لوله بازکنی امیرآباد تهران - خدمات فنی درستکار

خدمات فنی درستکار با در اختیار گذاشتن تیمی از متخصصین حرفه ای و با سابقه ی خود آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن در منطقه امیرآباد در حوزه خدمات فنی لوله بازکنی امیرآباد فاضلاب میباشد. کلیه خدمات ارائه شده توسط نیروهای فعال ما به صورت صددرصد تضمینی و با قیمت مناسب صورت میپذیرد.
همکاران ما به صورت شبانه‌روزی آماده‌ی ارائه خدمات فنی در طول هفته حتی ایام تعطیل به شما همشهریان می‌باشند. در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توایند با تماس با خدمات فنی درستکار درخواست اعزام نیرو داشته باشید. نیروهای ما در کمتر از 10 دقیقه به همراه تجهیزات مدرن و به روز در کنار شما اهالی محترم ساکن در امیرآباد و محله های اطراف منتهی به این منطقه خواهند بود.

زمان حضور لوله بازکن در امیرآباد چقدر است؟! پس از تماس شما بزرگواران به مدت 10 دقیقه.
قیمت لوله بازکنی امیرآباد چقدر است؟! پس از بازدید و تشخیص نوع گرفتگی اعلام می شود.

خدمات لوله بازکنی امیرآباد 24 ساعته

بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب در هر ساعت و روزی از ایام هفته ممکن است اتفاق بیوفتد. بروز این اتفااق در هر زمانی که رخ دهد، می‌تواند زندگی روزمره ساکنین را با اختلال روبرو کند. بنابراین با مشاهده این مشکل به سرعت با مراکز معتبر لوله بازکنی تماس حاصل فرمایید.بالا آمدن آب و بوی نامطبوع بسیار آزاردهنده است اما نگران نباشید تیم همکاران ما در خدمات فنی درستکار در کمترین زمان ممکن به وسیله دستگاه‌های پیشرفته و مناسب با مشکل پیش آمده در کنار شما عزیزان ساکن در منطقه امیرآباد خواهد بود.

لوله بازکنی امیرآباد درستکار

خدمات گروه فنی درستکار در امیرآباد

خدمات فنی درستکار آماده ارائه خدمات زیر توسط متخصصین باتجربه در منطقه امیرآباد می‌باشد:

 1. تشخیص میزان و شدت گرفتگی لوله‌های فاضلاب
 2. تشخیص مکان گرفتگی لوله‌های فاضلاب
 3. فنرزنی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی
 4. فنرزنی و لوله بازکنی کف‌شور حمام امیرآباد
 5. فنرزنی و لوله بازکنی کف‌شور پارکینگ امیرآباد
 6. فنرزنی و رفع گرفتگی لوله لباسشویی امیرآباد
 7. فنرزنی برطرف کردن لوله زیر سینک آشپزخانه
 8. فنرزنی لوله ناودان بالکن و حیاط خلوت امیرآباد
 9. فنرزنی لوله فاضلاب اگو و شهری
 10. تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله های آب و فاضلاب امیرآباد
 11. رسوب‌زدایی انواع لوله‌های فاضلاب (مسی، پولیکا چدنی و…)
 12. ازبین بردن بوی نامطبوع سرویس بهداشتی حمام و آشپز خانه

خدمات لوله بازکنی توالت امیر آباد فوری

یکی از معضلاتی که ممکن است در هر ساختمانی بروز کند، گرفتگی لوله فاضلاب توالت‌ها است، که به دلایل مختلفی بروز می‌کند. برای مثال افتادن اشیاءی مانند گوشی موبایل، لوازم بهداشتی مثل صابون، درب اسپری، ساعت و زیورآلات که روش مناسب جهت برطرف کردن این مشکلات با هم متفاوت است. یعنی در صورتی که گرفتگی با اشیاء ارزشمند باشد، باید از دستگاه مناسب برای خارج کردن آنها استفاده شود. اما در صورتی که اجسام و وسایلی که به درون سقوط کرده مواردی مانند دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، صابون، مو و ….باشد به کمک فنرزن برقی با سرعت و قدرت بالا در مدت زمان کمی برطرف می‌شود.
در صورت بروز هر یک از این مشکلات در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با خدمات فنی درستکار واقع درشعبه لوله بازکنی امیرآباد تماس حاصل فرمایید. تا همکاران ما با به همراه داشتن تجهیزات لازم از جمله فنر مخصوص برای بازکردن لوله فاضلاب توالتهای فرنگی و ایرانی اقدام لازم را انجام دهند.

لوله بازکنی امیرآباد درستکار

فنر زدن لوله آشپز خانه و کف‌شور در امیرآباد

مهمترین علت بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه و کف‌شور تجمع چربی و پسماندهای غذایی است. که به مرور زمان وارد آن شده و و ایجاد رسوب در دیواره لوله باعث تنگ شدن و بوی نامطبوع در مسیر لوله می‌شود. این مشکل تنها با استفاده از فنرزن برقی در کمترین زمان برطرف خواهد شد. این فنرها به دلیل قدرت و سرعت بالا و حرکت دورانی که دارند، با تراشیدن چربی ها و آلودگی‌ها از دیواره‌ی لوله‌ها باعث باز شدن لوله و رفع بوی نامطبوع آن می‌شود. عزیزان ساکن در منطقه‌ی امیرآباد در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه می‌توانند با خدمات فنی درستکار شعبه لوله بازکنی امیرآباد تماس حاصل فرمایند، و با کمک متخصصین حرفه ای این مجموعه مشکل گرفتگی لوله آشپز‌خانه خود را حل کنند. ما در کمتر از 20 دقیقه بعد از تماس شما در محل حاضر خواهیم بود.

فنر زدن لوله کف‌شور پارکینک امیرآباد ایام تعطیل

علت عمده بروز گرفتگی در لوله‌های کفشور پارکینگ وجود گردو خاک و چربی ناشی از تردد خودروهای ساکنین می‌باشد. گرفتگی کفشور پارکینگ باید سریعا مورد توجه قرار گیرد، چون این محل در انتها متصل به لوله های طبقات است بروز گرفتگی در این ناحیه می‌تواند باعث بالا آمدن آب و بوی نامطبوع در طبقات ساختمان شود. که حل این مشکل را باید به دست گروه فنی درستکار شعبه لوله بازکنی امیرآباد سپرد، نیروهای ما مستقر در منطقه امیرآباد به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن در این منطقه و محله‌های منتهی به این منطقه هستند.

تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب امیرآباد شبانه روزی

امروزه باوجود دستگاه‌های پیشرفته و مدرن دیگر کسی نگران خرابی و کندن محل‌های نشتی در ساختمان نیست. تجهیزات جدید و به‌روز این کمک را به ما می‌کند، که بدون هزینه کندن و با استفاده از آنها به سرعت و در کمترین زمان ممکن محل مورد نظر را تشخیص و اقدام به رفع مشکل نماییم. در صورت بروز هرگونه مشکل در این زمینه می‌توایند از گروه فنی درستکار جهت رفع این مورد کمک بخواهید.

علائمی که نشان‌دهنده ترکیدگی لوله فاضلاب و آب در ساختمان است شامل این موارد است:

 • افزایش و بالا رفتن هزینه قبض آب
 • ایجاد ترک در کف، سقف و دیوارها
 • تغییر رنگ و نم در دیوار و سقف
 • استشمام بوی نامطبوع و نم
 • نشست کردن زمین
 • وجود کپک و پف روی دیوار و کف
 • احساس گرما در یک منطقه خاص از دیوار یا زمین
 • با وجود بسته بودن شیرآب صدای آب به گوش می‌رسد
 • کم شدن شدت فشار آب

در صورت مشاهده‌ی هر کدام از این موارد در هر ساعت از شبانه‌روز و حتی ایام تعطیل با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید. تا نیروهای متخصص ما به همراه تجهیزات جهت رفع ترکیدگی لوله به محل اعزام شوند. عدم توجه و اقدام دیر هنگام شما میتواند باعث ایجاد خسارات جبران‌ناپذیر و تحمیل هزینه‌های سنگین شود .

لوله بازکنی امیرآباد درستکار
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی امیرآباد تضمینی

مشکل گرفتگی با مصالح ساختمانی معمولا در ساختمانهای نوساز و باسازی شده بروز می‌کند. که علت عمده بروز آن بی‌احتیاطی کارگران ساختمانی در زمان تعمیر و ساخت است. که در بخش‌هایی از خانه مانند سرویس بهداشتی و یا حمام رخ می‌دهد. در چنین شرایطی شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در منطقه امیرآباد و محله‌های اطراف می‌توانید از مراکز معتبر در این زمینه درخواست اعزام نیرو داشته باشید. گروه فنی درستکار شعبه لوله بازکنی امیرآباد با اعزام نیرو در کوتاه‌ترین زمان ممکن به همراه تجهیزات مناسب جهت رفع مشکل در کنار شما خواهد بود.

فنر زنی لوله فاضلاب اگو ( فاضلاب شهری) امیرآباد 24ساعته

گرفتگی اگو یا فاضلاب شهری یکی از مشکلاتی است، که عدم توجه و اقدام سریع در برطرف کردن آن می‌تواند سبب بالا زدگی آب و فضولات در فاضلاب‌های طبقات گردد.

گرفتگی فاضلاب شهری معمولا به دلایل مختلفیبروز می‌کند:

 1. ریختن مصالح ساختمانی مثل سیمان، سنگ، ماسه، شن
 2. نداشتن شیب مناسب در زمان نصب لوله اگو
 3. وجود چربی و روغن
 4. رسوب و جرم
 5. ورود اشغال به اگو

بهتر است جهت رفع گرفتگی لوله اگو از متخصصین باتجربه در این حوزه کمک بگیرید. گروه فنی درستکار شعبه لوله بازکنی امیرآباد در کمترین زمان آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در این منطقه می‌باشد.

اشتباهات رایج برای رفع رسوبات امیرآباد

برخی مواقع در زمان بروز مشکل تعدادی با استفاده از اجسام نوک تیز اقدام به برطرف کردن رسوبات می‌کنند. که در اصل راه حل نادرستی است، زیرا این روش سبب پارگی و سوراخ شدن لوله فاضلاب خواهد شد. راه حل اشتباه دیگر استفاده از اسید جهت بازکردن مسیر است، استفاده از محلول‌های شیمیایی جهت از بین بردن رسوب و بوی بد می‌تواند سبب آسیب به لوله ها شود، همچنین این مواد برای سلامت انسان بسیار مضر است. در صورتی که جنس لوله فاضلاب ا از پلاستیک و پولیکا باشد، عبور اسید درون این لوله های فاضلاب سبب پوسیدگی و در نهایت ترکیدگی لوله می‌شود.

رسوب زدایی لوله فاضلاب با فنرزن برقی امیرآباد 100% تضمینی

گروه فنی درستکار آماده ارائه خدمات رسوبزدایی لوله های فاضلاب توسط متخصصان باتجربه بهترین روش ممکن در این حوزه است. رفع گرفتگی و رسوب زدایی لوله فاضلاب را در منطقه امیرآباد میتوانید با بهترین کیفت و تضمین 100% از شعبه لوله بازکنی امیرآباد بخواهید. علت انتخاب دستگاه فنرزن برای رسوب زدایی این است که این دستگاه با سرعت و قدرت بالا به همراه حرکت دورانی میتواند در کمترین زمان ممکن تمامی رسوبات موجود رد جداره لوله و چاه فاضلاب را برطرف کند. متخصصین ما آماده خدمت رسانی به شما اهالی محترم ساکن در منطقه امیرآباد هستند. جهت بازکردن و رسوب‌زدایی لوله‌های فاضلاب از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود .استفاده از هر کدام از این روش‌ها بستگی به نوع و شدت رسوبات ایجاد شده دارد . انتخاب این تجهیزات باید زیرنظر متخصص صورت گیرد.
اما فنر با قدرت بالا تمام گرفتگی‌ها و رسوبات و حتی اشیا، مو، سیمان و سنگ و …. را به دور فنر میپیچد و لوله را باز می‌کند. این روش با آلودگی کمتر و آسیب کمتر این کار را انجام میدهد.

لوله بازکنی امیرآباد درستکار
چرا درستکار بهترین گزینه برای ارائه خدمات لوله بازکنی است؟

ما در گروه فنی درستکار برای اثبات این که در کار خود بهترین هستیم به این موارد اشاره می‌کنیم:

 • استفاده از به روزترین تجهیزات جهت انجام کلیه خدمات فنی لوله بازکنی فاضلاب
 • بکارگیری با سابقه‌ترین متخصصین در حوزه لوله بازکنی
 • استفاده از تجهیزات بهداشتی و ضد عفونی شده مانند: ماسک دستکش و…
 • ارائه خدمات فنی لوله بازکنی با قیمت منصفانه به شما عزیزان
 • تعهدکاری جهت انجام کلیه خدمات به سریع و باکیفیت 
 • تحویل کار به صورت کامل و با ارائه فاکتور و تضمینی

قیمت خدمات گروه فنی درستکار در امیرآباد

تعیین قیمت خدمات لوله بازکنی در گروه فنی درستکار طبق نرخ مصوبه اتحادیه می‌باشد. الیته به این نکته مهم توجه فرمایید که قیمت مشخص شده توسط اتحادیه لوله بازکنی قیمت پایه ارائه خدمات است و قیمت نهایی بعد از بررسی دقیق و توجه به مواردی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد تعیین می‌گردد.
تعیین هزینه خدمات لوله بازکنی بستگی به این عوامل دارد:

 • نوع گرفتگی
 • مدت زمان کار
 • شدت گرفتگی
 • مکان گرفتگی
 • تعداد فنرزنی
 • متراژ فنر
 • عمق لوله

این موارد بعد از بررسی دقیق توسط متخصص به شما اعلام می‌گردد. یعنی یان که محل گرفتگی در کجاست و طول و عمق لوله فاضلاب چقدر است در تعیین قیمت نهایی خدمات بسیار تاثیرگذار است.

علائم بروز گرفتگی در لوله های فاضلاب امیرآباد

چنانچه با یکی ازاین نشانه ها روبرو شدید در سریع‌ترین زمان ممکن با ما تماس حاصل فرمایید. زیرا عدم توجه به این موارد در دراز مدت می‌تواند شما را با مشکلات جدی‌تری روبرو کند:

 • تخلیه کند آب از لوله‌های فاضلاب آشپزخانه، حمام، کفشور پارکینگ، پشت بام
 • استشمام بوی نامطبوع از لوله‌های فاضلاب موجود در ساختمان
 • عدم تخلیه فضولات توالت و پسآب آشپز خانه و …..
 • وجود حشرات موذی مانند سوسک و پشه در اطراف فاضلاب

در صورت مشاهد مواردی که در بالا ذکر شد با مراکز معتبر لوله بازکنی در تماس باشید. خدمات فنی درستکار در زمان وقوع این مشکلات آماده اعزام نیروهای باتجربه به همراه دستگاههای مدرن به محل می‌باشد. شما عزیزان ساکن در امیرآباد و محله‌های اطراف در کمترین زمان ممکن می‌توانید از خدمات شعبه لوله بازکنی امیرآباد در این حوزه برخوردار گردید.
خدمات فنی درستکار با تیمی از همکاران حرفه‌ای و دوره‌دیده آماده رارئه خدمات به کلیه ساختمان‌های مسکونی ، اداری، دولتی، خصوصی، تجاری، شرکتی، آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها، تالارها، مراکز انتظامی، مراکز تفریحی و سرگرمی، شهرداری‌ها، مراکز فرهنگی و ورزشی،کلیه مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستان‌ها، کلیه نهادها و سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها، کلیه بانک‌ها، کلیه اماکن مذهبی، مساجد و حسینیه‌ها می‌باشد.

مناطق تحت پوشش گروه فنی درستکار در امیرآباد

متخصصین ما در گروه فنی درستکار آماده ارائه در کلیه مناطق و محله‌های اطراف امیرآباد می‌باشد. کلیه خدمات مادر این منطقه به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل در کوتاه‌ترین زمان و با کیفیت و تضمین 100% به همراه فاکتور زمان به شما عزیزان ارائه می‌گردد.

لوله بازکنی شهدای دانشجو امیرآباد لوله بازکنی خیابان نهم امیرآباد  لوله بازکنی خیابان آقا علی خان امیرآباد لوله بازکنی میدان دانشجو امیرآباد
لوله بازکنی بلوار آزادگان امیرآباد لوله بازکنی شهرک والفجر امیرآباد لوله بازکنی خیابان دبستان امیرآباد لوله بازکنی کارگر شمالی امیراباد
لوله بازکنی آ.اس.پ امیرآباد لوله بازکنی قزل قلعه امیرآباد لوله بازکنی میدان جانبازان امیرآباد لوله بازکنی خیابان فجر 2 امیرآباد
لوله بازکنی ایرانسناسی امیرآباد لوله بازکنی خیابان جابازان انقلاب امیرآباد لوله بازکنی شیخ بهایی امیرآباد لوله بازکنی کوی دانشگاه امیرآباد 
لوله بازکنی خیابان فرشی مقدم امیراباد لوله بازکنی خیابان شیراز جنوبی امیرآباد لوله بازکنی زرتشتیان امیرآباد لوله بازکنی خیابان امیرآباد
امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]
2 پاسخ
 1. احسان
  احسان گفته:

  لوله بازکنی امیرآباد خیابان فرشی مقدم بسیار عالی انجام شد مشکل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه داشتیم که با فنر زنی مشکل رفع شد ممنونم از گروه فنی درستکار

  پاسخ
 2. نسیم
  نسیم گفته:

  سلام و درود از خدمات لوله بازکنی امیرآباد خدمات فنی درستکار استفاده کردیم رضایت کامل داریم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *