لوله بازکنی بلوار کشاورز

لوله بازکنی بلوار کشاورز گروه فنی درستکار دارای تکنسین‌های مجربی است، که برای ارائه خدمات در زمینه گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در منطقه 6 شهرداری تهران بلوار کشاوز آمادگی لازم را دارند. این خدمات در کلیه مناطق و محله‌های منتهی به آن، به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی انجام می‌پذیرد. ساکنین محترم این منطقه در صورت بروز مشکل در لوله‌کشی فاضلاب ساختمان‌های اداری و مسکونی، می‌توانند به خدمات مجموعه ما اعتماد کنند. متخصصین ما در تمامی ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخگویی به شما عزیزان در حوزه فنرزنی لوله فاضلاب و لوله بازکنی بلوار کشاورز خواهند بود. و در صورت نیاز با اعزام نیروهای فعال به همراه تجهیزات مدرن و به روز، در زمانی کوتاه اقدام به رفع مشکلات می‌کنند.

 

 

خدمات لوله بازکنی در بلوار کشاورز

متخصصین ما در گروه فنی درستکار، خدمات مختلفی از جمله رفع گرفتگی انواع لوله مانند گرفتگی لوله فاضلاب و ناودان پشت بام، فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی ، حمام، آشپزخانه، پارکینگ، تراس، حیاط، حیاط خلوت، لوله‌های اصلی رایز، اگو و غیره را به شما اهالی محترم ساکن در منطقه و محله‌های اطراف ارائه می‌دهند.

همچنین اگر اشیاء با ارزش و گران قیمتی مانند طلا یا سوییچ ماشین شما در چاه افتاد نگران نباشید. بیرون آوردن آنها بخشی از خدمات کارشناسان ما در این مجموعه می‌باشد، شما عزیزان در صورت بروز هرگونه مشکلی در لوله‌های فاضلاب ساختمان می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز با کارشناسان ما در این مرکز خدماتی تماس حاصل فرمایید. متخصصان مجرب و واجد شرایط ما خدمات مورد نظر شما را به صورت تضمینی ارائه می‌دهند. قبل از انجام هر کاری تکنسین‌های این مجموعه در محل مورد نظر حاضر شده، و به صورت رایگان از لوله‌های فاضلاب  بازدید می‌کنند. تا مشاوره لازم را به شما بدهند، این افراد آموزش دیده و با تمامی روش‌های لوله بازکنی در بلوار کشاورز آشنا هستند.

 

فنرزنی لوله فاضلاب بلوار کشاورز

فنرزنی لوله فاضلاب بلوار کشاورز

فنرزنی لوله فاضلاب بلوار کشاورز

در صورت بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب متخصصین از روش‌های مختلفی جهت رفع آن کمک می‌گیرند. که یکی از پرکاربردترین روش در بین آنها فنرزن برقی است، که بوسیله یک ژنراتور الکتریکی و تعدادی فنر در اندازه، سایز و جنس‌های مختلف تولیده شده است. البته تجهیزات دیگری مانند پمپ فشرده‌سازی هوا و پمپ فشار آب هم در موارد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. علت انتخاب فنرزن برقی قدرت، سرعت و کارایی بالای این دستگاه جهت رفع انواع گرفتگی‌ها با هر شدت و سختی است. علاوه بر همه اینها خدمات فنرزنی لوله فاضلاب و لوله بازکنی بلوار کشاورز درمنطقه و محله‌های بلوار کشاورز تمیز و با کمترین میزان آلودگی و رعایت نکات بهداشتی در تمامی مراحل انجام خواهد شد. کارشناسان ما پس از اتمام کار در صورت وجود آلودگی محیطی محل را به طور کامل نظافت کرده به مشتری تحویل می‌دهند.

ویژگی‌های مهم متخصصین ما در گروه فنی درستکار به شرح زیر می‌باشد:

 1. گارانتی خدمات ارائه شده
 2. ارائه فاکتور و تضمین 100% خدمات
 3. رعایت بهداشت با کمترین آلودگی
 4. تمیزی کامل محیط بعد از کار
 5. پوشش کامل منطقه بلوارکشاورز
 6. زمان اعزام نیرو به محل کمتر از 20 دقیقه
 7. رفع گرفتگی انواع گرفتگی لوله در بلوار کشاورز
 8. دارای تجهیزات بروز و مناسب
 9. لوله بازکنی بلوار کشاورز

 

اگر اجسام جامدی در لوله وجود داشته باشد، فنرزن برقی این قدرت را دارد، که با نیروی خود آنها را خرد کرده و مسیر عبور آب را بازکند. همچنین فنر این قابلیت را دارد، که هرگونه مو و مواد زائد موجود در مسیر لوله را جذب کرده و گرفتگی را برطرف کند. فنر لوله بازکنی بلوار کشاورز به گونه‌ای است که هر چیزی را که در مسیر باشد از بین می‌برد. اندازه فنرهای لوله بازکنی بلوار کشاورز از 7  تا 30 متر است، که در صورت نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. متخصصین ما در اکثر موارد عملیات لوله بازکنی بلوار کشاورز را به کمک فنر فولادی و دستگاه ژنراتور انجام می‌دهند. این کار باعث افزایش سرعت باز شدن لوله و همچنین آسیب کمتر به سیستم لوله‌کشی و با حداقل آلودگی صورت میگیرد. در حالی که روش های دیگر ممکن است برای شما مشکل‌ساز باشد.

 

علت گرفتگی لوله فاضلاب در بلوار کشاورز

علت گرفتگی لوله فاضلاب در بلوار کشاورز

علت گرفتگی لوله فاضلاب در بلوار کشاورز

گرفتگی لوله‌ها و چاه‌های فاضلاب در دنیای امروز با وجود ساخت و سازهای زیاد در شهرها بسیار رایج است. که عوامل زیادی جهت بروز این مشکل نقش دارد، که یکی از آنها افزایش میزان ورودی است. با افزایش تعداد طبقات آپارتمان بدون در نظر گرفتن چاه‌های دیگر، با افزایش تعداد انشعابات لوله، حجم فاضلاب ورودی نیز در ساختمانها افزایش می‌یابد. تا جایی که چاه ظرفیت کافی برای این حجم ورودی از آب را ندارد و در نهایت به سرعت پر شده و ساکنان این ساختمانها با مشکل گرفتگی لوله روبرو خواهند شد.

دلیل دیگر ایجاد مشکل در انواع لوله‌های فاضلاب در ساختمانها قطر و ارتفاع کم چاه است. قطر و عمق کم باعث کاهش سریع نفوذپذیری دیواره چاه شده و در نتیجه مخزن زودتر از زمان برنامه‌ریزی شده پر می‌شود. اگر خانه شما یکی از آن خانه‌های قدیمی است، که در اطراف با خانه‌های نوساز احاطه شده است، به احتمال زیاد به زودی دچار مشکل خواهد شدو به لوله بازکنی بلوار کشاورز نیاز خواهید داشت. زیرا در این گونه خانه‌ها خاک دیواره چاه که محل نفوذ آب به زمین‌های اطراف است توسط پی‌های عمیق و بتنی ساختمان‌های دیگر احاطه شده و نفوذپذیری آن کاهش میابد.

ولی در بیشتر موارد ورود مواد زائد و افتادن اشیاء یا رسوبات ایجاد شده در درازمدت می‌تواند سبب بروز گرفتگی در این لوله‌ها شود. یکی دیگر از علل گرفتگی چاه، ورود و چسبندگی ضایعات بنایی یا قطعات گچ و سیمان در درون لوله‌های فاضلاب است. فراموش نکنید، که در حین ساخت و ساز و باسازی درپوش مخصوص روی چاه فاضلاب قرار دهید، تا هزینه‌های سنگین این خدمات به شما تحیمل نشود.

 

لوله بازکنی بلوار کشاورز تضمینی

لوله بازکنی بلوار کشاورز تضمینی

لوله بازکنی بلوار کشاورز تضمینی

متخصصین ما در گروه فنی درستکار با استفاده از روش‌های مختلف لوله بازکنی بلوار کشاورز مناسب‌ترین قیمت را از شما دریافت می‌کنند. ما از روشهای مختلف و مناسب جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می‌کنیم. برای رفع گرفتگی فاضلاب سینک و حمام، تشخیص نشت آب و فاضلاب و تعمیرات ترکیدگی آب و لوله فاضلاب به کارشناسان ما مراجعه کنید تا در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی شود. کارشناسان ما انواع لوله‌های مسدود شده را با ضمانت 100% در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع خواهند کرد.

به دلیل تفاوت نوع گرفتگی خدمات لوله بازکنی بلوار کشاورز هم روش‌های مختلفی دارد. هر مشکلی که مربوط به گرفتگی لوله‌ها باشد، از این طریق قابل حل است. این خدمات توسط نیروهای حرفه‌ای و با تجربه ارائه می‌شود، بنابراین نگران نباشید. این سرویس در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌گیرد و مشکل بلافاصله حل می‌شود.

 

لوله بازکنی بلوار کشاورز با ارائه فاکتور

لوله بازکنی بلوار کشاورز با ارائه فاکتور

لوله بازکنی بلوار کشاورز با ارائه فاکتور

یکی از نکاتی که در خدمات لوله بازکنی بلوار کشاورز بسیار حائز اهمیت است، کیفیت سرویس‌دهی می‌باشد. همانطور که در قسمت‌های قبل گفته شد کارشناسانی که با ما همکاری می‌کنند از بین افراد برتر انتخاب شده‌اند. شما عزیزان ساکن در منطقه بلوار کشاورز و محله‌های منتهی به آن می‌توانید با اطمینان از کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط متخصصین ما کار را به آنها بسپارید. در انجام کلیه خدمات لوله بازکنی بلوار کشاورز از مدرن‌ترین دستگاه‌ها استفاده می‌شود، این عامل نشان‌دهنده حفظ کیفیت این خدمات است. و همچنین به این نکته مهم اشاره کنیم، که این خدمات به مدت چند ماه توسط ما در این گروه فنی پشتیبانی می‌شود. تا اگر مشکلی به دلیل ضعف در کار از سوی ما ایجاد شده، به سرعت اقدام به رفع آن به صورت رایگان نماییم.

 

هزینه لوله بازکنی بلوار کشاورز

هزینه لوله بازکنی بلوار کشاورز

هزینه لوله بازکنی بلوار کشاورز

قیمت لوله بازکنی در تهران در مناطق مختلف و برای شرایط مختلف بر اساس اتحادیه تعیین می‌شود. در صورت نیاز به داشتن پیش فاکتور قبل از دریافت خدمات لوله بازکنی بلوار کشاورز و یا اطلاع از هزینه سرویس با ما تماس بگیرید. هزینه لوله بازکنی در تهران به عوامل زیر بستگی دارد. پس از تماس شما، نیروهای خدماتی در گروه فنی درستکار به محل اعزام شده و وضعیت را بررسی خواهند کرد. هر چه انسداد لوله‌ها شدیدتر باشد، هزینه بازکردن لوله‌ها بیشتر می‌شود. علت این بالا رفتن هزینه سختی کار و مدت زمان بیشتری است که جهت رفع مشکل باید صرف شود.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی بلوار کشاورز شامل این موارد می‌شود:

 • طول فنر بسته به محل انسداد
 • قطر فنر برای جلوگیری از آسیب به لوله‌ها
 • تعداد گرفتگی از چند نقطه
 • تعداد مراتب فنرزنی
 • نوع و شدت گرفتگی
 • وجود سیمان، آهک یا سایر اشیاء در لوله
 • و … .

بنابراین در صورت نیاز به استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید، و با دادن اطلاعات کامل برآورد هزینه را دریافت نمایید، البته قیمت نهایی بعد از بررسی دقیق به شما عزیزان اعلام می‌گردد.

 

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در بلوار کشاورز

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در بلوار کشاورز

فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در بلوار کشاورز

بیشتر اوقات انسداد لوله‌ها در داخل سیفون سینک رخ می‌دهد و آب جمع شده تخلیه نمی‌شود. اگر این انسداد سطحی است، اولین قدمی که باید برای رفع این نوع گرفتگی بردارید، باز کردن سیفون یا همان شتر گلوی سینک است. اما در صورتی که بعد از انجام این کار مجدد آب درون سینک تخلیه نشد نشان دهنده گرفتگی شدیدتری در داخل لوله تخلیه است. این کار را به کادر فنی ما در گروه فنی درستکار بسپارید تا در اسرع وقت از گرفتگی لوله‌ها خلاص شوید.

 در برخی موارد ممکن است گرفتگی در کف‌شور و یا لوله‌های تخلیه ماشین لباسشویی و ظرفشویی بروز کند. که علل مختلفی میتواند سبب ایجاد این اتفاق باشد. عللی مانند ورود چربی و مواد زائد خوراکی یا پرز و کرک موجود برروی پارچه و مو که در درازمدت می‌توانند باعث ایجاد رسوبات در دیواره لوله‌های فاضلاب شده و به مرور و تنگ شدن لوله مسدود شود. بهترین گزینه جهت رفع تمامی این موارد فنرزن برقی است، که با چرخش قدرتمند و سرعت بالا در کمترین زمان ممکن مواد را خورد کرده و به جلو هل می‌دهد. و در نهایت با تراشیدن رسوبات موجود مسیر را به طور کامل بازگشایی می‌نماید. شما ساکنین محترم منطقه بلوار کشاورز در صورت بروز مشکل در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل میتوانید با گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید و درخواست اعزام نیرو داشته باشید.

بیرون آوردن اشیا از لوله فاضلاب در بلوار کشاورز

اغلب اتفاق می‌افتد که در زمان استفاده از سرویس بهداشتی محتویات جیب شما در اثر بی‌احتیاطی به درون لوله‌های فاضلاب سقوط کند. و بیرون آوردن آن برای شما عزیزان مهم و ضروری باشد. وقتی شیئ در داخل توالت ایرانی یا فرنگی می‌افتد در بیشتر موارد در سیفون گیر می‌کند. در این شرایط برخی افراد تلاش می‌کنند، تا با دست آن را از کاسه توالت خارج نمایند. غافل از این که میتواند منجر به افتادن آن در عمق بیشتر شود و به طور کامل از دسترس خارج گردد.

 بهترین کار در صورت بروز این اتفاق تماس با مراکز معتبر لوله بازکنی بلوار کشاورز است، تا به سرعت با اعزام نیرو به همراه تجهیزات مناسب جهت تخلیه اشیاء در محل حاضر و اقدام به خارج کردن آن نمایند. به این نکته مهم توجه داشته باشید، که در صورت سقوط اجسامی مانند گوشی تلفن به هیچ عنوان اقدام به ریختن آب در چاه نکنید. زیرا این کار باعث از دسترس خارج شدن اجسام میشود. فقط کافیست با گروه فنی درستکار تماس گرفته و مشکل را به کارشناسان ما در پشتیبانی اعلام کنید. تا در کمترین زمان ممکن نیروهای فعال و 24 ساعته ما در محل حاضر شوند، و بوسیله ابزار مناسب وسیله را خارج و به شما تحویل دهند.

مناطق تحت پوشش متخصصین ما در گروه فنی درستکار

متخصصین ما در کلیه مناطق و محله‌های منتهی به بلوار کشاورز آماده خدمت‌رسانی هستند. محله‌های تحت پوشش ما شامل: خیابان فاطمی و محله‌های منتهی به آن همچنین خیابان ولیعصر و محله‌های آن شامل خیابان‌های زرتشت، کارگر و فلسطین است.

لوله بازکنی خیابان دکتر قریب شبانه روزیلوله بازکنی خیابان شوریده بلوار کشاورز
لوله بازکنی جمالزاده شمالی و جنوبیلوله بازکنی خیابان سعید بلوار کشاورز
لوله بازکنی خیابان دریا بلوار کشاورزلوله بازکنی خیابان دائمی
لوله بازکنی خیابان کارگر شمالیلوله بازکنی خیابان فلسطین شمالی
لوله بازکنی خیابان 16 آذر بلوار کشاورزلوله بازکنی خیابان راد بلوار کشاورز
لوله بازکنی خیابان قدس بلوار کشاورزلوله بازکنی میدان ولیعصر
لوله بازکنی خیابان وصال شیرازیلوله بازکنی خیابان رستاک بلوار کشاورز
لوله بازکنی بلوار حجابلوله بازکنی خیابان ولیعصر 
لوله بازکنی خیابان نادری بلوار کشاورزلوله بازکنی خیابان ایتالیا بلوار کشاورز
لوله بازکنی خیابان عبدالله زاده بلوار کشاورزلوله بازکنی خیابان نصرت بلوار کشاورز
امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *