فنرزنی لوله پشت بام - درستکار

فنرزنی لوله پشت بام یکی از پرتقاضاترین خدمات گروه فنی درستکار می‌باشد. که بسته به نوع گرفتگی به روش‌های مختلف اجرا می‌شود. گروه فنی درستکار ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی در سراسر مناطق تهران می‌باشد. شما عزیزان در هر منطقه از شهر تهران در صورت بروز این مشکل می‌توانید، از خدمات رفع گرفتگی لوله کفشور پشت بام در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران به صورت فوری و شبانه‌روزی بهره‌مند گردید.

گرفتگی لوله ناودان پشت‌بام اکثرا در روزهای بارانی امری طبیعی است، که ممکن است در هر ساختمانی بروز کند. در برخی مواقع با وجود توری و کف‌شوی‌های مخصوص باز هم نمی‌شود از وقوع این مشکل پیشگیری کرد. ناودان‌ها در پشت‌بام نقش هدایت آب موجود در آنجا را به سمت پایین ساختمان و ورود آن به چاه فاضلاب را دارد. اما گاهی مواقع به دلیل وجود برگ درختان، شن و ماسه موجود بر روی پشت‌بام یا اضافات پوشال‌های کولر جلوی خروج آب از طریق لوله‌های کف‌شور و ناودان‌ها مسدود می‌شود، و باعث بروز مشکلاتی در این مکان می‌گردد. در این شرایط باید هر چه سریع‌تر اقدام به رفع این مشکل شود تا از بروز آسیب به سقف ساختمان، نمای بیرونی جلوگیری شود.

خدمات فنرزنی لوله پشت بام گروه فنی درستکار سراسر تهران خدمت رسانی دارد؟!سراسر تهران به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی خدمت رسانی انجام می شود.
زمان حضور لوله بازکن جهت فنرزدن لوله پشت بام در مناطق تهران چقدر است؟!پس از تماس شما بزرگواران از نزدیک ترین شعبه به مدت 15 دقیقه لوله بازکن اعزام می شود.
شماره جهت فنرزنی لوله پشت بام گروه فنی درستکارمدیریت: 09129678099

مستقیم سرویسکار: 09107567040

 

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب ناودان پشت بام ساختمان

پشت‌بام ساختمان‌ها از مکان‌هایی است، که کمتر در منظر دید ساکنین قرار دارد و بروز مشکل و عدم توجه به آن می‌تواند سبب بروز مشکلات جدی‌تر در آن محل می‌گردد. و می‌تواند با آسیب وارد کردن به ساختمان سبب تحمیل هزینه‌های سنگین به اهالی ساختمان شود. جهت پیشگیری از بروز این اتفاق باید به طور مرتب مورد بازدید و بررسی قرار گیرد، مخصوصا در روزهای بارانی و با پاکسازی بقایایی مانند شاخ و برگ درختان، گِل و …که می‌توانند سبب مسدود شدن ناودان شوند، مانع بروز آسیب احتمالی به ساختمان شود.

گرفتگی لوله‌های ناودان به دلایل زیر اتفاق می‌افتد:

 1. وجود گِل
 2. شاخ و برگ درختان
 3. شن و ماسه
 4. گرد و خاک به مقدار زیاد
 5. ورود مصالح ساختمانی
 6. ورود اشیا
 7. نامناسب بودن سیستم لوله کشی

علائم بروز گرفتگی لوله کفشور و ناودان پشت بام ساختمان

مواردی که نشان‌دهنده بروز گرفتگی در ناودان و کف‌شور پشت‌بام است به شرح زیر می‌باشد:

 • جمع شدن آب در اطراف ناودان
 • سرریز شدن آب از لبه‌های ناودان
 • خارج شدن آب از درزهای ناودان
 • عدم جریان و کم نشدن آب در اطراف ناودان و کف‌شور پشت‌بام
 • با تاخیر خالی شدن آب از طریق ناودان
 • وجود نم و رطوبت در اطراف دیوارهای ناودان

فنرزنی لوله پشت بام - درستکار

محل گرفتگی در ناودان و کف‌شور پشت بام

گرفتگی لوله فاضلاب در پشت‌بام معمولا در قسمت زانویی اتفاق می‌افتد. که در اغلب موارد ورود انواع زباله و مواد اضافی مانند برگ و شاخه درختان در این ناحیه و گیرافتادن آنها در این بخش دچار گرفتگی می‌شود. محل دیگری که در ناودان پشت‌بام با مشکل مواجه می‌شود، گرفتگی در قسمت پایین ساختمان در بخش‌های پایین‌تر از شترگلو رخ می‌دهد. این مشکل ممکن است در بین طبقات یا در پایین‌ترین قسمت ساختمان رخ دهد. در صورت بروز چنین شرایطی باید سریعا به فکر فنرزنی لوله پشت بام توسط لوله بازکن های گروه فنی درستکار  باشید و تماس بگیرید.

 

فنرزنی لوله پشت بام - درستکار

ارائه خدمات فنرزنی لوله پشت بام شبانه روزی 

به دلیل این که از بروز انسداد در لوله‌های فاضلاب پشت‌بام نمی‌توان جلوگیری کرد. و در هر زمانی از شبانه‌روز و ایام تعطیل ممکن است، این مشکل رخ دهد. شما عزیزان در هر منطقه‌ای از شهر مخصوصا در روزهای بارانی، امکان روبرو شدن با این موضوع را خواهید داشت.گرفتگی راه‌آب پشت‌بام معمولا در زمان بارندگی‌های شدید اتفاق می‌افتد، و سبب جمع شدن آب در پشت بام می‌شود. در چنین شرایطی باید به سرعت با یکی از مراکز معتبر لوله بازکنی در تهران تماس حاصل فرمایید تا جهت فنرزنی لوله پشت بام اقدام به اعزام متخصص به محل نمایند.

متخصین گروه فنی درستکار از جمله مراکز معتبر فعال و باسابقه‌ای است، که در تمامی ساعات و روزهای سال حتی در زمان بارندگی‌های شدید، آماده ارائه خدمات جهت برطرف کردن گرفتگی لوله ناودان پشت‌بام ساختمان‌های اداری و مسکونی می‌باشد. تمامی همکاران ما در این تیمی فنی دارای سابقه بالایی در این حوزه هستند، و توانایی رفع هر نوع گرفتگی را با به همراه داشتن تجهیزات مناسب در کمترین زمان ممکن دارند.کلیه خدمات فنرزنی لوله پشت بام بصورت 24 ساعته و با کیفیت بالا و ارائه فاکتور صورت می‌پذیرد.تا شما همشهریان عزیز هیچ‌گونه نگرانی بابت رفع مشکل نداشته باشید.

 

فنرزنی لوله پشت بام - درستکار

نکات مهم لوله ناودان پشت بام

اولین نکته جهت پیشگیری از گرفتگی در لوله‌های راه‌آب پشت‌بام می‌توانید با قرار دادن توری مخصوص بر روی کف‌شور و ناودان، تا حد زیادی مانع بروز گرفتگی در آن شوید، استفاده از این توری می‌تواند از ورود اشیاء و مواد زائدی مانند شاخ وبرگ به درون لوله جلوگیری کند.

نکته دیگر در این زمینه گرفتگی در دو قسمت از این راه‌آب‌ها است. که شامل شترگلو و قسمت انتهایی آن می‌شود. که هر دوی این گرفتگی‌ها با فنرهای مناسب در اندازه‌های مختلف قابل برطرف کردن است.که بعد از بررسی دقیق همکاران ما از محل و تعیین طول و قطر لوله انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نکته مهم دیگر این است، که در صورت بروز گرفتگی در هرکدام از نواحی این لوله‌های تخلیه و جمع شدن آب در سطح پشت‌بام هرگز از اسید و مواد شیمیایی موجود در بازار استفاده نکنید. زیرا این روش به هیچ عنوان در رفع مشکل تاثیرگذار نخواهد بود، و می‌تواند سبب بروز آسیب به درزهای لوله راه‌آب شده و باعث ورود آب به دیواره‌های درونی ساختمان شده و آسیب جدی به آن محل وارد می‌کند. و می‌تواند هزینه سنگین تخریب و بنایی را نیز به شما عزیزان تحمیل نماید.

 

فنرزنی لوله پشت بام - درستکار

رفع گرفتگی ناودان پشت بام با سیمان یا سیمان سفید

در برخی موارد بعد از نوسازی و باسازی ساختمان ممکن است، مقداری از مصالح ساختمانی مانند: سیمان، آهک و گچ و غیره براثر بی‌احتیاطی کارگران ساختمانی وارد راه‌آب پشت بام گردد. و این اتفاق می‌تواند به مرور زمان سبب گرفتگی‌های شدید در این ناحیه شود. در صورت بروز این مشکل حتما از فنرزنی لوله پشت بام باید جهت رفع این مشکل استفاده شود.

زیرا قدرت و سرعت بالای این دستگاه توانایی برطرف کردن هرنوع انسداد را با شدت بالا دارد. به این نکته مهم توجه داشته باشید، که اگر گرفتگی به دلیل ورود سیمان یا سیمان سفید باشد و مدت خیلی طولانی از آن گذشته باشد ممکن است، مجبور به تعویض لوله شوید. زیرا استفاده از فنرزن برقی ممکن است، به لوله ناودان آسیب وارد کند، بهترین کار در این مواقع تعویض لوله سیفون با کمترین خرابی است.

رفع گرفتگی راه آب پشت بام با قیر فوری

همانطور گفتیم در زمان بنایی ممکن است، براثر بی‌احتیاطی کارگران مصالح ساختمانی وارد لوله کف‌شورو ناودان شود. در زمان انجام قیرگونی و آسفالت سقف ممکن است، مقداری قیر وارد لوله شود و بدلیل حالت چسبنده آن سبب گرفتگی در آن شود. به این نکته توجه داشته باشیدکه درست است، که قیر با بنزین یا نفت قابل پاکسازی است. اما در صورت بروز این مشکل به این فکر نکنید که می‌توانید با این روش از شر این مشکل رهایی یابید. زیرا این روش هیچ کمکی به رفع آن نمی‌کند، بلکه مشکل را شدیدتر خواهد کرد و ممکن است با تخریب لوله، و باز شدن درزهای لوله آب به قسمت‌های دیگر ساختمان راه پیدا کند. بهترین راه حل درخواست کمک از مراکز معتبر است. گروه فنی درستکار آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما در این زمینه می‌باشد.

دیگر خدمات گروه فنی درستکار در زمینه فنرزنی لوله فاضلاب

از جمله خدماتی که در سراسر تهران به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی انجام می شود شامل موارد زیر است.

فنرزنی لوله کفشور پارکینگ - درستکار

گرفتگی لوله فاضلاب کف‌شور پارکینگ، یکی از مواردی است، که در اکثر ساختمان‌های اداری و مسکونی در طول 24 ساعت و ایام تعطیل اتفاق می‌افتد. متخصصین با تجربه حاضر در گروه فنی درستکار رفع این مشکل را به روش‌های مختلف انجام می‌دهند. جهت رفع این نوع گرفتگی از شیوه‌های متنوعی استفاده میشود.

از جمله فنرزنی لوله فاضلاب و دستگاه تراکم هوا که باید متناسب با نوع گرفتگی باشد، متخصصین ما بعد از بررسی علل و نوع گرفتگی روش مناسب را انتخاب می‌کنند. اما در اکثر موارد همیشه بهترین گزینه فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی است، زیرا دستگاه فنرزن برقی با توانایی بالا و سرعت عمل می‌تواند در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کند. گروه فنی درستکار ارائه‌دهنده کلیه خدمات لوله بازکنی از جمله فنرزنی لوله کفشور پارکینگ در سراسر تهران می‌باشد. همکاران ما مستقر در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران به صورت شبانه‌روزی و 24 ساعته در کنار شما عزیزان همشهری خواهند بود.

فنرزنی لوله کفشور پارکینگ گروه فنی درستکار سراسر تهران خدمات ارائه می دهد؟!بله با افتخار گروه فنی درستکار سراسر استان تهران شبانه روزی بدون تعطیلی خدمات ارائه می دهد.
زمان حضور لوله بازکن جهت فنرزنی لوله کفشور پارکینگ سراسر تهران چقدر است؟!پس از تماس شما بزرگواران به مدت 15 دقیقه از نزدیکترین شعبه نیرو اعزام می شود.
شماره سرویسکار جهت فنرزدن لوله کفشور پارکینگ گروه فنی درستکارمدیریت: 09129678099

مستقیم سرویسکار: 09107567040

علل گرفتگی لوله کفشور پارکینگ

پارکینگ در ساختمان‌ها جزو مکان‌های پرتردد است، که به دلیل رفت وآمد خودروها و ورود خاک و آلودگی با حجم بالا توسط لاستیک‌های آنها به داخل فضای پارکینگ و ورود آنها به درون لوله فاضلاب دچار گرفتگی‌های شدید می‌شود. به دلیل اینکه لوله فاضلاب پارکینگ انتهایی‌ترین محل در فاضلاب هر ساختمانی است، بروز این گرفتگی می‌تواند سبب بروز گرفتگی در فاضلاب‌های دیگر موجود در ساختمان گردد. بنابراین در صورت بروز هر نوع انسداد در این محل باید سریعا اقدام به برطرف کردن مشکل شود، تا با مشکل جدی‌تری در ساختمان روبرو نشوید. هر زمان که با گرفتگی لوله کفشور پارکینگ مواجه شدید با کارشناسان لوله بازکنی در مراکز معتبر تماس حاصل فرمایید. ما به صورت تمام وقت با تیمی از متخصص خبره در زمینه فنرزنی لوله کفشور پارکینگ در زمانی کمتر از 15 دقیقه، آماده اعزام نیرو به محل و ارائه خدمات مورد نیاز به شما عزیزان هستیم.

عوامل گرفتگی لوله کف‌شور پارکینگ:

 • گردو خاک، شن و ماسه
 • روغن ماشین
 • ورود مواد زائد
 • افتادن اجسام
 • وجود مصالح ساختمانی مانند سیمان و گچ
 • وجود گرفتگی در رایز
 • گرفتگی در لوله فاضلاب شهری اگو

 

فنرزنی لوله کفشور پارکینگ - درستکار
لوله بازکنی پارکینگ با فنر برقی فوری

در هنگام بروز این گرفتگی اگر با تمهیدات خانگی قادر به بازگشایی مسیر نشدید. باید از مراکز معتبر در این زمینه کمک بخواهید، یکی از بهترین گزینه‌ها جهت رفع این مشکل استفاده از فنرزن برقی است، دستگاهی که توسط یک ژنراتور برقی فعال می‌شود و با قدرت و سرعت بالا سبب پاکسازی جداره لوله‌ها از رسوبات و حرکت دادن آنها به سمت جلو می‌شود. علت این حالت در فنرزن برقی حرکت دورانی فنر در لوله است، که می‌تواند هر مشکلی را اعم از سخت و آسان به سرعت برطرف کند. فنرها در اندازه و سایزهای مختلف ساخته شده‌اند و هر کدام دارای سرمته مناسب خود هستند. که بعد از بررسی دقیق انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرند. خوب است به این نکته اشاره کنیم که فنرها در اندازه‌های کوچکتر هم وجود دارد، که به صورت دستی حرکت می‌کند که بیشتر جهت گرفتگی ساده کاربرد دارد.

فنرزنی لوله کفشور پارکینگ - درستکار
روش فنرزنی کف‌شوی پارکینگ تهران

همانطور که گفتیم از نظر اکثر کارشناسان لوله بازکنی فنر مناسب‌ترین گزینه جهت رفع گرفتگی در انواع گرفتگی‌ها می‌باشد. زیرا این دستگاه قادر است، هر نوع گرفتگی را در لوله‌های فاضلاب بدون آسیب وارد کردن رفع نماید. وجود یک موتور الکتریکی به نام ژنراتور در کنار فنر باعث بالا رفتن کارایی آن نسبت به گذشته شده است. روش کار و استفاده از این دستگاه پرکاربرد به این شکل است، که با اتصال فنر مناسب با قطر و عمق لوله فاضلاب به ژنراتور و وارد کردن آن به درون چاه با روشن کردن، دستگاه فنر شروع به حرکت و چرخش در لوله می‌کند و این حالت سبب تراشیده شدن و خورد کردن هر چیزی در مسیر آن می‌شود. به همین دلیل اکثر مراکز لوله بازکنی ترجیح می‌دهند، که از این وسیله جهت ارائه خدمات خود استفاده کنند. تا با سرعت و کیفیت بالا خدمات مورد نیاز را به مشتریان محترم در کلیه مناطق ارائه دهند.

قیمت فنرزنی لوله فاضلاب پارکینگ تهران

در بیشتر موارد وقتی با مشکل گرفتگی روبرو می‌شوید، شاید اولین نکته‌ای که مورد توجه شما عزیزان واقع می‌شود. هزینه خدمات لوله بازکنی باشد، باید به این نکته مهم توجه داشته باشید، که تعیین هزینه ارائه خدمات فنرزنی لوله کفشور پارکینگ بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد. اما قیمت پایه جهت شروع خدمات طبق تعرفه اتحادیه لوله بازکنی تعیین می‌شود. و با اضافه شدن فاکتورهای مدنظر قیمت نهایی تعیین میشود، که این موارد بعد از بررسی دقیق کارشناسان مشخص شده و به شما عزیزان اعلام می‌گردد.
عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات شامل این موراد می‌شود:

 1. ارتفاع و عمق لوله فاضلاب
 2. قطر لوله بکار رفته در لوله فاضلاب
 3. تعداد ورودیهای نیازمند به فنرزنی
 4. روش بکار رفته جهت رفع گرفتگی
 5. محل قرار گرفتن لوله فاضلاب
 6. متراژ فنر بکار رفته
 7. نوع و شدت گرفتگی
 8. علت گرفتگی

متخصصین ما با توجه به این عوامل در تلاش هستند، که کلیه خدمات را با قیمتی مناسب به شما عزیزان در کلیه مناطق تهران ارائه دهند.

فنرزنی لوله کفشور پارکینگ - درستکار
فنرزنی لوله کفشور پارکینگ تضمینی

در صورتی که گرفتگی نیازمند فنرزنی لوله کفشور پارکینگ بودید، حتما از افراد متخصص کمک بخواهید. به دلیل اینکه مراکز معتبر و متخصصین در این حوزه مخصوصا گروه فنی لوله بازکنی درستکار کلیه خدمات فنرزنی را به صورت تضمینی انجام می‌دهند. اما افرادی که تخصص لازم و تجربه کافی را در این زمینه ندارند ممکن است، علاوه بر برطرف نکردن مشکل آسیب‌های جدی به بار بیاورند. و به دلیل بروز مشکلات پیچیده‌تر مجبور به تخریب و کندن کف پارکینگ باشد. کلیه خدمات فنی ارائه شده توسط کارشناسان ما به صورت تضمینی و با کیفیت بالا توسط تجهیزات مدرن و به‌روز صورت می‌گیرد.

فنرزنی لوله کفشور پارکینگ - درستکار
در خواست فنرزنی کف‌شور پارکینگ از مراکز معتبر

شما عزیزان همشهری به این نکته مهم توجه داشته باشید، که در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم فاضلاب منازل و مراکز و سازما‌ن‌های اداری و تجاری حتی‌الامکان از افراد و مراکز معتبر درخواست کمک نمایید. زیرا کلیه خدمات فنی ارائه شده در این حوزه توسط کارشناسان با تجربه و دوره‌دیده صورت می‌گیرد. درخواست کمک خدمات فنرزنی لوله کفشور پارکینگ از این مراکز در کیفیت ارائه خدمات و همچنین جلوگیری از آسیب جدی به سیستم لوله‌های فاضلاب و تضمین کار همراه با پشتیبانی تمام وقت در طول سال خواهد بود. همچنین استفاده از تجهیزات بروز و استاندارد می‌تواند به ارائه بهتر خدمات به شما عزیزان نقش داشته باشد.

کفشور پارکینگ

کف‌شورها که در یچه و محل خروج آب و پساب‌های اضافه هستند، در کلیه ساختمان‌های مسکونی، اداری، صنعتی و پارکینگ‌ها نصب می‌شوند. که معمولا از نوع گاتر یا خطی استفاده می‌شود، در این نوع کفشورها باکس زباله‌گیر تعبیه شده تا از ورود گردوغبار، شن و ماسه، برگ درختان ‌و مواد زائد دیگر به درون فاضلاب پارکینگ جلوگیری شود.

ویژگی‌های خاص این کف‌شورها عبارتند از:

قابلیت متصل شدن به انواع لوله‌های فاضلاب در سایز های ۷۵ تا ۱۱۰ در کلیه ساختمان‌های مسکونی، اداری و صنعتی
تولید شده دو نوع چدنی و گالوانیزه
مدل چدنی آن قدرت تحمل وزن تا ۲۵ تن را دارد
تجهیز شده به یک سبد زباله‌گیر با امکان جدا شدن از کف‌شور
کف‌شورها در برخی موارد هم به عنوان دریچه بازدید مورد استفاده قرار می‌گیرد

علائم بارز گرفتگی کفشور پارکینگ

این موارد از نشانه‌های بارز در گرفتگی کف‌شور پارکینگ است:
بالازدگی آب و پساب آلوده از کف‌شور پارکینگ
تخلیه کند آب در فاضلاب پارکینگ
تخلیه همراه با صدای زیاد
استشمام بوی نا‌مطبوع در محیط پارکینگ
بروز گرفتگی و بالازدگی آب در بخش‌های دیگر
در صورت مشاهده هرکدام از این موراد شما عزیزان می‌توانید با گروه فنی لوله بازکنی درستکار تماس حاصل فرمایید و از کلیه خدمات فنرزنی لوله کفشور پارکینگ بهره‌مند گردید.

دیگر خدمات فنرزنی لوله فاضلاب گروه فنی درستکار

کلیه خدمات فنرزنی لوله فاضلاب گروه فنی درستکار شامل: 1- فنرزنی لوله فاضلاب توالت ایرانی 2- فنرزنی لوله فاضلاب توالت فرنگی 3- فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه 4- فنرزنی لوله فاضلاب پشت بام 5- فنرزنی لوله کفشور تراس – بالکن 6- فنرزنی لوله فاضلاب حمام 7- فنرزنی لوله فاضلاب فاضلاب شهری و … .

لوله بازکنی شهرک گلستان - درستکار

گروه فنی درستکار آماده ارائه خدمات لوله بازکنی شهرک گلستان در منطقه 22 تهران می‌باشد. متخصصین ما در تمامی محله‌های اطراف منتهی به این منطقه آماده خدمت‌رسانی به اهالی محترم ساکن در منطقه می‌باشد. عمده ترین مشکلات سیستم فاضلاب: گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب، فنرزنی لوله توالت ایرانی ،و رفع گرفتگی توالت فرنگی، پر شدن چاه، افتادن اجسام در چاه توالت، انتشار بوی بد فاضلاب، فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه ، گرفتگی لوله سیفون زیر سنیک آشپزخانه، لوله تخلیه لباسشویی و ظرفشویی، فنرزنی لوله فاضلاب حمام، گرفتگی لوله روشویی سرویس بهداشتی، گرفتگی کف‌شور پارکینگ، گرفتگی ناوادن پشت بام و ….. است. کارشناسان ما با به همراه داشتن تجهیزات فنی به روز و پیشرفته آماده ارائه خدمات در غرب تهران و منطقه 22 هستند.

شماره لوله بازکنی شهرک گلستان (شهرک نفت) 09129678099 + مستقیم سرویسکار: 09107567040
زمان حضور لوله باکن در شهرک گلستان چقدر است؟!پس از دریافت آدرس پستی 10 دقیقه ایی لوله بازکن اعزام می شود.

کلیه خدمات لوله بازکنی شهرک گلستان همراه با ارائه فاکتور و به صورتی تضمینی و با کیفیت بالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. گرفتگی لوله به هر دلیلی که بروزکرده باشد همکاران ما بعد از بررسی دقیق و مشخص شدن علت توانایی برطرف کردن آن را دارند. در صورت نیاز به خدمات جهت اعزام با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. گروه فنی درستکار با استخدام تکنسین‌های حرفه‌ای و سرویس کاران مجرب در زمینه خدمات لوله بازکنی شهرک گلستان مفتخر است که بیش از 15 سال در کنار شما شهروندان تهرانی بوده و هم اکنون آماده خدمت‌رسانی به تمامی مناطق 22 گانه در تهران می‌باشد.

 

لوله بازکنی شهرک گلستان غرب تهران شبانه روزی - درستکار

لوله بازکنی شهرک گلستان غرب تهران شبانه روزی

گرفتگی فاضلاب یکی از مشکلاتیست که هر لحظه ممکن است، در هر ساختمانی پیش بیاید. این مشکلات معمولاً به دلیل شیب نامناسب و بالا بودن چاه که سبب کاهش سرعت تخلیه فاضلاب، می‌شود بروز می‌کند. که می‌تواند باعث پخش بوی بد فاضلاب و مشکلات جدی‌تری در ساختمان شود. گرفتگی لوله ممکن است، دلایل مختلفی داشته باشد، و روش بازکردن لوله به نوع گرفتگی آن بستگی دارد.

عمده‌ترین دلایل گرفتگی لوله‌های فاضلاب عبارتند از: وجود لجن و جرم و رسوبات چربی، شن و ماسه، دستمال کاغذی، شیب کم لوله، ریختن مصالح ساختمانی در لوله ، و…….در بیشتر مراکز معتبر لوله بازکنی همه این گرفتگی‌ها را می توان با فنر برقی باز کرد، اما گاهی اوقات فنر قادر به برطرف کردن گرفتگی نیست، در چنین مواقعی اصلا جای نگرانی نداشته باشید، زیرا متخصصین ما در تمام طول شبانه‌روز بی‌وقفه آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. و به سرعت اقدام به رفع مشکل خواهند کرد.‌و یک لوله باز و تمیز و لایروبی شده به شما تحویل می دهند.

در صورتی که بوسیله دستگاه لوله بازکنی شهرک گلستان امکان بازگشایی مسیر لوله نباشد، از تجهیزات پیشرفته دیگر در این زمینه استفاده می‌شود. از جمله دستگاه کمپرسور هوا که در برخی موارد جهت برطرف کردن هر نوع گرفتگی با شدت بالا با فشرده‌سازی هوا توسط این دستگاه انسداد را برطرف می‌کنیم. معمولا بیشتر گرفتگی‌ها از شدید تا خفیف را می‌توان با فنر کاملاً باز کرد مشکل هرچه که باشد، در زمان گرفتن خدمات از گروه فنی درستکار مطمئن باشید که سرویسکاران این انسداد را کاملا باز کرده و پس از تست باز بودن آب‌راه به شما تحویل می‌دهند.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب شهرک گلستان منطقه 22

همانطور که می‌دانید لوله های فاضلاب به علت‌های مختلفی دچار گرفتگی می‌شوند، که این گرفتگی در هر نقطه‌ای از ساختمان ممکن است بروز کند.
دلایل مسدود شدن لوله‌های فاضلاب عبارتند از:

 • وجود رسوبات چربی
 • ایجاد لجن به مرور زمان
 • وجود توده شن و ماسه
 • وجود مو به همراه چربی
 • وجود پر و پرز لباس و پارچه
 • مصالح ساختمانی سیمان، گچ، قیر
 • شیب کم لوله فاضلاب
 • ورود اجسام بزرگ و کوچک
 • ورود ضایعات مواد غذایی
 • ورود میوه‌ها و سبزیجات

همانطور که می بینید، دلایل متعددی برای گرفتگی مجاری خروج آب و پساب وجود دارد، که در صورت جلوگیری از ورود این موارد به آنها تقریبا بروز گرفتگی غیرممکن است، و می توان بروز این مشکل را کاهش داد. برای این کار معمولا قرار دادن توری‌های استاندارد و مناسب بر روی لوله‌های کف، سینک و … بهترین راه حل برای کاهش میزان ورود مواد اضافی به لوله است. با این کار انسداد دیرتر اتفاق می افتد، و در صورتی که از خدمات لوله بازکنی شهرک گلستان توسط متخصصین ما در گروه فنی درستکار استفاده کنید به دلیل بالا بودن کیفیت تا مدتها قطعا خبری از انسداد نخواهد بود.

 

لوله بازکنی شهرک گلستان - درستکار

عمده ترین محل گرفتگی در لوله های فاضلاب شهرک گلستان

در بیشتر موارد قسمت‌های مختلفی در لوله فاضلاب دچار گرفتگی می‌شوند. که این گرفتگی معمولا در دو قسمت ایجاد می گردد، که در صورت بروز آن می‌توانید از گروه فنی درستکار مستقر در شهر گلستان برای بازکردن آنها درخواست اعزام نیروکنید.

این دو قسمت شامل این موارد هستند:

 1. شترگلویی (سیفون): گلو یا شترگلوی که اصطلاحاً به آن سیفون لوله هم می گویند، که محل جمع شدن آب در داخل لوله است. تا حشرات و گازهای سپتیک وارد ساختمان نشوند.،شکل سیفون شبیه U است. بنابراین، منحنی شترگلو مانند یک تله عمل می کند و همانطور که آب را نگه می دارد، می تواند هر چیزی را که داخل لوله می ریزد، نگه دارد. این مشکل گاهی باعث انسداد می شود. که برای رفع مشکل نیاز به کمک گرفتن از افراد باتجربه و متخصص لوله بازکنی شهرک گلستان در این زمینه است.
 2. لوله مشترک (اصلی): لوله مشترک یا اصلی دقیقاً همان لوله‌ای است، که از بالاترین نقطه ساختمان به سمت گذرگاه ساختمان کشیده می‌شود. و تمام لوله‌های فاضلاب مختلف موجود در ساختمان به آن متصل می‌شوند، تا فاضلاب به سمت لوله اصلی هدایت شود. و به خارج از ساختمان رفته و وارد لوله فاضلاب شهری یا همان اگو و یا وارد چاه اصلی شود. گاهی اوقات انسداد جدی و شدیدی در لوله اصلی بوجود میاید. که منجر به بالا آمدن فاضلاب در نزدیکترین نقطه به این مسیر می‌شود. در چنین شرایطی تنها راه استفاده از فنرزن برقی جهت رفع این مشکل است. متخصصین ما در گروه فنی درستکار مستقر در شهرک گلستان به صورت 100% تضمینی، با کیفیت عالی، بدون تعطیلی 24 ساعته و با قیمت مناسب بسته به نوع انسداد آماده اجرای کار جهت لوله بازکنی شهرک گلستان هستند.

 

محلات تحت پوشش گروه فنی درستکار در شهرک گلستان

محلات و خیابان‌های : بلوار امیرکبیر، بلوار گلها، بلوار کاشان، بلوار هاشم زاده، خیابان هوانیروز، خیابان یاس، خیابان سروستان، خیابان قایم، میدان اتریش، میدان موج، میدان ساحل، دهکده میدان المپیک، چیتگر، میدان دریاچه، بلوار کوهک، بزرگراه هایی چون بزرگراه همت از سمت شمال، بزرگراه آزادگان از سمت شرق و بزرگراه حکیم از جنوب و… . دیگر شعبه های ما در تهران لوله بازکنی ملاصدرا ، لوله بازکنی شهرک ولیعصر ، لوله بازکنی دهکده المپیک… .

لوله بازکنی شهرک گلستان - درستکار
رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایران شهرک گلستان غرب تهران فوری

اگر به خدمات رفع گرفتگی توالت فرنگی نیاز دارید، ما در گروه فنی درستکار در کمترین زمان و فوری در خدمت شما هستیم. معمولا گرفتگی توالت به دلیل تجمع مدفوع و افتادن اشیاء، اسباب بازی‌ها، پلاستیک و نواربهداشتی، پوشک بچه، ژیلت، صابون، گوشی موبایل اشیاء ارزشمند مانند جواهرات، سوییچ و دسته کلید……در آن رخ می‌دهد. برای رفع گرفتگی توالت‌ها از روش‌های مختلفی مانند لوله بازکنی شهرک گلستان با ژنراتور برقی و دستگاه تراکم هوا استفاده می‌کنیم، ما به صورت تضمینی و باکیفیت بالا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در منطقه 22 تهران شهرک گلستان و محلات اطراف آن هستیم. فقط با ما تماس بگیرید هفت روز هفته بدون استراحت 24 ساعته در کنار شما خواهیم بود.

از بین بردن بوی بد چاه فاضلاب شهرک گلستان

دلیل بوی نامطبوع فاضلاب در آپارتمان چیست؟ چرا بوی فاضلاب در آشپزخانه، توالت، حمام و طبقه اول نفوذ می کند؟ روش تضمینی برای از بین بردن بوی بد فاضلاب چیست؟ در اینجا پاسخ تمام سوالات و روش تضمینی رفع بو آمده است.
معمولا بسیاری از ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی در استان تهران روزانه با بوی بد فاضلاب دست و پنجه نرم می کنند. اگر این مشکل در آپارتمان‌های مسکونی بروز کند، می‌تواند آرامش را از ساکنان این ساختمان سلب کرده و زندگی آنها را سخت و غیر قابل تحمل کند. و در صورت بروز این مشکل در ساختمان‌های اداری و تجاری قطعا برای کارکنان این بخش و همچنین مشتریان و مراجعین آزاردهنده خواهد بود. به همین دلیل است که هر روز افراد زیادی به دنبال راه حلی قطعی و تضمینی برای رفع بوی بد فاضلاب هستند.

گاز فاضلاب چیست؟

گاز فاضلاب مخلوطی از گازهای معدنی است، که حاوی ترکیباتی مانند سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن است. باید توجه داشته باشید که تماس مستقیم با گازهای آزاد شده توسط ترکیبی از این مواد می‌تواند باعث آسیب جدی به سیستم تنفسی یا حتی مرگ شود. به همین دلیل گفته می شود که عوارض ناشی از استشمام بوی فاضلاب بسیار خطرناک و کشنده است. درکل باید گفت که استشمام بوی گازهای زائد در ساختمان‌ها عموماً برای ساکنین مضر است. در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه حتما با مراکز معتبر تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان و خدمات اجرایی در این زمینه بهره‌مند گردید، ما در گروه فنی درستکار در تمام ساعات شبانه‌روز در کنار شما خواهیم بود.

علت بوی فاضلاب ساختمان ها شهرک گلستان ( شهرک راه آهن)

قبل از هر چیز باید توجه داشت که ترکیب این مواد می‌تواند باعث ایجاد بوی بد دهان شود، اما در کمترین غلظت ممکن است، توسط بینی انسان تشخیص داده نشود و برخی از این مواد اگرچه برای سلامتی انسان مضر هستند، اما بوی بدی ندارند و می‌توان گفت این گازها بسیار خطرناکتر از گازهای بدبو هستند. عامل اصلی بوها سولفید هیدروژن و آمونیاک است که عامل اصلی آن هست.

بسیاری از گازهای ذکر شده می‌توانند از طریق سیستم فاضلاب ساختمان وارد طبقات شوند. در واقع باید گفت که دلیل بوی فاضلاب طبقه اول که بیشترین گلایه ساکنین ساختمان را دارد همین است. در بیشتر موارد این گازها از طریق زیرزمین، توالت، بلوک های امنیتی ساختمان ها و … وارد طبقات می‌شوند.

رفع بوی فاضلاب در ساختمان شهرک گلستان فوری

خشکی شتر گلو عمده‌ترین دلیل بوی بد فاضلاب است. این لوله از ورود این گازها و در نهایت انتشار بوی بد فاضلاب در ساختمان جلوگیری می‌کند. وجود آب در شترگلو، گازهای ترکیبی سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن را در خود حل کرده و از پخش شدن آنها به فضای ساختمان جلوگیری می‌کند. مهندسی غیراستاندارد و وجود مشکل در سیستم لوله‌کشی ساختمان می‌تواند منجر به خشکی شترگلو شود، و قطعا کمبود آب باعث انتشار بوی بد گازهای زائد می‌شود. شکل شترگلو باعث می‌شود که لوله به صورت تله‌ای عمل کند و مقداری از فضولات و مواد جامدی که باید وارد چاه شود در آنجا گیرکند.این امر به مرور زمان در حین استفاده از لوله‌ها مانند شستشوی ظروف در سینک، تجزیه شوند و تجزیه این مواد بوی آزاردهنده‌ای ایجاد کند. این مشکل در تمامی موارد با کمک مته‌های برقی و فنرهای مخصوص قابل حل است، و به هیچ عنوان مشکل جدی محسوب نمی‌شود.

 

رفع گرفتگی و بوی فاضلاب آشپزخانه شهرک گلستان - درستکار

رفع گرفتگی و بوی فاضلاب آشپزخانه شهرک گلستان

این بو معمولا به دلیل رسوب مواد غذایی، چربی و روغن در لوله کف آشپزخانه و تجزیه آنها است. گرفتگی لوله‌ها نیز به دلیل استفاده طولانی مدت در هر خانه‌ای اتفاق می افتد و امری طبیعی است، که با فنر برقی قابل حل است. گاهی اوقات مشکل بوی بد فاضلاب در آشپزخانه از سینک ظرفشویی است، که بهتر است زباله‌ها و آب انباشته داخل آن را باز کرده و تمیز کنید. در صورت بروز این مشکل می‌توانید با یک تماس از ما درخواست اعزام نیرو داشته باشید.

رفع گرفتگی و بوی فاضلاب لباسشویی و ظرفشویی شهرک گلستان

از آنجایی که لباسشویی در آشپزخانه است، و لوله تخلیه با کف آشپزخانه مشترک است، دلیل دقیق آن وجود پرز و مو و چربی و مواد غذایی اضافه در هنگام شستشو و تخلیه آب از آن است. که جهت برطرف کردن این مشکل می‌توانید از خدمات لوله بازکنی شهرک گلستان متخصصین ما در کمترین زمان ممکن برخوردار گردید.

 

لوله بازکنی شهرک گلستان - درستکار

رفع گرفتگی و بوی فاضلاب هنگام باران

معمولاً هنگام بارندگی، سطح سیالات چاه های فاضلاب نسبت به مواد زائد و جامدات آن افزایش می‌یابد. برای حل این مشکل گازهای تولید شده از طریق لوله‌ای به نام لوله تهویه به پشت بام و بیرون ساختمان هدایت می‌شوند. اما گاهی گرفتگی لوله یا جدا شدن آن در برخی از مسیرها می‌تواند دلیل اصلی بوی بد چاه در زمان بارش باران باشد. به همین دلیل، هنگام استشمام این بو، شما عزیزان ساکن در این منطقه می‌توانید برای رفع آن از متخصصان ما به صورت 24 ساعت مشاوره و خدمات لوله بازکنی شهرک گلستان دریافت کنید.

لوله بازکنی ملاصدرا درستکار

خدمات لوله بازکنی ملاصدرا فوری و شبانه‌روزی توسط گروه فنی درستکار، در تهران با ضمانت نامه کتبی ارائه می‌شود. و قیمت خدمات مورد نیاز شما پس از بازدید رایگان در محل بر اساس نوع گرفتگی لوله، ابزار مورد استفاده، طول فنر، زمان انسداد، سختی و … تعیین می‌گردد.

لوله بازکنی ملاصدرا یکی از خدماتی است، که هر ساختمانی در طول سال و در هر زمانی از شبانه روز و ایام تعطیل به آن نیاز دارد و با توجه به نیروی کار زیاد در این زمینه، ناخواسته با افراد یا شرکت‌های ارائه‌دهنده انواع خدمات لوله بازکنی خیابان ملاصدرا تماس می‌گیرند که ممکن است افرادی سودجو و غیرمتخصص در این حوزه باشند. این امر مشکلاتی را ایجاد می‌کند، چرا که تخصص و تجربه همراه با تعهدکاری برای کلیه کارگاه‌های خدماتی از جمله لوله بازکنی لازم است.

بازکردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب توسط متخصصین ما با کمک دستگاه‌های مدرن و فنرزن برقی انجام می‌شود. تمیز و نگهداشتن لوله‌های فاضلاب از جمله لوله‌های آشپزخانه از ذرات مواد غذایی و چربی تاحد زیادی میتواند از بروز این مشکل جلوگیری نماید. گروه فنی درستکار با افتخار در اکثر استان های کشور عزیزمان ایران به جز خدمات لوله بازکنی در تهران آماده ارائه خدمات برطرف کردن بوی بد فاضلاب نیز می‌باشد. متخصصین ما آمادگی خدمت‌رسانی با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن برای ارائه خدمات سریع به مردم تهران را دارند. ما روزانه تماس‌های زیادی از مشتریان عزیز دریافت می‌کنیم، که باعث افتخار و نشانه مسئولیت‌پذیری تیم کارشناسان ما می‌باشد. و این امر مسئولیت ما را بسیار سنگین‌تر می‌کند. اگر با مشکل گرفتگی لوله‌ها و بوی بد فاضلاب روبرو هستید همین الان با ما تماس بگیرید.

شماره لوله بازکنی ملاصدرا09129678099
زمان حضور لوله بازکن پس از درخواست لوله بازکنی ملاصدرابه مدت 15 دقیقه لوله بازکن ارسال می شود.
لوله بازکنی ملاصدرا کثیف کاری دارد؟!بدون هیچ گونه کثیف کاری با فنر های تمیز 

نشانه‌های گرفتگی لوله فاضلاب ملاصدرا

وقتی که لوله فاضلاب دچار گرفتگی می‌شود، بارزترین نشانه آن استشمام بوی نامطبوع است، که اهالی و ساکنین را اذیت می‌کند. از دیگر نشانه‌های گرفتگی می توان به بالا آمدن پساب از لوله‌های فاضلاب در کف‌شور آشپزخانه، حمام و فاضلاب توالت‌های فرنگی و سنتی اشاره نمود. که از درون کف‌شور وسط آشپزخانه وکاسه توالت و کفشور حمام بالا می‌زند. که حتما باید بوسیله کارشناسان معرفی شده از طریق مراکز معتبر مورد بررسی دقیق و کامل قرار گیرد، و بعد از تشخیص علل بروز و راه حل رفع آن توسط کارشناس مربوطه وارد عمل شوند. و در صورت نیاز با دستگاه پیشرفته و مدرن فنرزن برقی برطرف شود. زیرا عدم توجه به موقع به این مشکل می‌تواند شما دچار دردسرهایی مانند جمع شدن حشرات موذی مانند سوسک و بروز نم در ساختمان کند.

 

لوله بازکنی ملاصدرا درستکار

قیمت خدمات لوله بازکنی ملاصدرا 

قیمت خدمات لوله بازکنی ملاصدرا و سایر نقاط تهران فقط بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه محاسبه می‌گردد. بسیار مناسب و منصفانه می‌باشد. به این نکته مهم توجه داشته باشید، که این قیمت اولیه و پایه است و با توجه به تعدادی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت هزینه نهایی بعد از بررسی بازدید تعیین و اعلام می‌گردد. تمامی خدمات ما معمولاً با ارائه فاکتور برای تعداد گرفتگی لوله‌ها زیاد صادر می‌شود، اما اکثر مستاجران نیز پس از اتمام کار، فاکتوری را از سرویس‌دهنده می‌خواهند که توسط کارشناسان نوشته شده و به مشتری تحویل داده می‌شود.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات لوله بازکنی ملاصدرا:

 1. عمق و طول لوله فاضلاب
 2. متراژ فنر بکار رفته جهت برطرف کردن گرفتگی
 3. تعداد فنرزنی از ورودی‌های مختلف
 4. علت و شدت گرفتگی لوله
 5. انواع گرفتگی لوله فاضلاب
 6. گرفتگی با مصالح ساختمانی مختلف
 7. محل قرارگیری فاضلاب
 8. روش بکار رفته در رفع گرفتگی
 9. متراژ فنر بکار رفته

 

لوله بازکنی ملاصدرا درستکار

خدمات لوله بازکنی تضمینی و با کیفیت ملاصدرا

لوله بازکنی ملاصدرا و رفع بوی نامطبوع فاضلاب با بهترین و مدرن ترین تجهیزات لوله بازکنی و فنرهای فولادی مخصوص انجام می‌شود. متخصصین ما با روش‌های مختلف اقدام به رفع گرفتگی و بوی نامطبوع در فاضلاب ساختمان شما خواهند کرد، و فاضلابی کاملا تمیز و با قیمت مناسب را به شما عزیزان در منطقه ملاصدرا ارائه می‌دهند، تلاش ما همواره جلب رضایت شما مشتریان عزیز است. کلیه سرویسکاران ما برای رعایت نکات بهداشتی حین کار با استفاده از ماسک، ضدعفونی کننده، دستکش و الکل قبل از ورود به منازل مشتریان و رفع مشکل گرفتگی لوله‌ها فنرها را تمیز کرده و بدون ذره‌ای آلودگی اقدام به کار می‌کنند.گرفتگی لوله‌ها و بالا آمدن آب از لوله‌های فاضلاب می‌تواند در هر زمانی از شبانه‌روز رخ دهد، در این موارد دیگر نگران نباشید ما در تمام ساعات شبانه‌روز با پشتیبانی تمام وقت و تضمینی در کنار شما هستیم.

قرارداد تعمیر و نگهداری سیستم آب و فاضلاب ملاصدرا

گروه فنی درستکار با تیمی از متخصصین باتجربه و فعال در سه شیفت کاری آماده ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی ملاصدرا با عقد قرار‌داد تعمیر و نگهداری در بسیاری از موسسات در اکثر استان‌ها از جمله تهران با مراجع (دولتی – خصوصی)، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها، پادگان‌ها، هتل‌ها، مجتمع‌های مسکونی، برج‌های پرجمعیت اداری و مسکونی و … می باشد.

گروه فنی درستکار بیش از 15 سال است، که در زمینه خدمات فنرزنی و لوله بازکنی فعالیت می‌کند. گرفتگی فاضلاب اتفاقی است، که برای هر ساختمانی ممکن است رخ دهد. این مشکل تنها توسط متخصین لوله بازکنی حل می‌شود. این مشکل زمانی حساس می‌گردد، که یک انسداد ساده در کل آپارتمان رخ دهد. یعنی گرفتگی معمول توسط یکی از ماژول ها ایجاد می‌شود و این انسداد وارد لوله‌های فاضلاب اصلی آپارتمان شده و باعث انسداد کلی در سیستم فاضلاب ساختمان می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکلی ما در کنار شما عزیزان در منطقه ملاصدرا و محله‌های منتهی به این منطقه خواهیم بود.

 

لوله بازکنی ملاصدرا درستکار

ویژگی های خدمات ما در گروه فنی درستکار ملاصدرا

مهمترین ویژگی‌های متخصصین ما در این گروه فنی عبارتند از:

 • سرویس‌دهی فوری در تمامی مناطق تهران در اسرع وقت
 • همه اعضای تیم ما چندین سال تجربه موفق و حرفه‌ای در کار خود دارند
 • ما خدمات خود را با استفاده از جدیدترین ابزارهای روز انجام می دهیم
 • کیفیت خدمات همیشه اولویت ماست و ما به رضایت مشتری فکر می کنیم
 • ما در تلاش هستیم تا خدمات را با منصفانه‌ترین قیمت ارائه دهیم
 • انجام خدمات ما با کیفیت کار و تضمینی صورت می‌گیرد
 • تمام مراحل کار را با کمترین آودگی در محیط به انجام می‌رسانند
 • محیط کار بعد از کار تمیز تحویل می‌شود
 • خدمات ما با قیمت های مناسب ارائه می‌شود
 • آماده ارائه خدمات اورژانسی و شبانه روزی هستیم
 • از روش‌های مناسب و مدرن بهره می‌بریم
 • و…

خدمات لوله بازکنی ملاصدرا فوری 24 ساعته

ارائه این خدمات توسط کارشناسان ما در ملاصدار عبارتند از این موارد:

 • لوله بازکنی انواع لوله‌های فاضلاب
 • فنرزنی و لوله بازکنی سینک های آشپزخانه
 • فنرزنی ولوله بازکنی فاضلاب حمام
 • رفع گرفتگی لوله‌های سیفون توالت فرنگی و سنتی
 • رفع گرفتگی مجاری آب و لوله‌های فاضلاب
 • برطرف کردن گرفتگی و لوله بازکنی پارکینگ
 • برطرف کردن گرفتگی و لوله بازکنی ناودان و کف‌شور پشت بام
 • رفع گرفتگی و لوله بازکنی روشویی
 • رفع گرفتگی و لوله بازکنی فاضلاب شهری اگو
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • خارج کردن اشیاء از فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله آب و فاضلاب

تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله ملاصدرا شبانه روزی

لوله‌های فاضلاب و لوله‌های توکار ممکن است به دلایل مختلف دچار نشتی و ترکیدگی شوند، که در صورت عدم توجه به رفع سریع این مشکل می‌تواند به ساختمان آسیب برساند. تشخیص نشتی لوله یک کار تخصصی و علمی است، که باید توسط متخصصان انجام شود. این خدمات توسط دستگاه‌های مدرن و بروز انجام می‌گیرد، که از تخریب و کندن محل نشتی جلوگیری می‌کند، و سبب صرفه جویی اقتصادی برای شما عزیزان است.

رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی ملاصدرا فوری - درستکار
رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی ملاصدرا فوری

رفع گرفتگی توالت فرنگی سنتی و ایرانی که به دلایل مختلف دچار گرفتگی شده‌اند، یکی از پرتقاضاترین خدمات در مراکز معتبر لوله بازکنی ملاصدرا است. رفع گرفتگی توالت فرنگی به دلیل معماری متفاوت و جنس سرامیکی آن و لوله سیفون آن به دلیل ورود دستمال و مواد دیگر بیشتر دچار گرفتگی می‌گردد. و نیاز به تجربه و روش درست و ابزار مناسب دارد. که متخصصین بیشتر از فنرزنی لوله توالت ایرانی با پوشش مناسب جهت رفع این مشکلات استفاده می‌کنند.

روش های لوله بازکنی ملاصدرا منطقه 2

یکی از این راه‌ها استفاده از پمپی است، که در اثر فشار، مواد موجود در فاضلاب به سمت جلو هدایت میکند و گرفتگی رفع می‌شود و اگر مشکل حل نشد. راه دوم استفاده از دستگاه فشرده‌سازی هوا است، که گرفتگی را با فشار چند برابر باز کرده و مسیر را از مواد گیرافتاده در آن پاکسازی می‌کند. البته این دستگاه به دلیل فشار شدید و سرعت بالا با صدای زیاد کار می‌کند، که از این جهت طرفداران زیادی در بین متخصصین در این حوزه ندارد. روش سوم بازکردن لوله فاضلاب که متداول ترین آن است، استفاده از فنر لوله بازکن برقی است. که فاصله و برد زیادی دارد، و در تمام قسمت‌های لوله فاضلاب با تراشیدن تمامی رسوبات موجود در این فضا سبب باز شدن مسیر می‌گردد. علاوه بر این با خورد کردن اشیاء و اجسام وارد شده در این لوله سبب باز شدن و حرکت رو به جلوی آن شده و گرفتگی را برطرف می‌کند.

رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه ملاصدرا ایام تعطیل

رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه ملاصدرا ایام تعطیل

به دلیل شستشوی مواد مختلف در آشپزخانه و ورود ضایعات مواد غذایی، چربی و سایر عوامل خارجی در سینک به مرور زمان رسوباتی ایجاد شده و به دیواره لوله ها می‌چسبند و در نهایت سبب تنگی در مسیر شده و موجب گرفتگی لوله زیر سینک و کف‌شور آشپزخانه می‌گردد. باید هر از چند گاهی با کمک فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه توسط کارشناسان این فن اقدام به برطرف کردن این مشکل شود.

لوله بازکنی کفشور حمام ملاصدرا در اسرع وقت

وجود چربی مواد شوینده، مو و بسیاری موارد دیگر می‌تواند باعث گرفتگی کف‌شور حمام شود، که برای این منظور می‌توانید از متخصصان فنرزنی لوله فاضلاب حمام واجد شرایط جهت رفع آن کمک بگیرید. حمام از محل‌های پراستفاده در ساختمان‌های مسکونی و برخی مکان‌ها مانند: بیمارستان‌ها و غیره است که در صورت بروز مشکل در فاضلاب آن زندگی روزمره افراد ساکن در آن با اختلال روبرو می‌شود.

لوله بازکنی فاضلاب پارکینگ ملاصدرا تمام وقت

پارکینگ ساختمان یکی از مکان‌هایی است، که به دلیل گرد و غبار زیاد، روغن خودرو و بسیاری موارد دیگر همیشه در معرض گرفتگی است. و به دلیل این که فاضلاب پارکینگ انتهایی‌ترین نقطه در مسیر فاضلاب‌های ساختمان است، در صورت بروز مشکل در آن محل‌های دیگر هم دچار مشکل می‌شوند، و باعث مشکلات جدی‌تر و اختلال در زندگی روزمره می‌گردد. می‌توانید با کمک متخصصین ما در هر زمان این گرفتگی را برطرف کنید.

خارج کردن اشیاء قیمتی از فاضلاب ملاصدرا

گاهی اوقات به دلایل مختلف اشیای قیمتی مانند: موبایل، طلا، جواهرات در فاضلاب یا سینک سقوط می‌کنند. و به دلیل ارزش بالای آن مجبور به بیرون آوردن آن هستیم. که برای خارج کردن این اجسام باید از تجهیزات مناسب جهت تخلیه آن استفاده شود، در صورت افتادن اشیاء در فاضلاب از ریختن آب در این محل خودداری کنید، تا کار را سخت تر نکنید. و با تماس با گروه فنی درستکار در کمترین زمان ممکن اقدام بیرون آوردن شی کنید.

مناطق تحت پوشش گروه فنی درستکار ملاصدرا

محله‌های تحت پوشش متخصصین ما در گروه فنی درستکار در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام تعطیل به شرح زیر می‌باشد:

لوله بازکنی خیابان پردیس ملاصدرالوله بازکنی خیابان شیخ بهاییلوله بازکنی خیابان شاد ملاصدرا
لوله بازکنی خیابان شیراز جنوبی ملاصدرالوله بازکنی خیابان خوارزمی ملاصدرالوله بازکنی خیابان گلشن ملاصدرا
لوله بازکنی خیابان گرمسار ملاصدرالوله بازکنی خیابان معصومی ملاصدرالوله بازکنی خیابان حکیمی اعظم ملاصدرا
لوله بازکنی خیابان سهیل ملاصدرالوله بازکنی خیابان برزیل غربی ملاصدرالوله بازکنی خیابان اتحاد ملاصدرا
لوله بازکنی خیابان سامان ملاصدرالوله بازکنی خیابان حاضری ملاصدرافنرزنی لوله بازکنی شهرک هما
لولهب ازکنی خیابان لادن ملاصدرالوله بازکنی خیابان شیرازی ملاصدرالوله بازکنی خیابان شیراز شمالی ملاصدرا
لوله بازکنی خیابان پردیس شرقی ملاصدرالوله بازکنی خیابان گلدشت ملاصدرالوله بازکنی میدان ونک 

لوله بازکنی با ضمانت کتبی و فوری ملاصدرا

گروه فنی درستکار شبانه‌روزی و بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن در این مناطق و کلیه محله‌های اطراف آن می‌باشد. گرفتگی لوله‌های فاضلاب در هر ناحیه از ساختمان ممکن است، در طول شبانه‌روز اتفاق بیوفتد. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی ملاصدرا در این مناطق با کارشناسان ما در تهران تماس بگیرید. انجام خدمات رفع گرفتگی لوله در خیابان ملاصدرا توسط متخصصین ما با دستگاه ژنراتور و فنرزن برقی و یا دستگاه کمپرسور تراکم هوا انجام می‌گیرد. تمامی این مراحل در رفع گرفتگی لوله فاضلاب با کمترین آلودگی در محیط کاری انجام می‌شود. و در صورت هرگونه آلودگی در حین کار محیط کاملا تمیز به شما عزیزان و ساکنین محترم در این منطقه تحویل می‌گردد.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام - درستکار

یکی از معضلاتی که ممکن است در هر زمان و ساعتی از روز و ایام تعطیل در هر ساختمانی بروز کند، گرفتگی لوله‌های فاضلاب و کف‌شور حمام است. حمام‌ها در کلیه ساختمان‌های مسکونی، هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، بیمارستان‌ها، …..یکی از محل‌های پرکاربرد است. که به علت استفاده مداوم از مواد شوینده مانند صابون‌ها و غیره به همراه ورود مو به درون کف‌شور حمام و ایجاد رسوبات در جداره لوله‌های کف‌شور می‌تواند سبب انسداد در این محل گردد و نیازمند خدمات فنرزنی لوله فاضلاب حمام گروه فنی درستکار باشد. در برخی موارد هم سقوط اجسامی مانند: سنگ‌پا، صابون، در شامپو، رشور، ژیلت و اشیاء دیگردچار گرفتگی می‌شود.

‌برطرف کردن هرکدام از این گرفتگی‌ها نیازمند روش مناسب با آن مشکل است. در کل برطرف کردن انواع گرفتگی در ساختمان‌ها با روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. که فنرزنی یکی از بهترین گزینه‌ها در اکثر گرفتگی‌ها می‌باشد. متخصصین لوله بازکنی در بیشتر موارد جهت بازگشایی مسیر در لوله‌های فاضلاب از این روش استفاده می‌کنند. انجام خدمات فنرزنی لوله نیاز به تجهیزات و تخصص لازم در این حوزه را دارد. فنرزدن لوله فاضلاب بیشتر در انسداهای ایجاد شده در فاضلاب‌های منتهی به حمام، دستشویی و …. اجرا می‌گردد. در صورت نیاز به خدمات فنرزنی لوله فاضلاب حمام سراسر تهران کافیست با شماره 09129678099 تماس حاصل فرمایید.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام کثیف کاری دارد؟!خیر، بدون کثیف کاری در کمترین زمان ممکن انجام می شود.
حضور لوله بازکن جهت فنرزنی لوله فاضلاب حمام چقدر است؟!هر منطقه از تهران که باشید به مدت 15 دقیقه نیرو اعزام می شود
قیمت فنرزنی لوله فاضلاب حمام چقدر است؟!پس از بازدید و تشخیص نوع و شدت گرفتگی لوله اعلام می شود.

رفع گرفتگی لوله کفشور حمام بدون خرابی فوری

یکی از مهمترین نکاتی که امروزه بسیار مورد توجه مالکان ساختمان‌هاست. رفع انواع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب ساختمان مخصوصا حمام بدون تخریب و کندن محل وقوع گرفتگی است. با توجه به تجهیزات به‌روز و مدرن و کاربردی که در حال حاضر در کلیه حوزه‌های فنی مورد استفاده قرار می‌گیرند، ما در گروه فنی درستکار تا حد امکان تلاش می‌کنیم تا از تخریب در مکان‌هایی که دچار گرفتگی شده‌اند. از ایجاد هزینه‌های سنگین بنایی و آلودگی محیط پیشگیری کنیم. متخصصین ما با استفاده از دستگاه‌های فنرزنی برقی به همراه فنرهای فولادی سرمته‌دار در سایزها و طول‌های مختلف اقدام به برطرف کردن مشکلات پیش آمده در حمام و سایر نقاط منزل شما خواهند کرد.

 

فنرزنی لوله فاضلاب حمام - درستکار

فنرزن برقی چیست؟

دستگاه فنرزن برقی یکی از تجهیزات مناسب و بروز در بین تجهیزات لوله بازکنی است. علت این امر قدرت و سرعت بالای این دستگاه در رفع انواع گرفتگی با هر شدت و ضعفی است. این دستگاه در رفع مشکلاتی مانند گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، گچ، آجر و کلیه مصالح ساختمانی در خانه نوساز و باسازی شده را دارد. حرکت چرخشی و دورانی این فنر که بوسیله ژنراتور برقی ایجاد می‌شود. سبب تراشیدن و بازگشایی در محل انسداد که معمولا بیشتر در فاضلاب حمام و توالت بروز می‌کند مورد استفاده است.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام از اقداماتی است که در زمان روبرو شدن با انواع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب مکان‌های مختلف در ساختمان مخصوصا حمام صورت می‌گیرد. فنرزنی یکی از روش‌های کاربردی لوله بازکنی در موارد اورژانسی می‌باشد. فنرزنی لوله فاضلاب حمام در اصل به دو روش صورت می‌گیرد، دستی و با دستگاه مخصوص لوله بازکنی که شامل یک موتور ژنراتور به همراه فنر با قطرها و طول‌های مختلف است.

 

فنرزنی لوله فاضلاب حمام شبانه روزی - درستکار

فنرزنی لوله فاضلاب حمام شبانه روزی

فنرزنی لوله فاضلاب یکی از بهترین روش‌ها جهت رفع انسداد در لوله‌های کف‌شور حمام ساختمان‌ها می‌باشد. رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام با دستگاه مخصوص و دریل از پرکاربردترین انواع روش‌های لوله بازکنی است.
این گرفتگی‌ها معمولا به دلیل وجود جرم ، انواع رسوبات و آلودگی و گاهی مربوط به نوسازی و بازسازی قسمتی از سرویس حمام بروز می‌کند. که با این روش قدرتمند قابل رفع می‌باشد، فنرزدن لوله کف‌شور حمام با تجهیزات دستی و برقی با توجه به شدت گرفتگی در لوله‌ها انتخاب و صورت می‌گیرد. در روش دستی با استفاده از فنر مخصوص و حرکت دادن فنر در مسیر انسداد و فشار و نیروی دست گرفتگی برطرف می‌شود، و سبب پاکسازی جرم و رسوبات موجود در این محل می‌گردد.
و از روش‌ لوله بازکنی با دستگاه مخصوص برقی یا اتوماتیک جهت برطرف کردن گرفتکی با شدت بالا استفاده می‌شود. در این روش فنر به دستگاه ژنراتور و یا دریل متصل شده و با نیروی وارد شده بر فنر و حرکت چرخشی و دورانی فنر در لوله گرفتگی موجود در کف‌شور حمام از بین می‌رود. البته به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از دریل جهت فنرزنی لوله فاضلاب حمام استاندارد نمی‌باشد و بیشتر از موتور الکتریکی جهت حرکت فنر استفاده می‌شود.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام - درستکار

طریقه فنر زدن لوله فاضلاب حمام

در اینجا قصد داریم تا شما عزیزان را با مراحل فنرزنی لوله فاضلاب حمام بیشتر آشنا کنیم. متخصصین ما بعد از تماس شما عزیزان و قبل از حضور در محل با گرفتن اطلاعات کاملی محل و علت بروز این مشکل نوع و روش مناسب در جهت رفع این مشکل را انتخاب و به محل مورد نظر اعزام می‌گردند. انتخاب تجهیزات مناسب بستگی به نوع کار و شدت گرفتگی دارد، که متخصصین ما با گرفتن این اطلاعات بدانند که نیازمند فنرزن دستی یا برقی هستند.

بعد از حضور در محل مورد نظر و بررسی دقیق‌تر از کف‌شور حمام و علت وقوع مشکل با کمک گرفتن از هر کدام از فنرها اقدام به رفع مشکل می‌کنند. در صورتی که از فنرزن برقی برای رفع انسداد استفاده شود فنر مناسب با قطر و عمق لوله فاضلاب را انتخاب و بعد از اتصال به موتور الکتریکی و وارد کردن فنر در لوله با روشن کردن دستگاه اقدام به خورد کردن و یا تراشیدن رسوبات موجود در فاضلاب می‌کنند. حرکت دورانی این دستگاه در کمتر از 15 دقیقه کمک به برطرف شدن این مشکل می‌نماید.

با توجه به اهمیت بالای گرفتگی لوله‌های فاضلاب در ساختمان و بروز این مشکل در هر ساعت از شبانه‌روز، و ایام تعطیل، و نیاز به اقدام سریع در این زمینه ارائه خدمات توسط تیم های متخصص کاملا ضروری است. متخصصین ما در گروه فنی درستکار برای این منظور در تمام ساعات شبانه‌روز و در کمتر از 15 دقیقه آماده اعزام نیرو با تجهیزات مناسب به محل مورد نظردر سراسر تهران هستند. شما همشهریان عزیز در هر منطقه از تهران می‌توانید با مشاهده هرگونه مشکلی در این زمینه به سرعت با ما تماس حاصل فرمایید و از کلیه خدمات ما در این حوزه برخوردار گردید. زیرا عدم توجه به موقع به انسداد لوله های فاضلاب در سریعترین زمان می‌تواند موجب بروز خرابی و نم و رطوبت در ساختمان شود.

 

فنرزنی لوله فاضلاب حمام - درستکار

مزیت دستگاه فنر برقی

فنرهای دستگاه فنرزن در انواع مختلفی در بازار موجود هستند. که هر کدام از آنها در سایز و متراژ متفاوت جهت رفع گرفتگی خاصی کاربرد دارد، که متخصصان لوله بازکنی بنابر شرایط پیش آمده از آنها استفاده می‌کنند. فنرها زمانی که توسط باتجربه و کاردان مورد استفاده قرار گیرند، هیچ آسیبی به لوله‌های فاضلاب وارد نمی‌کنند. زیرا جنس این فنرها از آلیاژهای انعطاف‌پذیر است و مخصوص این کار ساخته شده است.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام با فنر برقی دارای ویژگی‌های زیر است:

 • سرعت بالا در انجام کارها
 • کوچک بودن دستگاه
 • حمل آسان دستگاه
 • خارج کردن رسوبات به همراه مو
 • از بین بردن چربی و رسوبات تولید شده توسط صابون در دیواره لوله
 • مقرون به صرفه بودن این دستگاه نسبت به روش‌های دیگر
 • در متراژ و قطرهای مختلف برای قطر و طول‌های مختلف لوله فاضلاب
 • برطرف کردن گرفتگی توسط مصالح ساختمانی خشک شده در لوله فاضلاب حمام
 • رفع انواع گرفتگی بدون تخریب و کندن محل مورد نظر

گروه فنی لوله بازکنی درستکار

گروه فنی درستکار با تیمی از متخصصان باتجربه و دوره‌دیده در کلیه مناطق شهر تهران آماده خدمت‌رسانی شبانه‌روزی و فوری می‌باشد. تمامی خدمات ارائه شده توسط همکاران ما در این گروه با رعایت بهداشت در حین کار و کمترین آلودگی به همراه استفاده از ماسک و دستکش صورت می‌پذیرد. در ضمن این خدمات به صورت تضمینی و با رائه فاکتور در تمام ساختمان‌ها اداری از جمله، آموزشگاه‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و کلیه سازمان‌ها و مراکز دولتی و خصوصی، و تمامی ساختمان‌های مسکونی به صورت تمام وقت و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌گیرد.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه - درستکار

امروزه با پیشرفت بشر در زمینه معماری ساختمان و سبک جدیدی از زندگی در دنیا، که تمامی مکان‌های مورد استفاده در زندگی روزمره به داخل آپارتمان‌ها وارد شده و استفاده بی‌رویه از چربی‌های اشباع شده و اشیاء در این ‌مکان‌ها با مشکلاتی مانند گرفتگی لوله‌ های فاضلاب روبرو شده‌ایم. در زمان‌های قدیم که مکان‌هایی مانند: آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی در خارج از خانه و در حیاط واقع شده بود بروز این اتفاق به شدت امروز زندگی روزمره را با اختلال مواجه نمی‌کرد.
و ما با مشکلاتی مانند بالا آمدن آب و فضولات در سرویس بهداشتی و آشپزخانه به همراه بوی نامطبوع در داخل ساختمان روبرو نبودیم، ولی امروزه با وجود این مکان‌ها در داخل آپارتمان و ساختمان به محض بروز کوچکترین مشکلی بابوی بد و انواع آلودگی در محیط داخلی منزل و ساختمان‌های اداری روبرو می‌شویم. در صورت مواجه شدن با گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه کافیست از خدمات گروه فنی لوله بازکنی درستکار در زمینه فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه استفاده کنید.

شماره تماس با گروه فنی لوله بازکنی درستکار09129678099 + 09107567040
 فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه کثیف کاری دارد؟بدون کثیف کاری با رعایت تمامی نکات بهداشتی
قیمت  فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه چقدر است؟پس از بازدید نوع شدت گرفتگی قیمت دقیق اعلام می شود

فنرزنی لوله فاضلاب چیست؟

در برخی موارد زمانی که با مشکل انسداد در لوه های فاضلاب روبرو میشوید. یکی از بهترین موراد در جهت رفع این مشکل استفاده از فنرزن است که بصورت دستی و برقی صورت میگیرد. بعضی افراد با مشاهده علائم گرفتگی از اسیدهای موجود در بازار استفاده میکنند که به هیچ عنوان روش مناسبی نیست. امروزه با پیشرفت در تکنولوژی و صنعت در همه زمینه و ساخت تجهیزات مدرن روش فنرزنی بهترین روش جهت رفع انسداد در لوله های فاضلاب است. سر این فنرها حالت مخروطی دارد و از جنس فولاد ساخته شده است، که با حرکت چرخشی و کمک به برطرف کردن سریع انسداد می‌کند. در روش فنرزنی دستی حرکت فنر با دست انجام می‌گیرد، و در بیشتر موارد جهت گرفتگی‌های جزئی بکار گرفته می‌شود. اما در گرفتگی‌ لوله های فاضلاب آشپزخانه که شدت بالاتری دارند از فنرزنی لوله آشپزخانه با دستگاه برقی از ژنراتور مخصوص استفاده می‌شود.

 

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه - درستکار

ویژگی‌های دستگاه فنرزنی لوله فاضلاب – لوله بازکنی

دستگاه فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه برقی دارای ویژگی‌هایی می‌باشد که در اینجا به آنها اشاره می‌کنیم:

 1. قابلیت حمل آسان
 2. رفع گرفتگی‌های شدید
 3. سرعت و قدرت بالا در لوله بازکنی
 4. مجهز به فنر با سایزهای و طول مختلف
 5. دارای سر فنرهای مختلف
 6. استفاده از برق شهری

 

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه - درستکار

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه تضمینی

همانطور که می‌دانید آشپزخانه یکی از مکا‌نهای پرتردد و پراستفاده در تمامی ساختمان‌ها می‌باشد. که به دلیل وجود انواع مواد غذایی، چربی‌ها، و اشیاءی که گاهی به دلیل بی‌احتیاطی وارد لوله فاضلاب کف‌شور آشپزخانه می‌گردد. به سرعت با مشکل گرفتگی و بالازدگی آب در این محل روبرو می‌شویم، که در بیشتر موارد این گرفتگی در سیفون زیر سینک ظرفشویی بروز می‌کند. علت عمده این نوع گرفتگی شستشوی مدوام ظروف چرب و مواد غذایی در این محل است. که به مرور زمان و با ورود این مواد به درون لوله تخلیه سینک و ایجاد رسوبات چربی به همراه خورده مواد غذایی در دیواره لوله سیفون شده و به تدریج سبب تنگ شدن مسیر خروجی و در نهایت بعد از مدتی با مشکل انسداد در این ناحیه روبرو خواهیم شد.

بهترین راه حل جهت پیشگیری از بروز این مشکل استفاده از درپوش‌های مناسب برای جلوگیری از ورود مواد زائد به درون این لوله است. برای جلوگیری از ورود مواد چرب به درون این محل بهترین راه تا حد امکان پاک کردن چربی‌های موجود بر روی ظروف بوسیله دستمال کاغذی است. با رعایت این نکات و عدم ورود چربی و مواد زائد به درون این فضا می‌توانید از گرفتگی این لوله‌های فاضلاب جلوگیری به عمل آورید.

در صورت بروز این مشکل شما عزیزان می‌توانید با یک تماس از خدمات فنرزنی لوله‌ فاضلاب آشپزخانه توسط متخصصین ما در گروه فنی لوله بازکنی درستکار برخوردار گردید. متخصصین ما به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته آماده ارائه مشاوره رایگان و اجرای خدمات مورد نیاز شما عزیزان همشهری در سراسر تهران خواهند بود.

 

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه - درستکار

فنرزنی لوله فاضلاب کفشور آشپزخانه

لوله فاضلاب کف‌شور آشپزخانه‌ها یکی دیگر از محل‌هایی است، که دچار گرفتگی می‌شود. علت عمده بروز این نوع گرفتگی ورود مو و زباله به درون این لوله فاضلاب است. که در زمان شستشو و یا براثر بی احتیاطی و ورود اجسام به درون آن ممکن است بروز کند. مسدود شدن کف‌شور آشپزخانه باعث بالا آمدن آب به همراه آلودگی و بوی نامطبوع است. که می‌تواند سبب اختلال در زندگی روزمره باشد، در صورت نیاز به خدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه با ما در گروه فنی لوله بازکنی درستکار در کمترین زمان ممکن بوسیله فنرزن برقی اقدام به رفع مشکل خواهیم کرد.

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه - درستکار
فنرزنی لوله فاضلاب ماشین ظرفشویی و لباسشویی در آشپزخانه

گرفتگی لوله‌های تخلیه ماشن لباسشویی و ظرفشویی یکی دیگر از مواردی است، که ممکن است در آشپزخانه رخ دهد. بروز این معضل هم می‌تواند باعث بروز مشکل در روند زندگی روزمره شود. که علت مهم بروز این مشکل در این نواحی ورود چربی موجود بر روی ظروف و یا ورود پرز و مو از طریق شستشوی لباس‌ها توسط ماشین لباسشویی و ظرفشویی می‌باشد.

این انسداد می‌تواند باعث مختل شدن کارهای روزمره باشد، در صورتی که شما عزیزان در هر منطقه از شهر تهران با این مشکلات روبرو شده‌اید. می‌توانید با ما در گروه فنی لوله بازکنی درستکار تماس حاصل فرمایید و درخواست اعزام نیرو را داشته باشید. متخصصین ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با به همراه داشتن تجهیزات مدرن و به روز آماده ارائه خدمات 24 ساعته در محل هستند. کلیه خدماتاز جمله فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه توسط متخصصین ما با کیفیت بالا با رعایت کلیه نکات بهداشتی و کمترین آلودگی در محیط به صورت تضمینی و با فاکتورصورت می‌پذیرد.

دستگاه فنرزنی برقی لوله فاضلاب آشپزخانه - درستکار
دستگاه فنرزنی برقی لوله فاضلاب

دستگاه فنرزن برقی لوله فاضلاب بهترین گزینه جهت رفع انواع گرفتگی‌ها در لوله‌های فاضلاب می‌باشد. علت انتخاب این ابزار در بیشتر موارد گرفتگی در انواع لوله های فاضلاب قدرت و سرعت بالای این دستگاه در برطرف کردن انواع گرفتگی‌ها است. روش کار این دستگاه به این صورت است، که فنر مورد نظر و مناسب با عمق لوله مورد نظر بعد از اتصال به دستگاه ژنراتور برقی با حرکت سریع و دورانی سبب خورد شدن و تراشیدن کلیه رسوبات چربی و فضولات موجود در دیواره لوله‌های فاضلاب و چاه می‌شود.

یعنی علاوه بر باز شدن مسیر از وجود اجسام و مواد زائد باعث لایروبی و پاکسازی رسوباتی که در دراز مدت در این محل ایجاد شده است می‌شود. این دستگاه در اکثر گرفتگی‌ها از جمله گرفتگی در لوله سیفون زیر سینک، لوله کف‌شور آشپزخانه، لوله فاضلاب کف‌شور حمام، رفع گرفتگی لوله فاضلاب پارکینگ، برطرف کردن گرفتگی ناودان و کف‌شور پشت بام، فنرزدن لوله بازکنی لوله تخلیه لباسشویی و ظرفشویی، فنرزدن لوله بازکنی لوله فاضلاب توالت‌های سنتی و فرنگی، فنرزدن و بازکردن لوله فاضلاب شهری اگو، فنرزنی و لوله بازکنی فاضلاب ساختمان‌های نوسازو باسازی شده که براثر مصالح ساختمانی دچار گرفتگی شده، خارج کردن اشیاء از درون لوله‌ها و چاه‌های فاضلاب، خارج کردن گوش موبایل، طلا و جواهرات ارزشمند، سوییچ و دسته کلید که براثر بی‌احتیاطی به درون لوله سقوط کرده است.

شماعزیزان همشهری به این نکته مهم توجه داشته باشید که در صورت سقوط اجسام به درون لوله‌های فاضلاب از ریختن آب و مواد شیمیایی به درون آن جدا خودداری فرمایید. زیرا می‌تواند باعث به عقب هل دادن جسم در درون سیفون توالت‌های فرنگی و ایرانی شده و کار را خارج کردن را با مشکل مواجه کند. و به‌هیچ عنوان ار مواد شیمیایی جهت برطرف کردن گرفتگی استفاده نکنید به دلیل این که می‌تواند سبب خرابی و پوسیدگی و باز شدن درز لوله‌ها شده وشما را با مشکل نشتی روبرو کند. زیرا رفع این مشکل نیازمند تجربه و تخصص لازم و بکار‌گیری دستگاه‌های مناسب دارد. با یک تماس در کمتر از 20 دقیقه ما در کنار شما خواهیم بود.

محدوده خدمت رسانی خدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه گروه فنی درستکار

 

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه غرب تهرانخدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه شمال تهران
خدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه شرق تهرانفنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه مرکز تهران
 فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه جنوب تهرانخدمات  فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه حومه تهران
لوله بازکنی امیرآباد تهران - خدمات فنی درستکار

خدمات فنی درستکار با در اختیار گذاشتن تیمی از متخصصین حرفه ای و با سابقه ی خود آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن در منطقه امیرآباد در حوزه خدمات فنی لوله بازکنی امیرآباد فاضلاب میباشد. کلیه خدمات ارائه شده توسط نیروهای فعال ما به صورت صددرصد تضمینی و با قیمت مناسب صورت میپذیرد.
همکاران ما به صورت شبانه‌روزی آماده‌ی ارائه خدمات فنی در طول هفته حتی ایام تعطیل به شما همشهریان می‌باشند. در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توایند با تماس با خدمات فنی درستکار درخواست اعزام نیرو داشته باشید. نیروهای ما در کمتر از 10 دقیقه به همراه تجهیزات مدرن و به روز در کنار شما اهالی محترم ساکن در امیرآباد و محله های اطراف منتهی به این منطقه خواهند بود.

زمان حضور لوله بازکن در امیرآباد چقدر است؟!پس از تماس شما بزرگواران به مدت 10 دقیقه.
قیمت لوله بازکنی امیرآباد چقدر است؟!پس از بازدید و تشخیص نوع گرفتگی اعلام می شود.

خدمات لوله بازکنی امیرآباد 24 ساعته

بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب در هر ساعت و روزی از ایام هفته ممکن است اتفاق بیوفتد. بروز این اتفااق در هر زمانی که رخ دهد، می‌تواند زندگی روزمره ساکنین را با اختلال روبرو کند. بنابراین با مشاهده این مشکل به سرعت با مراکز معتبر لوله بازکنی تماس حاصل فرمایید.بالا آمدن آب و بوی نامطبوع بسیار آزاردهنده است اما نگران نباشید تیم همکاران ما در خدمات فنی درستکار در کمترین زمان ممکن به وسیله دستگاه‌های پیشرفته و مناسب با مشکل پیش آمده در کنار شما عزیزان ساکن در منطقه امیرآباد خواهد بود.

لوله بازکنی امیرآباد درستکار

خدمات لوله بازکنی درستکار در امیرآباد

خدمات فنی درستکار آماده ارائه خدمات زیر توسط متخصصین باتجربه در منطقه امیرآباد می‌باشد:

 1. تشخیص میزان و شدت گرفتگی لوله‌های فاضلاب
 2. تشخیص مکان گرفتگی لوله‌های فاضلاب
 3. فنرزنی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی
 4. فنرزنی و لوله بازکنی کف‌شور حمام امیرآباد
 5. فنرزنی و لوله بازکنی کف‌شور پارکینگ امیرآباد
 6. فنرزنی و رفع گرفتگی لوله لباسشویی امیرآباد
 7. فنرزنی برطرف کردن لوله زیر سینک آشپزخانه
 8. فنرزنی لوله ناودان بالکن و حیاط خلوت امیرآباد
 9. فنرزنی لوله فاضلاب اگو و شهری
 10. تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله های آب و فاضلاب امیرآباد
 11. رسوب‌زدایی انواع لوله‌های فاضلاب (مسی، پولیکا چدنی و…)
 12. ازبین بردن بوی نامطبوع سرویس بهداشتی حمام و آشپز خانه

خدمات لوله بازکنی توالت امیر آباد فوری

یکی از معضلاتی که ممکن است در هر ساختمانی بروز کند، گرفتگی لوله فاضلاب توالت‌ها است، که به دلایل مختلفی بروز می‌کند. برای مثال افتادن اشیاءی مانند گوشی موبایل، لوازم بهداشتی مثل صابون، درب اسپری، ساعت و زیورآلات که روش مناسب جهت برطرف کردن این مشکلات با هم متفاوت است. یعنی در صورتی که گرفتگی با اشیاء ارزشمند باشد، باید از دستگاه مناسب برای خارج کردن آنها استفاده شود. اما در صورتی که اجسام و وسایلی که به درون سقوط کرده مواردی مانند دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، صابون، مو و ….باشد به کمک فنرزن برقی با سرعت و قدرت بالا در مدت زمان کمی برطرف می‌شود.
در صورت بروز هر یک از این مشکلات در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با خدمات فنی درستکار واقع درشعبه لوله بازکنی امیرآباد تماس حاصل فرمایید. تا همکاران ما با به همراه داشتن تجهیزات لازم از جمله فنر مخصوص برای بازکردن لوله فاضلاب توالتهای فرنگی و ایرانی اقدام لازم را انجام دهند.

لوله بازکنی امیرآباد درستکار

فنر زدن لوله آشپز خانه و کف‌شور در امیرآباد

مهمترین علت بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه و کف‌شور تجمع چربی و پسماندهای غذایی است. که به مرور زمان وارد آن شده و و ایجاد رسوب در دیواره لوله باعث تنگ شدن و بوی نامطبوع در مسیر لوله می‌شود. این مشکل تنها با استفاده از فنرزن برقی در کمترین زمان برطرف خواهد شد. این فنرها به دلیل قدرت و سرعت بالا و حرکت دورانی که دارند، با تراشیدن چربی ها و آلودگی‌ها از دیواره‌ی لوله‌ها باعث باز شدن لوله و رفع بوی نامطبوع آن می‌شود. عزیزان ساکن در منطقه‌ی امیرآباد در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه می‌توانند با خدمات فنی درستکار شعبه لوله بازکنی امیرآباد تماس حاصل فرمایند، و با کمک متخصصین حرفه ای این مجموعه مشکل گرفتگی لوله آشپز‌خانه خود را حل کنند. ما در کمتر از 20 دقیقه بعد از تماس شما در محل حاضر خواهیم بود.

فنر زدن لوله کف‌شور پارکینک امیرآباد ایام تعطیل

علت عمده بروز گرفتگی در لوله‌های کفشور پارکینگ وجود گردو خاک و چربی ناشی از تردد خودروهای ساکنین می‌باشد. گرفتگی کفشور پارکینگ باید سریعا مورد توجه قرار گیرد، چون این محل در انتها متصل به لوله های طبقات است بروز گرفتگی در این ناحیه می‌تواند باعث بالا آمدن آب و بوی نامطبوع در طبقات ساختمان شود. که حل این مشکل را باید به دست گروه فنی درستکار شعبه لوله بازکنی امیرآباد سپرد، نیروهای ما مستقر در منطقه امیرآباد به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن در این منطقه و محله‌های منتهی به این منطقه هستند.

تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب امیرآباد شبانه روزی

امروزه باوجود دستگاه‌های پیشرفته و مدرن دیگر کسی نگران خرابی و کندن محل‌های نشتی در ساختمان نیست. تجهیزات جدید و به‌روز این کمک را به ما می‌کند، که بدون هزینه کندن و با استفاده از آنها به سرعت و در کمترین زمان ممکن محل مورد نظر را تشخیص و اقدام به رفع مشکل نماییم. در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه می‌توایند از گروه فنی درستکار جهت رفع این مورد کمک بخواهید.

علائمی که نشان‌دهنده ترکیدگی لوله فاضلاب و آب در ساختمان است شامل این موارد است:

 • افزایش و بالا رفتن هزینه قبض آب
 • ایجاد ترک در کف، سقف و دیوارها
 • تغییر رنگ و نم در دیوار و سقف
 • استشمام بوی نامطبوع و نم
 • نشست کردن زمین
 • وجود کپک و پف روی دیوار و کف
 • احساس گرما در یک منطقه خاص از دیوار یا زمین
 • با وجود بسته بودن شیرآب صدای آب به گوش می‌رسد
 • کم شدن شدت فشار آب

در صورت مشاهده‌ی هر کدام از این موارد در هر ساعت از شبانه‌روز و حتی ایام تعطیل با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید. تا نیروهای متخصص ما به همراه تجهیزات جهت رفع ترکیدگی لوله به محل اعزام شوند. عدم توجه و اقدام دیر هنگام شما میتواند باعث ایجاد خسارات جبران‌ناپذیر و تحمیل هزینه‌های سنگین شود .

لوله بازکنی امیرآباد درستکار
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی امیرآباد تضمینی

مشکل گرفتگی با مصالح ساختمانی معمولا در ساختمانهای نوساز و باسازی شده بروز می‌کند. که علت عمده بروز آن بی‌احتیاطی کارگران ساختمانی در زمان تعمیر و ساخت است. که در بخش‌هایی از خانه مانند سرویس بهداشتی و یا حمام رخ می‌دهد. در چنین شرایطی شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در منطقه امیرآباد و محله‌های اطراف می‌توانید از مراکز معتبر در این زمینه درخواست اعزام نیرو داشته باشید. گروه فنی درستکار شعبه لوله بازکنی امیرآباد با اعزام نیرو در کوتاه‌ترین زمان ممکن به همراه تجهیزات مناسب جهت رفع مشکل در کنار شما خواهد بود.

فنر زنی لوله فاضلاب اگو ( فاضلاب شهری) امیرآباد 24ساعته

گرفتگی اگو یا فاضلاب شهری یکی از مشکلاتی است، که عدم توجه و اقدام سریع در برطرف کردن آن می‌تواند سبب بالا زدگی آب و فضولات در فاضلاب‌های طبقات گردد.

گرفتگی فاضلاب شهری معمولا به دلایل مختلفیبروز می‌کند:

 1. ریختن مصالح ساختمانی مثل سیمان، سنگ، ماسه، شن
 2. نداشتن شیب مناسب در زمان نصب لوله اگو
 3. وجود چربی و روغن
 4. رسوب و جرم
 5. ورود اشغال به اگو

بهتر است جهت رفع گرفتگی لوله اگو از متخصصین باتجربه در این حوزه کمک بگیرید. گروه فنی درستکار شعبه لوله بازکنی امیرآباد در کمترین زمان آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در این منطقه می‌باشد.

اشتباهات رایج برای رفع رسوبات امیرآباد

برخی مواقع در زمان بروز مشکل تعدادی با استفاده از اجسام نوک تیز اقدام به برطرف کردن رسوبات می‌کنند. که در اصل راه حل نادرستی است، زیرا این روش سبب پارگی و سوراخ شدن لوله فاضلاب خواهد شد. راه حل اشتباه دیگر استفاده از اسید جهت بازکردن مسیر است، استفاده از محلول‌های شیمیایی جهت از بین بردن رسوب و بوی بد می‌تواند سبب آسیب به لوله ها شود، همچنین این مواد برای سلامت انسان بسیار مضر است. در صورتی که جنس لوله فاضلاب ا از پلاستیک و پولیکا باشد، عبور اسید درون این لوله های فاضلاب سبب پوسیدگی و در نهایت ترکیدگی لوله می‌شود.

رسوب زدایی لوله فاضلاب با فنرزن برقی امیرآباد 100% تضمینی

گروه فنی درستکار آماده ارائه خدمات رسوبزدایی لوله های فاضلاب توسط متخصصان باتجربه بهترین روش ممکن در این حوزه است. رفع گرفتگی و رسوب زدایی لوله فاضلاب را در منطقه امیرآباد میتوانید با بهترین کیفت و تضمین 100% از شعبه لوله بازکنی امیرآباد بخواهید. علت انتخاب دستگاه فنرزن برای رسوب زدایی این است که این دستگاه با سرعت و قدرت بالا به همراه حرکت دورانی میتواند در کمترین زمان ممکن تمامی رسوبات موجود رد جداره لوله و چاه فاضلاب را برطرف کند. متخصصین ما آماده خدمت رسانی به شما اهالی محترم ساکن در منطقه امیرآباد هستند. جهت بازکردن و رسوب‌زدایی لوله‌های فاضلاب از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود .استفاده از هر کدام از این روش‌ها بستگی به نوع و شدت رسوبات ایجاد شده دارد . انتخاب این تجهیزات باید زیرنظر متخصص صورت گیرد.
اما فنر با قدرت بالا تمام گرفتگی‌ها و رسوبات و حتی اشیا، مو، سیمان و سنگ و …. را به دور فنر میپیچد و لوله را باز می‌کند. این روش با آلودگی کمتر و آسیب کمتر این کار را انجام میدهد.

لوله بازکنی امیرآباد درستکار
چرا درستکار بهترین گزینه برای ارائه خدمات لوله بازکنی است؟

ما در گروه فنی درستکار برای اثبات این که در کار خود بهترین هستیم به این موارد اشاره می‌کنیم:

 • استفاده از به روزترین تجهیزات جهت انجام کلیه خدمات فنی لوله بازکنی فاضلاب
 • بکارگیری با سابقه‌ترین متخصصین در حوزه لوله بازکنی
 • استفاده از تجهیزات بهداشتی و ضد عفونی شده مانند: ماسک دستکش و…
 • ارائه خدمات فنی لوله بازکنی با قیمت منصفانه به شما عزیزان
 • تعهدکاری جهت انجام کلیه خدمات به سریع و باکیفیت 
 • تحویل کار به صورت کامل و با ارائه فاکتور و تضمینی

قیمت خدمات لوله بازکنی درستکار در امیرآباد

تعیین قیمت خدمات لوله بازکنی در گروه فنی درستکار طبق نرخ مصوبه اتحادیه می‌باشد. الیته به این نکته مهم توجه فرمایید که قیمت مشخص شده توسط اتحادیه لوله بازکنی قیمت پایه ارائه خدمات است و قیمت نهایی بعد از بررسی دقیق و توجه به مواردی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد تعیین می‌گردد.
تعیین هزینه خدمات لوله بازکنی بستگی به این عوامل دارد:

 • نوع گرفتگی
 • مدت زمان کار
 • شدت گرفتگی
 • مکان گرفتگی
 • تعداد فنرزنی
 • متراژ فنر
 • عمق لوله

این موارد بعد از بررسی دقیق توسط متخصص به شما اعلام می‌گردد. یعنی یان که محل گرفتگی در کجاست و طول و عمق لوله فاضلاب چقدر است در تعیین قیمت نهایی خدمات بسیار تاثیرگذار است.

علائم بروز گرفتگی در لوله های فاضلاب امیرآباد

چنانچه با یکی ازاین نشانه ها روبرو شدید در سریع‌ترین زمان ممکن با ما تماس حاصل فرمایید. زیرا عدم توجه به این موارد در دراز مدت می‌تواند شما را با مشکلات جدی‌تری روبرو کند:

 • تخلیه کند آب از لوله‌های فاضلاب آشپزخانه، حمام، کفشور پارکینگ، پشت بام
 • استشمام بوی نامطبوع از لوله‌های فاضلاب موجود در ساختمان
 • عدم تخلیه فضولات توالت و پسآب آشپز خانه و …..
 • وجود حشرات موذی مانند سوسک و پشه در اطراف فاضلاب

در صورت مشاهد مواردی که در بالا ذکر شد با مراکز معتبر لوله بازکنی در تماس باشید. خدمات فنی درستکار در زمان وقوع این مشکلات آماده اعزام نیروهای باتجربه به همراه دستگاههای مدرن به محل می‌باشد. شما عزیزان ساکن در امیرآباد و محله‌های اطراف در کمترین زمان ممکن می‌توانید از خدمات شعبه لوله بازکنی امیرآباد در این حوزه برخوردار گردید.
خدمات فنی درستکار با تیمی از همکاران حرفه‌ای و دوره‌دیده آماده رارئه خدمات به کلیه ساختمان‌های مسکونی ، اداری، دولتی، خصوصی، تجاری، شرکتی، آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها، تالارها، مراکز انتظامی، مراکز تفریحی و سرگرمی، شهرداری‌ها، مراکز فرهنگی و ورزشی،کلیه مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستان‌ها، کلیه نهادها و سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها، کلیه بانک‌ها، کلیه اماکن مذهبی، مساجد و حسینیه‌ها می‌باشد.

مناطق تحت پوشش گروه فنی درستکار در امیرآباد

متخصصین ما در گروه فنی درستکار آماده ارائه در کلیه مناطق و محله‌های اطراف امیرآباد می‌باشد. کلیه خدمات مادر این منطقه به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل در کوتاه‌ترین زمان و با کیفیت و تضمین 100% به همراه فاکتور زمان به شما عزیزان ارائه می‌گردد.

لوله بازکنی شهدای دانشجو امیرآبادلوله بازکنی خیابان نهم امیرآباد لوله بازکنی خیابان آقا علی خان امیرآبادلوله بازکنی میدان دانشجو امیرآباد
لوله بازکنی بلوار آزادگان امیرآبادلوله بازکنی شهرک والفجر امیرآبادلوله بازکنی خیابان دبستان امیرآبادلوله بازکنی کارگر شمالی امیراباد
لوله بازکنی آ.اس.پ امیرآبادلوله بازکنی قزل قلعه امیرآبادلوله بازکنی میدان جانبازان امیرآبادلوله بازکنی خیابان فجر 2 امیرآباد
لوله بازکنی ایرانسناسی امیرآبادلوله بازکنی خیابان جابازان انقلاب امیرآبادلوله بازکنی شیخ بهایی امیرآبادلوله بازکنی کوی دانشگاه امیرآباد 
لوله بازکنی خیابان فرشی مقدم امیرابادلوله بازکنی خیابان شیراز جنوبی امیرآبادلوله بازکنی زرتشتیان امیرآبادلوله بازکنی خیابان امیرآباد

لوله بازکنی طرشت دیگر خدمت ارائه شده از سوی شرکت خدماتی فنی درستکار نزد اهالی عزیز طرشت می باشد که به بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان و البته مناسب ترین قیمت خدمت عزیزان ساکن این منطقه ارائه می شود. گرفتگی لوله ها یکی از اتفاقاتی است که افراد را به شدت آزار می دهد. اما نیازی به ناراحتی نیست چرا که ما در سریع ترین زمان حتی در روز های تعطیل و یا ساعات غیرکاری نیز خدمت شما خواهیم رسید. پس در صورت مشاهده علائم گرفتگی لوله همین الان گوشی تلفن را بردارید و با همکاران ما تماس بگیرید (09129678099) تا پس از مطرح شدن آدرس از سوی شما خدمت شما رسند.

لوله بازکنی طرشت

لوله بازکنی طرشت در سریع ترین زمان ممکن

گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی, حمام و یا سایر بخش های ساختمان مشکلی نیست که بتوان حل آن را به تعویق انداخت. سرویس بهداشتی در طول روز چندین بار موردنیاز افراد بوده و برای همین باید نسبت به گرفتگی های آن سریعا اقدام کرد تا هم لوله های فاضلاب از خرابی های گسترده نجات یابند و هم اینکه امکان استفاده از سرویس بهداشتی فراهم شود. اما بسیاری از اوقات رفع گرفتگی لوله های فاضلاب را نمی توان با تجهیزات ساده خانگی انجام داد.
برای همین باید از افرادی بهره جست که دارای تخصص در این زمینه بوده و بتوانند در سریع ترین زمان و البته با هزینه ای منصفانه مشکل سرویس های بهداشتی حل کنند. چرا که نمی توان بیش از اندازه استفاده از محل های بهداشتی و نظافتی مانند سرویس بهداشتی و یا حمام را به تعویق انداخت. لذا به شما توصیه می کنیم بدون نگرانی از رفع دیرهنگام مشکل گرفتگی لوله ها به محض مشاهده علائم گرفتگی با همکاران ما تماس بگیرید.

ارائه خدمات لوله بازکنی طرشت با رعایت پروتکل های بهداشتی

بسیاری از افراد به دلیل نگرانی از بابت ابتلا به ویرویس کرونا ممکن است از دریافت بسیاری از خدمات بهداشتی سر باز زنند. علت این نگرانی عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی بسیاری از افراد است که متاسفانه بدون استفاده از مواردی مانند ماسک و دستکش و نیز محلول های الکلی به منازل مشتریان می روند.
اما همکاران ما پاسخ درست به اعتماد مشتریان را یک اصل می دانند و نمی خواهند پاسخ اعتماد مشتری را با انتقال ویروس دهند. برای همین استفاده از ماسک و دستکش و سایر تجهیزات بهداشتی را تمامی همکاران ما در دستور کار قرار داده به گونه ای که کوچکترین نگرانی را از بابت قطع نشدن زنجیره انتقال کرونا نداشته باشید.

لوله بازکنی محله طرشت

لوله بازکنی طرشت با مناسب ترین قیمت

یکی از مزایای دریافت خدمات لوله بازکنی از سوی ما هزینه مناسب ارائه خدمات است. وقتی دم از مناسب بودن هزینه ها می زنیم منظور ما این است که نسبت به کیفیت ارائه خدمات مبلغی مناسب را از سوی مشتریان دریافت کرده و صدالبته اینکه برای ما رضایت مشتری اولویت است و نه دریافت پول. وجدان کاری مهمترین مشخصه میان همکاران ما بوده به گونه ای که تماما رضایت مشتری را اثبات کننده اعتبار خود می دانیم. پس اگر به دنبال دریافت خدمات لوله بازکنی با مناسب ترین قیمت می گردید بدانید که بهترین گزینه را انتخاب کرده اید.

ارائه خدمات لوله بازکنی طرشت در تمامی ساعات شبانه روز

ممکن است مشاهده علائم گرفتگی لوله های فاضلاب در هنگامی صورت گیرد که کمتر مجموعه در آن ساعت خدماتی را ارائه می دهد. برای همین بسیاری از افراد ممکن است ناراحت و نگران رفع این مشکل را به تعویق بندازند. اما دیگر نگران این موضوع نباشید. چرا که همکاران ما در تمامی ساعات شبانه روز برای خدمت رسانی به شما آماده هستند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا همکاران ما از آدرس و محل گرفتگی باخبر شوند.
با بهترین تجهیزات همکاران ما خدمت شما خواهند رسید و اقدام به رفع گرفتگی لوله های فاضلاب شما خواهند کرد. استفاده از بهترین تجهیزات سبب خواهد شد تا مشکل لوله های فاضلاب ساختمان شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. برای تماس با ما می توانید از طریق شماره های ثبت شده در سایت با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی طرشت شبانه روزی

ارائه خدمات لوله بازکنی در روز های تعطیل

روز تعطیل است و مشکلات فاضلاب سرویس بهداشتی شما را نگران پذیرایی درست از مهمانان کرده است؟ دیگر نگران نباشید. چرا که بر خلاف بسیاری از افراد که در روز های تعطیل خدماتی ارائه نمی دهند همکاران ما در روز های تعطیل هم آماده خدمت رسانی به شما هستند. به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات مجموعه ما تصمیم گرفته است تا مشتریان خود را حتی در روز های تعطیل همانند روز های کاری سرویس دهد.
اگر در روز های تعطیل هستید و قرار است از مهمانان مختلف میزبانی کنید اما سرویس بهداشتی خانه شما قابل استفاده نیست اصلا نیازی به انجام کارهای زیاد نمی باشد. فقط کافی است تا با ما تماس بگیرید و آدرس خود را مطرح کنید تا همکاران ما با خوش قولی تمام خدمت شما رسند.

رفع گرفتگی سینک

سینک ظرفشویی را در طول روز بسیاری از افراد و به ویژه خانم های خانه به آن مراجعه می کنند. برای شست و شوی ظرف یا هر کار دیگری سینک ظرفشویی بستری مناسب بوده و بی احتیاطی های احتمالی سبب خواهند شد تا سینک دچار گرفتگی شود. به بیان بهتر موقع شست و شوی ظروف مختلف ممکن است بسیاری از افراد بی احتیاطی کرده و پسماند های مواد غذایی را در سینک خالی کنند.
در صورت مشاهده گرفتگی در سینک ظرفشویی می توانید با ما تماس بگیرید تا دیگر خدمتی را که همکاران ما به بهترین شکل ارائه می دهند دریافت کنید. همین الان می توانید برای دریافت خدمات لوله بازکنی و گرفتگی سینک از طریق شماره های ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی طرشت با خروج اشیا قیمتی

آیا تا به حال شنیده اید که فردی به هنگام استفاده از تلفن همراه در سرویس بهداشتی تلفن از دستش سقوط کرده و به داخل چاه افتاده است؟ تلفن یا هر شی قیمتی دیگر با سقوط در فاضلاب سرویس بهداشتی دو اتفاق بد را رقم می زند. اولی خرابی احتمالی خود است و دومی انسداد لوله ها که باید نسبت به حل هردو مشکل در سریع ترین زمان اقدام کرد. اما این مشکل را هر کسی نمی تواند به خوبی برطرف کند.

برای همین به محض وقوع چنین اتفاقی در صورت عدم توانایی در حل مشکل بهترین کار تماس با ما در سریع ترین زمان است. به گونه ای که هم شی قیمتی تا حد امکان سالم می ماند و هم لوله های فاضلاب دچار آسیب نخواهند شد. همکاران ما به دلیل داشتن تجربه زیاد به خوبی می توانند اشیا قیمتی سقوط کرده به داخل چاه از جمله تلفن های همراه را خارج کنند. در صورت تمایل به دریافت خدمات می توانید با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی طرشت تهران

چرا لوله های فاضلاب مسدود می شوند؟

عوامل مختلفی در انسداد لوله های فاضلاب نقش دارند اما نکته مهم نحوه برخورد درست با گرفتگی است. به گونه ای که تلاش ما برای از بین بردن گرفتگی خود باعث آسیب دیدن لوله های فاضلاب نشود. آشپزخانه و یا حمام و سرویس بهداشتی عوامل مختلفی سبب انسداد لوله های فاضلاب خواهند شد. در این قسمت این عوامل را برای شما شرح خواهیم داد تا با آشنایی با آنها مانع از انسداد فاضلاب خود شوید.

لوله حمام یکی از عواملی که سبب گرفتگی فاضلاب می شود ذرات صابون می باشد. این ذرات به هم دیگر وصل شده و توده ای را ایجاد میکنند که سبب انسداد لوله خواهد شد. اما تنها عاملی که فاضلاب حمام را مسدود می کند این نیست و از صابون مهم تر توده های مو لوله های فاضلاب را مسدود خواهند کرد. بنابراین اگر می خواهید فاضلاب حمام شما دچار مشکل گرفتگی نشود بهتر است تا به هنگام اصلاح موهای سر مراقبت سقوط نکردن کلافه های مو در چاه باشید.

گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی

یکی از عواملی که در تمامی بخش های ساختمان می تواند لوله ها را بند اورد سفت شدن مصالح ساختمانی است. به ویژه اگر در آن قسمت از ساختمان اقدامات بنایی صورت گیرد. مصالحی مانند سیمان و گچ و یا بتن به راحتی می توانند سفت شوند و با قدرت تمام مانع از عبور مواد در لوله های فاضلاب شوند. یکی از پرتکرار ترین اتفاقات به هنگام امور ساختمانی و بنایی انسداد لوله های فاضلاب با ملاتی است که نزد عوام به دوغاب شباهت دارد. افراد برای درزگیری کاشی های حمام و سرویس بهداشتی از این ماده استفاده می کنند اما برخی مواقع ممکن است که محتوای این ماده به داخل چاه ریخته شوند. در این صورت چاه فاضلاب به راحتی بند خواهد آمد.

عامل دیگری که می تواند سبب انسداد لوله های فاضلاب شود توده های دستمال کاغذی می باشد. این دستمال ها در صورتی که مدام مورد استفاده قرار گرفته و به جای ریخته شدن در سطل آشغال در چاه فاضلاب ریخته شوند توده ای تشکیل می دهند که عبور راحت مواد را مسدود می کنند. این کار را توده سیگار و یا آدامس نیز می تواند انجام دهد.
اما بد نیست درباره عوامل مسدود کننده فاضلاب آشپزخانه نیز صحبتی کنیم. در آشپزخانه ممکن است موادی مانند تفاله چای و یا پسماند های غذا به راحتی ریخته شوند. به همین دلیل این مواد می توانند سبب انسداد لوله های فاضلاب شوند. بنابراین موادی مانند تفاله چای را به یک کیسه فریزر انتقال دهید تا هم آن را در یک جای معین جمع آوری کرده باشید و هم مانع از انسداد لوله های فاضلاب شده باشید.

روش لوله بازکنی طرشت
روش های لوله بازکنی در طرشت

بگذارید همین الان نکته ای مهم را خدمت شما عزیزان عنوان کردیم. بسیاری از افراد خیال می کنند که با ریختن اسید بدون هیچ مشکلی لوله های فاضلابی که دچار انسداد شده اند مشکل گرفتگی شان حل می شود. اما این کار بستر را برای مشکلی بسیار بزرگتر باز می کند. این مشکل خوردگی و پوسیدگی لوله های فاضلاب می باشد. به این صورت که اسید پس از تماس با لوله های فاضلاب آن ها را دچار پوسیدگی می کند و همین مشکل سبب خواهد شد تا مواردی مانند نشتی و نم گرفتگی را شاهد باشیم.

بجای استفاده از اسید می توانید از محلول های لوله بازکن در کنار وسایلی مانند تلمبه لوله بازکنی استفاده کنید. تلمبه و نیز محلول لوله بازکن هیچ ضرری به لوله های فاضلاب نمی زنند و می توانید به خوبی از آنها برای بازکردن لوله های فاضلاب بویژه فاضلاب آشپزخانه استفاده کنید. تلمبه با ایجاد مکش منفی سبب خواهد شد تا موادی که باعث گرفتگی لوله شده اند در بسیاری از موارد خارج شده و مشکل گرفتگی لوله ها برطرف شود.

لوله بازکنی طرشت با دستگاه فشار هوا

اما در کنار این موارد که در هر خانه موجود هستند می خواهیم درباره دو وسیله اختصاصی برای بازکردن لوله های فاضلاب صحبت کنیم. یکی دستگاه فشار هوا و دیگری فنر های لوله بازکنی که حتی از دستگاه فشار هوا نیز شناخته شده تر می باشند. دستگاه فشار هوا که نزد عده ای به پمپ فشار هوا نیز شهرت دارد دستگاهی است که برای استفاده از آن باید تمامی ورودی ها به جز ورودی دارای انسداد را ببندید.

لوله بازکنی طرشت با فنر برقی

بیایید کمی هم درباره فنر های لوله بازکنی برای شما صحبت کنیم. وسیله ای که در شرکت های پیشرفته لوله بازکنی از جمله مجموعه ما موجود بوده و برای استفاده از نیاز به مهارت و تجربه بالایی حس می شود. چرا که علاوه بر نوع به کار گیری این وسیله باید توجه به نکات ایمنی هم در دستور کار قرار گیرد. فنر های لوله بازکنی متنوع می باشند و نوع برقی اینها دارای توانایی بیشتری نسبت به نوع دستی می باشند.

فنر های برقی از موتور های الکتریکی بهره مند می باشند و دارای دامنه حرکت گسترده تری نسبت به نوع دستی می باشند. استفاده از این فنر ها نیاز به نیروی متخصص دارد. بنابراین اگر می خواهید برای رفع گرفتگی از نیروی متخصصی بهره جویید که بتواند به خوبی با استفاده از این وسایل مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب شما را برطرف کند می توانید همین الان با ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما با بهره گیری از بهترین تجهیزات آن هم با نهایت توانایی و تجربه در خدمت شما هستند تا امکان استفاده مجدد از سرویس بهداشتی و سایر بخش هایی که فاضلابشان مسدود شده است را برای شما فراهم کنند. تنها کافی است تا با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت خدمت برسیم. این را هم بدانید که لوله بازکنی طرشت تنها یکی از خدمات در استان تهران می باشد.

لوله بازکنی محله طرشت

 • لوله بازکنی بلوار صالحی طرشت
 • فنر زنی لوله فاضلاب خیابان تیموری طرشت
 • لوله بازکنی میدان تیموری طرشت
 • چاه بازکنی خیابان درویش وند طرشت
 • لوله بازکنی خیابان فرزانه طرشت
 • چاه بازکنی میدان سما طرشت
 • لوله بازکنی خیابان لطفعلی خانی طرشت
 • چاه بازکنی بلوار عزیزی طرشت
 • لوله بازکنی بلوار عباس اکبری
 • چاه بازکنی خیابان حبیب اله طرشت
 • لوله بازکنی میدان دکتر حسن حسینی طرشت
 • چاه بازکنی خیابان قاسمی طرشت
 • لوله بازکنی خیابان آران طرشت
 • چاه بازکنی خیابان ناهید طرشت
 • لوله بازکنی بلوار جواد اکبری طرشت
 • چاه بازکنی خیابان حسین مردی طرشت
 • لوله بازکنی خیابان سلطان محمدی
 • چاه بازکنی خیابان شهدای طرشت شمالی
 • لوله بازکنی خیابان نورگاه طرشت
 • چاه بازکنی خیابان قلانی طرشت
 • لوله بازکنی خیابان ولیعصر طرشت
 • و … .
لوله بازکنی خیابان کمیل

لوله بازکنی خیابان کمیل خدمتی دیگر از شرکت خدمات فی درستکار برای ساکنین این منطقه می باشد. کلیه خدمات ما به صورت شبانه روزی زیر نظر شعبه غرب تهران شرکت خدمات فنی درستکار خدمت رسانی می شود. تمامی خدماتی که در ادامه مطلب عنوان می شود بدون تعطیلی حتی تعطیلات رسمی انجام می شود، خدماتی که مورد نیاز ساکنین خیابان کمیل می باشد ما به صورت فوری با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.

تماس با مدیریت  99 80 967 0912

تماس با سرویسکار 40 70 756 0910

لوله بازکنی شهرک ژاندارمری

لوله بازکنی در خیابان کمیل

خیابان کمیل در منطقه 10 شهرداری تهران واقع شده است. شرکت خدماتی فنی درستکار لوله بازکن های مجرب و باتجربه را زیر نظر دارد تا در صورت بروز مشکل و نیاز به خدمات لوله بازکنی در این منطقه به صورت فوری لوله بازکن به منزل شما ارسال کند. 

 

لوله بازکنی در خیابان کمیل

چاه بازکنی خیابان کمیل

چاه بازکنی خیابان کمیل بدون ذره ایی کثیف کاری توسط چاه بازکن های باتجربه انجام می شود. ارسال لوله بازکن برای رفع گرفتگی لوله به صورت فوری برای خیابان های هزمزان ، خیابان شاه محمدی ، خیابان قلیچ خانی ، خیابان سبحانی ، خیابان زمانی زاده ، خیابان جیحون ، خیابان کارون ، خیابان افتکاری ، خیابان قصرالدشت ، خیابان خوش ، خیابان رودکی (سلسبیل) ، خیابان سلمان فارسی ، خیابان اخلاقی ، خیابان کمالی در کمیل می باشد.

 

لوله بازکن در خیابان کمیل

علائم گرفتگی لوله های فاضلاب خیابان کمیل معمولا 1- تخلیه کند آب در سرویس بهداشتی 2- تخلیه کند آب از سینک ظرفشویی آشپزخانه 3- احساس بوی بد از لوله های فاضلاب 4- بالا زدن آب از لوله کف آشپزخانه یا لوله زیر سینک ظرفشویی 5- افتادن اشیا در چاه توالت و … می باشد که لوله بازکن های خیابان کمیل شرکت خدمات فنی درستکار با سابقه و تجربه بالایی که دارند تمامی مشکلات را با بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن رفع می کنند.

لوله بازکن در خیابان کمیل

لوله بازکنی با فنر برقی خیابان کمیل

لوله بازکنی با فنر برقی خیابان کمیل بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد. دستگاه ژنراتور لوله بازکنی به شکلی طراحی شده است که موارد زیر را به خوبی اجرا می کند.

 • لوله بازکنی با فنر برقی بدون ذره ایی کثیف کاری انجام می شود.
 • چاه بازکنی با فنر برقی بدون آسیب زدن به سیستم لوله کشی مشکل گرفتگی لوله رفع می شود.
 • رفع گرفتگی لوله با فنر برقی هر آنچه که در مسیر لوله باشد به خوبی فنر آن را پاکسازی می کند.
 • بازکردن گرفتگی لوله با فنر برقی توانایی کامل تراش دادن چربی ها و رسوبات داخل لوله را دارد.
 • لوله ایی که در مسیر آن سیمان، گچ، شن و ماسه و گل، قیر و غیره وجود دارد لوله بازکنی با فنر برقی بدون کنده کاری مشکل را رفع می کند.
 • فنرزدن لوله با فنر برقی در خیابان کمیل سریع و ارزان انجام می شود.
 • لوله بازکنی با فنر برقی در خیابان کمیل بدون ایجاد صدا توسط پیشرفته ترین دستگاه های فنرزنی لوله بازکنی انجام می شود.

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا در خیابان کمیل

بعد از لوله بازکنی با فنر برقی دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا کاربرد فراوانی دارد که در زمینه بازکردن گرفتگی لوله های سخت به ما کمک می کند. این دستگاه با تخلیه فشار هوا در لوله هر آنچه که در مسیر لوله باشد را با سرعت بالا به چاه یا فاضلاب هدایت می کند.

روش لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا 

کار کردن با دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا نیز به این صورت می باشد که شلنگ دستگاه را در دهانه لوله قرار داده تا فشار هوا به صورت کامل به مسیر لوله انتقال داده شود تا گرفتگی لوله را رفع کند.

استفاده از دستگاه تراکم هوا حتما باید توسط لوله بازکن باتجربه انجام شود تا مشکل گرفتگی لوله بدون آسیب زدن به لوله انجام شود. که لوله بازکن های باتجربه خیابان کمیل شرکت خدماتی فنی درستکار آشنایی کامل با دستگا تراکم هوا را دارند و سریعا در کمترین زمان ممکن مشکل گرفتگی لوله را رفع می کنند.

لوله بازکنی با فنر برقی خیابان کمیل

انواع گرفتگی لوله در خیابان کمیل

گرفتگی راه آب لوله های فاضلاب امری طبیعی است که ممکن است برای هر ساختمانی پیش آید و این مشکل تنها به دست لوله بازکن ها و شرکت های لوله بازکنی حل می شود. این مشکل وقتی حساس می شود که با یک گرفتگی ساده کل آپارتمان نیز دچار مشکل شود. یک گرفتگی ساده توسط یکی از واحد ها ایجاد می شود و این گرفتگی با ورود به لوله های رایزر اصلی فاضلاب آپارتمان باعث ایجاد گرفتگی کلی در سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان می شود.

فنرزدن لوله خیابان کمیل

خدمات فنرزدن لوله خیابان کمیل تهران با دستگاه ژنراتور لوله بازکنی و فنر برقی خدمت رسانی می شود. کلیه موارد زیر با فنر های جداگانه و تمیز و با رعایت کامل بهداشت انجام می شود. 

فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه ، فنرزدن لوله زیر سینک ظرفشویی ، فنرزدن لوله فاضلاب لباسشویی ، فنرزدن لوله کفشور آشپزخانه ، فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی ، فنرزدن لوله توالت فرنگی ، فنرزدن لوله تراس – بالکن ، فنرزدن لوله حمام ، فنرزدن لوله پشت بام – ناودان ، فنرزدن لوله پارکینگ ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری اگو منهول … .

فنرزنی لوله شبانه روزی خیابان کمیل

گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیفتد حتی ساعت 02:00 بامداد در این مواقع باید چه کاری انجام داد؟ کافیست با خدمات فنی درستکار تماس حاصل فرمایید تا از خدمات فنرزنی لوله شبانه روزی خیابان کمیل این شرکت استفاده نمایید و پس از تماس و تعیین آدرس پستی لوله بازکن به مدت 10 الی 15 دقیقه ایی خدمت رسانی کند و مشکل گرفتگی لوله را در کمترین زمان ممکن بدون ایجاد سر و صدای دستگاه با بالاترین کیفیت مشکل گرفتگی لوله رفع شود.

فنرزنی لوله شبانه روزی خیابان کمیل

رفع بوی بد فاضلاب خیابان کمیل

شعبه غرب تهران خدمات فنی درستکار خدمات رفع بوی بد فاضلاب خیابان کمیل را به صورت 100% تضمینی توسط کارشناس های باتجربه و کاربلد با ابزارآلات مخصوص و پیشرفته خدمت رسانی می کند تا مشکل بوی بد فاضلاب از خانه ها رفع شود. در صورت نیاز کافیست با شماره درج شده  ( تماس با مدیریت  99 80 967 0912 ) تماس حاصل فرمایید.

 

رفع بوی بد فاضلاب خیابان کمیل

درآوردن اشیا از چاه توالت در خیابان کمیل

چاه بازکن های ما با تجربه بالایی که دارند اشیا ریز حتی گوشوار و حلقه را از چاه توالت با ابزارآلات مخصوص در کمترین زمان ممکن بیرون می آورند. افتادن اشیا در چاه توالت یا کف شور حمام ممکن است برای هر کسی رخ داده باشد، بیرون آوردن آن برای صاحبانشان امری مهم و ضروری می باشد. این اشیا ممکن است شامل موارد زیر باشد:

افتادن طلا در چاه توالت خیابان کمیل و افتادن انگشتر در چاه توالت خیابان کمیل و افتادن صابون در چاه توالت خیابان کمیل و افتادن ساعت در چاه توالت خیابان کمیل و افتادن سرشیر آب در چاه توالت خیابان کمیل و افتادن ماشین ریش تراش در چاه توالت خیابان کمیل و افتادن فرچه دستشویی در چاه توالت خیابان کمیل و و غیره

کلیه مواردی که عنوان شد به صورت حرفه ایی در چند دقیقه بیرون می آوریم در صورت نیاز کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت فنرزدن و فنرزنی لوله بازکنی خیابان کمیل چقدر است؟

قیمت فنرزدن و فنرزنی لوله بازکنی خیابان کمیل بستگی به نوع و شدت گرفتگی لوله دارد و مواردی که تعیین کننده قیمت می باشد شامل:

 • نوع گرفتگی و شدت گرفتگی لوله
 • متراژ فنر
 • فنرزدن از چند مسیر خروجی
 • داشتن مصالح ساختمانی مثل شن و ماسه، سیمان، قیر در لوله

قیمت دقیق فنرزنی لوله بازکنی پس از بازدید و تشخیص نوع گرفتگی لوله توسط لوله بازکن به مشتری اعلام می شود و در صورت رضایت مشکل گرفتگی لوله سریعا رفع می شود.

قیمت فنرزدن و فنرزنی لوله بازکنی خیابان کمیل چقدر است؟

چرا خدمات چاه بازکنی خیابان کمیل شرکت خدمات فنی درستکار رو انتخاب نماییم؟

شرکت خدمات فنی درستکار بابت باز کردن گرفتگی مسیر لوله های فاضلاب به مشتریان خود تضمین کیفیت می دهد. لوله بازکن های شعبه خیابان کمیل این شرکت  تا حد ممکن کارهایی را که برای باز شدن مسیر راه آب فاضلاب آشپزخانه، توالت، حمام و غیره نیاز است انجام می دهند.

ویژگی های خدمات فنی درستکار در یک نگاه:

 • دارای سرویسکار های با سابقه کاری حداقل 8 سال سابقه کاری
 • خدمت رسانی خدمات به صورت 24 ساعته (شبانه روزی)
 • بدون تعطیلی در ایام سال حتی در روزهای تعطیل رسمی
 • انجام کار با بهترین کیفیت بدون کثیف کاری و بدون ریخت و پاش
 • لوله بازکنی خیابان کمیل با فنر های تمیز و کاملا بهداشتی انجام می شود
 • دارای لوله بازکن های بدون سوء پیشینه و مجرب ، با اخلاق و خوش قول
 • سرویسکاران معتبر و مورد تایید شرکت خدمات فنی درستکار

دیگر شعبه های ما محدوده خیابان کمیل شامل:

لوله بازکنی خیابان قزوین

لوله بازکنی کوروش

لوله بازکنی کوروش شبانه روزی زیر نظر شعبه اهواز شرکت خدمات فنی درستکار خدمت رسانی می شود. تمامی خدماتی که در ادامه مطلب عنوان می شود بدون تعطیلی حتی تعطیلات رسمی انجام می شود، خدماتی که مورد نیاز ساکنین کوروش می باشد شرکت خدمات فنی درستکار به صورت فوری با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

تماس با مدیریت  99 80 967 0912

تماس با سرویسکار 40 70 756 0910

لوله بازکنی کوروش

لوله بازکنی در کوروش

کوروش جزو محلات قدیمی شهر اهواز است. با دسترسی های خوبی که محله کوروش اهواز دارد سبب شده لوله بازکن های ما به صورت فوری به منزل شما اعزام شوند تا سریعا مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب رفع شود.

 

لوله بازکنی در کوروش

چاه بازکنی کوروش

چاه بازکنی کوروش بدون کثیف کاری توسط چاه بازکن های باتجربه انجام می شود. اعزام لوله بازکن ها به صورت فوری از خیابان شیخ نبهان ، ده متری مقیمی زاده ، بیست متری مقیمی زاده ، اقبال ، عامری ، خیابان دانیال ، کارون ، خیابان عباسپور ، خیابان مهر، میدان امام زاده عبدالله ، فاز 3 کوروش ، بلوار شهید صبحی ، بلوار پاسداران می باشد.

 

لوله بازکن در کوروش

عمده ترین مشکل در سیستم فاضلاب محله کوروش معمولا گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و بالا زدن آب از چاه توالت ، انتشار بوی بد فاضلاب ، افتادن اشیا قیمتی در چاه توالت و … که لوله بازکن های شعبه کوروش شرکت خدمات فنی درستکار با سابقه و تجربه بالایی که دارند تمامی مشکلات را با بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن رفع می کنند.

لوله بازکن در کوروش

لوله بازکنی با فنر برقی کوروش

لوله بازکنی با فنر برقی کوروش بهترین روش برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد. دستگاه ژنراتور لوله بازکنی به شکلی طراحی شده است که موارد زیر را به خوبی اجرا می کند.

 • لوله بازکنی با فنر برقی بدون ذره ایی کثیف کاری انجام می شود.
 • لوله بازکنی با فنر برقی بدون آسیب زدن به سیستم لوله کشی مشکل گرفتگی لوله رفع می شود.
 • لوله بازکنی با فنر برقی هر آنچه که در مسیر لوله باشد به خوبی فنر آن را پاکسازی می کند.
 • لوله بازکنی با فنر برقی توانایی کامل تراش دادن چربی ها و رسوبات داخل لوله را دارد.
 • لوله ایی که در مسیر آن سیمان، گچ، شن و ماسه و گل، قیر و غیره وجود دارد لوله بازکنی با فنر برقی بدون کنده کاری مشکل را رفع می کند.
 • لوله بازکنی با فنر برقی در کوروش سریع و ارزان انجام می شود.
 • لوله بازکنی با فنر برقی در کوروش بدون ایجاد صدا توسط پیشرفته ترین دستگاه های فنرزنی لوله بازکنی انجام می شود.

 

رفع گرفتگی لوله های سخت در محله کوروش

بعضی مواقع ممکن است گرفتگی لوله ها سخت باشد در این مواقع لوله بازکن های باتجربه و کاربلد شرکت خدمات فنی درستکار برای بازکردن گرفتگی لوله های سخت از دستگاه ژنراتور لوله بازکنی استفاده می کنند. دستگاه ژنراتور لوله بازکنی با قدرت زیادی که دارد می تواند هر آنچه که در مسیر لوله قرار دارد اعم از ریشه درخت ، سیمان ، شن و ماسه ، قیر و رسوب گرفتگی شدید را به خوبی تراش داده و در کمترین زمان ممکن مشکل بدون آسیب زدن به لوله رفع شود. در صورت مواجه شدن با گرفتگی لوله های سخت کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی با فنر برقی کوروش

فنرزدن لوله کوروش

خدمات فنرزدن لوله کوروش اهواز با دستگاه ژنراتور لوله بازکنی و فنر برقی خدمت رسانی می شود. کلیه موارد زیر با فنر های جداگانه و تمیز و با رعایت کامل بهداشت انجام می شود. 

فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه ، فنرزدن لوله زیر سینک ظرفشویی ، فنرزدن لوله فاضلاب لباسشویی ، فنرزدن لوله کفشور آشپزخانه ، فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی ، فنرزدن لوله توالت فرنگی ، فنرزدن لوله تراس – بالکن ، فنرزدن لوله حمام ، فنرزدن لوله پشت بام – ناودان ، فنرزدن لوله پارکینگ ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری اگو منهول … .

فنرزنی لوله شبانه روزی کوروش

بالا زدن آب از لوله های فاضلاب ممکن است در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیفتد حتی ساعت 02:00 بامداد در این مواقع باید چه کاری انجام داد؟ کافیست با خدمات فنی درستکار تماس حاصل فرمایید تا از خدمات فنرزنی لوله شبانه روزی کوروش این شرکت استفاده نمایید و پس از تماس و تعیین آدرس پستی لوله بازکن به مدت 10 الی 15 دقیقه ایی خدمت رسانی کند و مشکل گرفتگی لوله را در کمترین زمان ممکن بدون ایجاد سر و صدای دستگاه با بالاترین کیفیت مشکل گرفتگی لوله رفع شود.

فنرزنی لوله شبانه روزی کوروش

رفع بوی بد فاضلاب کوروش

خدمات فنی درستکار خدمات رفع بوی بد فاضلاب کوروش را به صورت 100% تضمینی توسط کارشناس های باتجربه و کاربلد با ابزارآلات مخصوص و پیشرفته خدمت رسانی می کند تا مشکل بوی بد فاضلاب از خانه ها رفع شود. در صورت نیاز کافیست با شماره درج شده  ( تماس با مدیریت  99 80 967 0912 ) تماس حاصل فرمایید.

 

رفع بوی بد فاضلاب کوروش

درآوردن اشیا از چاه توالت در کوروش

چاه بازکن های ما با تجربه بالایی که دارند اشیا ریز حتی گوشوار و حلقه را از چاه توالت با ابزارآلات مخصوص در کمترین زمان ممکن بیرون می آورند. افتادن اشیا در چاه توالت یا کفشور حمام ممکن است برای هرکسی پیش بیاید. این اشیا ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • افتادن طلا در چاه توالت کوروش
 • افتادن انگشتر در چاه توالت کوروش
 • افتادن صابون در چاه توالت کوروش
 • افتادن ساعت در چاه توالت کوروش
 • افتادن سرشیر آب در چاه توالت کوروش
 • افتادن ماشین ریش تراش در چاه توالت کوروش
 • افتادن فرچه دستشویی در چاه توالت کوروش
 • و غیره

کلیه مواردی که عنوان شد به صورت حرفه ایی در چند دقیقه بیرون می آوریم در صورت نیاز کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت فنرزدن و فنرزنی لوله بازکنی کوروش چقدر است؟

قیمت فنرزدن و فنرزنی لوله بازکنی کوروش بستگی به نوع و شدت گرفتگی لوله دارد و مواردی که تعیین کننده قیمت می باشد شامل:

 • نوع گرفتگی و شدت گرفتگی لوله
 • متراژ فنر
 • فنرزدن از چند مسیر خروجی
 • داشتن مصالح ساختمانی مثل شن و ماسه، سیمان، قیر در لوله

قیمت دقیق فنرزنی لوله بازکنی پس از بازدید و تشخیص نوع گرفتگی لوله توسط لوله بازکن به مشتری اعلام می شود و در صورت رضایت مشکل گرفتگی لوله سریعا رفع می شود.

قیمت فنرزدن و فنرزنی لوله بازکنی کوروش چقدر است؟

چرا خدمات چاه بازکنی کوروش شرکت خدمات فنی درستکار رو انتخاب نماییم؟

شرکت خدمات فنی درستکار بابت باز کردن گرفتگی مسیر لوله های فاضلاب به مشتریان خود تضمین کیفیت می دهد. لوله بازکن های شعبه کوروش این شرکت  تا حد ممکن کارهایی را که برای باز شدن مسیر راه آب فاضلاب آشپزخانه، توالت، حمام و غیره نیاز است انجام می دهند.

ویژگی های خدمات فنی درستکار در یک نگاه:

 • 24 ساعته (شبانه روزی)
 • بدون تعطیلی در ایام سال حتی در روزهای تعطیل رسمی
 • انجام کار با بهترین کیفیت
 • لوله بازکنی کوروش با فنر برقی با حداقل کثیف کاری
 • لوله بازکن های مجرب و با اخلاق
 • لوله بازکن های خوش قول
 • سرویسکاران بدون سوء پیشینه
 • نیروی فنی متعهد
 • باز کردن گرفتگی های سخت و پیچیده.