لوله بازکنی سازمان برنامه

ایجاد گرفتگی در فاضلاب‌های مختلف در ساختمان که می‌تواند برای شما عزیزان باعث نگرانی و دغدغه باشد. دریافت خدمات لوله بازکنی سازمان برنامه با کیفیت و با تضمین %100 است، به این معنی که بعد از دریافت این خدمات فاضلاب مجدد دچار گرفتگی نشود. و شما را با دردسرهای مختلف مواجه نکند، گروه فنی درستکار یکی از مراکز معتبر چاه بازکنی در محله سازمان برنامه تهران است.

به علت اطمینان از توانایی متخصصین حاضر در این مجموعه فنی، همکاران ما حاضر به سرویس دهی خدمات با تضمین و پشتیبانی چند ماهه است. شما عزیزان و اهالی ساکن در محله‌های مختلف این منطقه در صورت نیاز به دریافت این خدمات در هر ساعتی از شبانه‌روز با ما در پشتیبانی این مرکز در شعبه منطقه سازمان برنامه در تماس باشید. 

شماره لوله بازکنی در سازمان برنامه شمالی و جنوبی 

گروه فنی درستکار سراسر تهران به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته، حاضر به سرویس دهی خدمات در زمینه لوله بازکنی است. همچنین شعبه لوله بازکنی سازمان برنامه منطقه 5 تهران با سه شیفت به صورت فعال، حاضر به خدمت رسانی به شما عزیزان در این منطقه است. برای دریافت خدمات چاه بازکنی کافیست، با شماره 09129678099 تماس حاصل فرمایید.

آیا خدمات لوله بازکنی ضمانت هم دارد؟ بله، با فاکتور و پشتیبانی چند ماهه.
مدت زمان ارسال لوله بازکن به محل: کمتر از 15 دقیقه
ساعت کاری ما: شبانه روزی آنلاین بدون تعطیلی
روش باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب: با فنر برقی تمیز، تراکم هوا، واترجت
سطح مهارت لوله بازکن چقدر است؟ درجه یک 100% باتجربه

خدمات چاه بازکنی سازمان برنامه جنوبی و شمالی شبانه روزی

کارشناسان گروه فنی درستکار حاضر به سرویس دهی  فوری خدمات مختلف چاه بازکنی به شما عزیزان ساکن در منطقه سازمان برنامه جنوبی و شمالی به صورت شبانه روزی است. که به شرح زیر است:

 1. لوله بازکنی فاضلاب حیاط
 2. باز کردن گرفتگی لوله آشپزخانه
 3. فنرزنی راه آب فاضلاب حمام
 4. باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی
 5. فنرزنی لوله کفشور پارکینگ
 6. باز کردن گرفتگی راه آب پشت بام با فنر بلند
 7. لوله بازکنی حیاط خلوت، بالکن، پاسیو
 8. خارج کردن اشیاء با ارزش
 9. تخلیه مصالح ساختمانی از فاضلاب

کلیه خدمات شعبه لوله بازکنی خیابان سازمان برنامه بوسیله کارشناسان باتجربه و با استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار روز انجام می‌گیرد. در صورت نیاز به دریافت هر کدام از این خدمات می‌توانید 24 ساعته با شعبه لوله بازکنی سازمان برنامه و متخصین حاضر در آن در ارتباط باشید. 

لوله بازکنی بلوار فردوس 24 ساعته آنلاین در خدمت شماست.

هزینه لوله باز کنی سازمان برنامه

هزینه لوله باز کنی در سازمان برنامه تهران

نکته‌ای که در ابتدا باید به آن اشاره کنیم، این است که گروه فنی درستکار کلیه خدمات لوله بازکنی را در سرتاسر تهران با یک قیمت ثابت و پایه انجام می‌دهد. اما باید گفت که تعیین هزینه این خدمات به طور کل بستگی به موارد مختلفی دارد، که معمولا بعد از بررسی توسط متخصصین اعزامی از این مجموعه فنی مشخص می‌شود.

عوامل مهم و تاثیرگذار بر تعیین قیمت خدمات لوله بازکنی سازمان برنامه به شرح زیر است:

 • مدت زمان کار نیروی متخصص جهت برطرف کردن گرفتگی
 • نوع گرفتگی لوله فاضلاب
 • محل قرار گرفتن لوله فاضلاب
 • شدت گرفتگی راه آب فاضلاب
 • علت بروز گرفتگی فاضلاب
 • روش مورد استفاده جهت رفع گرفتگی چاه فاضلاب
 • متراژ و سایز فنر
 • تعداد مسیرهای فاضلاب که دچار گرفتگی است، و نیاز به فنرزنی دارد.
 • ایاب و ذهاب
 • خارج کردن اشیاء
 • میزان سختی گرفتگی
 • نیاز به کندن و تخریب محل گرفتگی

هر کدام از موارد بالا میتواند تا حد زیادی بر روی قیمت دریافت خدمات چاه بازکنی سازمان برنامه تهران تاثیر بگذارد. اما ما در گروه فنی درستکار با توجه به شرایط اقتصادی جامعه در تلاش هستیم، تا کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان را با قیمتی مناسب انجام دهیم. 

سرویسکارن شعبه لوله بازکنی باغ فیض 5 دقیقه با شما فاضله دارند.

باز کردن گرفتگی لوله حیاط محله سازمان برنامه

باز کردن گرفتگی راه آب حیاط محله سازمان برنامه

حیاط‌ها در ساختمان‌ها به علت مسقف نبودن در برخی موارد دچار گرفتگی‌های شدید می‌شوند. که به علل مختلف ممکن است، در این محل رخ دهد. در صورت بروز مشکل در این محل می‌توانید در هر ساعتی و در هر شرایطی از خدمات فوری توسط متخصصین شعبه لوله بازکنی سازمان برنامه با شماره 09129678099 تماس بگیرید و خدمات دریافت کنید.

علت گرفتگی لوله فاضلاب حیاط

 • گرد و خاک: یکی از مواردی که در سیستم فاضلاب می‌تواند منجر به گرفتگی شود، ورود و جمع‌شدن شن و ماسه و گرد و غبار است.
 • ورود مصالح ساختمانی: در برخی موارد ورود مصالحی مانند سیمان و قیر که در زمان نوسازی و باسازی موداستفاده قرار میگیرد، میتواند براثر کم توجهی وارد لوله فاضلاب حیاط شود.
 • ریشه‌ گیاهان: رشد گیاهان و ریشه‌ها در نزدیکی لوله‌های فاضلاب می‌تواند در برخی موارد به درون فاضلاب حیاط وارد شود، و منجربه شکسته شدن لوله شود و مسیر خروج آب را مسدود کند.
 • انداختن اجسام مختلف: در برخی موارد اجسام جامد و سخت وارد لوله می‌شود و مسیر را مسدود می‌کند.
 • ساختار نادرست سیستم فاضلاب: ساختار ضعیف، اندازه نامناسب لوله‌ها، کوچک بودن زاویه بین لوله‌ها و موارد مشابه می‌تواند منجر به ایجاد گرفتگی در فاضلاب حیاط شود.
 • رسوبات: عدم تمیزکاری و تجمع رسوبات یکی دیگر از علل گرفتگی فاضلاب حیاط است.

جلوگیری از بروز گرفتگی فاضلاب حیاط شامل این موارد است:

تمیزکاری منظم: سیستم فاضلاب حیاط خود را به طور منظم تمیز کنید. شستشوی دوره‌ای لوله‌ها و استفاده از مواد پاک‌کننده مناسب، جلوگیری از ورود زباله و اجسام جامد، استفاده از صافی مناسب بر روی سوراخ فاضلاب

تعمیر آسیب‌ها: هرگونه آسیب، نشتی یا بن‌بستی در سیستم فاضلاب را بلافاصله تعمیر کنید تا جریان آب به طور صحیح ادامه یابد و گرفتگی به حداقل برسد.

اجرای این روش‌ها می‌تواند به حفظ عملکرد سالم و بهینه سیستم فاضلاب حیاط شما کمک کند.

روش باز کردن گرفتگی فاضلاب حیاط

استفاده از دستگاه تراکم هوا: این دستگاه‌ها با استفاده از فشار هوا برای رفع گرفتگی‌ در لوله‌ها استفاده می‌شوند. با قرار دادن این دستگاه در نقطه گرفتگی و وارد کردن فشار هوا می‌توانید گرفتگی را رفع کرده و جریان آب را بهبود بخشید.

استفاده از فنرزن برقی: که با چرخش در لوله به سرعت گرفتگی را رفع میکند، و با لایروبی کامل مسیر مشکل را برطرف مینماید.

 اگر روش‌هایی که اشاره شد تاثیری نداشتند یا گرفتگی به علت شکستگی لوله فاضلاب و بسیار شدید است، نیاز به کندن محل و تعویض لوله فاضلاب خواهد بود. قبل از هر اقدامی، اطمینان حاصل کنید، که مداخل و خروجی‌های فاضلاب درست و سالم هستند. 

محدوده سرویس دهی خدمات در سازمان برنامه

یکی از دلایلی که لوله بازکن به صورت فوری، به منزل مشتریان در محله سازمان برنامه در منطقه 5 شهرداری تهران ارسال می‌شود. این است که، این محله با دسترسی‌های سریع و آسانی که دارد. همکاران ما پس از دریافت آدرس از سوی مشتریان از مناطق زیر به منزل شما ارسال خواهند شد: 

بلوار آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، بزرگراه حکیم، بزرگراه ستاری، بزرگراه باکری، جنت آباد و غیره. 

محدوده خدمت رسانی خدمات در سازمانه برنامه تهران شامل: 

لوله بازکنی سازمان برنامه شمالی تهران: خیابان کیهان، خیابان ملا حسینی، خیابان براتلو، خیابان منوچهری، خیابان محرابی، خیابان لاله، میدان سازمان برنامه، بلوار شقایق شمالی، خیابان شفایی، خیابان سازمان برنامه شمالی و غیره.

خدمات لوله بازکنی سازمان برنامه مرکزی تهران: خیابان شقابق مرکزی، خیابان لاله مرکزی، خیابان وحید شمالی، خیابان ورزی شمالی، خیابان ستوده غربی، خیابان پروانه شمالی، خیابان سازمان برنامه مرکزی و غیره.

لوله بازکنی سازمان برنامه جنوبی تهران: شهرک پرواز، خیابان لاله جنوبی، خیابان شقایق جنوبی، خیابان ورزی جنوبی، خیابان ناصر حجازی، خیابان پروانه جنوبی، خیابان وحید جنوبی، خیابان فرشته جنوبی، خیابان سازمان برنامه جنوبی و غیره.

امتیاز دهید
[کل: 6 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *