فنرزنی لوله بازکنی شهرک آزادی

فنرزنی لوله بازکنی شهرک آزادی تهران توسط شعبه خدمات فنی درستکار به صورت شبانه روزی و بدون یک روز تعطیلی انجام می شود. به جز فنرزنی لوله بازکنی خدمات تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب، بیرون آوردن اشیا از چاه توالت هم با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت خدمت رسانی می شود.

تماس با ما

اگر مشکل گرفتگی لوله، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، دریافت قیمت خدمات، همین حالا با ما تماس بگیرید. پاسخگویی و مشاوره رایگان شبانه روزی

لوله بازکنی شهرک آزادی

لوله بازکنی شهرک آزادی توسط لوله بازکن های خوش قول و با ظاهری آراسته انجام می شود همچنین کلیه نیرو های شعبه ما آشنایی کامل با شهرک آزادی را دارند و پس از تعیین آدرس پستی در کمترین زمان ممکن خدمت رسانی می کنند. اعزام لوله بازکن معمولا از خیابان شیشه مینا، بلوار استادیوم آزادی، جاده مخصوص کرج، بلوار ولیعصر، بلوار مصطفی خمینی، میدان آمام رضا انجام می شود.

 

لوله بازکنی شهرک آزادی بدون کثیف کاری

با اینکه لوله بازکن های ما باتجربه می باشند اما یکی از نکاتی که خدمات فنی درستکار به کلیه شعبه ها اعلام نموده این است که مشکل گرفتگی لوله را بدون ذره ایی کثیف کاری رفع نمایند در همین راستا گرفتگی لوله های با بهترین روش لوله بازکنی انجام می شود که شامل:

 • لوله بازکنی با فنر برقی
 • لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

لوله بازکنی با فنر برقی

مهمترین ویژگی لوله بازکنی با فنر شامل موارد زیر می باشد:

 • بازکردن سخت ترین و شدید ترین گرفتگی لوله مثل گرفتگی لوله با سیمان، قیر و … .
 • رفع گرفتگی لوله بدون سر و صدا
 • رفع گرفتگی لوله بدون نیاز به کنده کاری
 • دستگاه ژنراتور قوی با حمل نقل آسان
 • بازکردن گرفتگی لوله در کمترین زمان ممکن

فنرزدن لوله با فنر تمیز و بهداشتی

فنرزدن لوله های فاضلاب در شهرک آزادی با فنر های تمیز و بهداشتی انجام می شود. خدمات فنی درستکار تنها شرکتی می باشد که برای هر لوله از یک فنر استفاده می کند. به طور مثال برای گرفتگی لوله حمام از فنر مخصوص حمام استفده می شود و آز آن فنر به هیچ عنوان برای باز کردن دیگر گرفتگی ها مثل لوله آشپزخانه و … استفاده نمی شود.

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

هر زمانی که فنر لوله بازکنی از زانویی لوله رد نشود سرویسکار لوله بازکن مشکل گرفتگی لوله را با روش لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا رفع می کند که عملکردن این دستگاه با تخلیه فشار هوا می باشد که هرآنچه داخل لوله باشد را به فاضلاب هدایت می کند.

فنرزنی لوله بازکنی شهرک ژاندارمری

دلیل گرفتگی لوله فاضلاب

دلایل زیادی وجود دارد که باعث گرفتگی لوله های فاضلاب می شود و شما را وادار به استفاده از خدمات فنرزنی لوله بازکنی شهرک آزادی می نماید. این دلایل شامل موارد زیر می باشد:

 • چربی و رسوبات
 • چربی روغن
 • مو زائد و بلند
 • افتادن اشیا
 • مشکل در سیفون
 • مشکل در سیستم لوله کشی ریختن شن و ماسه و سیمان و قیر در حین ساخت و ساز

هریک از این موارد بیشترین دلیل برای گرفتگی لوله ها می باشد. در صورت گرفتگی لوله ها نیاز نیست نگران باشید سرویسکاران ما هر نوع گرفتگی را با دستگاه های قوی ژنراتور و فنر برقی رفع می کنند.

لوله بازکنی شهرک آزادی شبانه روزی

ما با شعبه ایی که در شهرک آزادی داریم باعث شده تا همسایگان دغدغه یا نگرانی بابت گرفتگی لوله های فاضلاب در ساعات مختلف شبانه روز نداشته باشند.

شعبه شهرک آزادی شرکت خدمات فنی درستکار بدون تعطیلی فعالیت می کند همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه خدمات فنرزنی لوله بازکنی تخلیه چاه رفع بوی بد فاضلاب لطفا با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی فوری شهرک آزادی

دیگر نیاز نیست ساعت ها منتظر آمدن لوله بازکن در شهرک آزادی باشید. شعبه شهرک آزادی خدمات فنی درستکار پس از دریافت آدرس پست از مشتری سرویسکار لوله بازکن را به مدت 15 دقیقه به منزل مشتری اعزام می نماید.

لوله بازکنی اهواز

لوله بازکنی شهرک آزادی ارزان

یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان پس از گرفتگی لوله ها این می باشد که مشکل گرفتگی لوله را با مناسب ترین قیمت انجام شود.

شعبه شهرک آزادی ما به جز خدمات فنرزنی لوله بازکنی خدمات تخلیه چاه و رفع بوی بد فاضلاب و بیرون آوردن اشیا را هم با منصفانه ترین قیمت خدمت رسانی می کند. 

قیمت های ارزان و منصفانه ما باعث شده تا مشتریان خدمات ما را به همسایگان و نزدیکان خود اطلاع دهند.

قیمت فنرزنی لوله بازکنی شهرک آزادی

گرفتگی لوله ها همیشه با مدفوع یا افتادن اشیا نمی باشد. گاها پیش می آید که با گرفتگی شدید مواجه می شویم در چنین مواقع کمی قیمت فنرزنی لوله بازکنی افزایش می یابد که قبل از انجام کار قیمت آن به مشتری اعلام می شود این موارد شامل:

 • متراژ لوله
 • نوع و شدت گرفتگی
 • وجود شن و ماسه و سیمان در لوله
 • نیاز به فنرزنی از چند ورودی مختلف 
امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *