لوله بازکنی شهرک محلاتی

لوله بازکنی شهرک محلاتی منطقه 1 شهرداری و شمال شهر تهران، یکی دیگر از خدماتی است. که توسط متخصصین خبره و باتجربه گروه فنی درستکار با بهترین کیفیت و کمترین میزان آلودگی به اهالی محترم ساکن در این منطقه و محله‌های اطراف آن انجام می‌شود.

در زمان مواجه با انواع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب ساختمان یکی از دغدغه‌های مشتریان عزیز میزان کیفیت کار و آلودگی محیط در زمان رفع آن است. باید بگوییم که کارشناسان اعزامی ما موظف هستند، که کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان را با کیفیت بالا و دقت زیاد انجام دهند. بروز گرفتگی خود به اندازه کافی منجربه آلودگی در محیط است، و به همین دلیل اضافه شدن آن می‌تواند برای شما عزیزان بسیار نگران کننده باشد.

نکته مهمی که در ابتدا باید به آن اشاره کنیم، این است که به دلیل استفاده از ابزارآلات مدرن جهت رفع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب دیگر نیازی به کندن و تخریب محل جهت رفع مشکل نیست. به این معنی که تجهیزات پیشرفته مورد استفاده توسط شرکت‌ها و مراکز معتبر لوله بازکنی با ورود به درون مسیر لوله با قدرت و سرعت بالا مشکل را رفع خواهند کرد.

بدون نیاز به تخریب محل گرفتگی، بنابراین خیال شما جهت بالا نرفتن میزان آلودگی راحت باشد. همچنین همکاران ما در این مجموعه فنی لوله بازکنی متعهد هستند، تا بعد از انجام هر گونه خدمات لوله باز کنی محل مورد نظر را به طور کامل تمیز کرده و به شما عزیزان تحویل دهند.

ارتباط با پشتیبانی لوله بازکنی شهرک محلاتی0912-9678099
مدت زمان ارسال لوله باز کن به شهرک محلاتیکمتر از 20 دقیقه
میزان کثیفی زمان چاه باز کنی شهرک محلاتیبدون کثیف کاری با رعایت بهداشت
سطح مهارت لوله باز کندرجه یک 100% کاربلد
ساعت کاری ما7 روز هفته 24 ساعته بدون تعطیلی

تجهیزات لوله بازکنی در شهرک محلاتی

تجهیزات مختلف لوله بازکنی در شهرک محلاتی

شرکت‌ها و متخصصین لوله بازکنی جهت رفع انواع گرفتگی از روش‌ها و دستگاه‌های مختلف استفاده می‌کنند. که بستگی به نوع و شدت گرفتگی لوله متفاوت است، که معمولا بعد از دریافت اطلاعات کامل از شما و بررسی دقیق توسط کارشناسان و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع تجهیزات مورد استفاده جهت باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب در شهرک محلاتی شامل این موارد است:

 1. دستگاه تراکم هوا یا پمپ باد: که هوا توسط یک پمپ هوای فشار قوی در یک محفظه متراکم می‌شود و بعد به درون لوله فاضلاب تخلیه می‌شود. که می‌تواند با قدرت بسیار بالا گرفتگی را رفع کند، اما به دلیل ایراد پرتاب مواد زائد و آلوده به اطراف و فقط در موارد خاص که ابزار دیگر کارایی ندارند استفاده می‌شود.
 2. پمپ آب فشار قوی یا واترجت: که با فشار بسیار قوی آب که توسط پمپ تولید می‌شود، گرفتگی را برطرف می‌کند.
 3. فنرزن برقی (ژنراتور الکتریکی): که این دستگاه با کارایی بسیار بالا به علت قدرت و سرعت همچنین هزینه کمتر نسبت به ابزار دیگر جهت رفع انواع گرفتگی با هر شدتی کاربرد دارد. نکته مهم استفاده از این وسیله نیاز به تجربه و مهارت بالا در کنترل آن در مسیر دارد.
 4. مکنده: که معمولا جهت تخلیه چاه کاربرد دارد، اما در مواقعی که اشیاء ارزشمند در عمق زیاد سقوط کرده‌اند نیز کاربرد دارد. با مکش بسیار شدید، هر چیزی که درون لوله می‌رود را به راحتی بیرون بیاورد.
 5. گیره مخصوص: که معمولا جهت درآوردن اجسام یا اشیا قیمتی از چاه توالت یا حمام استفاده می‌شود.

انواع خدمات چاه بازکنی منطقه شهرک محلاتی

خدماتی که با کیفت بالا و با رعایت نکات بهداشتی و کمترین میزان آلودگی توسط متخصصین گروه فنی درستکار در کلیه محله‌های منتهی به شهرک محلاتی در منطقه 1 تهران انجام می‌شود. شامل موارد زیر است:

 • فنرزنی فاضلاب حمام
 • لوله بازکنی آشپزخانه
 • فنرزدن توالت فرنگی و ایرانی
 • لوله بازکنی فاضلاب حیاط
 • خدمات فنرزنی لوله کفشور پارکینگ
 • لوله بازکنی ناودان و فاضلاب پشت بام
 • فنرزدن لوله فاضلاب تراس، حیاط خلوت و پاسیو
 • درآوردن اشیاء باارزش از چاه توالت و حمام
 • خارج کردن شن، ماسه و سیمان از لوله فاضلاب

کلیه خدمات بالا بدون کثیف کاری و با کیفیت و دقت بالا توسط کارشناسان اعزامی صورت می‌گیرد. در هر زمانی که با گرفتگی در فاضلاب‌های ساختمان محل کار و زندگی خود مواجه بودید، می‌توانید به سرعت از خدمات متخصصین ما در گروه فنی درستکار در سریع‌ترین زمان ممکن برخوردار گردید.

فنرزنی لوله فاضلاب حمام شهرک محلاتی فوری

بروز گرفتگی در لوله کفشور حمام یکی از معضلاتی است، که می‌تواند در هر زمانی در منزل رخ دهد. که ممکن است، ما را با اختلالات زیادی مانند ایجاد آب‌های آلوده و عدم استفاده از این محل روبرو کند. در این مواقع شاید یکی از موارد نگران کننده برای شما عزیزان این باشد. که آیا نیاز به تخریب محل است یا خیر؟ با وجود تجهیزات مدرنی که امروزه در اختیار مراکز لوله باز کنی قرار دارد، جواب شما خیر است.

مگر این که علت انسداد شکستگی لوله فاضلاب باشد. در صورت مشاهده علائم گرفتگی در کفشور حمام می‌توانید با یک تماس با شعبه لوله بازکنی شهرک محلاتی از خدمات فنرزنی لوله فاضلاب حمام توسط کارشناسان ما بهره‌مند گردید.

علل مهم بروز گرفتگی در فاضلاب حمام به شرح زیر می‌باشد:

 • انداختن اجسام مورد استفاده در حمام: مانند در شامپو، روشور و سنگ پا و غیره
 • ریختن مو: ورود مو در طولانی مدت به همراه چربی مواد شوینده که منجربه تولید یک لایه چسبناک و توده ای از مو در مسیر کرده است.
 • خرابی سیستم لوله‌کشی: در بعضی موارد، عیوبی مانند کم بودن قطر لوله و خرابی‌هایی مانند شکستگی در سیستم لوله‌کشی حمام می‌توانند منجر به گرفتگی شوند.

برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب حمام، می‌توانید روش‌های زیر را انجام دهید:

 1. استفاده از صافی: گذاشتن صافی لوله در کفشور حمام می‌تواند جلوی ورود مواد بزرگ و غیرقابل حل و مو را به لوله فاضلاب بگیرد. این صافی‌ها می‌توانند موها را جمع آوری کنند، و جلوی گرفتگی لوله را بگیرد.
 2. تمیز کردن منظم لوله فاضلاب: با تمیز نگه داشتن فاضلاب حمام در بازه‌های منظم، می‌توانید انسداد و بروز مشکلات در لوله را کاهش دهید.

با اتخاذ این تدابیر، می‌توانید خطر بروز گرفتگی در لوله فاضلاب حمام را به حداقل برسانید.

فنرزدن چاه حمام در شهرک محلاتی

فنرزدن چاه حمام در شهرک محلاتی کمتر از 20 دقیقه

بهترین روش جهت رفع گرفتگی در فاضلاب حمام استفاده از دستگاه فنرزن برقی است. وقتی که دلیل بروز گرفتگی در فاضلاب حمام مو و اجسام مورد استفاده در این محل باشد. متخصصین با انتخاب فنرزن برقی به سرعت مشکل را رفع خواهند نمود. زیرا چرخش فنر در مسیر راه آب لوله فاضلاب باعث پیچیدن موها به دور فنر می‌شود و آن‌را خارج می‌کند.

همچنین زمانی که گرفتگی به علت ورود اجسام است، به راحتی آن را خرد و به جلو می‌راند. و در کمتر از 20 دقیقه مشکل را برطرف می‌کند، همچنین باعث رسوب زدایی و لایروبی کامل لوله از رسوبات خواهد شد. در صورت نیاز به دریافت خدمات فنرزدن چاه فاضلاب حمام، می‌توانید همین حالا با نمایندگی لوله بازکنی شهرک محلاتی گروه فنی درستکار تماس بگیرید. و درخواست اعزام نیرو به محل را داشته باشید.

محدوده سرویس دهی لوله باز کنی شهرک محلاتی تهران

با دسترسی آسانی که شهرک شهید محلاتی دارد، در همین راستا لوله بازکن از بزرگراه ارتش، بزرگراه امام علی و بزرگراه صیاد شیرازی اراس می‌شود. محدوده تحت پوشش ما شامل:

خیابان وزارت امور خارجه، خیابان زاگرس و خیابان سبلان، خیابان گلها و میدان نیایش، بلوار نیروی زمینی، بلوار شاهد، خیابان شهید محمدی فر، خیابان خندان، میدان یکم شهرک قائم، بلوار قائم، میدان شاهد، خیابان نخل، بلوار کنگان، خیابان همت و محله‌های ‌مینی سیتی، ازگل، شهرک نفت، سوهانک.

امتیاز دهید
[کل: 15 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *