تخلیه چاه تهران

اگر از آن دسته افرادی هستید که نیاز دارید در عرض ۲۰ الی ۳۰ دقیقه یک تانکر از نمایندگی تخلیه چاه تهران در محل مورد نظر شما باشد و به طور کامل چاه فاضلاب را تخلیه نماید حتماً با گروه فنی درستکار تماس بگیرید. انجام خدمات تخلیه چاه در تهران با نرخ دولتی محاسبه می‌گردد.

با توجه به اینکه به مرور زمان و در اثر استفاده از سیستم لوله کشی فاضلاب، چاه ها پر می‌شوند و به مرور نیاز به خدمات تخلیه چاه خواهند پیدا کرد. برای این منظور با توجه به حجم چاه و میزان رسوباتی که در چاه رسوب شده است؛ بایستی از پمپ‌های لجن کش با توان بسیار بالایی استفاده شود. از این طریق مواد زائدی که در چاه موجود می‌باشد، کاملاً تخلیه و مجدداً چاه آماده استفاده خواهد شد.

شماره تخلیه چاه تهران:09129678099
ساعت کاری:تخلیه چاه تهران شبانه روزی
قیمت تخلیه چاه:با نرخ دولتی
مدت زمان ارسال تانکر به محل:کمتر از 20 دقیقه
محدوده سرویس دهی:22 منطقه تهران

خدمات تخلیه چاه تهران گروه فنی درستکار

تخلیه چاه تهران گروه فنی درستکار، تمامی خدمات تخلیه چاه را از صفر تا صد کاملاً شناسایی خواهد کرد. این خدمات شامل شناسایی محل دقیق چاه تا بازسازی نمودن بنای آن خواهد بود، تمامی این خدمات برای بهره‌برداری مجدد صورت خواهد گرفت.

به محض اینکه متوجه پر شدن چاه فاضلاب شدید کافیست با شماره 09129678099 تماس بگیرید تا متخصصین ما به محل شما ارسال شوند. همکاران ما مراحل تخلیه چاه را به ترتیب زیر انجام خواهند داد.

اولین گامی که در زمان پر شدن چاه باید انجام دهیم، باز کردن درب چاه و تخریب بخش کوچکی از دهانه چاه می‌باشد. مرحله بعد تخلیه نمودن آن توسط تانکر و تخلیه فاضلاب، لایروبی کردن و بیرون آوردن زباله‌ها و فضولات و جامداتی که در چاه قرار دارد، است. برای جلوگیری از ریزش چاه با توجه به محکم‌تر کردن آن خدمات کف تراشی چاه فاضلاب توسط همکاران ما در گروه فنی درستکار انجام می‌گردد.

این مراحل شامل زمانیست که نیاز به خدمات تخلیه چاه تهران داشته باشید، بایستی به ترتیب انجام شوند. تخلیه چاه تهران با توجه به روش‌های پمپ لجن کش، پمپ آب کش و دستگاه مکنده ساکشن صورت می‌گیرد.

با توجه به اهمیت موضوع تخلیه چاه، گروه فنی درستکار اقدام به راه اندازی تخلیه چاه تهران فوری نموده است. با توجه به نازل‌ترین قیمت، تخلیه چاه توسط تیم مجرب و با استفاده از تجهیزات ویژه و مجهز به طور شبانه روزی آماده خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

از آنجایی که تخلیه نمودن چاه کاملاً به صورت اصولی و مرحله‌ای صورت می‌گیرد تمامی این خدمات با توجه به تخصص در چند مرحله انجام می‌شود، که از جمله آن به تخلیه چاه، لایروبی، کف تراشی و غیره می‌توان اشاره نمود، تا شما بابت هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید متحمل هزینه مجدد نشوید؛ زیرا تخلیه کامل چاه به صورت کامل انجام خواهد شد و شما شاهد پر شدن زود هنگام آن نخواهید بود.

تخلیه چاه تهران

بهترین تخلیه چاه در تهران

4 آیتم تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه با تانکر مکنده ساکشن انجام می‌گردد که شامل خدمات زیر است:

 • تعمیر چاه فاضلاب و کف تراشی
 • لایروبی کردن چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه سپتیک
 • تخلیه چاه با توجه به پمپ لجن کش

با توجه به اینکه کیفیت و سرعت خدمات تخلیه چاه تهران به نحو احسنت برای تمامی مشتریان صورت می‌گیرد. به همین خاطر گروه فنی درستکار در سراسر تهران خدمات سرویس دهی می‌کند، تا هر کسی در هر قسمت از منطقه شهر تهران سکونت داشته باشد بتواند به راحتی خدمات تخلیه چاه تهران دسترسی داشته باشد تا بدون هیچگونه معطلی و اتلاف وقت از این خدمات بهره‌مند شود.

تخلیه چاه به صورت فوری در تهران، با کمک پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات انجام می گیرد. بهره گیری از ابزارهای مناسب، می تواند سرعت تخلیه چاه را افزایش دهد.

تخلیه چاه تهران شبانه روزی 

از جمله مشکلاتی که به صورت شبانه روزی ممکن است رخ دهد همین مسئله پر شدن چاه فاضلاب است. نمایندگی تخلیه چاه تهران گروه فنی درستکار به خوبی در مورد این مشکل آگاهی دارد؛ به همین خاطر بدون یک لحظه تعطیلی در تمام ساعات شبانه روز مجموعه تخلیه چاه تهران آمادگی ارائه خدمات به شما عزیزان خواهد بود. بنابراین هر لحظه از شبانه روز شما به خدمات فنی تخلیه چاه نیاز داشته باشید کافیست با شماره 09129678099 تماس بگیرید.

گاهی با توجه به پر شدن چاه ممکن است با نشست خاک اطراف آن و ریزش چاه نیز روبرو شوید، که در این حالت پی ساختمان دچار مشکل خواهد شد که از این بابت می‌تواند خطرات جانی و مالی برای ساکنین به همراه داشته باشد. به همین خاطر لازم است که به صورت خیلی فوری اقدامات ایمنی سازی چاه صورت گیرد. نمایندگی تخلیه چاه تهران گروه فنی درستکار می‌تواند تمامی این موارد را در اسرع وقت کاملاً رفع نماید.

در این شرایط سریع ترین و مناسب ترین کار، بهره گیری از خدمات تخلیه چاه شبانه روزی تهران است. نمایندگی‌های شبانه روزی به صورت فعال در تهران، این گونه خدمات را به صورت فوری سرویس دهی می‌دهند. در این صورت می توان با سرعتی بالا نسبت به رفع این مشکل اقدام کرد.

تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه در تهران فوری

تخلیه چاه فوری تهران

گروه فنی درستکار خدمات تخلیه چاه فوری تهران را بهترین خدمات در این راستا به شما عزیزان ارائه می‌دهد. سرعت پاسخگویی شبانه روزی، انجام خدمات تخلیه چاه و مشاوره در همین زمینه از ویژگی های این مرکز است. نسبت به سایر مراکز رقیب، این مجموعه خدمات حرفه ای تخلیه چاه را با شرایطی استثنایی به شما ارائه می دهد. 

5 مزیت خدمات تخلیه چاه تهران گروه فنی درستکار

 1. پشتیبانی به صورت شبانه روزی
 2. تضمین کیفیت خدمات مجموعه 
 3. بهره گیری از کاربران حرفه ای
 4. بهره گیری از تجهیزات مدرن طی فرایند تخلیه چاه
 5. ارائه خدمات در سراسر شهر تهران

خدمات تخلیه چاه در تهران با تانکر لجن کش و آب کش

زمانی که جامدات درون فاضلاب زیاد باشد همین امر باعث می‌شود که فاضلاب پر شود؛ به همین خاطر نمی‌توان از دستگاه مکنده ساکشن استفاده کرد. در نتیجه باید از دستگاه‌های پرقدرت دیگری مثل پمپ لجن کش استفاده نمود. این تانکر قدرت مکندگی بسیار بالایی دارد و قابلیت این را خواهد داشت که تمامی جامدات و فضولات درون چاه را به خوبی جمع آوری نماید.

بنابراین برای تمیز کردن بستر چاه، خدمات تخلیه چاه تهران با توجه به تانکر لجن کش بسیار موثر خواهد بود؛ زیرا موجب می‌شود تمام پسماندها و نخاله‌های درون چاه جمع آوری و بستر آن به خوبی پاکسازی شود.

انجام خدمات تخلیه چاه با تانکر حرفه ای، در سریعترین زمان ممکن انجام می شود. از مزایای حرفه ای این تانکر می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • سرعت استثنایی در تخلیه لجن و چاه های عمیق 
 • ایجاد هزینه های کمتر برای تخلیه فوری 
 • جلوگیری از ورود افراد به داخل چاه 

در این روش نیازی به داخل شدن یکی از افراد جهت تخلیه به چاه وجود ندارد. ورود یکی از افراد به چاه همیشه خطرهای جانی زیادی به همراه داشت؛ زیرا همیشه احتمال ریزش چاه وجود دارد. در این مواقع با خطر ریزش بالا، وجود تانکر جهت تخلیه بسیار ضروری خواهد بود. تانکر لجن کش با استفاده از قدرت مکندگی  بالای خود می تواند لجن های موجود در بخش عمیق چاه را خارج سازد. 

ابزار و دستگاه مهم بعدی برای تخلیه چاه تهران به صورت حرفه ای، تانکر آب کش است. پمپ قوی تانکر خاصیت آب کشی در بیشترین حجم را داراست. زمانی که این آب همراه با لجن و برخی ترکیبات شیمیایی و جامدات همراه باشد، شرایط پیچیده می‌شود. در چنین شرایطی تنها راه رفع مشکل، بهره‌گیری همزمان از تانکرهای آب کش و لجن کش و مکنده است. در این صورت چاه کاملا خالی خواهد شد. 

تخلیه سپتیک تانک در تهران 

نسل جدید چاه ها در شهر تهران با نام سپتیک طراحی شده‌اند. از این رو تخلیه این نوع چاه‌ها، به تانکرهای جدید و تخصصی نیاز دارد. از مهم ترین ویژگی های این نوع چاه ها می‌توان به چند بخشی بودن آن‌ها اشاره کرد. وجود چند اتاقک مجزا در چاه، سبب می‌شود راه تخلیه نمودن آن نیز متفاوت باشد.

محفظه خاصی در چاه سپتیک برای جمع آوری فاضلاب و تجزیه نمودن آن وجود دارد. از باکتری های بی هوازی برای ساخت این محفظه در سپتیک استفاده شده است. پس می توان آن را ترکیبی از علم و صنعت دانست. قیمت بالا و طول عمر مناسب، دو ویژگی اصلی چاه سپتیک می‌باشد. طول عمر زیاد چاه سبب می‌شود افراد زیادی برای بهره گیری از آن راغب باشند.

انجام خدمات لایروبی و تخلیه چاه سپتیک تانک توسط گروه فنی درستکار با دستگاه مکنده مخصوص آن انجام می ‌گردد. مجموعه ما از تانکر حرفه ای لجن کش برای تخلیه سپتیک تانک در تهران استفاده می‌کند.

سوالات متداول 

مدت زمان تخلیه چاه تهران چقدر است؟

معمولا کارشناسان توصیه می‌کنند، بلافاصله بعد از بالا زدن فاضلاب یا حس کردن بوی نامناسب برای تخلیه چاه اقدام شود. در این مرحله چندان زمان زیادی برای تخلیه چاه صرف نمی‌شود و در سریعترین زمان ممکن مشکل حل خواهد شد.

میزان هزینه تخلیه چاه تهران چقدر است؟

این موضوع به نوع و حجم و موقعیت تخلیه چاه کاملا وابسته می‌باشد. با قطعیت در این مورد نمی توان اظهار نظر کرد، البته برای مشاهده نمودن هزینه‌های تخلیه چاه می‌توانید به جدول راهنمایی هزینه تخلیه چاه در صفحه سایت مراجعه کنید. این نرخ‌ها با توجه به نرخ اتحادیه تعیین خواهد شد. ممکن است این قیمت‌ها با تغییراتی نیز همراه شوند که عوامل متعددی ممکن است در این مورد نقش داشته باشند.

نشانه های پر شدن چاه چیست؟

بوی بد فاضلاب، مشاهده نمودن کف آب در حمام و آشپزخانه، ورود حشرات موذی به خانه، پر شدن چاه توالت و تخلیه بسیار کند آن، پس زدن آب و فضولات در توالت.

دلایل پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

انبار چاه بسیار کوچک باشد، ورود مواد زائد و جامد، وارد شدن آب باران به درون چاه فاضلاب، استفاده بیش از حد از ظرفیت آن و جنس خاک چاه.

امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *