لوله بازکنی بهشتی

لوله بازکنی بهشتی در منطقه 7 تهران را گروه فنی درستکار به همراه سرویسکاران لوله بازکن متخصص به صورت تمام وقت آماده ارائه و انجام خدمات می‌باشد. این خدمات شامل رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در ساختمان‌های مسکونی، اداری و صنعتی چدنی، پلیکا، گرفتگی فاضلاب توالت، راه آب حمام، راه آب آشپزخانه، لوله فاضلاب سینک، لوله تخلیه ماشین لباسشویی، لوله تخلیه ظرفشویی، روشویی سرویس بهداشتی، راه آب پشت بام، کفشور پارکینگ و راه آب حیاط و غیره است.

این خدمات بعد از بررسی دقیق توسط توسط سرویسکاران لوله بازکن ما بسته به نوع انسداد، محل، شدت و غیره با روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. روش‌های متفاوتی جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد، از جمله کمپرسور تراکم هوا، فنرزن برقی، واترجت که یکی از رایج‌ترین روش‌ها استفاده از فنرزن برقی است، که به آن سیم زنی نیز می‌گویند.

دستگاه فنرزن برقی در بین تجهیزات لوله بازکنی در نوع خود بهترین ابزار در رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌باشد، و می‌تواند تمامی گرفتگی‌ها را با هر شدتی بدون نیاز به تخریب باز کند. این دستگاه قدرت و سرعتی بالا دارد، و به دلیل کوچک بودن و قابل حمل بودن مورد توجه اکثر مراکز معتبر و متخصصین این حوزه قرار گرفته است.

در صورت بروز هرگونه مشکلی در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل شما عزیزان ساکن در خیابان دکتر بهشتی می‌توانید از خدمات ما برخوردار گردید. خدمات لوله بازکنی خیابان بهشتی بدون تعطیلی و 7 روز هفته انجام می‌گردد، در صورت بروز هر گونه مشکل در هر ساعتی از شبانه‌روز با همکاران ما در پشتیبانی گروه فنی درستکار با شماره 09129678099 تماس حاصل فرمایید.

شماره لوله بازکنی بهشتی:09129678099
ضمانت خدمات لوله بازکنی:تضمین با فاکتور
مدت زمان رسیدن لوله بازکن به محل:نهایتا به مدت 15 دقیقه ارسال می شود
روش چاه بازکنی در خیابان بهشتی چیست؟لوله بازکنی با فنر برقی و پمپ تراکم هوا

شماره لوله بازکنی خیابان بهشتی تهران

شما عزیزان در هر ساعت از طول شبانه روز ممکن است با صحنه بالازدن فاضلاب از لوله های فاضلاب مواجه شوید. نیاز به نگرانی نیست نمایندگی لوله بازکنی خیابان بهشتی در خدمت شماست تا مشکل را فوری رفع کند. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی فقط کافیست با شماره 09129678099 تماس حاصل فرمایید.

فنرزنی توالت ایرانی و فرنگی در بهشتی خرابی دارد؟

در زمان گرفتگی لوله‌های فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی یکی از شایع‌ترین نوع گرفتگی‌ها است، بیشترین سوالی که از طرف مشتریان عزیز از پشتیبانی لوله بازکنی در تهران ما پرسیده می‌شود. این است که آیا فنرزدن می‌تواند باعث آسیب به سرامیک توالت‌های فرنگی شود یا خیر؟ جواب این سوال قطعا خیر است، زیرا متخصصین لوله بازکن ما با تجربه‌ی بالایی از تمامی تجهیزات لوله بازکنی استفاده می‌کنند. و در زمان انجام کار از روکش‌های مخصوصی بر روی فنر استفاده می‌شود، تا باعث آسیب نشود.

برای اطمینان خاطرتان اشاره کنیم که فنرهای صنعتی لوله بازکنی از آلیاژ منعطف و مرغوب ساخته می‌شوند، و به طور ویژه برای این منظور طراحی شده تا فنر به لوله یا کاسه آسیب نرساند، مگر اینکه فرد نابلد و بی‌تجربه‌ای از این وسیله استفاده کند و گرفتگی بسیار شدید باشد.

بنابراین درصورت بروز گرفتگی در فاضلاب توالت‌های ایرانی و فرنگی می‌توانید از خدمات لوله بازکنی خیابان بهشتی توسط گروه فنی درستکار استفاده کنید. معمولا دلیل عمده گرفتگی در این محل انداختن اشیا، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، یا خشکی فضولات و تنگی مسیر و غیره است که متخصصین ما در این مجموعه فنی به‌وسیله فنرزن برقی و در کوتاه‌ترین زمان اقدام به رفع آن می‌کنند.

لوله بازکنی بهشتی

خدمات لوله بازکنی خیابان دکتر بهشتی فوری

لوله بازکنی در خیابان دکتر بهشتی فوری

گرفتگی لوله‌های فاضلاب در ساختمان در هر ساعتی می‌تواند، باعث بروز مشکل در زندگی اهالی ساختمان گردد. به همین دلیل باید به سرعت رفع شود، گروه فنی درستکار در تمام ساعات شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی خدمات لوله بازکنی را بی وقفه سرویس دهی می‌کند.

بنابراین شما عزیزان بدون هیچ نگرانی در هر ساعتی با شماره پشتیبانی 09129678099 نمایندگی لوله بازکنی مرکز تهران تماس حاصل فرمایید و با اعلام مشکل درخواست اعزام لوله بازکن داشته باشید. متخصصین ما با به همراه داشتن تجهیزات مورد نیاز و مناسب به سرعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل خواهند کرد.

شعبه خیابان بهشتی در تمام روزهای سال فعال است، و کارشناسان لوله بازکن ما به صورت 24 ساعته آماده راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان است. همچنین کلیه خدمات ارائه شده توسط نیروهای فعال در این مجموعه با استفاده از تجهیزات روز و با بهترین کیفیت صورت می‌پذیرد.

لوله بازکنی بهشتی

خدمات لوله بازکنی در خیابان بهشتی تهران با گارانتی

لوله بازکنی خیابان بهشتی با پشتیبانی چند ماهه

خدمات لوله بازکنی در بهشتی به صورت تضمینی و با پشتیبانی چند ماهه توسط گروه فنی درستکار صورت می‌پذیرد. مدیریت محترم گروه فنی درستکار جهت رفاه حال ساکنین محترم در خیابان دکتر بهشتی و برای جلب اعتماد شما عزیزان کلیه خدمات لوله بازکنی را به صورت تضمینی و با گارانتی به همراه پشتیبانی انجام می‌گیرد. شما عزیزان در هر زمانی که با این مشکلات در ساختمان‌های مسکونی و محل کار خود روبرو شدید می‌توانید از خدمات ما بوسیله تیم فنی باتجربه در این مجموعه فنی برخوردار گردید.

لوله بازکنی خیابان بهشتی

باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب 100% تضمینی

چاه بازکنی خیابان بهشتی تضمینی

یکی از مواردی که در زمان بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب در ذهن اکثر افراد ایجاد می‌شود، میزان آلودگی در حین رفع گرفتگی در محل‌های مختلف ساختمان است. باید به این نکته مهم اشاره کنیم، که کار در کل رفع گرفتگی در هر محلی تاحدی آلودگی ایجاد می‌کند. که البته میزان آلودگی بستگی به دستگاه مورد استفاده جهت رفع این مشکل دارد.

به طور مثال استفاده از دستگاه کمپرسور تراکم هوا به دلیل این که به وسیله هوای فشرده کار می‌کند، می‌تواند باعث پرتاب مواد زائد موجود در لوله به بیرون شود، و سبب آلودگی در محل شود. اما استفاده از فنرزن برقی توسط متخصصین چاه بازکن گروه فنی درستکار و باتجربه بدون کثیفی در محل و تضمینی صورت می‌گیرد. در صورت بروز مشکل در لوله‌های فاضلاب می‌توانید با شعبه خیابان بهشتی گروه فنی درستکار با شماره 09129678099 تماس حاصل فرمایید و درخواست اعزام چاه بازکن کنید.

هزینه خدمات لوله بازکنی خیابان بهشتی

برآورد هزینه خدمات لوله بازکنی بهشتی بستگی به موارد مختلفی دارد، که بعد از بررسی دقیق توسط تکنسین‌های ما در گروه فنی درستکار مشخص خواهد شد. باید به این نکته مهم اشاره داشته باشیم، که قیمت خدمات لوله بازکنی در سراسر شهر تهران یکسان است و بستگی به مواردی که در زیر به آنها اشاره می‌شود دارد.

عوامل موثر در هزینه لوله بازکنی بهشتی

 • اندازه و عمق لوله فاضلاب
 • اندازه و سایز فنر به کار رفته
 • رفع گرفتگی از چندین خروجی فاضلاب
 • شدت و سختی گرفتگی
 • نوع گرفتگی لوله فاضلاب
 • وجود اشیاء در لوله فاضلاب
 •  رفع گرفتگی با مصالح ساختمانی
 • روش بکار رفته جهت رفع گرفتگی
 • محل لوله فاضلاب گرفته

با توجه به مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم، قیمت خدمات چاه بازکنی در بهشتی به طور دقیق تعیین می‌شود. در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی می‌توانید با گروه فنی درستکار با شماره 09129678099 تماس حاصل فرمایید.

لوله بازکنی بهشتی

باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه خیابان بهشتی

رفع گرفتگی فوری فاضلاب آشپزخانه در خیابان بهشتی

آشپزخانه یکی از محل‌هایی است، که به دلیل استفاده زیاد بیشتر از بقیه محل‌ها دچار گرفتگی می‌شود. علت عمده بروز گرفتگی در این محل به ورود چربی و اضافات و خرده های مواد غذایی است. که به مرور زمان با تجمع در مسیر لوله باعث تخلیه نشدن آب از طریق فاضلاب می‌گردد، زیرا وجود چربی سبب ایجاد رسوبات چسبنده در دیواره لوله‌ها شود.

در صورت بروز این مشکل در آشپزخانه می‌توانید با گروه فنی درستکار از خدمات فنی مورد نیاز خود در منطقه بهشتی (عباس آباد) برخوردار گردید.

متخصصین لوله بازکن خیابان بهشتی گروه فنی درستکار با بهترین تجهیزات آماده رفع گرفتگی لوله‌های تخلیه موجود در آشپزخانه با هر شدت و سختی هستند. خدمات فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در کمترین زمان، با قیمت مناسب، کمترین آسیب و با حداقل آلودگی ارائه می‌گردد. متخصصین ما بعد از ارائه خدمات محل مورد نظر را به طور کامل تمیز کرده و به شما عزیزان ساکن در این منطقه ارائه می‌دهند.

خدمات لوله بازکنی خیابان بهشتی با ارائه فاکتور

انواع خدمات لوله بازکنی  توسط  گروه فنی درستکار با ارائه فاکتور انجام می‌شود.

این خدمات شامل موارد زیر است:

 1. فنرزنی و رفع گرفتگی راه آب فاضلاب حمام
 2. رفع گرفتگی و فنرزدن انواع لوله‌های فاضلاب
 3. فنرزنی لوله پشت بام
 4. فنرزدن و رفع انسداد لوله‌های اصلی رایزر و اگو شهری
 5. لوله بازکنی راه آب لوله فاضلاب سینک ظرفشویی آشپزخانه
 6. فنرزنی و رفع گرفتگی لوله‌های تخلیه ماشین ظرفشویی و لباسشویی
 7. لوله بازکنی و فنرزدن لوله‌های توالت ایرانی و سنتی
 8. فنرزنی لوله کفشور پارکینگ
 9. رفع گرفتگی لوله‌های چدنی قدیمی
 10. درآوردن اشیای قیمتی مانند گوشی، طلا و غیره از چاه
 11. رفع گرفتگی و فنرزدن لوله‌ها شبانه روزی و فوری
 12. رفع انسداد و گرفتگی راه آب حیاط، تراس، حیاط خلوت
 13. رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان و گچ و غیره

روش خدمات لوله بازکنی بهشتی گروه فنی درستکار

روش های مختلفی برای باز کردن لوله‌های فاضلاب وجود دارد، که بسته به شدت مشکل و نوع گرفتگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این روش‌ها شامل این موارد است:

 1. لوله بازکنی با واترجت
 2. دستگاه فشرده سازی هوا
 3. دستگاه فنرزن برقی

در بین این روش‌ها فنرزن برقی یکی ار پرکاربردترین روش‌ها است، که متخصصین و مراکز معتبر لوله بازکنی در سراسر ایران از آن استفاده می‌کنند. علت این که فنرزن برقی با استقبال زیادی در بین تجهیزات مواجه شده قدرت و سرعت بالای این دستگاه است. که می‌تواند هر نوع گرفتگی را با هر شدتی برطرف نماید، و علاوه بر این توانایی لایروبی و رسوب‌زدایی دیواره لوله‌های فاضلاب را هم دارد. زیرا حرکت دورانی این فنر می‌تواند باعث خرد کردن و تراشیدن کلیه مواد چسبیده به جداره لوله‌ها شود و به بهترین شکل ممکن مسیر را بازگشایی کند.

لوله بازکنی با واترجت در خیابان بهشتی

لوله بازکنی با واترجت یکی از روش‌های مؤثر و پرکاربرد برای پاکسازی لوله‌ها است. واترجت یک دستگاه است که از طریق آب با فشار بالا، کثیفی‌ها، رسوبات و مواد چسبناک را از داخل لوله‌ها و خطوط لوله کشی پاک می‌کند. این روش به دلیل عملکرد قوی و کارایی بالا مورد ترجیح قرار می‌گیرد و می‌تواند مشکلات بسیاری نظیر گره خوردگی لوله‌های مسدود با ریشه درختان درون لوله، و سیستم‌ لوله کشی منهول و فاضلاب شهری را رفع کند.

چگونگی عملکرد واترجت:

 1. ایجاد فشار آب: در ابتدا، آب تحت فشار بالا به واترجت تزریق می‌شود. این فشار آب قوی باعث ایجاد سرعت بالا و انرژی کافی می‌شود تا ذرات کثیفی که داخل لوله‌ها و خطوط لوله‌کشی موجود هستند را متلاشی کند.
 2. دوش آبی: آب تحت فشار قوی از نازل‌هایی با بازوهای متحرک به صورت دوش آبی بیرون پرتاب می‌شود. این دوش‌ها قادرند در زوایای مختلف از لوله‌ها عبور کنند و کثیفی‌ها را از دیواره داخلی لوله جدا کنند.

مزایای لوله‌بازکنی با واترجت:

 • عملکرد قوی: واترجت قادر به پاکسازی مواد معلق و رسوبات سخت در دیواره داخلی لوله‌هاست.
 • حذف گره خوردگی: واترجت می‌تواند گره خوردگی و مسدودی لوله فاضلاب را به خوبی حل کند.
 • جلوگیری از تخریب لوله: با تمیز نگه داشتن لوله فاضلاب، احتمال آسیب دیدگی به لوله‌ها به دلیل رسوبات کاهش می‌یابد.
 • کارایی در طولانی مدت: پس از لوله‌بازکنی با واترجت، معمولاً مشکلی به مدت طولانی نیست که دوباره پاک سازی با واترجت ممکن نشود.

نکته مهم: برای انجام لوله بازکنی با واترجت در خیابان بهشتی، بهتر است کار را به همکاران متخصص مجرب و تجهیزات حرفه‌ای واترجت گروه فنی درستکار بسپارید تا به صورت صحیح و ایمن انجام شود.

لوله بازکنی بهشتی

خدمات درآوردن اشیا قیمتی لوله های فاضلاب

درآوردن اشیا از توالت خیابان بهشتی

سقوط اشیای قیمتی مانند ساعت مچی، انگشتر و زیورالات، گوشی موبایل از فاضلاب و سرویس بهداشتی یکی از مشکلاتی است. که می‌تواند برای شما عزیزان بسیار نگران کننده باشد، بهترین راه جهت خارج کردن آنها دریافت کمک از مراکز معتبر است.

گروه فنی درستکار در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه‌روزی آماده رفع مشکل پیش آمده است. متخصصین ما با استفاده از ابزارهای مناسب در کمترین زمان ممکن اشیاء را خارج و به شما تحویل خواهند داد.

نکته مهم این است که در صورت بروز این اتفاق این است که به روش‌های خانگی و با دست اقدام به خارج کردن آنها نشود، زیرا در صورت نداشتن مهارت باعث سقوط جسم به عمق بیشتر می‌شوید. و متخصصین را با مشکلات بیشتری در زمان خارج کردن اجسام مواجه خواهید کرد، و حتی ممکن است اشیاء به طور کامل از دسترس خارج شود، و دیگر امکان خارج کردن آن وجود نداشته باشد.

بهترین ابزار جهت درآوردن اشیاء قیمتی از توالت، گیره تخلیه است، که نوعی گیره انعطاف پذیر است. که طول آن بیشتر از یک متر است، و متخصصین ما به راحتی می‌توانید با استفاده از این وسیله اشیاء قابل مشاهده داخل فاضلاب را بیرون بکشند. در برخی موارد که اشیاء به عمق بیشتری سقوط کرده است، از دستگاه مکنده مخصوصی جهت خارج کردن آن استفاده می‌شود.

فنرزنی لوله پشت بام و پارکینگ خیابان بهشتی

باید به این نکته مهم توجه داشته باشید، که لوله‌های فاضلاب یک شبه یا یکباره مسدود نمی‌شوند. بلکه به مرور زمان و انباشته شدن مواد زائد مانند رسوب، خاک، شاخ و برگ درختان، خرده های پوشال کولرهای موجود بروی بام و هزاران عامل دیگر باعث گرفتگی می‌گردد. که عدم توجه به موقع جهت رفع آن می‌تواند سبب بروز آسیب‌های جدی به سقف و دیوارهای ساختمان شود.

همچنین پارکینگ ساختمان یکی از محل‌هایی است، به دلیل رفت و آمد خودروها می‌تواند دچار انسداد در لوله فاضلاب آن شود. که علت آن وارد شدن گردو خاک و روغن اتوموبیل‌ها در آن است. گروه فنی درستکار با هدف رفع نیاز شما عزیزان ساکن در خیابان دکتر بهشتی فقط با یک تماس در کوتاه‌ترین زمان در دسترس است، شما می‌توانید با برقراری ارتباط با پشتیبانی ما در مرکز از کلیه خدمات ما بهره‌مند شوید. تیم ما با سال‌ها تجربه موفق در زمینه لوله بازکنی خدمات فنرزنی لوله پشت بام و غیره را به صورت تمام وقت در این منطقه انجام می‌دهد.

لوله بازکنی بهشتی

باز کردن گرفتگی راه آب فاضلاب حمام

فنرزدن راه آب حمام خیابان بهشتی

حمام یکی از مکان‌ها مهم و پراستفاده در ساختمان‌های مسکونی است. که بروز گرفتگی در این محل می‌تواند ساکنین را با مشکلات زیادی مواجه کند. علت گرفتگی کف شور حمام می‌تواند، به دلیل تجمع مو و مواد زائد چرب در اطراف لوله، انداختن اجسام، ورود مصالح ساختمانی و موارد مشابه باشد. که به مرور زمان و استفاده مکرر از این محل رسوب در دیواره لوله‌ها ایجاد شده و سبب بروز گرفتگی در این محل می‌گردد.

در صورت بروز این مشکل با گروه فنی درستکار با شماره 09129678099 تماس حاصل فرمایید، متخصصین ما با استفاده از فنرزن برقی به سرعت اقدام به لایروبی و رسوب زدایی لوله فاضلاب خواهند کرد. شما عزیزان ساکن در منطقه خیابان شهید دکتر بهشتی بدون هیچگونه نگرانی فنرزنی لوله حمام را به نیروهای فعال و تمام وقت ما در نمایندگی لوله بازکنی در خیابان بهشتی ما بسپارید.

رفع گرفتگی فاضلاب حمام

گرفتگی فاضلاب حمام به معنای بسته شدن یا انسداد لوله‌ها یا سیستم فاضلاب حمام است که مانع جریان طبیعی آب و فاضلاب می‌شود. این مشکل معمولاً از گرفتگی لوله‌های فاضلاب حمام ناشی می‌شود که می‌تواند به دلیل انبساط جامدات، چربی، مو، پوست‌های جاری شده و اشیاء دیگر در سیستم فاضلاب ایجاد شود.

تأثیرات گرفتگی فاضلاب حمام می‌تواند عبارت باشد از:

 • عدم جریان آب: بسته شدن لوله‌های فاضلاب می‌تواند باعث عدم جریان آب به طور معمولی شود و در نتیجه آب و فاضلاب به درستی از حمام شما خارج نمی‌شود.
 • بوی نامطبوع: گرفتگی ممکن است باعث به وجود آمدن بوهای نامطبوع در حمام شما شود.

برای رفع گرفتگی فاضلاب حمام، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 1. استفاده از تمیزکننده فاضلاب: معمولاً تمیزکننده فاضلابی که در فروشگاه‌ها موجود هستند، می‌توانند گرفتگی‌های معمول را حل کنند. این محصولات معمولاً شامل مواد شیمیایی هستند که انسدادها را از بین می‌برند.
 2. استفاده از فنرزن برقی ابزاری به نام فنرزن برقی فاضلاب می‌تواند به خدمت شما آید. این ابزار معمولاً یک فنر فلزی به ان متصل است که می‌تواند انسدادها را تراشیده و از بین ببرد.
 3. استفاده از خدمات چاه بازکنی حرفه‌ای: اگر روش‌های معمول برای رفع گرفتگی موثر نبودند، بهتر است از خدمات یک چاه بازکن حرفه‌ای استفاده کنید تا با ابزارها و تجهیزات حرفه‌ای مشکل را برطرف کند.

مهم است به‌سرعت به گرفتگی فاضلاب حمام پاسخ دهید، زیرا این مشکل می‌تواند باعث مسائل جدی‌تری مانند آب‌رسانی نامناسب و خرابی سیستم فاضلاب ساختمان شود. همچنین، از انبساط مواد شیمیایی و پلاستیکی غیرضروری در لوله‌های فاضلاب خود خودداری کنید تا جلوی انسدادها را بگیرید.

محدوده ارسال لوله بازکن در خیابان بهشتی

خیابان ولیعصر خیابان میرزای شیرازی
چهارراه قصرخیابان صابونچی
خیابان قدوسیخیابان قنبرزاده
خیابان سهندخیابان مفتح
خیابان اندیشهخیابان میرعماد
خیابان لیلاخیابان پاکستان
خیابان داریوشخیابان نیریزی
خیابان سهروردی شمالیخیابان بخارست
خیابان یوسفیخیابان قائم مقام فراهانی
خیابان کاووسی فر

سوالات متداول مشتریان از لوله بازکنی بهشتی

آیا فنرزنی لوله فاضلاب خیابان بهشتی کثیفی دارد؟

خیر، اجرای خدمات فنرزنی لوله فاضلاب بدون کثیفی در محل با فنر های تمیز و جداگانه توسط گروه فنی درستکار صورت خواهد گرفت.

ضمانت گروه فنی درستکار برای باز کردن لوله فاضلاب چیست؟

ما تضمین می کنیم که گرفتگی لوله فاضلاب به صورت کاملا باز شده تحویل شما داده می شود. و دریافت هزینه فقط بشرط باز شدن راه آب فاضلاب می باشد.

ساعت کاری نمایندگی خیابان بهشتی

شبانه روزی در 7 روز هفته بدون تعطیلی حاضر به خدمت رسانی هستیم.

 

نحوه دریافت خدمات لوله بازکنی

 جهت دریافت خدمات لوله بازکنی کافیست با شماره پشتیبانی (09129678099) تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن به محل خود داشته باشید.

امتیاز دهید
[کل: 14 میانگین: 5]
7 پاسخ
 1. نجفی گفته:

  ممنونم از گروه فنی درستکار بابت ارائه فوری خدمات لوله بازکنی بهشتی

  پاسخ
 2. سهند گفته:

  واقعا بهترین لوله بازکنی بهشتی گروه فنی درستکار هست هم اینکه تو محل هستن و اینکه ضمانت میکنن بابت کاری که انجام میدن 👏👏👏

  پاسخ
 3. امین علوی گفته:

  سلام و درود خدمت گروه فنی درستکار
  طی تماسی که امروز بنده با مجموعه شما داشتم و خدمات لوله بازکنی بهشتی درخواست کردم نیرویی که ارسال کردید بسیار عالی بدون اینکه کثیف کاری داشته باشن در محیط آشپزخانه خیلی سریع فنرزنی لوله زیر سینک ظرفشویی رو انجام دادن.
  خواستم تشکر کنم از مجموعه بسیار خوب و نیروهای کابلد که در محل هستن و سریع به داد مردم میرسن احسنت و خدا قوت 🙏👏👏👏

  پاسخ

تعقیب

 1. […] ، لوله بازکنی صادقیه ، لوله بازکنی خیابان ولیعصر ، لوله بازکنی بهشتی و … اشاره […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *