فنرزنی لوله بازکنی دربند

فنرزنی لوله بازکنی دربند تهران را خدمات فنی درستکار شبانه روزی حتی روز های تعطیل خدمت رسانی می کند. ما به جز فنرزنی لوله بازکنی خدمات تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب و بیرون آوردن شئ افتاده در چاه توالت را هم با منصفانه ترین قیمت انجام می دهیم.

 محدوده پوشش دهی ما در دربند شامل:

فنرزنی لوله بازکنی در میدان دربند، خیابان دربند، خیابان فناخسرو (ثبت)، خیابان غلام جعفری (جعفرآباد)، خیابان ظهیرالدوله … .

تماس با ما

اگر مشکل گرفتگی لوله، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، دریافت قیمت خدمات، همین حالا با ما تماس بگیرید. پاسخگویی و مشاوره رایگان شبانه روزی

فنرزنی لوله بازکنی دربند - خدمات فنی درستکار

فنرزنی لوله بازکنی خیابان دربند

فنرزنی لوله بازکنی خیابان دربند تهران را با خیال آسوده به خدمات فنی درستکار بسپارید. لوله بازکن های ما مشکل گرفتگی لوله را بدون ذره ایی کثیف کاری، بدون آسیب زدن به لوله و بدون معطلی به صورت اساسی با دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی با تضمین انجام می دهند.

فنرزنی لوله بازکنی دربند شبانه روزی

گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است حتی ساعت 23:00 یا 03:00 بامداد هم اتفاق بیفتد در این مواقع نیاز نیست نگران باشید. کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا سرویسکار لوله بازکن به مدت 15 دقیقه ایی به منزل شما اعزام شود و مشکل را بدون ایجاد سر و صدا رفع کند.

فنرزدن لوله فاضلاب دربند

فنرزدن لوله ها در دربند تهران با دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی انجام می شود که شامل:

فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی، فنرزدن لوله فاضلاب توالت فرنگی، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه، فنرزدن لوله کفشور حمام، فنرزدن لوله کفشور تراس – بالکن، فنرزدن لوله پشت بام، فنرزدن لوله حیاط و پارکینگ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری، فنرزدن لوله اگو و منهول.

بعضی مواقع پیش می آید که فنر لوله بازکنی به مسیر لوله هدایت نمی شود در این صورت باید برای باز کردن گرفتگی لوله از پمپ تراکم هوا لوله بازکنی استفاده شود.

چاه بازکنی دربند تهران

چاه بازکنی دربند تهران با منصفانه ترین قیمت انجام می شود. این اطمینان را می دهیم که چاه بازکنی با بالاترین کیفیت با دستگاه های پیشرفته انجام می شود که کارکردشان بدون کثیف کاری می باشد.

دلیل گرفتگی لوله و بالا زدن آب از چاه فاضلاب:

  • نداشتن درپوش در کفشور حمام و ریختن موهای بلند و زائد در لوله
  • ریختن روغن و چربی در سینگ (هنگام شستشوی ظروف روغنی)
  • وجود مشکل در سیستم لوله کشی و سیفون
  • ریختن شن، ماسه، سیمان و دیگر مصالح ساختمانی هنگام تعمیرات یا هنگام ساخت و ساز 

مزایای فنرزنی لوله بازکنی با فنر برقی:

  • بدون کثیف کاری
  • بدون نیاز به کنده کاری
  • بدون آسیب رساندن به لوله های پلیکا و چدنی
  • باز شدن گرفتگی لوله به طور اساسی در مدت زمان کم
  • تراش دادن کامل و پاکسازی چربی و رسوبات مسیر لوله
فنرزنی لوله بازکنی دربند تهران - خدمات فنی درستکار

قیمت فنرزنی لوله بازکنی دربند 

قیمت فنرزنی لوله بازکنی دربند بستگی به موارد مختلفی دارد. به عنوان مثال اینکه سطحی بودن یا شدید بودن گرفتگی بر روی قیمت موثر می باشد.

متراژ فنر، موع گرفتگی، رسوب گرفتگی لوله، افتادن اشیا در لوله، داشتن سیمان، قیر، دوغاب، ریشه درخت و مواردی شبیه به این ها از موارد تاثیرگذار بر قیمت فنرزنی لوله بازکنی می باشد.

جهت دریافت دقیق قیمت فنرزنی لوله بازکنی با ما از طریق شماره تماس درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

تخلیه چاه دربند - خدمات فنی درستکار

تخلیه چاه دربند

به جز خدمات فنرزنی لوله بازکنی، تخلیه چاه دربند نیز یکی دیگر از خدمات خدمات فنی درستکار است که با بهترین تجهیزات خدمت رسانی می شود.

تمامی مراحل از جمله پیدا کردن دقیق درب چاه، باز و بسته کردن درب چاه به صورت کامل توسط حرفه ایی ترین مقنی انجام می شود.

مراحل تخلیه چاه دربند هم با تانکر بادسان مکنده قوی انجام می شود. دستگاه مکنده هر آن چه که داخل چاه باشد را به مخزن تانکر بادسان هدایت می کند.

امتیاز دهید
[کل: 14 میانگین: 5]