لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار در این منطقه از تهران یکی از نمایندگی های این شرکت لوله بازکنی در جنوب تهران می‌باشد. که خدمات باز کردن انواع لوله‌های فاضلاب در مکا‌ن های مختلف از ساختما‌ن های مسکونی و اداری را با ضمانت کامل به علاوه پشتیبانی دائمی در منطقه فلاح محله‌های منتهی به انجام می‌دهد.

در صورت مواجه شدن با گرفتگی لوله های فاضلاب در هر ساعت از طول شبانه روز، کافیست با شماره تلفن 20-80-74-55-021 نمایندگی لوله بازکنی فلاح تماس حاصل فرمایید.

اعزام سریع نیروهای لوله بازکن در مدت 15 دقیقه بامناسب‌ترین قیمت انجام خواهد شد، از ویژگی‌های مهم نمایندگی لوله بازکنی فلاح استفاده از دستگاه‌های به روز و حضور متخصصین در کمترین زمان ممکن به صورت تمام وقت بدون تعطیلی است. و نکته مهمتر توانایی پرسنل ما در رفع هرگونه گرفتگی با هر شدت و نوعی در سریعترین زمان، گرفتگی لوله‌های فاضلاب یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که با آن مواجه می شویم.

شماره لوله بازکن در فلاح 09129678099
لوله بازکنی فلاح کثیف کاری دارد؟ خیر، بدون کثیف کاری با فنر مجزا
نمایندگی لوله بازکنی فلاح شبانه روزی می باشد؟ بله، شبانه روزی 7 روز هفته بدون تعطیلی
قیمت لوله بازکنی فلاح چقدر است؟ قیمت لوله بازکنی فلاح با نرخ دولتی می باشد

اختلالاتی که بروز مشکل در زندگی روزمره افراد ایجاد می‌کند، نیازمند اقدام سریع است. به همین دلیل شرکت‌های زیادی مانند ما در زمینه لوله بازکنی فلاح فعالیت می‌کنند. تا مشکل گرفتگی چاه‌های فاضلاب را به صورت تخصصی رفع نمایند، و این مشکل را به بهترین شکل ممکن و با مناسب‌ترین ابزار حل کنند.

فنرزدن چاه فاضلاب حمام فلاح فوری کمتر از 20 دقیقه

شاید در هر شرایطی در طی شبانه‌روز برای شما پیش آمده باشد، که آب استحمام در حمام منزلتان با بالا آمدن و تجمع آب در این محل روبرو شوید. که در این صورت نشانه قطعی گرفتگی لوله کفشور آن است، که به دلایل مختلف مانند افتادن وسایل مورد استفاد در این محل و یا ورود مو ممکن است اتفاق افتاده باشد. شما می‌توانید در ابتدا سعی کنید، گرفتگی را با راه حل‌های خانگی مانند ریختن آب گرم یا لوله استفاده از تلمبه‌های مخصوص و محلول‌های شیمایی باز نمایید.

در صورتی که مشکل برطرف نشد کافیست به سرعت از نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار درخواست کمک کنید، نکته مهمی که حتما باید متذکر شویم این است. که استفاده از مواد شیمیایی می‌تواند مشکلاتی را برای شما عزیزان ایجاد کند، مانند حل شدن چسب بین اتصالات که در نهایتا منجربه نشتی آب به کف و سقف طبقات دیگر می‌شود. و هزینه سنگین تخریب و تعویض سیستم لوله‌کشی را برای شما عزیزان ایجاد خواهد کرد.

در صورتی موفق به رفع مشکل نبودید، با سرعت با نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار در این منطقه تماس حاصل فرمایید. و درخواست اعزام نیرو به محل را داشته باشید، متخصصین ما فوری و در کمتر از 20 دقیقه به همراه تجهیزات مناسب در کنار شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در کلیه مناطق فلاح در جنوب شهر تهران خواهند بود.

رفع انواع گرفتگی چاه فاضلاب فلاح 24 ساعته لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

رفع انواع گرفتگی چاه فاضلاب فلاح 24 ساعته

ارائه خدمات لوله بازکنی به صورت 24 ساعته در منطقه فلاح در جنوب و منطقه 17 شهرداری تهران، به صورت 24 ساعته تحت پوشش خدمات نیروهای فعالن مایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار می‌باشد.

نیروها تمام وقت ما مستقر در این منطقه در تمام 24 ساعت شبانه‌روز آماده ارائه هرگونه خدماتی در این حوزه هستند. جای هیچ نگرانی نیست بعد از بروز مشکل و تماس شما عزیزان ساکن در این منطقه با پشتیبانی ما همکاران ما به سرعت در آدرس اعلام شده، حضور یافته و به سرعت با تجهیزات جدید و مناسب مشکل را برطرف خواهند نمود.

شما عزیزان بعد از بروز مشکل برای بازکردن لوله‌های تخلیه سینک، کفشور، لوله تخلیه حمام و بازکردن انواع لوله فاضلاب می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و روزهای تعطیل رسمی بدون دغدغه با ما در نمایندگی لوله بازکنی فلاح تماس گرفته و از مشاوره رایگان و کلیه خدمات مورد نیاز بهره‌مند گردید. کارشناسان لوله بازکنی ما با پیشرفته‌ترین ابزار اقدام به رفع هرگونه انسداد در فاضلاب‌ها به هر علت و با هر شدتی خواهند کرد، شما عزیزان با خیال راحت می‌توانید خدمات را به متخصصین ما بسپارید.

علت گرفتگی چاه‌های فاضلاب ساختمان در منطقه فلاح چیست؟ نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

علت گرفتگی چاه‌های فاضلاب ساختمان در منطقه فلاح چیست؟

عمده‌ترین علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب در ساختمان‌ها وجود توده مو به همراه چربی مواد شوینده ریختن مکرر روغن و چربی، به همراه انواع خردهای مواد خوارکی در لوله‌های فاضلاب سینک وتخلیه ماشین ظرفشویی است. که می‌تواند به مرور با تشکیل رسوبات سنگین و چسبناک سبب بسته شده، محل خروج آب گردد.

در برخی موارد هم افتادن اشیاء مختلف در کفشورها و فاضلاب سرویس‌های بهداشتی و حمام می‌تواند از موارد مختلف گرفتگی در این مسیرهای خروجی است. برای پیشگیری از بروز این مشکلات در این مکان‌ها بهترین راه جلوگیری از ورود این موراد به درون این محل‌های پراستفاده در ساختمان‌ها می‌باشد، مانند استفاده کردن از صافی بر روی خروجی سینک، پاک کردن ظروف قبل از شستشو است.

راه ها و تجهیزات مناسب باز کردن لوله فاضلاب فلاح چیست؟ نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

راه ها و تجهیزات مناسب باز کردن لوله فاضلاب فلاح چیست؟

بازکردن انسداد لوله‌های فاضلاب توسط متخصصین حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات جدید و مناسب نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار در این منطقه و محله‌های اطراف آن انجام می‌شود. اگر لوله‌های فاضلاب به هر دلیلی دچار گرفتگی شده است، و مشکل به وسیله راه کارهای خانگی قابل رفع نیست و بسیار جدی است. باید مشکل را با متخصص این حوزه در میان بگذارید، معمولا برای رفع گرفتگی و بازکردن لوله‌های فاضلاب از یکی از روش‌هایی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم باز می‌شود. روش‌ها و تجهیزات مورد استفاده جهت رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب:

 1. دستگاه پمپ باد یا کمپرسور تراکم هوا
 2. واتر جت یا دستگاه فشار آب
 3. فنرزن برقی به همراه ژنراتور الکتریکی
 4. دستگاه مکنده یا مکش
 5. گیره مخصوص خارج کردن اشیاء

باز کردن لوله های فاضلاب با پمپ فشار هوا فلاح نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

باز کردن لوله های فاضلاب با پمپ فشار هوا فلاح

در این روش پمپ هوا را به صورت فشرده و متراکم کرده، و با شدت وارد لوله می‌کند. و به این شکل هر چیزی را که در مسیر لوله گیر کرده است، را به جلو می‌راند و باعث باز شدن مسیر گرفتگی می‌شود.

استفاده از این روش بدون تخریب محل صورت می‌گیرد، البته از این دستگاه معمولا زمانی استفاده می‌شود. که فنرزن و واترجت توانایی رفع مشکل را نداشته باشد، زیرا این وسیله با وجود قدرت و سرعت بالا در رفع مشکلات معایبی هم دارد. از جمله صدای ناهنجار و پرتاب مواد آلوده به اطراف که به همین خاطر زیاد مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

باز کردن لوله های فاضلاب با فنرزنی برقی فلاح نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

باز کردن لوله های فاضلاب با فنرزنی برقی فلاح

رایج ترین و مناسب‌ترین روش لوله بازکنی فلاح که مورد استفاده اکثر شرکت‌ها و متخصصان است، باز کردن چاه فاضلاب با فنر است. در مواردی که جسمی در مسیر فاضلاب باشد، فنر بهترین وسیله است، که به تنهایی و یا توسط یک موتور الکتریکی کار می کند. جنس این فنر از فولاد است، و قابلیت باز کردن هر نوع گرفتگی با هر شدتی را دارد.

باز کردن چاه فاضلاب با واترجت فلاح نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

باز کردن چاه فاضلاب با واترجت فلاح

این دستگاه پیشرفته که در موارد دیگری به غیر از لوله بازکنی هم استفاده می‌شود، برای انسدادهای مختلف با هر شدتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله با فشار بالای آب هر چیزی را که در مسیر عبور لوله باشد، را به جلو رانده و مسیر را به سرعت و در زمانی کوتاه باز خواهد کرد.

رفع گرفتگی و فنرزدن فاضلاب آشپزخانه فلاح شبانه روزی نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

رفع گرفتگی و فنرزدن فاضلاب آشپزخانه فلاح شبانه روزی

در زمان شستشوی ظروف و مواد غذایی در سینک و ماشین ظرفشویی مقداری غذا، میوه و سبزیجات از این طریق وارد سیفون می‌شود. و باعث گرفتگی لوله تخلیه سینک و ماشین ظرفشویی می‌گردد، که برای پیشگیری از بروز این مشکل اقداماتی مانند استفاده از صافی بر روی سینک و تمیز کردن ظروف با دستمال قبل از شستشو ضروری است. هر مشکلی سبب گرفتگی در فاضلاب‌های آشپزخانه باشد، به سرعت با فنرزن برقی قابل رفع است.

مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلات است. که روزانه برای تعدادی از ما اتفاق می‌افتد، زمانی که با بالا آمدن آب از لوله‌های فاضلاب مواجه می‌شویم. که به سرعت در محیط پراکنده شده، و باعث آلودگی محیط آشپزخانه که یکی از مکان‌های مهم و پراستفاده در ساختمان است می‌شود. نگران نباشید زیرا متخصصین گروه فنی لوله بازکنی درستکار مستقر در منطقه فلاح به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی به شما عزیزان ساکن در این منطقه می‌باشد. فاضلاب‌ها محلی جهت رشد انواع میکروب‌ها و ویروس‌ها، قارچ‌ها هستند، که ورود آنها به محیط زندگی و آشپزخانه محل تهیه مواد غذایی است. می‌تواند باعث بروز بیماری‌های مختلفی برای اهالی خانه شود، با رعایت مواردی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم. از بروز این مشکلات جلوگیری کنید:

 1. قبل از شستشوی ظروف در ماشین و سیک ظرفشویی مواد غذایی باقیمانده مواد غذایی را از روی آنها تمیز کنید
 2. به طور مرتب و دوره‌ای سیفون و لوله‌های سینک، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی را مورد بررسی قرار داده و در صورتی که مواد زائدی در مسیر وجود دارد، تخلیه و لوله‌ها را با فشار آب داغ شستشو دهید.
 3. از ریختن چای و قهوه، کره و مواد چرب در سینک ظرفشویی جدا خودداری کنید
 4. در حمام، آشپزخانه و توالت از چاه بست و صافی تخلیه استفاده کنید
 5. روغن اضافه غذا که در سینک خلی می‌شود، پس از مدتی در لوله‌ها ته نشین شده و با ایجاد رسوبات از عبور آب جلوگیری می‌کند.

البته ناگفته نماند که در برخی موارد علت گرفتگی بی‌کیفیت لوله سیفون می‌باشد، که به مرور زمان فرسوده شده و قادر به عبوردادن آب و مواد زائد موجود در مسیر نیست. گرفتگی لوله تخلیه ماشین لباسشویی ممکن است، به دلیل اسیدهایی که در ساخت شوینده‌ها یا ضربه به شلنگ تخلیه و بی‌کیفیتی آن بروز کند. اما در بیشتر موارد وارد شدن ملزومات لباس‌ها و محتویات جیب‌ها دچار گرفتگی می‌شود، در مواردی ورود مصالح ساختمانی در زمان باسازی و نوسازی عامل هرگونه گرفتگی است.

متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده رفع هر نوع گرفتگی با هر شدتی هستند. شما عزیزان و اهالی محترم منطقه فلاح می‌توانید، در هر ساعتی با مرکز پشتیبانی ما در این گروه فنی تماس حاصل فرموده و از راهنمایی رایگان و در خواست اعزام نیرو بهره‌مند گردید.

علل گرفتگی و راه حل رفع انسداد فاضلاب توالت فلاح فوری نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

علل گرفتگی و راه حل رفع انسداد فاضلاب توالت فلاح فوری

از جمله موارد مهمی که سبب بروز انسداد در توالت‌های فرنگی و ایرانی است، انداختن دستمال کاغذی و نوار بهداشتی و غیره در فاضلاب توالت است. که باعث مسدود شدن می‌شود، الیاف مصنوعی که در ساخت دستمال‌های کاغذی، پوشک بچه و نوار بهداشتی بکار رفته است. تحت تاثیر آب حجیم شده، و منجربه گرفتگی‌های شدید در فاضلاب سرویس‌های بهداشتی می‌شود.

افتادن اشیاء مختلف مانند سنگ، قیر، سیمان و شن و ماسه که در زمان نوسازی و بازسازی براثر بی‌احتیاطی وارد این محل‌ها می‌گردد. هم یکی دیگر از عوامل بروز انسداد در این محل است، اما گاهی اوقات علت مسدود شدن فاضلاب سرویس‌ها مناسب نبودن قطر سیفون و سیستم و لوله‌کشی است. که برای رفع کامل این مشکل و جلوگیری از بروز مجدد آن باید تعویض گردد، شما عزیزان ساکن در منطقه فلاح در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل که با مشکلات این چنینی روبرو شدید. به سرعت با گروه فنی لوله بازکنی درستکار تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو را به همکارن ما اعلام نمایید، بعد از دریافت آدرس متخصصین ما به فوری و در زمان کوتاه در کنار شما عزیزان خواهند بود.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب حمام در فلاح فنرزنی بدون تعطیلی نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب حمام در فلاح فنرزنی بدون تعطیلی

افتادن اجسام مختلف در چاه فاضلاب حمام مانند، صابون و وسایلی که به طور معمول در این مکان مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از دلایل عمده بروز گرفتگی در این محل است، ورود مو و چربی و مواد شوینده بعد از مدتی در مسیر عبور آب ایجاد لجن و جرم می‌کند. که می‌تواند به شدت منجربه گرفتگی در مسیر تخلیه آب شود، علت انسداد در این محل هر چه که باشد. توسط فنرزن برقی در کمترین زمان قابل رفع است، متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی در منطقه فلاح آماده خدمت‌رسانی هستند.

هزینه رفع گرفتگی چاه فاضلاب نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

هزینه رفع گرفتگی چاه فاضلاب فلاح

تعیین هزینه خدمات لوله بازکنی بستگی به عوامل مختلفی دارد، که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

 • تعداد لوله‌هایی که در ساختمان مسدود شده
 • شدت گرفتگی لوله‌ها
 • از چه روشی استفاده می‌شود
 • ساعات کار کرد نیرو جهت رفع مشکل
 • متراژ چاه فاضلاب
 • متراژ فنر بکار گرفته شده
 • علت و نوع گرفتگی
 • خارج کردن اشیاء

بازکردن لوله فاضلاب فلاح بدون تخریب نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار

بازکردن لوله فاضلاب فلاح بدون تخریب فلاح

شاید این سوالی باشد، که بعد از بروز گرفتگی در محل‌های موجود در ساختمان برای شما عزیزان ایجاد شود. باید به شما عزیزان بگوییم، که با وجود دستگاه‌های و تجهیزات مدرن و به روز که در عصر حاضر در اختیار متخصصین این فن قرار گرفته 99% گرفتگی‌ها بدون تخریب صورت می‌گیرد. مگر در موارد خاص که سیستم لوله کشی براثر فشار زیاد و یا کیفیت پایین، و در برخی موارد به دلیل ورود ریشه درختان که دچار شکستگی شده تماما بدن تخریب محل صورت می‌گیرد. ما در نمایندگی لوله بازکنی فلاح گروه فنی لوله بازکنی درستکار با تیمی ماهر و حرفه‌ای آماده ارائه خدمات در اسرع وقت به شما عزیزان در منطقه فلاح منطقه 17 شهرداری تهران محلات اطراف آن هستیم.

اعزام لوله بازکن از نمایندگی لوله بازکنی یافت آباد و لوله بازکنی تولید دارو و لوله بازکنی شهرک ولیعصر گروه فنی لوله بازکنی درستکار با شما عزیزان در منطقه فلاح به مدت 10 دقیقه می باشد.

محدوده خدمت رسانی نمایندگی لوله بازکنی فلاح کجاست؟

لوله بازکنی خیابان ابوذر در فلاح  لوله بازکنی میدان ابوذر در فلاح 
لوله بازکنی خیابان رشیدی جهان در فلاح  لوله بازکنی خیابان سجاد شمالی در فلاح 
لوله بازکنی خیابان حقیقی شمالی و جنوبی در فلاح  لوله بازکنی بلوار سجاد جنوبی در فلاح 
لوله بازکنی خیابان شهید سوری در فلاح  لوله بازکنی خیابان حسنی در فلاح 
لوله بازکنی خیابان ببری در فلاح  لوله بازکنی خیابان پیغمبری در فلاح 
لوله بازکنی خیابان رزاقی در فلاح  لوله بازکنی خیابان عسگری در فلاح 
لوله بازکنی خیابان فتحی در فلاح  لوله بازکنی میدان بهاران در فلاح 
لوله بازکنی خیابان ابوذر در فلاح  لوله بازکنی خیابان برادران مقدم در فلاح 
لوله بازکنی خیابان ابوذر در فلاح  لوله بازکنی دوراهی قپان فلاح 
لوله بازکنی خیابان ابوذر در فلاح  لوله بازکنی میدان مقدم فلاح
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *