نمایندگی لوله بازکنی منیریه گروه فنی لوله بازکنی درستکار

لوله بازکنی منیریه  یکی از مناطق تهران در منطقه 11 شهرداری می‌باشد، که به خیابان‌ها و میدان‌های مهمی منتهی می‌شود. متخصصین نمایندگی لوله بازکنی منیریه  به صورت تمام وقت و شبانه‌روزی این منطقه را تحت پوشش خدمات فنی خود دارند.

شماره نمایندگی لوله بازکنی منیریه تهران:0912-967-80-99
ساعت کاری ما:لوله بازکنی منیریه 24 ساعته 7 روز هفته
ضمانت چاه بازکنی منیریه چیست؟!تحویل لوله باز شده با ضمانت فاکتور رسمی

انسداد در لوله‌های فاضلاب در هر مکانی می‌تواند باعث نگرانی و دردسرهای زیادی باشد، زیرا بالاآمدن آب‌های آلوده و بوی نامطبوع آن می‌تواند بسیار آزاردهنده و غیرقابل تحمل است. که باید به سرعت برطرف شود، شما عزیزان ساکن در منطقه 11 شهرداری خیابان منیریه در هر زمانی که با این مشکل روبرو بودید. در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید با پشتیبانی گروه فنی درستکار ارتباط گرفته و بعد از توضیح کامل در مورد علت و شدت مشکل از خدمات مورد نیاز خود توسط متخصصین ما بهره‌مند شوید. مدیریت این مجموعه فنی جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در این منطقه خدمات را به صورت تضمینی به همراه پشتیبانی دائمی را در اختیار شما عزیزان گذاشته است.

لوله بازکنی میدان منیریه

لوله بازکنی میدان منیریه

لوله بازکنی میدان منیریه

انسداد لوله‌های فاضلاب ممکن است، در هر ساعتی از شبانه‌روز بروز کند. و به دلیل معضلاتی که این اتفاق در هر مکانی ایجاد می‌کند، باید به سرعت بررسی و رفع شود. متخصصین نمایندگی لوله بازکنی منیریه  به صورت 24 ساعته و تضمینی آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما اهالی محترم ساکن در این منطقه هستند. انجام خدمات لوله بازکنی بوسیله نیروهای فعال 24 ساعته ما در این مجموعه فنی با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و درکمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. کلیه خدمات لوله بازکنی در خیابان و میدان منیریه و محله‌های منتهی به آن به صورت تمام وقت انجام می‌گیرد. بعد از تماس شما با این مرکز معتبر لوله بازکنی در کمترین زمان ممکن نیروهای متخصص ما در محل مورد نظر حاضر و در کنار شما خواهند بود.

فنرزنی لوله فاضلاب منیریه

فنرزنی لوله فاضلاب منیریه

فنرزنی لوله فاضلاب منیریه

رفع انسداد لوله‌های فاضلاب به روش‌های مختلفی انجام می‌پذیرد مانند واترجت، مکنده و فنرزن برقی که هر کدام از این موارد بسته به شدت و نوع گرفتگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بین تمامی تجهیزات مورد استفاده در زمان گرفتگی بهترین و مناسب‌ترین وسیله فنرزن برقی است، این وسیله به دلیل قدرت و سرعت بالا مورد استقبال مراکز و متخصصین قرار گرفته است. فنرزن برقی با حرکت چرخشی در لوله فاضلاب هر چیزی را که در مسیر قرار دارد، را خرد کرده علاوه بر آن تمامی رسوبات موجود در مسیر را هم به خوبی تراشیده و دیوارها را به طور کامل از مواد چسبنده پاک می‌کند. و تا سالها خیال شما را از بروز مجدد این مشکل راحت می‌کند، نمایندگی لوله بازکنی منیریه به صورت شبانه‌روزی و فوری بعد از تماس شما عزیزان دراین منطقه و محله‌های منتهی به آن در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل خواهیم کرد.

لوله بازکنی منیریه فوری

لوله بازکنی منیریه فوری

لوله بازکنی منیریه فوری

کارشناسان ما در نمایندگی لوله بازکنی منیریه گروه فنی درستکار به صورت تمام وقت و 7 روز هفته در میدان منیریه و خیابان‌های منتهی به آن آماده ارائه خدمات لوله بازکنی به همراه پشتیبانی دائمی از شما هستیم. خدمات ارائه شده بوسیله نیروهای فعال و باتجربه ما به شرح زیر می‌باشد:

 1. رفع گرفتگی و لوله بازکنی فاضلاب‌های سرویس‌های بهداشتی فرنگی و ایرانی
 2. رفع گرفتگی و لوله بازکنی فاضلاب‌های موجود در آشپزخانه مانند کفشور، سینک، تخلیه لباسشویی و ظرفشویی
 3. فنرزنی و لوله بازکنی کفشور حمام، پارکینگ، تراس، حیاط، حیاط خلوت
 4. فنرزدن ناودان و کفشور پشت بام
 5. برطرف کردن گرفتگی با مصالح ساختمانی
 6. فنرزدن فاضلاب اصلی و رایز
 7. خارج کردن اجسام مختلف از چاه فاضلاب

شما عزیزان ساکن در میدان و خیابان منیریه در هر زمانی که با این نوع از مشکلات در مکان‌های مختلف زندگی و کار خود روبرو شدید. می‌توانید در هر زمانی از ساعات شبانه‌روز و ایام هفته با مرکز پشتیبانی ما نمایندگی لوله بازکنی منیریه گروه فنی درستکار تماس گرفته و درخواست دریافت خدمات مورد نیاز خود را اعلام نمایید.

لوله بازکنی فاضلاب شهری منیریه

لوله بازکنی فاضلاب شهری منیریه

لوله بازکنی فاضلاب شهری منیریه

گرفتگی منهول فاضلاب شهری یا اگو یکی از آن مشکلاتیست، که در صورت بی‌توجهی به آن ممکن است، مشکلات اساسی برای شما ایجاد کند. انسداد در این محل معمولاً به دلایل مختلفی از جمله ریختن مصالح ساختمانی، مشکلات در لوله‌کشی، نداشتن شیب مناسب و … رخ می‌دهد. سیستم فاضلاب اگو با افزایش جمعیت در کشورها جهت تخلیه پسابهای مکان‌های مختلف ایجاد شده است. اجرای شبکه‌های پیچیده فاضلاب با توجه به اهمیت بهره‌برداری از شبکه فاضلاب شهری و روستایی انجام شده است. شبکه فاضلاب شهری یا همان اگو نوعی سیستم فاضلاب مختلط است، که جهت اتصال لوله اصلی فاضلاب منازل، ادارت و … باید از چاه فاضلاب جدا باشد. و معمولا اگو در جلوی در ورودی ساختمانها قرار دارد، در صورتی که در زمان اتصال اشتباهی رخ داده باشد، ممکن است در آینده با مشکلاتی روبرو شوید. دلایل بروز گرفتگی در اگو و منهول فاضلاب شهری شامل:

 1. ریختن مصالح ساختمانی مانند سیمان، سنگ، ماسه و غیره
 2. شیب مناسبی وجود ندارد
 3. مشکلات در لوله‌کشی
 4. وجود زباله‌ها در آن
 5. چربی و روغن
 6. لجن و جرم

بروز این اتفاق و عدم توجه به آن می‌تواند سبب بالا آمدن آب‌های آلوده به همراه فضولات به درون فاضلاب‌های داخل ساختمان شود. بنابراین در صورت مشاهد هرگونه مشکلی به سرعت با نمایندگی لوله بازکنی منیریه گروه فنی درستکار تماس حاصل کرده و تقاضای اعزام نیرو داشته باشید. نیروهای شبانه‌روزی ما به سرعت در محل حاضر و توسط تجهیزات مناسب در زمانی کوتاه مشکل را رفع خواهند کرد. گرفتگی در این محل معمولا در دو قسمت اتفاق می‌افتد، قسمت اول نمای بیرونی ساختمان در خیابان که مربوط به شرکت فاضلاب تهران است. و هزینه‌های رفع مشکل نیز با این شرکت است اما قسمت دوم که رو به داخل ساختمان می‌باشد، که متعلق به مالک یا ساکنین می‌باشد.

مناطق تحت پوشش گروه فنی درستکار در منطقه منیریه

نمایندگی لوله بازکنی منیریه گروه فنی درستکار در کلیه مناطق منتهی به میدان و خیابان منیریه به صورت تمام وقت آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان عزیز ساکن در این منطقه می‌باشد. مناطق تحت پوشش نیروهای لوله بازکن ما در این منطقه شامل این مناطق و محله‌ها است:

لوله بازکنی خیابان امیریهلوله بازکنی خیابان ابوسعید
لوله بازکنی چهارراه لشگرلوله بازکنی میدان حر
لوله بازکنی خیابان امام خمینیلوله بازکنی خیابان ولیعصر
لوله بازکنی وحدت اسلامیلوله بازکنی خیابان کارگر
لوله بازکنی خیابان حسن آبادلوله بازکنی خیابان معیری
لوله بازکنی خیابان فرهنگلوله بازکنی خیابان امام خمینی
لوله بازکنی خیابان کرمانیلوله بازکنی خیابان اسدی منش
لوله بازکنی خیابان شعاعلوله بازکنی خیابان سنگلج
فنرزنی و بازکردن لوله فاضلاب منیریه با ارائه فاکتور

فنرزنی و بازکردن لوله فاضلاب منیریه با ارائه فاکتور

فنرزنی و بازکردن لوله فاضلاب منیریه با ارائه فاکتور

مکان‌هایی در ساختمان‌های اداری و مسکونی وجود دارد، که معمولا بین اهالی ساکن در آن مشترک محسوب می‌شود. و در صورتی که مشکل در لوله‌های فاضلاب آن بروز کند، و خدماتی جهت رفع آن دریافت شود. باید حتما از نیروهای خدماتی در اتمام کار فاکتور دریافت گردد، زیرا برای تعیین میزان سهم هر کدام از واحدها نیاز به ارائه آن به اهالی ساختمان است. بنابراین متخصصین ما با درخواست شما عزیزان ساکن در منطقه بعد از انجام خدمات حتما فاکتور را صادر و به شما تحویل خواهند داد.

علت عمده بروز گرفتگی در این محل‌ها ورود شاخ و برگ درختان و زباله و یا در برخی موارد وارد شدن ریشه درختان موجود در حیاط به این لوله‌های تخلیه است. و بوسیله فنرزن برقی قابل رفع است، اما در مواردی که ریشه درخت به درون این مکان‌ها نفوذ کرده باشد. و سبب شکستن لوله شده ، باید محل را تخریب کرده و با تعویض لوله فاضلاب مشکل را برطرف کرد. متخصصین فنرزنی لوله کفشور پارکینگ در گروه فنی درستکار در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان همشهری ساکن در این منطقه و محله‌های اطراف آن هستند.

خارج کردن اشیا از لوله فاضلاب منیریه

خارج کردن اشیا از لوله فاضلاب منیریه

خارج کردن اشیا از لوله فاضلاب منیریه

افتادن اشیا مختلف موجود در جیب لباس‌ها و یا به همراه داشتن گوشی و طلا، در زمان استفاده از سرویس بهداشتی می‌تواند بسیار نگران کننده باشد. در صورت بروز این اتفاق در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل با نمایندگی لوله بازکنی منیریه تماس حاصل فرموده، و بعد از اعلام نیاز به دریافت خدمات در زمانی کوتاه از خدمات متخصصین به همراه تجهیزات مناسب بهره‌مند گردید. نیروهای باتجربه ما با ابزاری مانند گیره‌های مخصوص و دستگاه مکش اقدام به خارج کردن اشیاء خواهند کرد. نکات مهمی که باید بعد از رخ دادن این اتفاق مورد توجه قرار دهید، این است که از ریختن آب به درون فاضلاب خودداری کرده، و در صورت عدم توانایی و نداشتن ابزار مناسب از دستکاری کردن آن جدا پرهیز نمایید. زیرا باعث عقب رفتن شئی و یا آسیب به دست خود شوید، و این اتفاق کار را برای متخصصین ما سخت خواهند نمود.

بازکردن فاضلاب توالت منیریه

بازکردن فاضلاب توالت منیریه

بازکردن فاضلاب توالت منیریه

گرفتن فاضلاب توالت‌ها معمولا به دلایل مختلفی اتفاق می‌وفتد، و می‌تواند سبب بالاآمدن آب‌های آلوده و فضولات به محیط آن شود. این اتفاق بسیار زننده و با بوی بد و نامطبوع موجود در محل حضور در محل را سخت می‌کند. اما نگران نباشید متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی منیریه گروه فنی درستکار در مدتی کوتاه بوسیله تجهیزات مناسب به سرعت و با کمترین میزان آلودگی مشکل را برطرف خواهند نمود. عللی که موجب بروز این اتفاق در این محل بسیار پرکاربرد می‌شود شامل:

 • افتادن اشیاء مانند گوشی، ساعت مچی و غیره
 • افتادن نوار بهداشتی و دستمال کاغذی بر اثر بی احتیاطی
 • فضولات خشک شده به علت کم آبی سیفون
 • وارد شدن مصالح ساختمانی در حین باسازی و نوسازی
 • و … .

افتادن دستمال در فاضلاب منیریه

هر کدام از این موارد به سرعت توسط نیروهای باتجربه فعال در این مجموعه فنی قابل رفع است. در بین این موارد یکی از سخت‌ترین موارد که بسیار می‌تواند دردسرساز باشد، افتادن نوار بهداشتی به درون فاضلاب است. که به دلیل بافت خاص آن بعد از جذب آب و بالا رفتن حجم آن باعث گرفتگی‌های شدید در این محل باشد. اگر مدت زمان زیادی از این اتفاق گذشته است، ممکن است با استفاده از تجهیزات مختلف هم به راحتی بازگشایی نشود. و در نهایت مجبور به تخریب محل و تعویض لوله باشیم، در توالت‌های فرنگی کار کمی راحت‌تر است.

زیرا فقط با برداشتن کاسه توالت به راحتی مشکل حل خواهد شد. اما موقعی که این مشکل در توالت‌های ایرانی باشد ناچار به کندن کاسه هستیم. البته به این نکته اشاره کنیم که در بیشتر موارد با استفاده از فنرزنی لوله توالت ایرانی با ژنراتور برقی این مشکل سریع رفع می‌شود. و در موارد کمی ممکن است، ناچار به تخریب و تعویض لوله باشیم. در صورت بروز هر مشکلی در این محل می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل به صورت 24 ساعته با همکاران ما در پشتیبانی این مرکز لوله بازکنی منیریه تماس گرفته و در خواست دریافت مشاوره رایگان و اعزام نیرو داشته باشید.

نتیجه گیری: اگر با گرفتگی فاضلاب یا چاه مواجه شدید، در صورتی که با روش های خانگی قابل تعمیر نیست، حتما با نمایندگی تماس بگیرید، تکنسین های ما هر روز از هفته برای رفع مشکل به محل شما اعزام می شوند.

امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *