لوله‌بازکنی استاد معین گروه فنی درستکار

لوله بازکنی استاد معین گروه فنی درستکار نیروهای فعال ما در تمام طول شبانه‌روز در این منطقه و محله‌های اطراف آن مستقر هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی برای اهالی محترم ساکن در این منطقه سریعا در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پیش‌آمده نمایند. کلیه خدمات بوسیله نیروهای ما با رعایت بهداشت و کمترین آلودگی به همراه ارائه فاکتور صورت می‌پذیرد.

دلایل مهم انسداد لوله‌های فاضلاب بر اساس موارد زیر است:

 1. لوله کشی نامناسب
 2. شیب نامناسب لوله‌های فاضلاب
 3. قرارگیری نادرست زانویی
 4. قدیمی بودن لوله‌های فاضلاب
 5. چدنی بودن لوله‌های فاضلاب
 6. گرفتگی ناشی از سیمان، ماسه و قیر
 7. لجن و رسوب در لوله‌های آب گرم
 8. سقوط اجسام به درون لوله فاضلاب
 9. ورود مواد زائد، چربی، مو، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، صابون و…..

خدمات لوله بازکنی استاد معین

در صورت مسدود شدن شدید لوله‌های فاضلاب راه حل نهایی برای رفع گرفتگی تماس با مراکز معتبر لوله بازکنی خیابان استاد معین است. گروه فنی درستکار در تمام طول شبانه‌روز و به سرعت با اعزام نیرو به همراه دستگاه‌های به روز در کنار شما خواهد بود.

خدماتی که توسط متخصصین ما ارائه می‌شود به شرح زیر می‌باشد:

 1. رفع بوی بد و نامطبوع فاضلاب خیابان استاد معین
 2. فنرزنی لوله فاضلاب استاد معین شبانه روزی 
 3. لوله بازکنی و فنرزنی لوله‌های فاضلاب حمام، روشویی، پارکینگ
 4. خدمات لوله بازکنی و فنرزنی لوله‌ توالت ایرانی و فرنگی ، پشت بام، آشپزخانه
 5. لوله بازکنی و فنرزنی لوله‌های فاضلاب بر اثر مصالح ساختمانی سیمان، قیر و…
 6. بیرون آوردن اشیاء با ارزش مانند ساعت، موبایل، جواهرات از چاه فاضلاب
 7. تشخیص ترکیدگی و نشت‌یابی لوله‌های آب و فاضلاب با تجهیزات روز

تلاش ما در این مجموعه ارائه خدمات با کیفیت، قیمت منصفانه و جلب رضایت شما عزیزان ساکن در منطقه استاد معین می‌باشد.

هزینه لوله بازکنی استاد معین

هزینه لوله بازکنی استاد معین

هزینه لوله بازکنی استاد معین

هزینه لوله بازکنی استاد معین و سایر نقاط مختلف تهران یکسان است، اما به این نکته مهم توجه داشته باشید. که چند عامل مهم بر قیمت نهایی انجام خدمات تاثیرگذار می‌باشد.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی استاد معین شامل این موارد است:

 1. عمق لوله فاضلاب
 2. دلیل بروز گرفتگی لوله
 3. شدت گرفتگی لوله
 4. روش لوله بازکنی استاد معین
 5. تعداد لوله‌های گرفته
 6. تعداد دفعات فنرزنی
 7. مدت زمان رفع مشکل
 8. متراژ فنر مورد استفاده
 9. محل قرار‌گیری فاضلاب

در صورت بروز مشکل شما می‌توانید با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کاملی در زمینه مشکل پیش‌آمده و برآورد هزینه خدمات مورد نیاز خود دریافت نمایید. کارشناسان ما به صورت تمام وقت در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

 

فنرزنی لوله فاضلاب استاد معین

فنرزنی لوله فاضلاب استاد معین

 

فنرزنی لوله فاضلاب استاد معین

گروه فنی درستکار کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان را باکیفت بالا و گارانتی 100% ارائه می‌دهد. در صورت بروز هر گونه مشکل درزمینه گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب، شما عزیزان می‌توانید از خدمات ما در این حوزه توسط نیروهای فعال و باتجربه در این مجموعه خدماتی برخوردار گردید.

در بیشتر موارد گرفتگی‌ها با هر شدت و سختی پیشنهاد ما برای رفع آن استفاده ار فنرزن برقی است. این دستگاه که دارای فنرهای متعدد در سایزها و آلیاژهای مختلف است، به کمک یک ژنراتور برقی فعال شده و با قدرت و سرعت بالا و حرکت چرخشی تمامی گرفتگی‌ها اعم از ورود اجسام، رسوبات فضولات انسانی، چربی، مو، پارچه و غیره را به راحتی رفع نموده و مسیر را در کمترین زمان ممکن بازگشایی می‌کند. از مزایای مهم فنرزن برقی قدرت رسوب‌زدایی و لایروبی بالای آن است.

و در خاتمه کار با تراشیدن کامل رسوبات دیواره لوله تا سال‌ها مانع بروز گرفتگی مجدد در لوله می‌شود. این دستگاه پرکاربرد در اغلب اوقات توسط لوله بازکن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نکته مهم در استفاده از این دستگاه جهت رفع گرفتگی توالت‌های فرنگی این است که به دلیل تیز بودن فنر برای جلوگیری از آسیب به سرامیک توالت فرنگی حتما باید از یک پوشش بر روی فنر استفاده شود.

 

 

لوله بازکنی ناودان پشت بام استاد معین

لوله کف‌شور و ناودان پشت بام ممکن است، با باز ماندن در لوله تخلیه در هنگام بارندگی با ورود انواع آلودگی، شاخ و برگ و گاهی تکه‌های سیمان موجود در محیط دچار گرفتگی شود. و به دلیل این که پشت بام یکی از مکان‌های کم تردد در کلیه ساختمان‌ها می‌باشد، می‌تواند باعث بروز مشکلات جدی در ساختمان گردد. بهترین راه برای جلوگیری از گرفتگی لوله‌های پشت بام، استفاده از درهای کف‌شور مناسب است. در صورت بروز گرفتگی در این ناحیه از ساختمان شما عزیزان می‌توانید، با تماس با مراکز معتبر درخواست اعزام نیرو به محل را داشته باشید. تا به سرعت اقدام به رفع مشکل شود، زیر عدم توجه به این مورد مهم می‌تواند خسارات سنگینی را به بنا وارد کند. و همچنین هزینه سنگینی را به اهالی ساکن در این ساختمان‌ها تحمیل نماید. ما در گروه فنی درستکار آماده ارائه خدمات 24 ساعته به شما عزیزان ساکن در منطقه استاد معین و محله‌های اطراف این ناحیه هستیم.

 

لوله بازکنی استاد معین تضمینی

لوله بازکنی استاد معین تضمینی

لوله بازکنی استاد معین تضمینی

گرفتگی لوله‌های فاضلاب ممکن است، در هر زمانی از شبانه روز اتفاق بیفتد. شما عزیزان ساکن در خیابان استاد معین و محله‌های منتهی به این منطقه نگران نباشید، گروه فنی درستکار در خیابان استاد معین با ارائه خدمات در سه شیفت کاری آماده خدمت‌رسانی می باشد. متخصصین لوله بازکنی استاد معین ما در استاد معین درکمتر از 20 دقیقه در کنار شما خواهند بود، تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما با کیفیت بالا و پشتیبانی چند ماهه می‌باشد. در هر ساعت از شبانه‌روز و ایام تعطیل که دچار مشکل شدید می‌توانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان این مرکز برخوردار گردید.

 

 

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه استاد معین

آشپزخانه در کلیه ساختمان‌ها یکی از محل‌های پرکاربرد می‌باشد، که به دلیل استفاده مدوام جهت شستشوی ظروف و مواد غذایی بیشتر از بقیه محل‌های موجود در ساختمان دچار گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌شود. این انسداد می‌تواند در سیفون زیر سینک ظرفشویی یا لوله‌های تخلیه ماشین ظرفشویی به دلیل ورود چربی و مواد ریز غذایی، و یا در لوله تخلیه ماشین لباسشویی به علت ورود پرز و مو بروز کند. و سبب اختلال در زندگی روزمره شما شود، جهت جلوگیری از بروز این مشکلات بهتر است. که تا حد امکان از ورود چربی و مواد اضافه به درون این لوله ها جلوگیری شود، زیرا ورود این مواد در درازمدت می‌تواند در دیوراه لوله‌های فاضلاب ایجاد رسوب نماید. و با تنگ شدن آن مسیر خروج آب به کلی مسدودگردد، در صورت بروز هرگونه مشکلی در این محل کارشناسان گروه فنی درستکار با استفاده از بهترین تجهیزات لوله‌های تخلیه آشپزخانه را بدون آسیب باز می‌کنند. پرکاربردترین و بهترین انتخاب جهت رفع انواع گرفتگی در لوله‌های آشپزخانه فنرزن برقی است، که به سرعت و با تراشیدن کلیه رسوبات در جداره لوله مسیر را بازگشایی می‌کند.

 

لوله بازکنی فاضلاب حمام استاد معین

لوله بازکنی فاضلاب حمام استاد معین

لوله بازکنی فاضلاب حمام استاد معین

بروز گرفتگی در لوله‌های کف‌شور حمام به دلایلی مانند افتادن صابون، در شامپو، روشور، مو و غیره می‌باشد. برای رفع این مشکل در فاضلاب منازل خود می‌توانید در کل ایام هفته حتی روزهای تعطیل با کارشناسان ما در گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید. تا با اعزام نیرو به محل در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به برطرف کردن گرفتگی در لوله فاضلاب حمام کنند. یکی از بهترین روش‌ها در این زمینه استفاده از فنرزن برقی است، که قادر به رفع هر گرفتگی حتی سخت ترین نوع آن می‌باشد. ما در کمتر از 20 دقیقه بهترین تکنسین‌های خود را به همراه تجهیزات مدرن و بروز به محل اعزام خواهیم کرد.

 

 لوله بازکنی توالت‌ استاد معین

توالت‌ها یکی از بیشترین آمار گرفتگی در لوله فاضلاب را شامل می‌شوند، و علت عمده بروز این مشکل در این مکان افتادن اشیاءی مانند: دسته کلید، سویچ، گوشی موبایل، گردنبند و انگشتر، رسوبات فضولات، دستمال کاغذی و نوار بهداشتی است. بروز این اتفاق در هر ساعتی از شبانه‌روز ممکن است، برای هر فردی پیش آید. که می‌تواند باعث دردسر و اختلال در زندگی روزمره ساکنین ساختمان شود. در صورت بروز این اتفاق شما عزیزان با تماس با مراکز معتبر می‌توانید درخواست کمک و اعزام نیرو داشته باشید. گروه فنی درستکار با سابقه‌ای درخشان در این حوزه بعد از تماس شما عزیزان در سریع‌ترین زمان ممکن نیروهای فعال و باتجربه را به همراه تجهیزات مدرن و مناسب به محل اعزام می‌دارد. متخصصین ما با رعایت اصول بهداشتی حین کار و با کمترین آلودگی ممکن مشکل را رفع و محیط را کاملا تمیز به شما عزیزان ساکن در منطقه استاد معین و محله‌های منتهی با آن تحویل خواهند داد.

تشخیص ترکیدگی لوله استاد معین

در برخی موارد امکان تشخیص محل ترکیدگی و نشتی از لوله‌های آب و فاضلاب، به دلیل نبود نشانه‌های لازم تقریبا غیرممکن است. و اگر تشخیص دقیق ترکیدگی لوله به سرعت، با دقت و به موقع توسط دستگاه انجام نشود. باعث هدر رفتن آب زیادی می‌شود، و در نتیجه هزینه قبض آب افزایش می‌یابد. در صورت عدم اقدام به موقع جهت ورود نم به ساختمان، عایق کاری و ترمیم ترکیدگی لوله، آبی که در اطراف آن جمع شده، به تدریج منجر به نفوذ رطوبت به تمام دیوارها و حتی احتمال ریزش سقف و وارد آمدن خسارات زیادی می‌گردد.

شناسایی محل دقیق رطوبت در اثر ترکیدگی لوله یکی از مزایای تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه است. که بسیار مقرون به صرفه بوده، و باعث صرفه جویی در زمان و جلوگیری از آسیب می‌شود. در برخی موارد، تنها مشکلی که نشان می‌دهد نیاز به استفاده از خدمات نشت‌یابی دارید. مبلغ بالای صورت حساب آب شما است، اما هیچ علامتی در سقف و دیوارها در مورد محل نشتی وجود ندارد. به احتمال زیاد محل نشتی در کف ساختمان است، و در این صورت شما به یک نشت‌یاب حرفه‌ای با دستگاه نیاز دارید. تا با استفاده از تجربیات خود محل دقیق ترکیدگی لوله را پیدا کرده و محل قرارگیری لوله‌ها را تخمین بزند.

دستگاه‌های تشخیص ترکیدگی لوله انواع مختلفی دارد، از جمله مدل‌های حرارتی که بر اساس گرما کار می‌کنند. و مدل‌هایی که بر اساس امواج کار می‌کند، نحوه کار دستگاه حرارتی به این صورت است که، این سیستم به دلیل وجود فیلترهای حرارتی امکان تشخیص آسان نشتی در لوله‌های آب، فاضلاب، لوله‌های موتورخانه و … را فراهم کرده است. نوع دیگری از این دستگاه‌ها مجهز به مادون قرمز هستند، که از این نوع بیشتر برای یافتن نشتی لوله در عمق زیاد استفاده می‌شود. و روش کار آن به این صورت است که، دستگاه از طریق فرستنده و گیرنده‌ای که در داخل آن قرار داده شده است، که امواج می‌فرستد و بازخورد دریافت می‌کند. بنابراین محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله بدون هرگونه تخریبی تعیین می‌شود.

ترکیدگی لوله های آب در ساختمان استاد معین

قدیمی بودن و پوسیدگی و همچنین یخ‌زدگی لوله‌های آب و فاضلاب، در زمستان که احتمال ترکیدگی لوله‌های یخ زده بسیار زیاد است. و همچنین عمر طولانی که سبب پوسیدگی و ترک خوردن لوله و بروز رطوبت و نم در دیوار یا سقف می‌شوند. اگر عمر لوله‌های ساختمان شما طولانی شده است، حتما اقدام به تعویض آنها کنید. اگر لوله‌های قدیمی مسدود شده‌اند، آنها را فنر نزنید زیرا باعث شکستن لوله شده و فرسودگی اتصالات لوله می‌تواند باعث نشت آب شود.

لوله بازکنی محدوده استاد معین

لوله بازکنی میدان استاد معینلوله بازکنی خیابان بهمن پور استاد معین
لوله بازکنی 24 متری جی استاد معینلوله بازکنی خیابان طوس 
لوله بازکنی خیابان دامپزشکیلوله بازکنی خیابان هاشمی
لوله بازکنی نوری نیارکی استاد معینلوله بازکنی نهر فیروز آبادی استاد معین
لوله بازکنی سی متری جی استاد معینلوله بازکنی خیابان دستغیب استاد معین
امتیاز دهید
[کل: 7 میانگین: 5]
3 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *