لوله بازکنی باغ فیض گروه فنی درستکار

لوله بازکنی باغ فیض در منطقه 5 شهرداری پایتخت قرار دارد، که به اتوبان‌های ستاری، اشرفی اصفهانی، همت و حکیم منتهی می‌شود. نمایندگی لوله بازکنی باغ فیض گروه فنی درستکار این منطقه و کلیه محله‌های منتهی به این منطقه را تحت پوشش دارند. و در صورت نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی در باغ فیض هر ساعتی از شبانه‌روز و در تمام ایام هفته می‌توانید، با متخصصین گروه فنی درستکار تماس حاصل فرمایید. کلیه خدماتی که توسط متخصصین ما در این مجموعه فنی ارائه می‌شود، با تضمین صددرصد در رفع مشکل و بدون آسیب به سیستم لوله‌کشی انجام خواهد شد. بروز هرگونه گرفتگی در هر محلی از جمله ساختمان‌های اداری، مسکونی، صنعتی با هر شدت و سختی در تخصص تکنسین‌های باتجربه ما در این گروه می‌باشد. شما عزیزان ساکن در منطقه باغ فیض و محله‌های اطراف در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید جهت دریافت مشاوره و درخواست اعزام نیرو با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی نمایندگی لوله بازکنی باغ فیض:09129678099
نوع ضمانت خدمات باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب:تحویل 100% لوله باز شده با فاکتور رسمی
مقدار کثیف کاری حین فنرزنی لوله فاضلاب چقدر است؟!بدون کثیف کاری با فنر های تمیز و مجزا انجام می شود
مدت زمان ارسال لوله بازکن به منزل مشتری:نهایتا به مدت 15 دقیقه 
مدت زمان رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر چقدر است؟!در صورت گرفتگی آسان لوله به مدت 10 دقیقه
روش لوله بازکنی باغ فیض چیست؟لوله بازکنی باغ فیض با فنر و پمپ تراکم هوا و واترجت

لوله بازکنی باغ فیض فوری

گرفتگی در هر محلی در ساختمان می‌تواند باعث دردسر باشد. مخصوصا در محل‌های پراستفاده مانند سرویس بهداشتی، آشپزخانه و حمام که می‌تواند کارهای روزانه اهالی منزل را با مشکلات جدی روبرو کند. به همین دلیل باید به سرعت جهت رفع این مشکل اقدامی به عمل آید، در ابتدا ممکن است با راهکارهای خانگی در صورتی که شدت آن کم باشد مسیر بازگشایی شود.

اما باید بدانید که این روش‌ها بسیار موقتیست و ممکن است، دوباره بعد از مدت کوتاهی با این مشکل مواجه شوید. بهترین کار در زمان وقوع این مشکلات تماس با نمایندگی لوله بازکنی باغ فیض گروه فنی درستکار است. ما در هر زمانی از ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و اهالی محترم ساکن در این منطقه از شهر تهران هستیم. متخصصین ما با به همراه داشتن تجهیزات مناسب در تمام طول شبانه روز و فوری در کنار شما خواهند بود.

 

فنرزنی لوله فاضلاب باغ فیض

فنرزنی لوله فاضلاب باغ فیض

فنرزنی لوله فاضلاب باغ فیض

روش‌های مختلفی جهت رفع انواع گرفتگی در لوله‌های فاضلاب وجود دارد. که در بین آنها شاید بتوان گفت که بهترین گزینه فنرزنی لوله فاضلاب باغ فیض با دستگاه ژنراتور لوله بازکنی است. این دستگاه با حرکت دورانی در لوله فاضلاب و سرعت و قدرت بالا در زمانی کوتاه کلیه مواد گیر کرده در لوله را خرد و از مسیر عبور آب خارج می‌کند.

و نکته مهم در مورد این دستگاه پرکاربرد تراشیدن رسوبات دیواره لوله است، که حرکت چرخشی فنر باعث جرم گیری کامل مسیر هم می‌شود. که اکثر شرکت‌های لوله بازکنی باغ فیض و متخصصین این حوزه آن را مورد استفاده قرار می‌دهند، این وسیله قدرتمند در تمامی موارد گرفتگی با هر شدت و علتی کاربرد دارد.

خدمات لوله بازکنی باغ فیض

 • فنرزنی لوله فاضلاب‌ آشپزخانه شبانه روزی باغ فیض
 • خدمات فنرزنی چاه فاضلاب کفشور حمام تمام وقت
 • فنرزنی لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و سنتی فوری
 • خدمات فنرزنی لوله ناودان و راه آب کف پشت بام 20 دقیقه‌ای
 • فنرزنی لوله کفشور پارکینگ بدون تعطیلی باغ فیض
 • خدمات فنرزنی چاهک کفشور حیاط، بالکن، حیاط خلوت پاسیو 
 • فنرزنی گرفتگی با مصالح سیمان و قیر… با قیمت مناسب
 • بیرون آوردن اشیاء ارزشمند گوشی، ساعت مچی و … .

کلیه خدمات لوله بازکنی باغ فیض با هر روش و دستگاهی توسط متخصصین گروه فنی درستکار با پشتیبانی چند ماهه انجام خواهد شد. در صورت نیاز به هر کدام از خدمات ذکر شده در بالا می‌توانید با پشتیبانی ما در این گروه تماس حاصل فرمایید و در خواست اعزام نیرو را اعلام کنید، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن در آدرس اعلام شده حاضر خواهند بود.

باز کردن گرفتگی فاضلاب توالت باغ فیض

باز کردن گرفتگی فاضلاب توالت باغ فیض

باز کردن گرفتگی فاضلاب توالت باغ فیض

توالت‌ها در ساختمان جزو محل‌های بسیار مهم و پراستفاده می‌باشند. که بروز مشکل در آن بسیار آزاردهنده است، و باید به سرعت رفع شود. زیرا بعد از مشکل در استفاده از این محل که می‌تواند اهالی را با مشکل مواجه کند، بوی بسیار بد و زننده به همراه آلودگی‌های خارج شده از داخل لوله و بالا آمدن آنها در فضای سرویس بهداشتی می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

متخصصین ما در گروه فنی درستکار با رعایت بهداشت و استفاده از فنر مناسب و با کمترین آلودگی این مشکل را در زمانی کوتاه برطرف خواهند نمود. و بعد از اتمام کار محل را کاملا تمیز به شما تحویل می‌دهند، علت عمده بروز گرفتگی افتادن اجسام مختلف و کم بودن قطر لوله سیفون در این محل‌ها می‌باشد، که اجسامی که در این محل سقوط می‌کنند. به سرعت سبب بسته شدن مسیر می‌شوند، از جمله مواردی که می‌تواند منجربه گرفتگی در این محل می‌گردد.

صابون، ژیلت، نوار بهداشتی و دستکال کاغذی و در برخی موارد افتادن اشیاء ارزشمندی مانند گوشی ، ساعت و غیره است. که حتما باید از محل خارج شوند، اما موارد دیگر به راحتی و در زمانی کم به سرعت با فنرزن برقی قابل رفع است. ما در این گروه فنی آماده دریافت تماس‌های شما عزیزان و ارائه خدمات لازم به شما عزیزان ساکن در منطقه باغ فیض و محلات اطراف آن هستیم.

بیرون آوردن اشیا از فاضلاب باغ فیض

بیرون آوردن اشیا از فاضلاب باغ فیض

بیرون آوردن اشیا از فاضلاب باغ فیض

یکی از اتفاقات نگران کننده که ممکن است، در هر زمان و حلی برای شما عزیزان بروز کند. افتادن اشیاء ارزشمندی است. که در حین استفاده از سرویس بهداشتی به همراه دارید، و یا در جیب لباس شماست. که براثر کم توجهی ممکن است به داخل فاضلاب سقوط کند، که حتما باید به سرعت از درون چاه خارج شود.

یکی از راه‌های خانگی خارج کردن این اشیاء خم کردن رخت آویز فلزی لباس است، که میتوانید به صورت قلاب وارد فاضلاب کرده و شیء را خارج نمایید. اما در صورتی که توانایی انجام این کار را ندارید، و ممکن است اشیاء به عمق بیشتری سقوط کنند. از دستکاری آن خودداری نمایید، و با شرکتهای معتبر لوله بازکنی باغ فیض تماس حاصل فرمایید.

نحوه بیرون اوردن اشیا

و با اعلام مشکل متخصصین را جهت همراه داشتن تجهیزات مناسب یاری فرمایید.  ما در گروه فنی درستکار در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات مورد نیاز در هر زمینه‌ای در حوزه لوله بازکنی باغ فیض و رفع انواع انسداد در لوله‌های فاضلاب هستیم. نکته‌ای که حتما باید مورد توجه قرار گیرد، در صورت افتادن اشیاء در چاه فاضلاب از ریختن اب به درون لوله پرهیز کنید.

زیرا این کار منجربه عقب رفتن جسم و سخت شدن کار در زمان خارج کردن آن می‌شود، متخصصین ما توسط گیره های مخصوص آن را خارج و به شما تحویل خواهند داد. اما در زمانی که در عمق بیشتری باشد، به ناچار از دستگاه مکنده استفاده خواهد شد. کارشناسان ما به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی باغ فیض به شما عزیزان و همشهریان عزیز خود در این منطقه هستند، و در هر ساعتی آماده پاسخگویی به تماس‌های شما عزیزان هستیم.

بروز گرفتگی در هر کدام از فاضلاب‌های خروجی در آشپزخانه می‌تواند باعث اختلال در انجام کارهای روزانه در منزل و محل کار شما باشد. و باید هر چه سریعتر اقدام به برطرف کردن آن شود، گروه فنی لوله بازکنی باغ فیض با توجه به دردسرهای بالا آمدن آب و فاضلاب‌های موجود در این محل برای رفع سریع مشکل تعدادی از نیروهای فعال در این مجموعه فنی را در این منطقه مستقر نموده است.

دلایل گرفتگی فاضلاب

تا در زمان نیاز شما عزیزان در کمتر از 20 دقیقه نیروی متخصص در محل حاضر و خدمات مورد نیاز شما را در این محل ارائه دهند. علل گرفتگی در این محل پر استفاده در مراکز و محل‌های کار و زندگی در ابتدا ریختن روغن و چربی اضافه ظروف در سینک و ماشین ظرفشویی است. که به مرور با اضافه شدن مواد زائد غذایی رسوبات شدیدی در دیوارهای لوله‌های فاضلاب ایجاد می‌کند.

که بعد از مدتی کاملا مسیر عبور آب را بسته و شما را با مشکلات جدی در این محل مواجه خواهد کرد. از جمله موارد دیگر مانند افتادن اجسام و ورود مواد مختلف مانند، زباله در کفشور و یا افتادن ملزومات لباس‌ها مانند دکمه و دستمال کاغذی موجود در جیب‌ها که به مرور باعث مسدود شدن در این محل‌ها می‌شود. بهترین کار پاک کردن چربی و تمیز کردن مواد اضافه غذایی از روی ظروف و استفاده از کفشور‌های مناسب و همچنین چک کردن لباس‌ها قبل از شستشو در ماشین لباسشویی و ظرفشویی است.

اما در صورت بروز این مشکل به هیچ عنوان نگران نباشید، متخصصین با تجربه و کاردان ما در این گروه فنی با استفاده از فنرزن برقی و با کمترین میزان آلودگی مشکل را رفع کرده و شما را تا سالها از شر این مشکل راحت خواهند کرد. در صورت بروز هرگونه گرفتگی در این محل و مکان‌های دیگر در ساختمان می‌توانید در طول شبانه‌روز با ما در این مرکز ارتباط برقرار نمایید. و درخواست مشاوره و اعزام نیرو و تجهیزات را به همکاران ما اعلام فرمایید، تا به سرعت به همراه تجهیزات در محل حاضر شوند.

 

لوله بازکنی باغ فیض با ارائه فاکتور

لوله بازکنی باغ فیض با ارائه فاکتور

لوله بازکنی باغ فیض با ارائه فاکتور

متخصصین گروه فنی درستکار در منطقه باغ فیض بعد از انجام خدمات لوله بازکنی باغ فیض در صورت درخواست شما عزیزان جهت دریافت هزینه فاکتور ارائه خواهد داد. البته در زمان انجام خدمات لوله بازکنی باغ فیض در محل‌هایی مانند پشت بام،پارکینگ و حیاط که جزو مشاعات ساختمان است.

و باید قدرالسهم هر واحد جهت دریافت هزینه محاسبه شود، حتما فاکتور توسط متخصصین ما صادر خواهد شد. در هر زمان که نیاز به دریافت خدمات مختلف لوله بازکنی باغ فیض هستید، میتوانید با ما در این مجموعه فنی در ارتباط باشید.

 

در عصر حاضر با وجود تجهیزات مناسب در زمینه لوله بازکنی باغ فیض دیگر نیازی به تخریب محل گرفتگی نیست. مگر در موارد خیلی خاص که گرفتگی بسیار شدید است، و یا اشتباه در استفاده از دستگاه‌های نامناسب منجربه شکستگی در سیستم لوله‌کشی شده است. و به ناچار باید محل تخریب و لوله‌ها تعویض شود، در برخی موارد علت شکستگی در لوله فاضلاب ورود ریشه درختان موجود در حیاط ساختمان به داخل فاضلاب است.

و در برخی موارد نابلدی فرد لوله بازکن در استفاده درست از ابزارهای لوله بازکنی باغ فیض سبب بروز این اتفاقات می‌شود. در هر صورت در زمان وقوع مشکل در چاه فاضلاب در محل کار و منزل می‌توانید از خدمات متخصصین ما در گروه فنی درستکار بهره‌مند شوید.

تجهیزات چاه بازکنی باغ فیض

جهت رفع انواع گرفتگی در مکان‌های مختلف و برحسب شدت و علت گرفتگی ار تجهیزات متفاوتی استفاده می‌شود. که در بین آنها پرطرفدارترین وسیله فنرزن برقی است، که در صورتی که این وسیله قوی و پرسرعت قادر به رفع مشکل نباشد. از روش‌های دیگری برای حل مشکل استفاده خواهد شد.

انواع تجهیزات لوله بازکنی باغ فیض:

 • لوله بازکنی باغ فیض با فنرزن برقی ژنراتور
 • لوله بازکنی باغ فیض با پمپ تراکم هوا
 • لوله بازکنی باغ فیض با واترجت
 • لوله بازکنی باغ فیض با مکنده

از هرکدام از این دستگاه‌های قوی و پرقدرت در جای خاص استفاده می‌شود. به طور مثال معمولا از دستگاه مکنده بیشتر در زمان تخلیه چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما در برخی موارد زمانی که اشیاء ارزشمندی در چاه سقوط کرده و از دسترس خارج شده است، هم بکار گرفته میشود. یا واتر جت که دستگاهی قوی است، که با فشار بالای آب که بوسیله یک پمپ ایجاد می‌شود. می‌تواند گرفتگی‌های سخت را به سرعت باز کند، که در زمان ورود مصالح ساختمان که به تازگی وارد لوله فاضلاب شده بکار گرفته می‌شود، تا به سرعت مسیر را شستشو دهد.

لوله بازکنی با واترجت

لوله بازکنی با واترجت یک روش موثر و متداول برای پاک کردن لوله‌های چاه، فاضلاب است. واترجت یک دستگاه قدرتمند است که با اعمال فشار بالا به آب، قادر به از بین بردن تراکم‌ها، رسوبات و مواد آلاینده در لوله‌ها می‌باشد.

روش کار واترجت به این صورت است:

 1. ایجاد فشار آب: این دستگاه معمولاً از یک موتور قدرتمند و پمپ استفاده می‌کند تا فشار بالایی را در آب ایجاد کند.
 2. اتصال به لوله: سرنگ‌های ویژه‌ای برای اتصال به لوله‌ها وجود دارد که به داخل لوله‌ها قرار می‌گیرند. این سرنگ‌ها باید به طور صحیح به لوله متصل شوند تا هیچ آب به بیرون نریزد.
 3. اعمال فشار آب: حالا که دستگاه واترجت به لوله متصل شده است، با روشن کردن دستگاه واترجت، فشار آب به داخل لوله اعمال می‌شود. این فشار قادر به شکستن چربی‌ها، رسوبات، مواد مخلوط و دیگر آلودگی‌هاست.
 4. پاکسازی لوله: با فشار قوی آب، تمام مواد معلق در داخل لوله به طرف تخلیه حرکت می‌کنند. این مواد به همراه آب به بیرون از لوله خارج می‌شوند.
 5. آبکشی نهایی: پس از پاکسازی لوله با واترجت، بهتر است لوله‌ها را به طور کامل آبکشی کنید تا همه آلودگی‌ها کاملاً از لوله خارج شوند.

استفاده از واترجت در لوله‌بازکنی نیاز به دقت دارد، زیرا اعمال فشار بیش از حد ممکن است به لوله‌ها یا سیستم‌های آبیاری آسیب برساند. بنابراین، برای انجام این کار، بهتر است به تعمیرکاران حرفه‌ای و مجرب اعتماد کنید. همچنین، در صورت نیاز، از مواد شیمیایی و محلول‌های طبیعی برای لوله‌بازکنی نیز می‌توانید استفاده کنید. اما در هر صورت، از روش‌های ایمن و موثر برای حفظ و نگهداری از لوله‌ها استفاده کنید

 

لوله بازکنی باغ فیض با پمپ تراکم هوا

لوله بازکنی باغ فیض با پمپ تراکم هوا

لوله بازکنی باغ فیض با پمپ تراکم هوا

تراکم هوا هم دستگاهی است، که با فشار بسیار بالای هوا کار می‌کند. که بوسیله یه پمپ قوی تولید شده و توسط یه شلنگ مخصوص که در محل دهانه فاضلاب قرار می‌گیرد و با فشار هوا هر چه که مسیر است، را کنده و به سمت جلو حرکت می‌دهد ناگفته نماند که از این وسیله در موارد خیلی خاص استفاده می‌شود. زیرا قدرت بالای آن باعث پاشیده شدن آلودگی در محیط شده و یا آلودگی از لوله‌های فاضلاب دیگر موجود در ساختمان به اطراف پراکنده می‌شود.

که این مورد سبب شده تا کمتر مورد استفاده قرار گیرد، مگر در مواردی که ابزار دیگر قادر به رفع مشکل نباشد. و در بین این تجهیزات فنرزن بهترین گزینه جهت رفع انواع گرفتگی با هر شدت و سختی است، و در تمام گرفتگی‌ها قابلیت استفاده دارد. و با کمترین آلودگی در زمانی کوتاه انسداد را برطرف می‌کند، و در زمان استفاده در رفع گرفتگی توالت‌های فرنگی با استفاده از پوشش مخصوص بکار گرفته می‌شود. تا از آسیب‌های احتمالی به سرامیک کاسه توالت شود، شماعزیزان ساکن در منطقه باغ فیض می‌توانید با اطمینان به تضمین کار و پشتیبانی چند ماهه همچنین رعایت بهداشت حین کار خدمات مورد نیاز خود را به ما بسپارید.

نمایندگی های لوله بازکنی غرب تهران گروه فنی درستکار شامل مناطق زیر می باشد:

لوله بازکنی جاده مخصوصلوله بازکنی اشرفی اصفهانی
لوله بازکنی جیحونلوله بازکنی صادقیه 

محدوده نمایندگی لوله بازکنی باغ فیض

لوله بازکنی میدان باغ فیضچاه بازکنی بلوار خلیل آبادی باغ فیض
لوله بازکنی خیابان ناطق نوری باغ فیضچاه بازکنی خیابان مختاری باغ فیض
چاه بازکنی خیابان امام رضا باغ فیضچاه بازکنی خیابان موسی الرضا باغ فیض
چاه بازکنی خیابان بوستان باغ فیضچاه بازکنی خیابان نیک زارع باغ فیض
چاه بازکنی خیابان طالقانی باغ فیضچاه بازکنی خیابان 22 بهمن باغ فیض
چاه بازکنی خیابان امیر ابراهیم باغ فیضچاه بازکنی خیابان کافی ماسوله باغ فیض
لوله بازکنی خیابان ایثار باغ فیضچاه بازکنی خیابان باهنر باغ فیض
لوله بازکنی خیابان پیامبر مرکزیچاه بازکنی خیابان ذوالفقاری باغ فیض
لوله بازکنی خیابان هجرت باغ فیضچاه بازکنی شهرک شاهین باغ فیض
لوله بازکنی یزدلوله بازکنی زنجان
امتیاز دهید
[کل: 14 میانگین: 5]
2 پاسخ
 1. رضا ناصری گفته:

  سلام ضمن تشکر از آقای درستکار عزیز مشکل گرفتگی راه آب پارکینگ در باغ فیض بسیار عالی رفع شد

  پاسخ
 2. سهند گفته:

  رضایت کامل دارم ازتون رفع گرفتگی لوله آشپزخانه قسمت کفشور عالی انجام شد. ممنونم از نمایندگی لوله بازکنی باغ فیض گروه فنی درستکار

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *