لوله بازکنی هفت حوض

انجام خدمات لوله بازکنی هفت حوض به همراه تراش رسوبات و لایروبی به معنای سرویس دهی خدمات گسترده‌تری در حوزه لوله بازکنی است. در اینجا، علاوه بر باز کردن لوله‌ها برای رفع انسدادها، تخصصی‌ترین روش‌ها برای تراش و از بین بردن رسوبات و لایه‌های موجود در دیواره‌های لوله‌ها نیز انجام می‌شود.

تراش رسوبات و لایروبی به معنای از بین بردن رسوبات سخت و آلودگی‌های درون لوله‌ها است، این کار با استفاده از ابزارها و تجهیزات مناسب انجام می‌شود. تا دیواره‌های لوله‌های فاضلاب تمیز شوند، این عمل باعث بهبود جریان آب در لوله‌ها می‌شود. و از پیشرفت رسوبات و آلودگی‌های جدید جلوگیری می‌کند، با انجام همزمان خدمات لوله بازکنی در هفت حوض نارمک و تراش رسوبات و لایروبی، تمامی مشکلات مرتبط با گرفتگی‌ها و رسوبات در سیستم لوله‌کشی شما رفع می‌شود. این خدمات باعث بهبود عملکرد و عمر مفید لوله‌ها می‌شود، و سلامتی فاضلاب منزل یا ساختمان شما را تضمین می‌کند.

شماره لوله بازکنی هفت حوض تهران

متخصصین ما در گروه فنی درستکار مستقر در منطقه هفت حوض نارمک در هر ساعتی از شبانه روز و به صورت 24 ساعته با استفاده از تجهیزات مختلف مانند فنرزن برقی و ابزار مدرن دیگر حاضر به  خدمت رسانی به شما اهالی محترم ساکن در این منطقه و محله های اطراف آن هستند. علت انجام خدمات 24 ساعته توسط شعبه لوله بازکنی هفت حوض به خاطر اختلالاتی است، که بروز این مشکل در هر مکانی می‌تواند ایجاد کند. زیرا بروز این مشکل ساعت مشخصی ندارد، و در هر زمانی ممکن است رخ دهد. بنابراین نیازمند اقدامات لازم برطرف کردن سریع آن هستیم، اما نگران نباشید در هر زمان که با این مشکل مواجه شدید متخصصین ما در کنار شما خواهند بود.

☎ شماره لوله بازکنی هفت حوض تهران: 09129678099
✅ ضمانت لوله بازکنی در هفت حوض: به شرط باز شدن لوله با پشتیبانی چند ماهه
✅ سابقه کار سرویسکار لوله بازکن: بالای 15 سال سابقه کار
✅ سطح مهارت لوله بازکن: درجه یک

تجهیزات لوله بازکنی میدان هفت حوض

تجهیزات تخصصی لوله بازکنی میدان هفت حوض که توسط متخصصین ما در گروه فنی درستکار استفاده می‌شود. عبارتند از:

 • لوله بازکنی با کمپرسور هوا: از کمپرسور هوا برای ایجاد فشار هوا در لوله‌ها و گرفتگی‌ها استفاده می‌شود. این فشار هوا قادر است مواد چسبنده را از دیواره‌های لوله جدا کند و مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را رفع کند.
 • لوله بازکنی با فنرزن برقی: این دستگاه همچنین به نام “ژنراتور” معروف است، و مجهز به فنرهایی در سایز و متراژهای مختلف می‌باشد.
 • لوله بازکنی با واترجت در هفت حوض: توسط شلنگ‌ و پمپ فشار آب قوی جهت رفع رسوب تراشی منهول مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • رفع گرفتگی فاضلاب با گیره مخصوص: این وسیله جهت خارج کردن اشیاء از چاه توالت و کفشور حمام استفاده می‌شود.

تجهیزات لوله‌بازکنی توسط متخصصین شعبه لوله بازکنی هفت حوض با توجه به نوع گرفتگی، ابعاد لوله و شرایط خاص مشکل تعیین می‌شوند.

لوله بازکنی هفت حوض با فنرزن برقی

مزایای چاه بازکنی هفت حوض با فنرزن برقی

فنرزن برقی که توسط موتور الکتریکی و چندین سه نظام فعال می‌شود، معمولاً برای رفع گرفتگی در انواع لوله‌های فاضلاب مانند فاضلاب حمام، سینک آشپزخانه و کفشور و لوله خروجی لباسشویی، وان حمام، تراس، استخر، پشت بام، پارکینگ، توالت ایرانی و فرنگی کارایی دارد.

از طرفی، برای فاضلاب‌های بزرگتر مثل منهول و فاضلاب شهری، فنرزن برقی ممکن است، نتواند به طور کامل گرفتگی را حل کند. و نیاز به روش‌های دیگر مانند لوله بازکنی با واترجت است، استفاده از فنرزن برقی توسط لوله بازکن نیازمند دانش و تجربه کافی است. زیرا ناتوانی در کنترل و استفاده از آن می‌تواند، باعث آسیب جدی به خود لوله بازکن و سیستم لوله‌کشی شود.

سرویسکاران باتجربه شعبه لوله بازکنی هفت حوض نارمک، انواع گرفتگی لوله‌های فاضلاب سخت و آسان را با عکس العمل سریع و بدون آسیب رساندن به لوله با پشتیبانی چند ماهه خدمت رسان شما عزیزان هستند.

رفع گرفتگی لوله سخت و سیمانی هفت حوض

رفع گرفتگی لوله سخت و سیمانی هفت حوض

ورود مصالح ساختمانی به سیستم فاضلاب امری نامطلوب است، و می‌تواند به مشکلات جدی منجر شود. این مشکل معمولا به دلیل عدم رعایت نکات اصولی در فرآیند ساختمانی و نصب لوله‌های فاضلاب رخ می‌دهد. معمولا بروز گرفتگی با مصالح ساختمانی در ساختمان‌های نوساز بروز می‌کند، که توسط متخصصین شعبه لوله بازکنی هفت حوض گروه فنی درستکار با استفاده از مناسب‌ترین تجهیزات با شدت گرفتگی سخت به سرعت بدون خرابی و کنده کاری برطرف خواهد شد.

شعبه لوله بازکنی نیروی هوایی شبانه روزی حاضر به خدمت رسانی به شما است.

فنرزدن لوله فاضلاب حمام هفت حوض

علت ایجاد گرفتگی در لوله فاضلاب حمام می‌تواند مختلف باشد، بروز گرفتگی در حمام می‌تواند برای افراد ساکن در خانه اختلالات مختلفی ایجاد کند. به همین دلیل، جهت پیشگیری از بروز گرفتگی در زمان استفاده از این محل دقت کنید، تا این ناهنجاری‌ها و اختلالات برای شما ایجاد نشود.

بهترین روش برای پیشگیری استفاده از درپوش مناسب و جلوگیری از ورود مواد غیرقابل تجزیه به درون کفشور حمام است. یکی از مهمترین دلایل بروز گرفتگی در فاضلاب حمام، ورود مو به همراه چربی مواد شوینده و در برخی موارد انداختن اجسام به درون آن است.
مناسب ترین روش جهت رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب حمام استفاده از فنرزن برقی است.

نشانه‌های بروز گرفتگی در فاضلاب حمام عبارتند از:

 1. جریان ضعیف آب در لوله فاضلاب حمام
 2. بوی نامطبوع از چاه کفشور حمام

به هر حال، در صورتی که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب حمام مواجه شدید، بهتر است با تکنسین‌های مجرب ما در شعبه لوله بازکنی هفت حوض با شماره 09129678099 تماس بگیرید تا مشکل را اساسی برطرف کنند.

شعبه لوله بازکنی اجاره دار یکی دیگر از شعبه‌های ما در شرق تهران است.

فنرزنی راه آب فاضلاب پارکینگ هفت حوض تهران

پارکینگ‌ها در کلیه ساختمانهای اداری و مسکونی جزء مکانهایی است، که براثر تردد خودرو و ورود شن و ماسه و روغن موتور می‌تواند دچار گرفتگی‌های شدید و آسان شود. و در برخی موارد ممکن است، گرفتگی براثر انداختن اجسام به درون لوله بروز کند. بهترین راه حل جهت رفع آن بعد از استفاده از روش‌های خانگی و عدم موفقیت درخواست کمک از مراکز معتبر لوله بازکنی است.

شعبه لوله بازکنی هفت حوض نارمک گروه فنی درستکار بعد از دریافت اطلاعات کامل و بررسی دقیق نیروی متخصص اعزامی به سرعت و فوری مشکل را برطرف خواهند کرد. بهترین گزینه برای رفع گرفتگی در این مکان استفاده از فنرزن برقی است. استفاده از فنرزن برقی به عنوان راه حل برای رفع گرفتگی فاضلاب پارکینگ می‌تواند کاملا مؤثر باشد. فنرزن‌های برقی با استفاده از قدرت گردش سه نظام‌های دستگاه لوله بازکنی فرقانی، قادر به رفع رسوبات، لجن، خرد کردن قطعات جامد و رفع گرفتگی است.

سرویسکان آنلاین شعبه لوله بازکنی هنگام 10 دقیقه با شما فاصله دارند.

لوله بازکنی راه آب پشت بام هفت حوض فوری

پشت بام در تمامی ساختمان‌ها جزء مکان‌های سربازی هستند، که در بیشتر موارد دچار مشکل گرفتگی می‌شوند. این محل به دلیل کم تردد بودن و دور از دید بودن اهالی ساکن در ساختمان و تجمع انواع مواد زائد و ورود آنها در زمان بارشهای شدید فصلی و حرکت آنها به شما ناودان و راه آب دچار گرفتگی می‌شود. و معمولا بعد از تجمع آب و رخنه کردن آن به سقف و یا دیوارهای ساختمان و بروز نشانه‌ها مورد توجه قرار میگیرد، که باعث تحمیل هزینه های سنگین تعمیرات می‌شود.

علت بروز گرفتگی در لوله فاضلاب پشت بام و ناودان هفت حوض تهران ممکن است به دلایل زیر باشد:

 • تجمع رسوبات و دیگر ذرات گرد و غبار، شن و ماسه که تدریجاً روی دیواره‌ها رسوب می‌دهند، و منجربه گرفتگی می‌شود.
 • ورود اجسام بزرگ غیر قابل تجزیه مانند شاخه و برگ درختان که می‌توانند به ناودان‌ها وارد شوند و موجب مسدود شدن شوند.
 • وجود نقص در سیستم لوله کشی فاضلاب یا ناودان
 • ورود مصالح ساختمانی مانند سیمان و قیر که در زمان باسازی و نوسازی ایزوگام

برای پیشگیری از بروز گرفتگی بهتر است، از درپوش‌های مناسب بر روی راه آب استفاده شود. تمیزکردن منظم می‌تواند از تجمع مواد و بروز گرفتگی جلوگیری کند، در صورت بروز مشکلات جدی‌ و عدم توانایی در رفع آن می‌توانید از تکنسین‌های متخصص باتجربه شعبه لوله بازکنی هفت حوض گروه فنی درستکار درخواست کمک داشته باشید.

امتیاز دهید
[کل: 9 میانگین: 5]
1 پاسخ

تعقیب

 1. […] آنلاین لوله بازکنی هفت حوض 24 ساعته به مدت 10 دقیقه در خدمت شما […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *