نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

چیتگر در منطقه 22 و غرب تهران یکی از مناطق تحت پوشش نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار می‌باشد. متخصصین ما در منطقه چیتگر شمالی و جنوبی آماده ارائه کلیه خدمات مورد نیاز شما در این حوزه لوله بازکنی هستند.

شماره تماس نمایندگی لوله بازکنی چیتگر 0912-967-80-99
ساعت کاری نمایندگی: لوله بازکنی چیتگر شبانه روزی 7 روز هفته بدون تعطیلی
آیا خدمات لوله بازکنی چیتگر ضمانت هم دارد؟ بله، تحویل لوله باز شده به مشتری با ضمانت فاکتور رسمی
میزان کثیف کاری لوله بازکنی چیتگر چقدر است؟ بدون کثیف کاری با فنر مجزا و دستگاه قدرتمند انجام می شود

منطقه چیتگر از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل شده است، و محله‌هایی مانند شهرک غزالی، شهرک کارمندان، شهرک دانشگاه تهران و …. از جمله محلات منتهی به این منطقه در غرب تهران هستند. گرفتگی لوله‌های فاضلاب در هر روز و ساعتی می‌تواند بروز کند، همچنین در ساختمانهای مختلف با کاربری‌های متفاوت مانند مسکونی، اداری، رستوران‌ها، هتل‌ها، مدارس، مراکز آموزشی، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و غیره ممکن است با این مشکل روبرو شوید.

همکاران ما در نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار در هر ساعتی از شبانه‌روز و به صورت تمام وقت حتی در روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به تماس شما عزیزان ساکن در این منطقه از تهران و راهنمایی شما همشهریان محترم هستند. همچنین در صورت نیاز به اعزام نیرو به سرعت در کمترین زمان ممکن متخصصین را به همراه دستگاه‌های مجهز و مدرن به آدرس اعلام شده حاضر و در کنار شما خواهند بود.

فنرزنی لوله های فاضلاب چیتگر شمالی و جنوبی 24 ساعته

فنرزنی لوله‌های فاضلاب چیتگر شمالی و جنوبی یکی از روش‌های بسیار کاربردی و موثر جهت رفع انواع گرفتگی فاضلاب‌ها با از هر نوع و هر شدتی است. فنرزن برقی دستگاهی است، که مجهز به فنرهایی با آلیاژهای مختلف در سایز و متراژهای متفاوت میباشد. که توسط یک موتور الکتریکی فعال شده و جهت رفع انسداد در فاضلاب‌های مختلف در ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اکثر شرکت‌های معتبر در حوزه لوله بازکنی و کارشناسان لوله بازکنی برای رفع انسداد فاضلاب‌ها در محل‌های مختلف مانند حمام، آشپزخانه، توالت، پشت بام، پارکینگ و …. از این وسیله پرقدرت و کارا استفاده می‌کنند. متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار در این منطقه آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما در این موارد خواهند بود. فقط کافیست، شما عزیزان ساکن در این منطقه در زمان بروز این اتفاق به سرعت با همکاران ما در مرکز پشتیبانی تماس حاصل فرمایید، و در خواست اعزام نیرو به محل را اعلام نمایید. تا نیروهای فعال ما به همراه تجهیزات پیشرفته در مدت زمان کوتاهی در آدرس اعلام شده حاضر و اقدام به رفع مشکل گرفتگی نمایند.

انواع خدمات لوله بازکنی و فنرزنی چیتگر شمالی و جنوبی تضمینی گروه فنی لوله بازکنی درستکار

انواع خدمات لوله بازکنی و فنرزنی چیتگر شمالی و جنوبی تضمینی

کارشناسان ما حاضر در منطقه 22 چیتگر شمالی و جنوبی آماده ارائه انواع خدمات لوله بازکنی و فنرزنی لوله‌های فاضلاب هستند.

انواع خدمات نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار شامل این موارد است:

 • فنرزدن لوله فاضلاب حمام فوری
 • فنرزنی و لوله بازکنی فاضلاب‌های آشپزخانه شبانه‌روزی
 • فنرزدن و بازکردن لوله توالت‌های فرنگی و ایرانی 24 ساعته
 • خارج کردن اشیاء مختلف از چاه فاضلاب کمتر از 20 دقیقه
 • برطرف کردن انسداد کفشور و ناودان پشت بام حتی در زمان بارش‌های شدید باران
 • بازکردن لوله کفشور پارکینگ تمام وقت
 • فنرزدن و لوله بازکنی کفشور حیاط، تراس، حیاط خلوت با ارائه فاکتور
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر و … بدون تعطیلی

کلیه خدمات ذکر شده در بالا توسط کارشناسان باتجربه و به صورت تضمینی به شما عزیزان همشهری در منطقه غرب تهران چیتگر شمالی و جنوبی به شما عزیزان ارائه می‌شود.

فنرزدن لوله فاضلاب حمام چیتگر شمالی و جنوبی فوری نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

فنرزدن لوله فاضلاب حمام چیتگر شمالی و جنوبی فوری

حمام‌ها در ساختمان‌های مسکونی، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، مسافرخانه‌ها یکی از محل‌های بسیار پراستفاده می‌باشد، که در صورت بروز انسداد در کفشور آن می‌تواند سبب اختلال در انجام کارهای روزمره و انجام استحمام اهالی خانه شود. عللی که باعث بروز گرفتگی در این محل می‌گردد، ورود مو و افتادن اجسام مختلف مورد استفاده در این محل است. در صورت بروز این اتفاق در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل با متخصصین ما در نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار تماس حاصل نموده و در خواست اعزام نیرو را اعلام فرمایید.

بهترین دستگاه جهت فنرزنی لوله فاضلاب حمام فنرزن برقی است، در صورتی که علت گرفتگی ورود مو به همراه چربی مواد شوینده باشد. در زمان چرخش فنر در لوله کفشور مو به درو فنر پیچیده و به راحتی خارج و در مدت زمان کوتاهی مشکل برطرف خواهد شد. بعد از تماس شما عزیزان ساکن در منطقه چیتگر با همکاران ما متخصصین ما به سرعت و فوری در محل حضور خواهند یافت، و در زمان کمی گرفتگی را برطرف خواهند کرد.

لوله بازکنی و فنرزدن چاه فاضلاب آشپزخانه چیتگر شبانه روزی نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

لوله بازکنی و فنرزدن چاه فاضلاب آشپزخانه چیتگر شبانه روزی

گرفتگی فاضلاب‌های مختلف در آشپزخانه در هر روز و ساعتی می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. زیرا آشپزخانه مهمترین بخش در تمامی  ساختمان‌های مسکونی و اداری، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و … می‌باشد. در صورت بروز گرفتگی در هر کدام از فاضلاب‌های موجود در آشپزخانه مانند سینک ظرفشویی، تخلیه لباسشویی، ظرفشویی و کفشور آشپزخانه می‌تواند سبب اختلال در امور روزمره در این محل شود. بالا آمدن آب از هر کدام از فاضلاب‌ها به دلیل این که سبب آلودگی محل می‌شود، باید به سرعت خدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه صورت گیرد..

با مشاهده علائم گرفتگی در هر کدام از این محل‌ها حتما با نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار تماس حاصل فرمایید، و درخواست رسیدگی به این موضوع را داشته باشید. ما در گروه فنی لوله بازکنی درستکار در منطقه چیتگر شمالی و جنوبی در طول شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و ساکنین محترم در این منطقه و محل‌های منتهی به آن هستیم. کارشناسان ما در مرکز پشتیبانی این مجموعه فنی در هر ساعتی آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان ساکن در این منطقه هستند.

فنرزدن لوله های فاضلاب توالت های فرنگی و ایرانی چیتگر 24 ساعته نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

فنرزدن لوله های فاضلاب توالت های فرنگی و ایرانی چیتگر 24 ساعته

گرفتگی توالت‌ها در تمامی ساختمانها یکی از مشکلات آزاردهنده‌ای است، که در هر مکانی ممکن است رخ دهد. در زمان بروز این اتفاق و بالا آمدن فضولات و آب‌های آلوده به همراه بوی بسیار نامطبوع و زننده ایجاد شده در محل می‌تواند باعث اذیت اهالی ساکن در محل شود. که باید به سرعت خدمات فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی صورت گیرد، زیرا به غیر از آلودگی و بوی بد منظره بسیار زشتی که این اتفاق بوجود می‌آورد، ورود انواع میکروب و ویروس به محیط می‌تواند سبب بروز انواع بیماری‌ها برای ساکنین خانه و محل‌های اداری شود.

کارشناسان ما در نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار بعد از تماس شما و اعلام مشکل در کمترین زمان ممکن در محل حاضر خواهند شد. علت عمده گرفتگی در این محل مهندسی نبودن سیفون و کمی قطر آن و بعد از آن افتادن اشیاء مختلف و یا ماندن فضولات به مدت طولانی و کمی آبی سیفون است. در صورت بروز این مشکل در سرویس بهداشتی به صورت 24 ساعته با همکاران ما در پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. و با اعلام بروز مشکل در این محل تقاضای اعزام نیرو به محل را به همکاران ما اعلام نمایید.

بهترین ابزار جهت رفع گرفتگی در انواع توالت‌ها فنرزن برقی است، زیرا فنرزن برقی به دلیل قدرت بالا و سرعت زیاد می‌تواند در کمترین زمان ممکن مسیر را باز کند. و در عین حال به دلیل چرخش دورانی در لوله کلیه رسوبات ایجاد شده در دیواره لوله فاضلاب مسیر را به طور کامل بازگشایی خواهد کرد. نکته مهم در ارتباط با لوله بازکنی توالت‌های فرنگی توسط فنرزن برقی این است، که متخصصین ما جهت جلوگیری از آسیب به سرامیک این سرویس‌های بهداشتی حتما از روکش‌های مناسب استفاده می‌کنند. شما بدون هیچگونه نگرانی می‌توانید خدمات مورد نیاز خود در این حوزه را به کارشناسان خبره و با تجربه ما بسپارید.

بازکردن لوله فاضلاب پارکینگ، حیاط چیتگر با ارائه فاکتور نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

بازکردن لوله فاضلاب پارکینگ، حیاط چیتگر با ارائه فاکتور

در کلیه ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی جزو محل‌های مشاع محسوب می‌شود، و در صورت بروز گرفتگی در این محل‌ها و انجام خدمات لوله بازکنی باید فاکتور ارائه شود. زیرا جهت تعیین سهم هر کدام از طبقات و واحدهای موجود در آن باید توسط مدیریت مجتمع به ساکنین فاکتور ارائه گردد. بنابراین متخصصین ما بعد از حضور در محل و رفع گرفتگی در کفشور حیاط و پارکینگ ملزم به ارائه فاکتور به شما عزیزان هستند.

علت عمده بروز گرفتگی در این محل‌ها تردد اتومبیل‌های مختلف است، که در حین رفت آمد در این محل‌ها می‌تواند مقداری آلودگی مانند شن و ماسه و روغن موتور را به این مکان‌ها وارد کنند.  در برخی موارد ممکن است، که اشیاء مختلفی وارد این فاضلاب‌ها شده و یا ورود شاخه و برگ و ریشه درختان به درون لوله فاضلاب حیاط و پارکینگ سبب بروز گرفتگی در این محل شود. ما در نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و ساکنین محترم منطقه چیتگر شمالی و جنوبی و محله‌های منتهی به این منطقه در غرب تهران منطقه 22 شهرداری خواهیم بود.

بیرون آوردن انواع اشیاء از فاضلاب چیتگر در کمتر از 20 دقیقه نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

بیرون آوردن انواع اشیاء از فاضلاب چیتگر در کمتر از 20 دقیقه

یکی از مشکلاتی که ممکن است، برای هر کدام از ما در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل بروز کند. افتادن اشیاء مختلف و با ارزش مانند موبایل، طلا، ساعت مچی و سوییچ اتومیبل در چاه فاضلاب مخصوصا در لوله فاضلاب سرویس‌های بهداشتی است. معمولا این اتفاق براثر بی احتیاطی شما و وجود این اشیاء در جیب لباس بروز می‌کند. که می‌تواند سبب ناراحتی شما باشد، اما نگران نباشید ما در نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار به صورت تمام و قت در کنار شما عزیزان ساکن در منطقه چیتگر شمالی و جنوبی خواهیم بود.

شما در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌توانید با همکاران ما در این مجموعه فنی لوله بازکنی تماس حاصل فرمایید، و از مشاوره رایگان و همچنین درخواست اعزام نیرو برخوردار گردید. متخصصین ما در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر و به سرعت توسط ابزار مناسب مانند گیره‌های مخصوص و در صورتی که اشیاء در عمق بیشتری سقوط کرده باشد. به وسیله دستگاه مکنده خارج و در اختیار شما قرار خواهند داد، مهمترین موضوعی که شما عزیزان باید به آن توجه نمایید. این است که در صورت بروز این مشکل از ریختن آب در محل خودداری کنید، و همچنین از دستکاری جهت خارج کردن اشیاء هم پرهیز کنید. زیرا ممکن است که عدم توانایی شما باعث سقوط جسم به عمق چاه شود، و کار را برای متخصصین سخت کند.

بازکردن گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی چیتگر بدون تعطیلی نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

بازکردن گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی چیتگر بدون تعطیلی

گرفتگی با مصالح ساختمانی یکی از مشکلاتی است، که بیشتر در زمان باسازی و نوسازی ساختمان‌ها بروز می‌کند. که در بیشتر موارد به دلیل کم توجهی کارگران ساختمانی در حین انجام کار ممکن است اتفاق بیوفتد. ما در نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار بدون تعطیلی و در طول هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات جهت رفع این مشکل هستیم.

جهت رفع گرفتگی توسط مصالح ساختمانی از ابزار مختلفی استفاده میشود، مانند فنرزن برقی، دستگاه تراکم هوا و واترجت که بسته به شدت گرفتگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما عزیزان ساکن در منطقه چیتگر شمالی و جنوبی در صورت مشاهده مشکل و وجود انواع مصالح ساختمانی مانند قیر، سیمان و آهک می‌توانید با ما در نمایندگی لوله بازکنی چیتگر لوله بازکنی درستکار تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو داشته باشید.

هزینه لوله بازکنی و فنرزنی منطقه چیتگر غرب تهران نمایندگی لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار

هزینه لوله بازکنی و فنرزنی منطقه چیتگر غرب تهران

هزینه لوله بازکنی در سراسر تهران یکسان است، اما نکاتی مهمی می‌تواند بر روی قیمت نهایی خدمات تاثیر بگذارد. که در ادامه به موارد مهم و موثر بر هزینه های لوله بازکنی اشاره می‌کنیم:

 • عمق و محل قرار گیری چاه فاضلاب
 • علت و شدت گرفتگی فاضلاب
 • نوع گرفتگی لوله فاضلاب
 • روش بکار رفته جهت رفع گرفتگی
 • متراژ فنر بکار رفته
 • تعداد مسیرهای مسدود شده
 • مدت زمان کار جهت رفع انسداد
 • خارج کردن اجسام
 • خارج کردن مصالح

این موارد بعد از بررسی دقیق توسط متخصصین ما مشخص شده و در نهایت بعد از محاسبه هزینه به شما عزیزان اعلام خواهد شد.

مناطق تحت پوشش گروه فنی لوله بازکنی درستکار در منطقه چیتگر شمالی و جنوبی

کارشناسان باتجربه لوله بازکنی چیتگر گروه فنی لوله بازکنی درستکار در محله‌ها و مناطق مختلف چیتگر آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان همشهری و ساکن در منطقه 22 تهران و کلیه مجتمع‌های مسکونی در شهرک چیتگر شمالی و جنوبی هستند.

لوله بازکنی برج های خاتم چیتگر لوله بازکنی شهرک گلستان – شهرک صدرا
لوله بازکنی شهرک شهرداری لوله بازکنی شهرک چشمه
لوله بازکنی شهرک دانشگاه تهران لوله بازکنی شهرک غزالی
لوله بازکنی برج های سپهر چیتگر لوله بازکنی برج‌های الماس چیتگر
لوله بازکنی برج‌های آفتاب 22 چیتگر لوله بازکنی برج‌های نرگس چیتگر
لوله بازکنی برج های افرا چیتگر لوله بازکنی برج‌های پارلمان چیتگر
لوله بازکنی بلوار تولید گران چیتگر لوله بازکنی برج های المپیک چیتگر
لوله بازکنی برج‌های پردیس چیتگر لوله بازکنی شهرک شهید خرازی
لوله بازکنی برج‌های صدف چیتگر لوله بازکنی برج‌های بهاران چیتگر
لوله بازکنی شهرک کارمندان چیتگر لوله بازکنی خیابان علیمردانی چیتگر
لوله بازکنی بلوار کوهک لوله بازکنی محله وردآورد
لوله بازکنی خیابان زامیاد لوله بازکنی بلوار ایران خودرو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *