منطقه اندرزگو با یک تماس با گروه فنی درستکار می‌توانید، درخواست اعزام نیرو جهت فنرزنی لوله فاضلاب حمام را از پشتیبانی ما داشته باشید. تا با به همراه داشتن ابزار مناسبی مانند فنرزن برقی اقدام به رفع مشکل نمایند، فنرزن برقی قادر به برطرف کردن هرنوع گرفتگی مخصوصا انسداد با مو می‌باشد، که با پیچیدن مو به دور فنر در حالت چرخشی به سرعت مسیر بازگشایی می‌گردد.

 

فنرزدن فاضلاب آشپزخانه بلوار اندرزگو فوری گروه فنی درستکار

فنرزدن فاضلاب آشپزخانه بلوار اندرزگو فوری

موارد مختلفی مانند چربی، اضافات مواد غذایی، مو و…. می‌تواند باعث گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه شود، و مانع از خروج آب موجود در سینک و یا کف آشپزخانه گردد. ورود مداوم مواد چرب و زائد در لوله‌ها تولید رسوبات سختی می‌کند، که به مرور زمان و استفاده مکرر سبب انسداد کامل لوله می‌شود. در صورت بروز این اتفاق شما عزیزان با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد، و نیاز به فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در هر ساعتی از شبانه روز الزامی است. گروه فنی درستکار با تیمی از متخصصین مستقر در منطقه بلوار اندرزگو بعد از تماس شما فوری در کنار شما خواهند بود، با استفاده از فنرزن برقی مشکل را کمترین زمان ممکن برطرف خواهند کرد.

 

فنرزدن لوله توالت شبانه روزی اندرزگو گروه فنی درستکار

فنرزدن لوله توالت شبانه روزی اندرزگو

گرفتگی لوله به دلیل گیرکردن مواد زائد و فضولات مهمترین علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب در توالت‌های فرنگی و ایرانی است. اما یکی دیگر از دلایل مسدود شدن فاضلاب توالت‌ها رسوبات دیواره‌های داخلی است. که با گذشت زمان و استفاده ما، رسوب بسیار سفتی در لوله تشکیل می‌شود، که قطر لوله را کاهش می‌دهد. و جایی برای خروج آب و مواد زائد نمی‌ماند، این مشکل در لوله‌های قدیمی بیشتر بروزمی‌کند. باید به شما عزیزان ساکن در این منطقه بگوییم، که در صورت بروز این موارد به هیچ وجه نگران نباشید. زیرا پرسنل فعال و باتجربه گروه فنی درستکار مستقر در این منطقه در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی به شما عزیزان هستند. فقط کافیست تا شما با پشتیبانی ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید، تا در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و اقدام به عمل نمایند.

خارج کردن اشیاء از درون فاضلاب اندرزگو 24 ساعته

بیرون آوردن اشیاء مختلف اعم از طلا، موبایل و … بدون آسیب رساندن به آنها تسط متخصصین مجرب ما در گروه فنی درستکار با دستگاه‌های مناسب انجام می‌شود. خدمات خارج کردن اجسام با بهترین کیفیت به صورت 24 ساعته و فوری بعد از تماس شما و اعلام نیاز به اعزام نیرو صورت می‌پذیرد. در صورت بروز این مشکل به این نکته مهم توجه داشته باشید، که هرگز بعد از سقوط اجسام به درون چاه و لوله آن را دستکاری نکنید، و از ریختن آب به درون چاه جدا خودداری فرمایید. بهترین راه تماس با نیروهای متخصص در این حوزه است، در مواردی که افراد خود اقدام به خارج کردن اجسام کرده‌اند، سبب هل دادن جسم به عمق بیشتر شده‌اند و کار کارشناسان را سخت‌تر کرده‌اند. علاوه بر این که در برخی موارد دست آنها در لوله گیر کرده و آنها را با مشکلات جدی‌تری روبرو کرده است. ما در این مجموعه فنی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی اندرزگو به صورت 24 ساعته به شما ساکنین محترم بلوار اندرزگو هستیم. در صورت بروز مشکل و افتادن اشیاء ارزشمند در هر ساعت از شبانه‌روز 24 ساعت و 7 روز هفته با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

محدوده خدمت رسانی لوله بازکنی بلوار اندرزگو گروه فنی درستکار

 

لوله بازکنی بلوار کاوه اندرزگولوله بازکنی خیابان فرمانیه
لوله بازکنی بلوار صبا اندرزگولوله بازکنی خیابان سالاری اندرزگو
لوله بازکنی بلوار قیطریهلوله بازکنی خیابان عبداللهی اندرزگو
لوله بازکنی خیابان برادان سلیمانی اندرزگولوله بازکنی خیابان عبداللهی جنوبی اندرزگو
لوله بازکنی خیابان سلیمی اندرزگولوله بازکنی قیطریه
لوله بازکنی خیابان ولیعصرلوله بازکنی خیابان مهر محمدی اندرزگو
لوله بازکنی خیابان حبیب چیذری اندرزگولوله بازکنی خیابان مفتخر اندرزگو
لوله بازکنی خیابان علوی اندرزگولوله بازکنی خیابان احمدی اندرزگو
لوله بازکنی صالحی اندرزگولوله بازکنی خیابان وطن پور اندرزگو
لوله بازکنی کامرانیه شمالی لوله بازکنی اشکستان پور اندرزگو
لوله بازکنی جیحون گروه فنی درستکار

گرفتگی لوله‌های فاضلاب در هر ساعاتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌تواند، سبب بروز مشکل برای اهالی ساکن در ساختمان ایجاد کند. ارائه خدمات رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب در منطقه 10 خیابان جیحون توسط متخصصین باتجربه در گروه فنی درستکار و با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می‌شود. لوله بازکنی جیحون توسط نیروهای فعال و 24 ساعته ما در این مجموعه به بهترین شکل ممکن و با کیفیت بالا صورت می‌پذیرد. موارد مورد نیاز شما با حداقل آلودگی و رعایت نکات بهداشتی انجام شده و بعد از انجام عملیات محل به طور کامل شستشو شده و به مالکان تحویل داده خواهد شد. شما عزیزان و ساکنین محترم خیابان جیحون در صورت نیاز در تمام ایام هفته با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید، و تقاضای بازدید و اعزام نیرو داشته باشید. همچنین می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز جهت مشاوره رایگان و دریافت راهنمایی با ما در تماس باشید.

شماره تماس لوله بازکنی خیابان جیحون:0912-967-80-99
شماره تماس لوله بازکن در خیابان جیحون:0910-756-70-40
مدت زمان سرویس دهی خدمات لوله بازکنی:7 روز هفته بدون تعطیلی شبانه روزی
ضمانت لوله بازکنی جیحون:تحویل لوله باز شده 100% تضمینی

گروه فنی درستکار

لوله بازکنی خیابان جیحون شبانه روزی فوری

خدمات لوله بازکنی خیابان جیحون به صورت شبانه‌روزی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت تمام وقت توسط گروه فنی درستکار به شما اهالی محترم ساکن جیحون ارائه میگردد. مدیریت این مجموعه فنی جهت رفاه حال شما عزیزان با راه اندازی خدمات تمام وقت به دنبال تلاش در جهت رفاه و آسایش شما عزیزان می‌باشد.

انواع خدمات لوله بازکنی خیابان جیحون به صورت 24 ساعته با سه شیفت کاری، بدون یک روز تعطیلی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. رفع گرفتگی لوله با دستگاه‌های لوله بازکن جدید و با فنرهای مناسب برای هر محل و کاملا تمیز به صورت اصولی صورت خواهد گرفت.

انواع خدمات لوله بازکنی خیابان جیحون 100% تضمینی

خدمات فنرزنی لوله‌های فاضلاب با دستگاه‌های لوله بازکنی خیابان جیحون توسط متخصصین گروه فنی درستکار شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. فنرزنی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی خیابان جیحون
 2. رفع گرفتگی و فنرزدن روشویی سرویس بهداشتی خیابان جیحون
 3. رفع گرفتگی و فنرزدن لوله فاضلاب حمام جیحون
 4. برطرف کردن گرفتگی و فنرزنی لوله‌ فاضلاب آشپزخانه
 5. فنرزدن کفشور حیاط، بالکن، حیاط خلوت جیحون
 6. رفع گرفتگی و فنرزنی لوله پشت بام و ناودان
 7. رفع انسداد و فنرزنی لوله کفشور پارکینگ خیابان جیحون
 8. رفع انسداد و فنرزدن لوله فاضلاب شهری اگو
 9. بیرون آوردن اجسام از فاضلاب توالت جیحون
 10. درآوردن حلقه و زیورآلات از فاضلاب حمام
 11. خارج کردن موبایل و تلفن همراه از توالت
 12. رسوب‌زدایی و لایروبی لوله فاضلاب توالت و حمام
 13. رفع گرفتگی‌های سخت گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان
 14. فنرزنی و لوله بازکنی لوله فاضلاب با رسوبات سنگین
 15. لوله بازکنی و رفع انسداد لوله فاضلاب با ریشه درخت
 16. گرفتگی لوله فاضلاب با انواع مصالح ساختمانی

کلیه خدمات لوله بازکنی جیحون و فنرزنی انواع لوله‌های فاضلاب را به کادر مجرب ما در گروه فنی درستکار بسپارید. تا با ابزارهای مدرن روز به صورت 100% تضمینی مشکلات پیش آمده را برطرف نمایند. کارشناسان ما سخت‌ترین نوع انسداد لوله فاضلاب را در کمترین زمان بدون آسیب و بدون حفاری حل خواهند کرد.

 

گروه فنی درستکار

فنرزنی و لوله بازکنی خیابان جیحون + پشتیبانی چند ماهه

در ابتدا توضیح مختصری در مورد دستگاه پرکاربرد فنرزن بدهیم، که در برخی موارد به سیم زنی هم معروف است. تا شما عزیزان تا حدی با روش کار این ابزار تقریبا همه کار آشنا شوید. فنرزن برقی یکی از دستگاه‌های بسیار قوی و پرسرعت در بین تجهیزات لوله بازکنی جیحون است، که به دلیل نحوه حرکت خاص آن در درون لوله‌های فاضلاب قادر به لایروبی و رسوب‌زدایی دیواره‌های لوله است . که به دلیل حجم کوچک و قابل حمل بودن مورد استقبال متخصصین لوله بازکنی قرار گرفته است، و توانایی بازگشایی انواع گرفتگی‌ها را با هر شدت و نوعی را دارد. ما در گروه فنی درستکار مجرب‌ترین لوله بازکنی‌های خود را در منطقه 10 خیابان جیحون مستقر کرده‌ایم، تا در صورت درخواست شما در اسرع وقت آنها را به منزل شما اعزام کنیم، تا مشکل را سریعا برطرف نمایند. همچنین ما این خدمات را با قیمت مناسب و منصفانه و با پشتیبانی چند ماهه ارائه می‌دهیم.

 

گروه فنی درستکار

مهمترین دلایل گرفتگی لوله ها چیست؟

مهم‌ترین علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب ، افتادن اشیاء و ورود مواد زائد و زیاد شدن حجم رسوبات تولید شده در مرور زمان است. که گرفتگی در مکان‌های مختلف ساختمان دلایل مختلفی دارد، مثلا دلیل گرفتگی در لوله سینک آشپزخانه ورود چربی به همراه خرده مواد غذایی و یا مو، نخ داندان است. دلیل گرفتگی حمام افتادن صابون، رشور، در شامپو، مو به همراه چربی صابون ایجاد رسوب کرده و سبب تنگی مسیر شده است. یا افتادن اشیائی مانند خمیر دندان، سوییچ ماشین، گوشی و غیره که می‌تواند سبب بروز انسداد در توالت‌های فرنگی و سنتی گردد. در صورتی که با این مشکل روبرو شدید نگران نباشید، تنها با یک تماس با گروه فنی درستکار مشکل خود را حل کنید. متخصصین ما در منطقه 10 خیابان جیحون، بعد از تماس شما و اعلام نیاز به اعزام نیرو در کمترین زمان در کنار شما خواهند بود. متخصصین ما به طور تمام وقت آماده ارائه خدمات لوله بازکنی جیحون به شما عزیزان و اهالی محترم این منطقه هستند.

 

گروه فنی درستکار

بهترین روش‌های لوله بازکنی جیحون با ارائه فاکتور

راه‌های زیادی برای بازکردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب وجود دارد، مانند پمپ فشار هوا، فنر برقی و …. اما توجه داشته باشید،که استفاده از هرکدام از این موارد مزایا و معایبی به همراه دارد. در بین متخصصین این حرفه پرکاربردترین روش فنرزن برقی است، علت مهم این انتخاب از سوی کارشناسان لوله بازکنی جیحون قدرت، سرعت، رسوب‌زدایی، و قابل حمل بودن این دستگاه است. فنرزن برقی با قدرت بالا قادر به بازگشایی مسیر لوله‌ها با هر شدت از گرفتگی است، زیرا حرکت دورانی و قوی این سیستم لوله بازکنی جیحون می‌تواند هرچیز را در مسیر خود خرد و خارج کند. به این نکته مهم توجه داشته باشید، که این ابزار باید توسط افراد متخصص و با تجربه مورد استفاده قرار گیرد. زیرا در صورت ناتوانی و بی‌اطلاعی ممکن است، به سیستم لوله‌کشی فاضلاب آسیب وارد شود. دستگاه کمپرسور هوا یکی دیگر از تجهیزات مورد استفاده است، که البته زیاد مورد توجه کارشناسان قرار نگرفته است. این دستگاه هم از قدرت بسیار بالایی جهت رفع گرفتگی برخوردار است، و می‌تواند گرفتگی‌های سخت و شدید را به سرعت رفع کند . اما دلیل این که زیاد مورد توجه نیست این است که، به دلیل خارج شدن هوا با فشار زیاد از این سیستم صدای ناهنجاری تولید می‌شود. و ممکن است که آلودگی و فاضلاب از لوله‌های فاضلاب دیگر موجود در ساختمان به بیرون پرتاب شود که می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. بهترین روش لوله بازکنی روش فنر برقی می‌باشد، این روش نسبت به روش‌های دیگر قابل اعتمادتر و تضمین شده است. و مشکل را به طور اساسی حل می‌کند، روش فنرزن برقی را با ضمانت 100% با اطمینان از رفع گرفتگی کامل لوله انجام می‌دهد. تمامی خدمات ارائه شده توسط متخصصین ما در گروه فنی درستکار با ارائه فاکتور صورت می‌پذیرد.

 

گروه فنی درستکار

لوله بازکنی جیحون 24 ساعته 7 روز هفته

مسدود شدن لوله‌های فاضلاب در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام هفته، می‌تواند دردسرساز و بسیار ناراحت کننده باشد. مخصوصا زمانی که بروز این اتفاق در ساعات پایانی شب و یا تعطیلات رسمی بروز کند، برای رفع این مشکل باید از افراد متخصص و مراکز معتبر در این حوزه درخواست کمک نمایید. گروه فنی درستکار در تمام ایام سال و به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته، آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما عزیزان ساکن در منطقه جیحون هستند. برای رفع مشکلات، نیروهای فعال ما از دستگاه‌های مناسب استفاده می‌کنند. و بعد از بررسی دقیق محل و علت و نوع گرفتگی به سرعت اقدام به برطرف کردن مشکل خواهند کرد. تمامی خدمات ارائه شده توسط متخصصین ما با کیفیت بالا، تضمینی صورت می‌پذیرد.

 

گروه فنی درستکار

فنرزدن لوله با رعایت نکات بهداشتی و کمترین آلودگی جیحون

در اکثر موارد هنگام مواجه با مشکل گرفتگی لوله در زمان تماس اولین سوال از ما این است . که آیا نیاز به کندن محل مورد نظر است، و یا این کار آلودگی زیادی دارد. باید بگوییم که خیر به دلیل استفاده از دستگاه‌های جدید و پرقدرت در بیشتر موارد نیاز به تخریب محل نیست مگر این که گرفتگی خیلی خاص و غیرقابل برطرف کردن با این ابزار باشد. و نکته بعدی در جواب به میزان آلودگی در محیط این است، که نکات بهداشتی حین کار توسط متخصصین ما رعایت می‌شود. خدمات با کمترین آلودگی و در نهایت بعد از اتمام کار محل کاملا تمیز به شما تحویل داده خواهد شد. فنرزن برقی با حالت چرخشی در لوله با کمترین میزان آلودگی در محیط مسیر را باز می‌کند.

هزینه فنرزنی و لوله بازکنی خیابان جیحون

هزینه خدمات لوله بازکنی در سرتاسر تهران یکسان است، و فقط بستگی به فاکتورهایی دارد. که ممکن است باعث تفاوت قیمت در محل‌های مختلف شود. عواملی که می‌تواند بر تعیین قیمت تاثیر گذار باشد شامل این موارد است:

 1. محل گرفتگی در دسترس باشد یا نه، یعنی اگر محل قرارگیری مناسب نباشد می‌تواند باعث بالا رفتن هزینه شود
 2. نوع و شدت گرفتگی لوله فاضلاب، که ساده باشد یا سخت که هرکدام هزینه خاص خود را دارد
 3. عمق لوله و متراژ فنر استفاده شده جهت رفع انسداد لوله فاضلاب
 4. نوع و روش مناسبی برای رفع گرفتگی توسط متخصص انتخاب می‌شود
 5. مدت زمانی که کارشناسان جهت رفع گرفتگی اقدام می‌کنند

و موارد دیگری که بعد از بررسی دقیق توسط کارشناسان مشخص شده و به شما عزیزان اعلام می‌گردد. ما در گروه فنی درستکار در تلاش هستیم، تا خدماتی باکیفیت و باهزینه مناسب را به شما عزیزان در تمام نقاط تهران مخصوصا در منطقه 10 خیابان جیحون، و محله‌های منتهی به آن ارائه دهیم. در صورت بروز هرگونه مشکلی ما به صورت تمام وقت و در کوتاه‌ترین زمان در کنار شما خواهیم بود.

 

گروه فنی درستکار

رفع گرفتگی راه آب پشت بام جیحون

گرفتگی لوله ناودان و راه‌آب پشت‌بام معمولا در اثر باران و در فصول سرد، مانند پاییز و زمستان رخ می‌دهد. برای رفع گرفتگی ناودان باید علت دقیق گرفتگی را مشخص کنیم، و بعد از آن اقدام به برطرف کردن آن نماییم. بعد از مسدود شدن ناودان و کف‌شور وقتی باران شروع می‌شود، تمام مواد زائد موجود بر روی پشت‌بام مانند خس و خاشاک، غبار، خرده‌های پوشال کولرها و …با باران وارد ناودان شده و سبب انسداد این محل خروجی آب می‌گردند. که بی‌توجه به این مشکل می‌تواند باعث بروز نم در سقف ودیوارهای ساختمان شود، و هزینه تعمیر را به شما عزیزان تحمیل کند. در صورت بروز این مشکل شما عزیزان در هر زمانی حتی هنگام بارش باران‌های شدید می‌توانید، از گروه فنی درستکار درخواست اعزام نیرو داشته باشید تا مشکل به سرعت برطرف شود. و از خسارت‌های احتمالی به ساختمان شما جلوگیری شود، این مشکل بوسیله دستگاه‌های مناسب به سرعت برطرف خواهد شد.

 

گروه فنی درستکار

خارج کردن اشیاء از چاله توالت جیحون فوری

افتادن اشیاء در توالت در هر زمان و ساعتی یکی از بدترین اتفاقاتی است، که ممکن است برای همه افراد اتفاق بیفتد. در صورت بروز این مشکل متخصصین ما در گروه فنی درستکار می‌توانند اشیاءی مانند: طلا، حلقه، گوشی، کلید، گردنبند، ریموت و غیره را به سرعت و با ضمانت از لوله خارج کنند. توجه داشته باشید پس از افتادن اجسام در توالت از کشیدن سیفون و ریخت آب و دستکاری آن جدا خودداری فرمایید. تا متخصصین ما بعد از حضور در محل بتوانند بی‌دردسر و با استفاده از ابزار مناسب مانند گیره‌های مخصوص و یا دستگاه مکش، آن را از لوله خارج و به شما عزیزان تحویل دهند. به هیچ عنوان سعی نکنید تا با دست اجسام را خارج کنید، زیرا قطر لوله 12 اینچ و طول آن 70 سانتی متر است ممکن است دست شما در آن گیر کند. و شما با مشکلی جدی‌تری مواجه شوید، در صورت بروز مشکل در هر ساعت از شبانه‌روز و ایام تعطیلی رسمی شما عزیزان می‌توانید از خدمات نیروهای فعال ما در گروه فنی درستکار برخوردار گردید.

فنرزدن گرفتگی لوله آشپزخانه خیابان جیحون 20 دقیقه ای

بروز گرفتگی در فاضلاب آشپزخانه در هر ساعتی از شبانه‌روز می تواند دردسر بزرگی باشد. که در ادامه ما به نشانه‌های بارز گرفتگی اشاره می‌کنیم:

 1. ایجاد کف در سینک و کفشور آشپزخانه
 2. کند تخلیه شدن آب
 3. بوی بد از کف آشپزخانه

چربی‌ها و مواد زائد غذایی پس از شستن ظروف وارد لوله شده، و به دیواره های لوله فاضلاب می‌چسبند. و در سبب تنگی در مسیر لوله‌های فاضلاب شده، و لوله آشپزخانه را مسدود می‌کند. در صورت بروز مشکل در این محل با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید، تا متخصصین ما در کمترین زمان مشکل را برطرف کنند.

 

لوله بازکنی محدوده جیحون گروه فنی درستکار

لوله بازکنی خیابان عطایی جیحونلوله بازکنی خیابان زنجان شمالی و جنوبی جیحون
لوله بازکنی خیابان طوسلوله بازکنی خیابان مرتضوی
لوله بازکنی خیابان دامپزشکیلوله بازکنی خیابان کمیل
لوله بازکنی خیابان هاشمیلوله بازکنی استاد معین
لوله بازکنی خیابان امام خمینیلوله بازکنی خیابان رنجبر
لوله بازکنی خیابان مالک اشترلوله بازکنی چهارراه گلی
لوله بازکنی خیابان برادران عربلوله بازکنی خیابان شادمهر
لوله بازکنی مطهری فنرزنی لوله فاضلاب خیابان مطهری گروه فنی درستکار

امروزه با با توجه به روند شهرسازی در سرتاسر جهان و کشور، و توسعه صنعت ساختمان و افزایش ساختمان‌های مسکونی که اکثرا به صورت مجتمع‌های مسکونی و ادرای و تجاری هستند. مشکل در سیستم لوله‌کشی فاضلاب و گرفتگی آنها از جمله مشکلات روزمره این ساختمان‌ها می‌باشد. که یکی از مهمترین دلایل آن شیب نادرست لوله، لوله کشی غیراصولی، سقوط اجسام مختلف و مواد زائد رسوب کرده در لوله‌ها و … می‌باشد. که از جمله محله هایی که پر درخواست می باشد در زمینه لوله بازکنی مطهری است.

شماره تماس لوله بازکنی خیابان مطهری :021-880-380-99
شماره تماس مدیریت گروه فنی درستکار :0912-967-80-99
زمان ارائه خدمات لوله بازکنی مطهری :هفت روز هفته بدون تعطیلی شبانه روزی
مدت زمان ارسال لوله بازکن در خیابان مطهری :15 دقیقه ایی لوله بازکن ارسال می شود

گروه فنی درستکار با تیمی از باتجربه‌ترین متخصصین این حوزه فنی، آماده ارائه کلیه خدمات جهت لوله بازکنی مطهری با تجهیزات مدرن می‌باشد. کلیه خدمات بدون ایجاد آسیب به سیستم لوله‌کشی فاضلاب در منطقه مطهری، به اهالی محترم این منطقه صورت می‌پذیرد. خدمات مورد نیاز شما عزیزان با قیمت مناسب و کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت. در صورت نیاز شما عزیزان ساکن در این منطقه می‌توانید با پشتیبان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما با استفاده از دستگاه‌های مناسب مانند، فنرهای فولادی ، پمپ‌های تراکم هوا و … کلیه لوله‌ها اعم از لوله سینک آشپزخانه، لوله کف‌شور، لوله توالت، لوله حمام، لوله اصلی ساختمانی، لوله‌های کارخانه و … را در کمترین مدت و به سرعت بازگشایی می‌کنند.

 

خدمات لوله بازکنی خیابان مطهری شبانه روزی گروه فنی درستکار

خدمات لوله بازکنی خیابان مطهری شبانه روزی

شاید برای یکبار هم برای شما پیش آمده که با انسداد لوله‌های آب یا فاضلاب مواجه شده باشید. و بالازدگی آب و یا نشتی در هر نقطه‌ای از منزل یا محل کار شما را با دردسر روبرو کرده باشد، که می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. و زندگی روزمره شما را مختل نمایید، البته این مشکل در هر زمان در طول هفته و شب و روز ممکن است بروز کند. و شما عزیزان ساکن در خیابان مطهری نیازمند کمک جهت رفع این مشکل باشید. گروه فنی درستکار به همین دلیل خدمات شبانه‌روزی را به صورت تمام وقت توسط نیروهای فعال و کاردان در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین ابزار به شما عزیزان ارائه می‌دهد. در صورت بروز هرگونه مشکلی در طول شبانه‌روز و ایام هفته شما عزیزان با یک تماس و اعلام بروز مشکل از کلیه خدمات ما بهره‌مند خواهیدگردید.

خدماتی که در این زمینه بوسیله متخصصین ما در خیابان مطهری به ساکنین محترم ارائه می‌شود شامل موارد زیر است:

 1. برطرف کردن انسداد و فنرزنی انواع لوله‌های فاضلاب
 2. برطرف کردن انسداد و فنرزدن لوله‌های فاضلاب خانگی و اداری
 3. رفع انسداد و فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه ، سینک، لوله‌های تخلیه لباسشویی و ظرفشویی، کفشور
 4. فنرزدن و رفع گرفتگی چاه سرویس بهداشتی توالت‌های فرنگی و سنتی
 5. فنرزنی و رفع انسداد لوله تخلیه کفشور حمام، تراس، حیاط خلوت، حیاط
 6. رفع انسداد و فنرزنی لوله پشت بام – ناودان ، پارکینگ، لوله های اصلی
 7. رفع گرفتگی و انسداد با مصالح ساختمانی قیر، سیمان، گچ و ……
 8. رفع انسداد و خارج کردن اشیاء از لوله‌های فاضلاب خیابان مطهری
 9. رفع گرفتگی و فنرزنی لوله‌های کوچک و بزرگ با دستگاه مخصوص
 10. رفع گرفتگی لوله با دستگاه فشرده سازی هوا خیابان مطهری
 11. رفع گرفتگی لوله با مناسب‌ترین و منصفانه‌ترین قیمت

 

فنرزنی و لوله بازکنی خیابان مطهری فوری تضمینی گروه فنی درستکار

فنرزنی و لوله بازکنی خیابان مطهری فوری تضمینی

در صورت بروز انسداد در لوله‌های فاضلاب، در هر مکانی از ساختمان‌ها از ابزارهای مختلفی برای رفع این مشکل استفاده می‌شود. که یکی از بهترین گزینه‌ها از نظر متخصصین این حوزه فنرزن برقی است. که دلیل عمده این اتفاق نظر در بین کارشناسان قدرت، سرعت و توان بالای این سیستم در رسوب‌زدایی کامل و لایروبی لوله‌های فاضلاب است.این روش به دلیل انعطاف‌پذیری بالای فنر که در برخی موارد به سیم زنی هم معروف است، برای انواع انسدادها مورد استفاده قرار می‌گیرد. و رایج‌ترین روش لوله بازکنی مطهری در اکثر مراکز لوله بازکنی خیابان مطهری می‌باشد، در برخی موارد افتادن شیشه و مواد جامد دیگر می‌تواند سبب بروزگرفتگی شود. که فنر با نیروی بسیار بالا و حرکت چرخشی خود به طور کامل این موارد را خرد و از مسیر خارج می‌کند، و به سرعت مسیر را به طور کامل بازگشایی میکند.

سر فنرهای لوله بازکنی مطهری به گونه‌ای ساخته شده است، که هرگونه گرفتگی با هر شدتی را به سرعت از بین می‌برد. و با هل دادن اجسام و مواد زائد به جلو تمامی اجسام را از مسیر خروجی پساب خارج می‌کند. و برای گرفتگی‌های سنگین بسیار مفید است، سر فنر برای انواع گرفتگی‌ها قابل تعویض است. و برای موارد مختلف گرفتگی از سری‌های مناسب با آن استفاده می‌شود. در روش لوله بازکنی مطهری با فنر برقی برای انواع مکان‌ها از فنرهای مخصوص با طول‌های مختلف استفاده می‌شود، به دلیل این که سایز لوله‌های فاضلاب متغییر است. و امکان ندارد که برای همه موارد از یک سایز فنر استفاده کرد مثلا در لوله‌های ماشین ظرفشویی از فنرهای باریک و در لوله‌های فاضلاب بلند از فنرهای ضخیم‌تر با متراژ بالاتر استفاده می‌شود. تمامی خدمات لوله بازکنی توسط متخصصین گروه فنی درستکار در کمترین زمان، فوری و به صورت تضمینی انجام می‌پذیرد.

 

هزینه لوله بازکنی خیابان مطهری

در ابتدا باید بگوییم، که هزینه خدمات لوله بازکنی در سرتاسر تهران و در تمامی مناطق 22 گانه شهرداری یکسان است، و طبق تعرفه تعیین شده توسط مراکز معتبر لوله بازکنی مطهری و سراسر تهران تعیین می‌گردد. نکته مهم در این تعیین قیمت لوله بازکنی مواردی است که می‌تواند سبب نوسان قیمت در مناطق و ساختمانهای مختلف گردد. ما در گروه فنی درستکار در تلاش هستیم، در هر صورت مناسب‌ترین خدمات را با کیفیت بالا و منصفانه برای مشتریان عزیز ارائه دهیم.

مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه لوله بازکنی مطهری در ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی خیابان مطهری شامل موارد زیر است:

 1. تعداد لوله‌های مسدود شده در ساختمان که برای بازکردن هر کدام هزینه جدا دریافت شود
 2. شدت گرفتگی و نوع انسداد در هزینه لوله بازکنی مطهری تاثیرگذار است
 3. برای بازکردن انسداد لوله از چه روش‌هایی استفاده می‌شود، فنر، کمپرس هوا، دستگاه ژنراتور و …
 4. مدت زمان انجام خدمات جهت رفع انسداد چقدر است، هرچه گرفتگی سخت‌تر باشد زمان صرفه شده بیشتر است
 5. طول لوله مسدود شده و متراژ فنر بکار رفته جهت رفع گرفتگی خیابان مطهری
 6. رفع انسداد بر اثر سقوط اجسام و زمان و روش خاص خارج کردن آن

 

فنرزنی لوله آشپزخانه خیابان مطهری 24 ساعته + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی درستکار

فنرزنی لوله آشپزخانه خیابان مطهری 24 ساعته + پشتیبانی چند ماهه

لوله‌های فاضلاب آشپزخانه یکی از مکان‌هایی است، که به دلیل کاربرد بسیار زیاد در منازل و ساختمان‌های اداری و تجاری بیشتر دچار مشکل می‌گردد. که علت مهم بروز این مشکل ورود چربی ظروف شسته شده به همراه مواد زائد اضافه به درون این لوله‌های فاضلاب است. که البته هم در خروجی سینک و هم در لوله تخلیه ظرفشویی ممکن است بروز کند. که در لوله خروجی لوله لباسشویی به دلیل ورورد پرز لباس‌ها و یا مو و دکمه و ملزومات لباس‌ها ایجاد می‌گردد، و ممکن است باعث بروز مشکلات شدید در این مسیرها شود. این مشکلات در هر ساعتی از شبانه روز بروز می‌کند، در هر زمان و ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل در صورت بروز این مشکل در ساختمان می‌توانید، به صورت 24 ساعته با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید. و از خدمات مورد نیاز در این زمینه توسط متخصصین ما به همراه ابزار مناسب برخوردار گردید. برای جلوگیری از ورود مواد غذایی اضافی حتما از صافی بر روی کفشورها و لوله های خروجی استفاده کنید. تا مواد زائد وارد سیفون و لوله تخلیه زیر سینک نشوند، همچنین از ریختن روغن پخت و پز به داخل سینک پرهیز کنید. و بهترین کار قبل از شستشوی ظروف پاک کردن چربی‌ها و خورده مواد غذایی روی ظروف است، که کمک موثری به پیشگیری از بروز این مشکل می‌کند.

 

فنرزدن و لوله بازکنی توالت های فرنگی و ایرانی مطهری با فاکتور گروه فنی درستکار

فنرزدن و لوله بازکنی توالت های فرنگی و ایرانی مطهری با فاکتور

سرویس بهداشتی یکی از مکان‌هایی است، که بروز گرفتگی در آن بسیار آزار دهنده می‌باشد. زیرا بالازدن فضولات و بوی بد، می‌تواند سبب اختلال شدید در زندگی روزمره و همچنین ورود انواع آلودگی‌های میکروبی به درون ساختمان گردد. در صورت بروز این مشکل شما اهالی محترم می‌توانید، با یک تماس با پشتیبانی ما در گروه فنی درستکار در کمترین زمان ممکن از خدمات مورد نیاز جهت رفع این مشکل بهره‌مند گردید. برای پیشگیری از بروز این اتفاق دردسرساز بهترین راه این است، که در زمان استفاده از توالت‌های فرنگی از ریختن دستمال کاغذی در توالت پرهیز کنید. و مطمئن شوید که دکمه را تا انتها فشار دهید، تا مواد زائد و فضولات به طور کاملاً شسته شود. و در زمان استفاده از توالتهای سنتی مراقب باشید، که چیزی به درون سیفون نیفتد. یکی از مواردی که برخی موارد سبب گرفتگی لوله می‌شود، سقوط اجسام در آن است، که به روش خاص توسط متخصصین با تجربه خارج می‌شوند.

خدمات فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی توسط متخصصین ما با کیفیت بالا و ارائه فاکتور صورت می‌پذیرد. یکی از مهم‌ترین و آسان‌ترین راه‌های جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری از ورود مواد اضافی به لوله فاضلاب است. که اگر این مواد وارد لوله‌های فاضلاب شوند، بدون شک به مرور زمان دچار گرفتگی جدی می‌شود. اگرچه رعایت این نکات بسیار ساده و پیش پا افتاده است، اما بسیاری از افراد با رعایت نکردن آنها دچار این مشکل می‌شوند. بنابراین اگر ذرات جامد اضافی وارد لوله شدند، نباید آنها را به حال خود رها کرد. زیرا به دلیل وجود رسوباتی که به مرور زمان در دیواره‌ها ایجاد شده است، گذر زمان باعث تنگ‌تر شدن مسیر می‌شود. و با مشکل جدی‌تری روبرو خواهید شد، در این مرحله بسته به شدت گرفتگی باید برای رفع گرفتگی لوله به سرعت اقدام کرد.

 

رفع گرفتگی سخت و آسان راه آب لوله فاضلاب خیابان مطهری 7 روز هفته گروه فنی درستکار

رفع گرفتگی سخت و آسان راه آب لوله فاضلاب خیابان مطهری 7 روز هفته

گرفتگی فاضلاب‌ها در ساختمان‌های اداری و مسکونی دلایل مختلفی دارد، که هر کدام بسته به وضعیت لوله، اندازه و نوع گرفتگی می‌تواند شدید یا جزئی باشد. با وجود تجهیزات مدرن و بسیار کاربردی گروه فنی درستکار به هیچ وجه نگران نباشید، اگر لوله فاضلاب به دلایلی که قابل رفع باشد. دچار انسداد شده است، متخصصین ما با تجربه بالا و در کمترین زمان و 7 روز هفته قادر به رفع کامل ‎ترین و پیچیده‌ترین انواع انسداد لوله‌های فاضلاب گرفتگی با سیمان یا قیر است. شما عزیزان ساکن در این منطقه در صورت بروز این نوع از گرفتگی‌ها می‌توانید، با پشتیبانی ما در گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید و از دریافت این خدمات بهره‌مند گردید. به این نکته مهم اشاره کنیم که معمولا این نوع از گرفتگی‌ها در ساختمان‌های نوساز و باسازی شده بروز می‌کند، که علت بروز آن بی‌احتیاطی و بی دقتی کارگران ساختمانی در حین انجام خدمات ساخت و ساز می‌باشد.

 

خارج کردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب خیابان مطهری تضمین 100% گروه فنی درستکار

خارج کردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب خیابان مطهری تضمین 100%

در برخی موارد در زمان استفاده از سرویس بهداشتی وسایل موجود در جیب افراد به داخل لوله فاضلاب سقوط می‌کند. که می‌تواند سبب گرفتگی شدید گردد، علاوه براین که این اشیاء اگر ارزشمند باشند، باید هرچه سریع‌تر اقدام به خارج کردن آن شود. روش خارج کردن اشیای قیمتی مانند طلا، تلفن همراه، کارت بانکی و … از چاه فاضلاب سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی باید توسط یک فرد باتجربه صورت گیرد. هر زمان که با این مشکل مواجه شدید، در هر ساعتی از شبانه‌روز با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید و در خواست اعزام نیرو داشته باشید. به این نکته مهم توجه داشته باشید، که اگر ابزار مناسبی جهت خارج کردن این اشیاء را در اختیار ندارید اقدام به خارج کردن نکنید.

زیرا ممکن است ناتوانی در انجام این کار سبب این شود، که جسم بیشتر از دسترس خارج گردد و به عمق بیشتری سقوط کند. و کار را سخت‌تر کند، و علاوه بر این از ریختن آب به درون لوله فاضلاب پرهیز کنید. که این کار هم سبب عقب رفتن جسم در لوله می‌گردد، متخصصین ما با ابزارهای مناسب مانند گیره‌های مخصوص و یا دستگاه مکنده در کمترین زمان اشیاء را خارج و در اختیار شما قرار خواهند داد. به دلیل تجربه و مهارت بالا ارائه این خدمات، در کمترین مدت زمان ممکن و به صورت تضمین 100% صورت می‌پذیرد. و جسم مورد نظر به شما تحویل داده خواهد شد، به دلیل این که بروز این اتفاقات زمان نمی‌شناسد، نیروهای فعال و باتجربه ما به صورت تمام وقت آماده دریافت درخواست کمک شما و خدمت‌رسانی سریع به شما عزیزان ساکن در این منطقه و محله‌های اطراف و منتهی به آن هستند. در صورت نیاز در طول هفته و ایام تعطیلات رسمی می‌توانید، از مشاوره رایگان و راهنمایی‌های کارشناسان ما در این حوزه برخوردار گردید، فاصله ما با شما عزیزان فقط یک تماس است .

لوله بازکنی محدوده خیابان مطهری (تخت طاووس)

 

لوله بازکنی ملاصدرالوله بازکنی گاندی
لوله بازکنی خیابان شهدای ناجالوله بازکنی خیابان اورامان مطهری
لوله بازکنی خیابان سروش مطهریلوله بازکنی خیابان علی اکبری مطهری
لوله بازکنی خیابان فرهنگ مطهریلوله بازکنی خیابان سلیمان خاطر مطهری
لوله بازکنی خیابان شریعتیلوله بازکنی خیابان جهانتاب مطهری
لوله بازکنی خیابان ترکمنستان مطهریلوله بازکنی خیابان مهرداد مطهری
لوله بازکنی خیابان وزوایی مطهریلوله بازکنی خیابان مفتح شمالی 
لوله بازکنی خیابان یوسفیان مطهریلوله بازکنی خیابان قابوسنامه مطهری
لوله بازکنی خیابان حاتمی مطهریلوله بازکنی خیابان میرعماد مطهری
لوله بازکنی خیابان سهروردی شمالی و جنوبیلوله بازکنی بزرگراه مدرس
لوله بازکنی خیابان فجر (جم) مطهریلوله بازکنی خیابان کوه نور مطهری
لوله بازکنی خیابان گلریز مطهریلوله بازکنی خیابان سرافراز مطهری
لوله بازکنی خیابان قائم مقام فراهانیلوله بازکنی خیابان سنایی مطهری
لوله بازکنی خیابان میرزای شیرازیلوله بازکنی خیابان ولیعصر
لوله بازکنی خیابان عبادی مطهریلوله بازکنی خیابان لارستان مطهری
لوله بازکنی خیابان سربداران مطهریلوله بازکنی خیابان منصور مطهری
لوله بازکنی خیابان فتحی شقاقی مطهری لوله بازکنی خیابان سنندج مطهری
لوله بازکنی گاندی تهران فنرزنی لوله فاضلاب خیابان گاندی گروه فنی درستکار

لوله بازکنی یکی از خدمات فنی مورد نیاز حال حاضر هر جامعه شهری می‌باشد. ما در گروه فنی درستکار، در خیابان گاندی منطقه 3 و 6 شهرداری تهران که متخصصین لوله بازکن ما در این حوزه این مناطق را تحت پوشش قرار داده اند. در صورت نیاز شما اهالی ساکن در این منطقه کارشناسان ما در کمتر از نیم ساعت آماده ارائه خدمات لوله بازکنی گاندی در تمام محله حومه آن هستند. کافیست تا شما عزیزان جهت هرگونه انسداد در لوله‌های فاضلاب منزل یا محل کار خود در این منطقه با ما تماس حاصل فرمایید. بعد از دریافت اطلاعات کامل از علت و محل مورد نظر به سرعت اقدام به اعزام نیروی متخصص به همراه تجهیزات مدرن از سوی پشتیبانی این مجموعه صورت می‌گیرد.

شماره تماس شعبه خیابان گاندی :021-880-380-99
شماره تماس پشتیبانی :0912-967-8099
لوله بازکنی در خیابان گاندی کثیف کاری دارد؟خیر، بدون کثیف کاری با فنر تمیز انجام می شود
ضمانت لوله بازکنی گاندی :تضمین با فاکتور و تحویل لوله باز شده

شایع ترین علت گرفتگی لوله های فاضلاب، وجود روغن و اضافات مواد غذایی یا سقوط اجسام در درون لوله فاضلاب است. که به مرور می‌تواند در دیواره لوله رسوبات چسبنده تولید و سبب تنگ شدن یا انسداد کامل آن می‌شود، که به سرعت جهت رفع آن باید اقداماتی صورت گیرد. متخصصین مجرب ما به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات رسمی، نیز در کنار شما خواهند بود. کلیه خدمات ما با بالاترین کیفیت و با قیمت منصفانه صورت می‌پذیرد، تجربه بالای نیروهای فنی فعال در این مجموعه تا امروز این اطمینان را به خدمات گیرندگان و مشترکان ما داده است. که مشکل آنها بدون آسیب به سیستم لوله‌کشی ساختمان، و به سرعت با یاری گرفتن از دستگاه‌های مناسب و جدید حل می‌شود. شما اهالی محترم ساکن در این مناطق در هر ساعت از شبانه‌روز که با مشکل انسداد لوله فاضلاب مواجه شدید می‌توانید، بدون نگرانی با پشتیبانی ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید. و از خدمات مورد نیاز خود بهره‌مند گردید، کارشناسان ما متعهدانه آماده ارائه مشاوره پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

انواع خدمات لوله بازکنی خیابان گاندی تضمینی با فاکتور

یکی دیگر از مواردی که جهت راحتی مشتریان عزیز در این مجموعه صورت گرفته است. ارائه لوله بازکنی خیابان گاندی به صورت تضمینی همراه با ارائه فاکتور جهت اطمینان خاطر شما عزیزان ساکن در این منطقه از ارائه خدمات مناسب است. انواع خدماتی که توسط نیروهای متخصص این گروه به همشهریان ساکن در زمینه خدمات لوله بازکنی خیابان گاندی ارائه می‌شود شامل موارد زیر است:

 1. فنرزدن و رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در هرمکانی
 2. فنرزنی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه در خیابان گاندی
 3. برطرف کردن گرفتگی و فنرزنی لوله توالت‌ ایرانی و فرنگی
 4. فنرزنی و رفع انسداد لوله فاضلاب حمام و تراس گاندی
 5. فنرزدن گرفتگی ناودان کفشور پشت‌بام و پارکینگ
 6. برطرف کردن و فنرزدن گرفتگی با مصالح ساختمانی مانند سیمان و…
 7. خارج کردن اجسام سقوط کرده در چاه فاضلاب توالت و ….

 

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان گاندی شبانه روزی فوری گروه فنی درستکار

فنرزنی لوله فاضلاب خیابان گاندی شبانه روزی فوری

جهت رفع گرفتگی‌ و فنرزنی لوله فاضلاب گاندی و ساختمان‌های اداری، مسکونی و تجاری روش‌های مختلفی وجود دارد. که در بین متخصصین فنرزنی لوله فاضلاب با دستگاه ژنراتور برقی بیشتر مورد استقبال واقع شده و علت مهم این انتخاب از سوی آنها، سرعت، قدرت و توانایی لایرویی و رسوب‌زدایی این سیستم پرکاربرد است. این دستگاه پرتوان به علت حرکت خاص و دورانی که بعد از روشن شدن ژنراتور برقی انجام می‌دهد. هر جسم یا مواد زائدی را در مسیر خود خرد کرده و با هل دادن آن به سمت جلو، مسیر را به سرعت و به طور کامل بازگشایی می‌کند. و این سیستم در 99 درصد گرفتگی‌ها با هرشدتی قابلیت کاربرد دارد. متخصصین ما در گروه فنی درستکار در اکثر موارد گرفتگی براساس شدت مشکل از این فنر در سایزها و اندازه‌های مختلف بنا به عمق محل و مشکل استفاده می‌کنند.

 

فنرزنی و لوله بازکنی حمام گاندی 24 ساعته گروه فنی درستکار

فنرزنی و لوله بازکنی حمام گاندی 24 ساعته

حمام یکی از مکان‌هایست، که به دلیل استفاده مکرر طی 24ساعت شبانه روز ممکن است دچار مشکل شود. و عواملی که بیشتر باعث بروز این اتفاق در این مکان می‌شود افتادن اجسامی مانند صابون، رشور و یا ورود موهای بلند به همراه چربی‌های بکاررفته در صابون است. که به مرور باعث ایجاد یک ماده چسبنده و بروز رسوب در دیواره لوله می‌شود. که بعد از بالا رفتن این حجم یواش یواش، مسیر تنگ شده و در نهایت کاملا مسدود می‌گردد. و ممکن است در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل رخ دهد. در صورت بروز این اتفاق در هر ساعتی می‌توانید با پشتیبانی ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید، و با گرفتن راهنمایی و مشاوره از خدمات لوله بازکنی هنگام بهره‌مند گردید. بهترین روش در این موارد استفاده از فنرزنی لوله کفشور حمام با ژنراتور برقی است، که به سرعت می‌تواند مشکل را برطرف کرده و مسیر را باز و تمیز به شما تحویل دهد.

 

هزینه لوله بازکنی خیابان گاندی

هزینه خدمات لوله بازکنی در سراسر تهران یکسان است. فقط مواردی در آن تاثیرگذار است، که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم: اولین فاکتور موثر در ارائه قیمت خدمات مورد نیاز شما عزیزان علت گرفتگی است. یعنی این که دلیل گرفتگی سقوط اجسام است، یا وجود رسوباتی که به مرور زمان در لوله ایجاده شده است. مورد دوم که می‌تواند بر روی قیمت تاثیر بگذارد شدت گرفتگی است، و زمانی که صرف رفع انسداد می‌گردد.

یعنی هر چه انسداد سخت‌تر باشد به طور یقین زمان زیادی صرف رفع آن خواهد شد، و در نتیجه باعث بالا رفتن هزینه می‌شود. مورد بعدی محل قرارگیری و مورد بعدی تعداد گرفتگی‌هاست، یعنی این که فاضلاب در محل دسترسی است یا نه و چه تعداد از فاضلاب‌ها دچار گرفتگی هستند. مورد دیگر دستگاه‌های به کار گرفته شده جهت انجام خدمات لوله بازکنی گاندی است، زیرا نحوه کار و قیمت هر کدام از این سیستم‌ها متفاوت است. این موارد تعدادی از موارد تاثیرگذار بر قیمت است، که بعد از بررسی متخصصین این حوزه مشخص و تعیین می‌گردد. در صورت بروز هرگونه مشکل در زمینه انسداد لوله‌های فاضلاب در ساختمان‌های مسکونی، اداری، تجاری در منطقه خیابان گاندی می‌توانید از خدمات گروه فنی درستکار برخوردارگردید، ما به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات هستیم.

 

دلایل گرفتگی انواع لوله فاضلاب گاندی گروه فنی درستکار

دلایل گرفتگی انواع لوله فاضلاب گاندی

انسداد لوله‌های فاضلاب در ساختمان‌های مختلف دلایل متفاوتی دارد. عدم رعایت مسائل بهداشتی ریختن ضایعات مواد غذایی، ریختن موهای سر، دستمال کاغذی، افتادن اشیاء مانند گوشی، نوار بهداشتی و غیره می‌تواند باعث گرفتگی‌های مختلف در لوله شود. انسداد لوله می‌تواند در هر زمان و مکانی مانند آشپزخانه، توالت، پشت بام و ….. رخ دهد. که باید توسط یک کارشناس حرفه‌ای جهت رفع این مشکل کمک گرفت. در صورت نیاز به خدمات فنرزدن لوله‌ فاضلاب گاندی با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید. مواردی که سبب بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب می‌شوند شامل این موارد است:

 1. مو به همراه مواد چرب صابون
 2. برگ و شاخه درختان
 3. شن و ماسه و گردوغبار
 4. قیر، سیمان، آهک، گچ…..
 5. گوشی موبایل ساعت، زیورآلات
 6. نوار بهداشتی، دستمال کاغذی
 7. روغن و اضافات مواد غذایی
 8. صابون، در شامپو و رشور و….

برای جلوگیری از گرفتگی لوله باید از ورود مواد زائد جلوگیری کنید. برای پیشگیری از این اتفاقات یک توری بر روی لوله خروجی سینک یا کف‌شورهای حمام، فنرزنی لوله کفشور پارکینگ و پشت بام استفاده کنید. و هر چند وقت با ریختن آب جوش به درون این لوله‌های فاضلاب که در ارتباط با چربی هستند، می‌توان مانع بروز گرفتگی شود.

 

انواع روش های لوله بازکنی گاندی + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی درستکار

انواع روش های لوله بازکنی گاندی + پشتیبانی چند ماهه

برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب روش‌های مختلفی وجود دارد، و بسته به نوع گرفتگی لوله باید از روش‌های مختلفی استفاده کرد. متخصصین ما بعد از حضور در محل و بررسی دقیق علت و شدت مشکل انتخاب می‌کنند، که از چه روشی برای رفع گرفتگی لوله‌ها استفاده کنند. در اینجا قصد داریم شما عزیزان را با انواع روش های لوله بازکنی گاندی آشنا نماییم:

 1. دستگاه فنرزن برقی به همراه ژنراتور الکتریکی
 2. دستگاه تراکم هوا که با فشار هوای متراکم کار می‌کند
 3. واتر جت که با فشار قوی آب کار می‌کند
 • دستگاه لوله بازکن برقی: فنر لوله بازکنی گاندی جهت باز کردن گرفتگی‌های سخت مانند سرویس بهداشتی، حمام، حیاط و … استفاده می‌شود. فنر لوله بازکنی خیابان گاندی از یک موتور و یک فنر تشکیل شده است. که حتما باید به وسلیه یک لوله بازکن متخصص بکار گرفته شود، هنگامی که موتور روشن می‌شود و فنر لوله بازکن با چرخش و به آرامی داخل لوله وارد شده و مشکل به سرعت برطرف می‌کند. فنرها در سایزهای مختلف و آلیاژهای متفاوت تولید شده‌اند، که به دلیل سرعت، قدرت و توانایی لایروبی در بیشتر مراکز لوله بازکنی گاندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • دستگاه تراکم هوا: این دستگاه یکی از سیستم‌های پرقدرت در این حوزه کاری می‌باشد. البته استفاده از آن در بین متخصصین با استقبال روبرو نشده است، و فقط در موارد خیلی خاص که فنر قادر به انجامش نباشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. علت این امر صدا و شدت پرتاب مواد زائد به بیرون و ایجاد آلودگی در محیط است.
 • واترجت: این دستگاه پیشرفته برای گرفتگی‌های شدید بسیار مفید است. و می‌تواند مشکل را به سرعت حل کند. این دستگاه با فشار خیلی شدید آب مسیر را بازگشایی می‌کند، که در مواردی که گرفتگی براثر روغن و رسوبات باشد به سرعت آن را رفع می‌کند.

دقت داشته باشید که در صورت بروز گرفتگی، هرگز از انواع اسیدهای موجود در بازار جهت رفع مشکل استفاده نکنید. زیرا سبب ایجاد سوراخ و یا آسیب به اتصالات و از بین رفتن چسب‌های بکار رفته در جهت متصل کردن لوله‌ها به هم می‌شود، و به دلیل این که شما امکان دیدن فضای داخل لوله‌ها را ندارید، متوجه بروز نشتی در آن نمی‌شوید. و به مرور زمان آب‌های آلوده موجود در لوله‌ها وارد جداره بین سقف، دیوار و کف ساختمان می‌شوند. و به سقف طبقات دیگر نفوذ کرده و شما را با دردسرهای مختلفی روبرو می‌کند، و هزینه سنگین کندن و خدمات بنایی را به شما تحمیل کند.

فنرزنی و لوله بازکنی پشت بام گاندی با قیر و …

به دلیل ابن که کف پشت بام‌ها معمولا یا قیرگونی هستند یا ایزوگام، که در این موارد از قیر به مقدار زیاد استفاده شده و یا تعمیراتی در این مکان انجام گرفته که سبب ورود قیر به درون کف‌شور و ناودان پشت‌بام شده ممکن است، با گرفتگی در این مکان روبرو شوید. زیرا گرم شدن قیر به دلیل تابش آفتاب در فصل تابستان حل شده و به سمت این لوله‌ها روان شده، و بعد از بارش شما متوجه این نوع گرفتگی خواهید شد. که در صورت تعلل در رفع سریع آن ممکن است، نما و سقف ساختمان دچار مشکل شود، در این مواقع حتما از لوله بازکنی گاندی جهت فنرزنی لوله پشت بام درخواست کمک نمایید. ما در گروه فنی درستکار در هر ساعتی حتی در زمان بارندگی‌های شدید آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما در این حوزه هستیم.

 

لوله بازکنی خیابان گاندی بدون آسیب با تجهیزات مدرن گروه فنی درستکار

لوله بازکنی خیابان گاندی بدون آسیب با تجهیزات مدرن

گرفتگی سرویس‌های بهداشتی، حمام، سینک، پارکینگ و فاضلاب آشپزخانه در مجتمع‌های اداری و مسکونی بوسیله متخصصین ما در گروه فنی درستکار بدون هیچ گونه آسیبی به سیستم لوله کشی و محیط زیست صورت می‌گیرد. خدمات لوله بازکنی خیابان گاندی بدون آسیب و با کمترین آلودگی به خصوص در محیط های مسکونی بسیار حائز اهمیت است. زیرا بروز آسیب به سیستم لوله‌کشی می‌تواند هزینه‌های سنگینی را به مالکان و ساکنین ساختمان تحمیل کند. تیم خدماتی ما در این مجموعه فنی جهت ارائه خدمات از مدرن‌ترین و استاندارد ترین تجهیزات و دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. که نوع وسیله بعد از بررسی دقیق انتخاب و به کار گرفته می‌شود، که سبب بالا رفتن سرعت عمل و کیفیت کار می‌گردد.

اعزام فوری و شبانه‌روزی لوله بازکن گاندی

مدیریت گروه فنی درستکار جهت تسهیل در کار و اعزام سریع نیروهای متخصص، به محل مورد نظر در منطقه گاندی تعداد زیادی از نیروهای فعال و حرفه‌ای و مجرب خود را در مناطق مختلف این منطقه مستقر کرده است. تا در صورت بروز مشکل و بعد از تماس و اعلام نیاز شما ساکنین محترم در این منطقه نیروهای متخصص در مدت زمان کمی در کنار شما حضور یابند. به دلیل مشکلات متعددی که بروز این مشکل در هر کدام از مکان‌ها در ساختمان باعث بروز اختلال در زندگی اهالی منزل می‌شود، اعزام نیرو لوله بازکن گاندی در کمتر از 20 دقیقه صورت می‌پذیرد.

 

فنرزدن راه آب آشپزخانه خیابان گاندی گروه فنی درستکار

فنرزدن راه آب آشپزخانه خیابان گاندی

آشپزخانه یکی از مکان‌هایی است، که بیشتر از محل‌های دیگر دچار گرفتگی‌های مختلف در لوله‌های فاضلاب تخلیه لباسشویی، ظرفشویی، و سینک و راه‌آب کف آشپزخانه شود. که تمامی این موارد با فنرزدن قابل رفع می‌باشد، که البته در برخی موارد به سیم زنی هم معروف است. که علت عمده این مشکلات در این محل ورود چربی و پرز و افتادن اجسام است، که فنرزدن راه آب آشپزخانه خیابان گاندی قادر به رفع کامل آن می‌باشد.

لوله بازکنی محدوده گاندی تهران گروه فنی درستکار

لوله بازکنی ملاصدرالوله بازکنی گاندی شمالی
لوله بازکنی خیابان شریفی گاندیلوله بازکنی خیابان صانعی گاندی
لوله بازکنی بزرگراه شهید حقانیلوله بازکنی کوچه بستم گاندی
لوله بازکنی کوچه بیست و پنجم گاندیلوله بازکنی کوچه هجدهم گاندی
لوله بازکنی کوچه بیست و سوم گاندیلوله بازکنی کوچه شانزدهم گاندی
لوله بازکنی کوچه بیست و یکم گاندیلوله بازکنی کوچه چهاردهم گاندی
لوله بازکنی خیابان نوزدهم گاندیلوله بازکنی کوچه دواردهم گاندی
لوله بازکنی کوچه هفدهم گاندیلوله بازکنی کوچه دهم گاندی
لوله بازکنی کوچه پانزدهم گاندیلوله بازکنی بزرگراه همت 
لوله بازکنی خیابان ولیعصرلوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا