فنرزنی لوله بازکنی درکه تهران - خدمات فنی درستکار

فنرزنی لوله بازکنی درکه تهران شبانه روزی و بدون تعطیلی حتی روز های تعطیل توسط شرکت خدمات فنی درستکار خدمت رسانی می شود. شعبه ایی که در محله درکه تهران زیر نظر شرکت خدمات فنی درستکار فعالیت می کند به جز فنرزنی لوله بازکنی خدمات رفع بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه، بیرون آوردن اشیاء از چاه توالت … را هم انجام می دهند.

تماس با ما

اگر مشکل گرفتگی لوله، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، دریافت قیمت خدمات، همین حالا با ما تماس بگیرید. پاسخگویی و مشاوره رایگان شبانه روزی

لوله بازکنی درکه تهران

شعبه لوله بازکنی درکه تهران توسط حرفه ایی و باتجربه ترین لوله بازکن ها سرویس دهی می شود. لوله بازکن های ما آشنایی کامل با محله درکه تهران دارند و پس از تماس مشتری و تعیین آدرس پستی لوله بازکن به مدت 15 دقیقه به منزل مشتری اعزام می شود. مناطق تحت پوشش شعبه درکه شامل:

فنرزنی لوله بازکنی میدان درکه، خیابان اعرابی، خیابان درکه، خیابان رستمی، خیابان میراسماعیلی، خیابان موسوی مطلق، خیابان سیزده چنار … .

فنرزنی لوله بازکنی درکه تهران

فنرزنی لوله بازکنی درکه شبانه روزی

بالا زدن آب از لوله های فاضلاب ممکن است در طول شبانه روز اتفاق بیفتد حتی ساعت 03:00 بامداد در چنین مواقع نیاز نیست نگران باشید کافیست با خدمات فنی درستکار تماس بگیرید تا لوله بازکن به صورت فوری اعزام شود. لوله بازکن های شیفت شب شرکت کاملا توجیح می باشند که هنگام ورود به منزل مشتری بدون کوچک ترین سر و صدا مشکل گرفتگی لوله را با دستگاه های پیشرفته انجام دهند.

فنرزنی لوله بازکنی ارزان درکه

خدمات فنرزنی لوله بازکنی، تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب، بیرون آوردن اشیا از چاه توالت به صورت ارزان با منصفانه ترین قیمت در محله درکه تهران توسط شرکت خدمات فنی درستکار خدمت رسانی می شود.

روش انجام کار فنرزنی لوله بازکنی درکه

پس از برسی مسیر گرفتگی لوله فاضلاب لوله بازکن دستگاه فنرزنی لوله بازکنی را روشن می کند و با توجه به متراژ لوله فنر مورد نیاز را به لوله توسط دستگاه هدایت می شود و با چرخش فنر در مسیر لوله اگر مو  یا پارچه یا مواردی شبیه به اینها در لوله باشد فنر به خود پیچیده و به بیرون می آورد. همچنین اگر داخل لوله شن، ماسه، سیمان، چربی و رسوبات باشد فنر دستگاه با دور قوی بدون آسیب زدن به لوله مشکل را رفع می نماید.

فنرزدن لوله بازکنی درکه

تمامی لوله هایی که گرفتگی آن ها با فنرزدن لوله بازکنی رفع می شود شامل:

 • گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه
 • گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی
 • گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی
 • گرفتگی لوله کفشور تراس – بالکن
 • گرفتگی لوله کفشور حمام 
 • گرفتگی لوله پشت بام
 • گرفتگی را آب لوله حیاط 
 • گرفتگی راه آب لوله پارکینگ
 • گرفتگی لوله فاضلاب شهری
 • گرفتگی لوله اگو، منهول.

قیمت فنرزنی لوله بازکنی درکه

قیمت فنرزنی لوله بازکنی درکه بستگی به نوع گرفتگی لوله دارد. به عنوان مثال اگر گرفتگی مسیر لوله با مدفوع، مو، دستمال کاغذی و مواردی شبیه به اینها باشد با کمترین قیمت مشکل رفع می شود. ولی اگرمشکل گرفتگی با شن، ماسه، سیمان، ریشه درخت یا مواردی شبیه به این ها نرخ انجام کار را لوله بازکن به مشتری اعلام می کند.

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت - خدمات فنی درستکار

بیرون آوردن اشیا از چاه توالت درکه

افتادن اشیا مثل ساعت، موبایل، حلقه، انگشتر، گردنبند و … در چاه توالت ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. در هرساعت از شبانه روز ممکن است این اتفاق بیفتد و شما نیاز به یک سرویسکار متخصص داشته باشید که شیئ افتاده را بیرون بیاورد. خدمات فنی درستکار این قول را می دهد که شیئ افتاده در چاه توالت را با ابزارآلات مخصوص توسط بهترین سرویسکاران متخصص در کمترین زمان ممکن بیرون بیاوریم.

تخلیه چاه و چاه بازکنی درکه

شعبه خدمات فنی درستکار در درکه به جز خدمات فنرزنی لوله بازکنی خدمات تخلیه چاه را هم خدمت رسانی می کند. تخلیه چاه درکه تهران توسط تانکر مکنده بادسان سرویس دهی می شود. تانکر بادسان مکنده هرآنچه داخل چاه باشد را به مخزن تانکر هدایت می کند. دیگر خدمات ما در زمینه تخلیه چاه درکه تهران شامل:

 • حفر چاه نو درکه
 • تعمیر چاه ریزشی درکه
 • کول گذاری و طوقه چینی چاه درکه
 • تشخیص دقیق دهانه چاه توسط مقنی درکه
 • باز و بسته کردن دهانه چاه توسط مقنی باتجربه درکه 
امتیاز دهید
[کل: 8 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *