فنرزنی لوله توالت ایرانی

آیا مشکل گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی مواجه هستید؟ آیا نیاز به خدمات فنرزنی لوله توالت ایرانی دارید. گروه فنی درستکار خدمات فنرزنی توالت فرنگی را سراسر تهران شبانه روزی بدون تعطیلی خدمت رسانی می‌کند.

میزان کثیفی زمان فنرزنی چاه توالت ایرانیبدون کثیف کاری با فنر تمیز
میزان خرابی زمان فنرزدن لوله توالتبدون خرابی 100% تضمینی
شماره لوله بازکنی توالت ایرانی فرنگیآقای درستکار 09129678099

فنرزنی چاه توالت ایرانی و فرنگی شبانه روزی

امروزه با ورود سرویس‌های بهداشتی به درون منازل در صورت بروز هر نوع گرفتگی و بالاآمدن آب و فضولات زندگی روزمره به سرعت دچار اختلال می‌گردد. زیرا با وجود بوی نامطبوع و آلودگی‌های شدیدی که محیط زندگی را به شدت تهدید می‌کند، زندگی بسیار سخت می‌شود.

در صورت بروز این موارد بهترین راه حل درخواست کمک از مراکز معتبر جهت رفع مشکل است. علت عمده انسداد لوله‌های فاضلاب سرویس‌های بهداشتی در بیشتر موارد ورود اجسام و رسوبات توسط فضولات انسانی است. انداختن نوار بهداشتی، پوشک بچه، صابون، دسته کلید، سوییچ ماشین و در برخی موارد سقوط اشیاء باارزشی مانند:

گوشی موبایل، طلا و جواهرات، ساعت مچی و غیره از مواردی هستند، که سبب مسدود شدن لوله در قسمت سیفون سرویس‌های بهداشتی می‌شوند. باز کردن لوله فاضلاب توالت‌ها با فنر، از خدمات فنرزنی لوله توالت ایرانی در گروه فنی درستکار است، که با قیمت مناسب و 100% تضمینی در سراسر استان تهران صورت می‌گیرد.

در صورت نیاز جهت اعزام نیرو به محل می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید. تا همکاران ما با به همراه داشتن تجهیزات مناسب در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

باز کردن گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی

باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی با فنر برقی

بهترین روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب سرویس بهداشتی در صورتی که اجسام قیمتی نباشد فنر برقی است. دلیل استفاده از فنر برقی برای باز کردن لوله فاضلاب قدرت و سرعت بسیار بالای این دستگاه است، که قادر به رفع هر نوع انسدادی با هر شدتی هست.

به همین دلیل بیشتر متخصصین آب و فاضلاب از این روش در بیشتر موارد گرفتگی و لوله بازکنی استفاده می‌کنند. دستگاه فنرزن می‌تواند هر نوع گرفتگی را مانند انسداد لوله فاضلاب با سیمان را که یکی از سخت‌ترین علل گرفتگی‌ها لوله است را باز کند.

با پیشرفت بشر در کلیه زمینه‌های تکنولوژی در عصر حاضر تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی و فنی لوله بازکنی با ساخت دستگاه‌های پایه‌دار کوچک که دستگاه فرقانی هست. که آلودگی محیط را به حداقل می‌رساند، نگرانی شما عزیزان را نسبت به آلودگی منزل به کمترین حد خود رسانده است.

در گذشته که بجای ژنراتور از دریل استفاده می‌شد، چون توان انتقال کامل قدرت به فنر را نداشت لرزش دستگاه سبب پرتاب آلودگی فاضلاب به محیط اطراف و دیوارها می‌شد. اما دستگاه لوله بازکنی به خوبی سرعت و قدرت را به فنر انتقال داده و با کمترین حد آلودگی سبب بازگشایی مسیر می‌گردد. فنرها در متراژهای مختلف برای لوله‌های متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فنرزنی توالت فرنگی

فنرزنی توالت فرنگی فوری بدون خرابی

فنرزنی توالت فرنگی نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. به دلیل اینکه جنس این نوع از توالت‌ها از سرامیک است، که در صورت ناوارد بودن و استفاده از فنر نامناسب ممکن است دچار آسیب شود. همکاران ما جهت رفع این مشکل از فنرهای مناسب با پوشش‌های خاص برای رفع مشکل استفاده می‌کنند، تا در زمان لرزش آسیبی به آن وارد نشود.

در صورت بروز هرگونه مشکل در این حوزه شما می‌توانید از گروه فنی درستکار درخواست اعزام نیرو به محل را داشته باشید همکاران ما در کمتر از 15 دقیقه در محل حضور می‌یابند.

متراژهای مختلف فنرهای برقی عبارتند از:

 1. فنر به متراژ 1 تا 6 متر
 2. فنر به متراژ 6 تا 10 متر
 3. فنر به متراژ 12 تا 20 متر
 4. فنر با متراژ بلند تا 25 متر
 5. فنر با متراژ بلندتر تا 40 متر

هر کدام از این فنرها با توجه به متراژ لوله و عمق لوله فاضلاب توالت‌ها بوسیله لوله بازکن انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرند. همکاران ما در گروه فنی درستکار به صورت تضمینی و با ارائه فاکتور لوله را به شما تحویل می‌دهند.

انواع گرفتگی‌ توالت فرنگی

 • انسداد بر اثر جرم و رسوب فضولات
 • گرفتگی براثر وجود موی بلند
 • انسداد براثر ورود گچ و سیمان و مصالح ساختمانی
 • گرفتگی لوله براثر سقوط اشیا
 • انسداد براثر ورود دستمال کاغذی
 • گرفتگی براثر انداختن نوار بهداشتی و پوشک بچه
 • انسداد براثر انداختن اشیاء مختلف و با ارزش

به دلیل انعطاف پذیر بودن فنر تقریبا در اکثر گرفتگی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نشانه گرفتگی چاه توالت ایرانی

 1. اگر به کندی آب تخلیه شود نشان دهنده گرفتگی چاه توالت هست
 2. بالا زدن آب از چاه توالت ایرانی هم نشان دهنده اصلی هست
 3. هرگاه با انداختن اشیا در چاه توالت مواجه شدید سهل انگاری نکنید بلافاصله برای درآوردن آن اشیاء اقدام کنید چون بعد از مدتی گرفتگی شدید پیش می آورد و نیازمند خدمات فنرزنی توالت ایرانی می‌شوید.

باز کردن گرفتگی توالت ایرانی یا فرنگی با اسید لوله بازکنی

رفع گرفتگی چاه توالت ایرانی ممکن است برای هر خانه‌ایی اتفاق بیفتد. و شما عزیزان به فکر باز کردن آن گرفتگی با اسید لوله باز کن باشید باید به اطلاع شما برسانیم که باز کردن گرفتگی لوله با اسید لوله باز کنی خطراتی دارد که باید در جریان باشید.

 • استفاده از اسید لوله باز کنی منجربه از بین بردن چسب اتصالات لوله هست که باعث نشتی آب از طبقه پایین می‌شود.
 • باعث سوراخ کردن لوله های چدنی می‌شود.
 • ریختن اسید لوله باز کن باعث انتشار گاز های سمی می‌شود.

لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی

قیمت لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی با فنر برقی

تعیین هزینه لوله بازکنی سرویس بهداشتی معمولا بعد گرفتن اطلاعات کامل از مشتری اعلام می‌گردد. البته قیمت شروع قیمت پایه اتحادیه است، که بعد از در نظر گرفتن فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت برآورد می‌شود و به شما عزیزان اعلام می‌گردد. متخصصین ما بعد از بررسی دقیق از محل و مشخص کردن موارد مختلف قیمت نهایی و دقیق خدمات را تعیین و اعلام می‌کنند.

که این عوامل به شرح زیر می‌باشد:

 • متراژ لوله فاضلاب
 • قطر لوله فاضلاب
 • علت گرفتگی فاضلاب
 • روش مناسب جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • محل قرار گیری لوله فاضلاب دچار گرفتگی
 • شدت و سختی گرفتگی لوله فاضلاب
 • نوع گرفتگی با رسوبات است یا با اجسام
 • مدت کار انجام شده توسط متخصصین
 • فنرزنی از چند ورودی و تعداد دفعات
 • فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی 24 ساعته

گرفتگی لوله فاضلاب توالت‌ها در هر ساعتی از شبانه‌روز ممکن است بروز کند، که نیاز به اقدام سریع جهت رفع آن ضروری می‌باشد. عدم رفع گرفتگی به موقع می‌تواند شما را با مشکلات جدی‌تری روبرو نماید. همکاران ما در کمتر از 20 دقیقه در تمام 24 ساعت شبانه‌روز و ایام تعطیل حاضر به خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

نحوه فنرزنی توالت‌ ایرانی و فرنگی

جهت انجام خدمات فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی در ابتدا باید تمام نکات ایمنی کار و متخصص مورد توجه باشد. بنابراین بسیار ضروری است که قبل از انجام کار از ابزار بهداشتی در حین کار مانند برای دستکش و ماسک مناسب را به همراه دستگاه فنرزن برقی حاضر کنیم. در مرحله بعد با اتصال فنر مناسب با عمق و قطر لوله فاضلاب را به دستگاه ژنراتور متصل کنیم. و با وارد کردن آن به درون لوله اقدام به روشن کردن دستگاه شود.

با شروع حرکت دورانی فنر با حالت انعطاف پذیری و ارتجاعی که دارد به سرعت و با قدرت بالا باعث تراشیدن رسوبات موجود در دیواره و یا خورد کردن اجسام می‌کند و در کمتر از 15 دقیقه به طور کامل مسیر را بازگشایی می‌کند. جهت برطرف کردن هر نوع گرفتگی باید از سر فنر مناسب با آن مشکل استفاده شود. زیرا برای انواع گرفتگی سر فنر مخصوص به آن وجود دارد.

فنر زنی چاه توالت ایرانی و فرنگی

فنرزنی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی شبانه روزی

گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی امکان دارد در هر ساعت از طول شبانه روز اتفاق بیفتد و شما به نیاز به خدمات فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی شبانه روزی باشید. گروه فنی درستکار شبانه روزی حاضر به خدمت رسانی خدمات سراسر تهران هست. در صورت داشتن سوال یا دریافت خدمات کافی است با شماره 09129678099 تماس بگیرید.

دیگر خدمات گروه فنی درستکار

بله، سرویسکاران لوله بازکن گروه فنی درستکار کاملا باتجربه و کاربلد هستند و مشکل تمامی گرفتگی لوله‌های فاضلاب ساختمان را بدون خرابی با ضمانت انجام می‌دهند که شامل موارد زیر هست.

همکاران ما در گروه فنی درستکار با سال‌ها تجربه در حوزه خدمات فنی آب و فاضلاب، حاضر به خدمت‌رسانی به همشهریان محترم ساکن در تهران و حومه و همچنین در شهرستان‌های مختلف هستند.

تمامی خدمات توسط افراد باتجربه به همراه تجهیزات پیشرفته و به‌روز در محل صورت می‌گیرد. این خدمات در تمام مناطق به صورت تضمینی و با کیفیت بالا به همراه ارائه فاکتور و همچنین رعایت اصول بهداشتی و با کمترین آلودگی انجام خواهد شد. شما عزیزان در هر منطقه از تهران در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه در تمام طول شبانه‌روز و حتی در ایام تعطیل می‌توانید با یک تماس از خدمات مشاوره‌ای رایگان و همین طور اعزام نیروی حرفه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهره‌مند گردید.

تیم ما در هر زمانی حاضر به دریافت انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان در انجام خدمات می‌باشد. شما عزیزان در صورت بروز هر مشکلی می‌توانید بدون نگرانی و با خیال راحت کار را به پرسنل متعهد و دلسوز گروه فنی درستکار بسپارید. و از تحویل کاری بی‌نقص و تمیز اطمینان خاطر داشته باشید.

امتیاز دهید
[کل: 10 میانگین: 5]
24 پاسخ
 1. پارسا گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت گروه فنی لوله بازکنی درستکار مشکل گرفتگی لوله توالت ایرانی داریم، برای دریافت لوله بازکنی یزد با چه شماره ایی باید تماس بگیریم؟

  پاسخ
 2. سهیل گفته:

  سلام ساکن مرزداران هستم توالت ایرانی ما بوی خیلی بدی میده برای رفع این مشکل خدماتی دارید ؟؟؟

  پاسخ
 3. سهیل گفته:

  سلام ساکن مرزداران هستم توالت ایرانی ما بوی خیلی بدی میده برای رفع این مشکل خدماتی دارید ؟؟؟

  پاسخ

تعقیب

 1. […] حمام، آشپزخانه، فنرزنی لوله کفشور پارکینگ ، پشت بام و فنرزنی لوله توالت‌ ایرانی شود. که باید به سرعت برطرف شود، در صورت بروز این مشکل در […]

 2. […] لوله فاضلاب لباسشویی، فنرزدن لوله کفشور آشپزخانه، فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی، فنرزدن لوله توالت فرنگی، فنرزدن لوله تراس – […]

 3. […] فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی خیابان دکتر بهشتی […]

 4. […] فنرزنی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی خیابان جیحون […]

 5. […] فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی توسط متخصصین ما با کیفیت بالا و ارائه فاکتور […]

 6. […] فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی، حمام، روشویی، بالکن […]

 7. […] فنرزنی لوله توالت‌ ایرانی و فرنگی توسط  گروه فنی درستکار خدمات لوله بازکنی یافت آباد را به شما عزیزان به صورت شبانه‌روزی و کمتر از 30 دقیقه ارائه می‌دهد. متخصصین ما در کمتر از 30 دقیقه پس از تماس شما به محل مورد نظر شما می‌رسد، و پس از شناسایی نوع و میزان گرفتگی، با بهترین تجهیزات رفع گرفتگی لوله اقدام به رفع گرفتگی لوله فاضلاب می‌نمایند. […]

 8. […] انواع لوله مانند گرفتگی لوله فاضلاب و ناودان پشت بام، فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی ، حمام، آشپزخانه، پارکینگ، تراس، حیاط، حیاط […]

 9. […] لوله فاضلاب لباسشویی، فنرزدن لوله کفشور آشپزخانه، فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی، فنرزدن لوله توالت فرنگی، فنرزدن لوله تراس – […]

 10. […] این وبسایت برای شرکت خدمات فنی درستکار محفوظ است. فنرزنی لوله توالت ایرانی فنرزنی لوله بازکنی پونک رفتن به بالاتماس 24 ساعته + […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *