لوله بازکنی اندرزگو گروه فنی درستکار

گروه فنی درستکار متخصص در حوزه لوله بازکنی با سال‌ها تجربه به صورت تمام‌وقت و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات در بلوار اندرزگو می‌باشد. کلیه خدمات لوله بازکنی اندرزگو توسط کارشناسان با تجربه و باسابقه و با قیمت منصفانه در تمام سال و تعطیلات به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌گردد.

در صورتی که شما عزیزان ساکن در این محدوده با مشکل گرفتگی در لوله‌های فاضاب روبرو هستید. با یک تماس از خدمات مورد نیاز خود توسط متخصصان ما در این مجموعه بهره‌مند گردید. مدیریت این مجموعه فنی جهت رفاه حال شما اهالی محترم ساکن در بلوار اندرزگو، تیمی از بهترین‌های این حوزه را در این منطقه مستقر کرده است. تا در صورت نیاز در اسرع‌وقت کارشناسان را به همراه تجهیزات مدرن به محل مورد نظر اعزام و اقدام به رفع مشکل کنند. متخصصین ما در این گروه فنی به یاری دستگاه‌های روز مانند فنرزن برقی و کمپرسور هوا بسیار سریع و با کمترین میزان آلودگی، سیستم لوله کشی فاضلاب منزل و محل کار شما را بازگشایی کرده و محیط را کاملا تمیز به شما عزیزان تحویل خواهند داد. در هر ساعت از شبانه‌روز و ایام هفته می‌توانید، با برقراری ارتباط با پشتیبانی ما از مشاوره رایگان و دریافت راهنمایی و در صورت نیاز با در خواست شما اعزام نیرو به محل بهره‌مند گردید.

 

علت گرفتگی لوله های فاضلاب بلوار اندرزگو چیست؟ گروه فنی درستکار

علت گرفتگی لوله های فاضلاب بلوار اندرزگو چیست؟

انسداد لوله‌های فاضلاب دلایل مختلفی دارد، به طور کلی عدم رعایت موارد بهداشتی و ریختن خرده و ریزه‌های مواد غذایی، مو، نخ دندان، دستمال کاغذی، چربی ظروف و روغن اضافه غذا، و … می‌تواند باعث ایجاد گرفتگی‌های مختلف در لوله شود. گرفتگی در انواع لوله‌ها ممکن است، اتفاق بیفتد و باید توسط کارشناسان حرفه‌ای ابتدا مورد بررسی قرار گیرد. تا علت و نوع گرفتگی مشخص شده و با صلاح دید نیروی متخصص با بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها اقدام به رفع آن شود.

مهمترین علل گرفتگی لوله‌های فاضلاب شامل این موارد است:

 1. ورود چربی مواد زائد غذایی و مو … در لوله فاضلاب سینک و لوله تخلیه ظرفشویی
 2. ورود پرز و دکمه مواد موجود در جیب لباس‌ها مانند کلید، سکه، دستمال کاغذی در فاضلاب ماشین لباسشویی
 3. افتادن اجسامی مانند سوییچ، گوشی، زیورآلات، نواربهداشتی و دستمال کاغذی و صابون در لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و ایرانی
 4. ورود مو به همراه چربی صابون، رشور، در شامپو، صابون و غیره به درون لوله فاضلاب حمام
 5. ورود برگ و شاخه، گردو غبار، شن و ماسه، مصالح ساختمانی مانند قیر به درون ناودان و کفشور پشت بام و خدمات فنرزنی لوله کفشور پارکینگ، حیاط، بالکن
 6. ورود مصالح ساختمانی مانند: قیر، سیمان، آهک، گچ، تکه های آجر و غیره به درون لوله‌های فاضلاب ساختمان‌های نوساز و باسازی شده

 

انواع روش های لوله بازکنی بلوار اندرزگو + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی درستکار

انواع روش های لوله بازکنی بلوار اندرزگو + پشتیبانی چند ماهه

در صورت بروز گرفتگی لوله‌ها روش‌های مختلفی جهت برطرف کردن آنها وجود دارد، که به دلیل نوع و شدت گرفتگی متفاوت است. که انتخاب نوع و روش ارائه خدمات لوله بازکنی اندرزگو بعد از بازرسی متخصصین این حوزه مشخص می‌گردد. که در بیشتر موارد از بین انواع مختلف دو مورد پرکاربردترین روش مورد تائید توسط متخصین است. که شامل فنرزن برقی و کمپرسور تراکم هوا است، که هرکدام از این موارد دارای مزایا و معایب خاص خود است. گروه فنی درستکار تمامی خدمات ارائه شده توسط نیروهای فعال این مجموعه فنی را با پشتیبانی چند ماهه جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در منطقه انجام می‌دهد.

 

لوله بازکنی بلوار اندرزگو با پمپ تراکم هوا گروه فنی درستکار

لوله بازکنی بلوار اندرزگو با پمپ تراکم هوا

استفاده از دستگاه کمپرس هوا یکی از روش‌های لوله بازکنی اندرزگو است، که بیشتر زمانی استفاده می‌شود. که میزان و شدت گرفتگی بسیار زیاد است، و لوله دارای مسیر پیچ در پیچ باشد.که البته به دلیل روش خاص و میزان آلودگی بالای این دستگاه در موارد خیلی خاص، که فنرزن قادر به رفع آن نیست مورد استفاده قرار می‌گیرد. پمپ تراکم هوا برای بازگشایی توالت فرنگی و لوله‌های ایرانی، آشپزخانه و سرویس بهداشتی استفاده می‌شود. اما همانطور که گفتیم به دلیل این که سیستم تراکم هوا با فشار بالای هوا کار می‌کند، صدای بسیار بد و ناهنجاری ایجاد کرده و به دلیل پرتاب مواد آلوده به بیرون می‌تواند سبب آلودگی شدید در محیط گردد. به همین خاطر این دستگاه در بین کارشناسان زیاد مورد استقبال واقع نشده است.

 

لوله بازکنی با فنرزن برقی بلوار اندرزگو تضمینی گروه فنی درستکار

لوله بازکنی با فنرزن برقی بلوار اندرزگو تضمینی

فنرزن برقی یکی دیگر از ابزارهای لوله بازکنی اندرزگو است، که جهت رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب کاربرد دارد. این سیستم یکی از موثرترین روش‌ها در بین تجهیزات لوله بازکنی بلوار اندرزگو است. که مجهز به فنرهای مختلف با سایز بین 3 تا 10 متر می‌باشد که با روش چرخشی در لوله به سرعت و با قدرت بالا در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کرده و مسیر را بازگشایی می‌کند. این دستگاه به دلیل سرعت و قدرت بالا بسیار مورد توجه کارشناسان و مراکز معتبر لوله بازکنی اندرزگو قرار گرفته است. و برای اکثر گرفتگی‌ها با هر شدت و نوعی کاربرد دارد، البته باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که کار با لوله بازکن فنری چندان ساده نیست و کاری کاملا تخصصی است. لوله بازکن فنری می‌تواند هر مانعی را بدون آسیب‌زدن به سیستم لوله‌کشی فاضلاب از سر راه خود بردارد.

شماره تماس پشتیبانی گروه فنی درستکار:09129678099
شماره لوله بازکن در بلوار اندرزگو:09107567040
لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟خیر بدون کثیف کاری مشکل هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب رفع می شود.
مدت زمان حضور لوله بازکن در اندرزگو چقدر است؟پس از تماس شما کمتر از 20 دقیقه ارسال می شود.

راههای پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب اندرزگو

زانویی‌های نامناسب در لوله فاضلاب منبع اصلی هرگونه گرفتگی است. استفاده از درپوش‌های مناسب برروی لوله‌های فاضلاب مانند لوله سینک، کفشور آشپزخانه، پارکینگ، پشت بام، بالکن و …. می‌تواند تا حد زیادی از ورود هرگونه مواد زائد و گردو غبار و خس و خاشک به درون آنها جلوگیری کند، که یکی از مهمترین اقداماتی است، که می توانید برای جلوگیری از گرفتگی لوله انجام دهید.

در صورت رعایت نکات بهداشتی در حین شستشوی ظروف چرب قبل از اقدام شستن چربی و مواد زائد غذا را با یک دستمال پاک کرده و بعد در ماشین ظرفشویی و سینک قرار دهید. و یا در زمان شستشوی لباس‌ها حتما جیب‌ها و دکمه و زیپ را مورد بررسی قرار دهید، تا در صورت شل بودن و آن‌ها را جدا کرده و یا با خارج کردن محتویات جیب در حین شستشو از وارد شدن آنها به درون لوله فاضلاب پیشگیری شود. با رعایت این نکات شما هرگز نیازمند خدمات لوله بازکنی اندرزگو نخواهید بود و هزینه بازکردن لوله به شما تحمیل نمی‌شود.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب بلوار اندرزگو

بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب با علائم زیادی مشخص می‌شود، اولین نشانه بوی بد فاضلاب است. در صورتی که بعد از ریختن آب در سینک بوی نامطبوع فاضلاب بلند شد، یکی از نشانه‌های گرفتگی است.
علائم مختلف گرفتگی لوله فاضلاب شامل این موارد است:

 1. کند تخلیه شدن آب موجود در سینک و کف کردن آن
 2. بالا آمدن آب از کفشور آشپزخانه و کف کردن آن
 3. بالازدگی آب از لوله‌های تخلیه ماشین لباسشویی و ظرفشویی
 4. بالا آمدن فضولات و آب از توالت‌های فرنگی و ایرانی
 5. بالازدگی آب از کف حمام به همراه آلودگی
 6. وجود موجودات موذی مانند سوسک در اطراف لوله فاضلاب
 7. بوی بسیار نامطبوع از فاضلاب‌های منزل

 

انواع خدمات فنرزنی بلوار اندرزگو شبانه روزی بافاکتور گروه فنی درستکار

انواع خدمات فنرزنی بلوار اندرزگو شبانه روزی بافاکتور

گروه فنی درستکار با تیمی از متخصصین مجرب، در حوزه لوله بازکنی اندرزگو آماده ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی بلوار اندرزگو به صورت شبانه‌روزی به همراه ارائه فاکتور می‌باشد که شامل این موارد است:

 1. فنرزدن و لوله بازکنی انواع لوله‌های فاضلاب به صورت شبانه‌روزی
 2. رفع گرفتگی و فنرزدن گرفتگی‌های سخت با مصالح مانند سیمانی بدون تخریب
 3. فنرزنی لوله‌ پشت بام ، آشپزخانه ناودان، توالت، سرویس بهداشتی، حمام، بالکن، حیاط، پارکینگ
 4. خارج کردن اجسام از توالت‌های فرنگی و ایرانی مانند خارج کردن طلا، گوشی و…..
 5. فنرزدن گرفتگی لوله‌های اصلی و رایز و اگو شهری بلوار اندرزگو

 

خدمات فنرزنی لوله های فاضلاب بلوار اندرزگو فوری

در صورت بروز گرفتگی در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه، توالت، حمام، پارکینگ و …. بهترین و سریع‌ترین روش فنرزنی یا به قولی سیم‌زنی لوله‌های فاضلاب است. زیرا بروز این مشکل می‌تواند باعث بروز اختلال در زندگی ساکنین شود، و به سرعت باید اقدام به رفع آن شود. در بین تمام روش‌ها مناسب‌ترین روش فنرزدن است. این دستگاه به دلیل قدرت و سرعت بالا در کمترین زمان ممکن انواع گرفتگی‌ها را باز می‌کند، و به دلیل حرکت دورانی تمام رسوبات موجود در دیواره لوله‌ها را نیز لایروبی کرده و مسیر را کاملا باز و آری از هرگونه آلودگی تحویل می‌دهد. در صورت بروز نسداد در هر محلی از ساختمان با یک تماس از خدمات فنرزنی باکیفیت بالا توسط متخصصین ما در گروه فنی درستکار برخوردار گردید.

هزینه لوله بازکنی در بلوار اندرزگو چقدر است؟

تعیین هزینه رفع گرفتگی لوله در بلوار اندرزگو مانند سایر نقاط تهران محاسبه می‌شود. که باید به این نکته مهم اشاره کنیم، که تعیین این نرخ بستگی به عوامل مهمی دارد. که تقریبا در تمام مناطق مشترک است، و بعد از بررسی دقیق کارشناسان محاسبه و به شما عزیزان در منطقه اعلام می‌گردد.
این موارد تاثیرگذار شامل این موارد است:

 1. نوع گرفتگی و میزان گرفتگی لوله
 2. عمق لوله فاضلاب و متراژ و نوع فنر استفاده شده
 3. مدت زمان کار بروی لوله برای بازشدن
 4. نوع و روش بکار گرفته شده جهت بازگشایی
 5. محل قرارگیری چاه فاضلاب
 6. افتادن اشیاء و یا ورود مصالح

تعیین قیمت خدمات با هر کدام از روش‌های لوله بازکنی اندرزگو متفاوت است.

 

لوله بازکنی و فنرزنی راه آب حمام بلوار اندرزگو گروه فنی درستکار

لوله بازکنی و فنرزنی راه آب حمام بلوار اندرزگو

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های ساختمان‌های مسکونی سیستم فاضلاب آن است، بخصوص حمام که تقریبا به صورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. که در هر بار دوش گرفتن و شستشو آب آلوده وارد لوله فاضلاب شده و به سمت لوله‌های رایز و اگوی شهری منحرف می‌شود، به دلیل این کاربرد مهم گرفتگی هرکدام از لوله‌های فاضلاب قطعا برای ما مشکل ساز است. بروز انسداد در این محل می‌تواند به دلایل مختلفی از سقوط اجسام تا ورود مو و چربی صابون و تولید رسوب در دیواره آن باشد. در صورت بروز این مشکل شما عزیزان ساکن در منطقه اندرزگو با یک تماس با گروه فنی درستکار می‌توانید، درخواست اعزام نیرو جهت فنرزنی لوله فاضلاب حمام را از پشتیبانی ما داشته باشید. تا با به همراه داشتن ابزار مناسبی مانند فنرزن برقی اقدام به رفع مشکل نمایند، فنرزن برقی قادر به برطرف کردن هرنوع گرفتگی مخصوصا انسداد با مو می‌باشد، که با پیچیدن مو به دور فنر در حالت چرخشی به سرعت مسیر بازگشایی می‌گردد.

 

فنرزدن فاضلاب آشپزخانه بلوار اندرزگو فوری گروه فنی درستکار

فنرزدن فاضلاب آشپزخانه بلوار اندرزگو فوری

موارد مختلفی مانند چربی، اضافات مواد غذایی، مو و…. می‌تواند باعث گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه شود، و مانع از خروج آب موجود در سینک و یا کف آشپزخانه گردد. ورود مداوم مواد چرب و زائد در لوله‌ها تولید رسوبات سختی می‌کند، که به مرور زمان و استفاده مکرر سبب انسداد کامل لوله می‌شود. در صورت بروز این اتفاق شما عزیزان با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد، و نیاز به فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در هر ساعتی از شبانه روز الزامی است. گروه فنی درستکار با تیمی از متخصصین مستقر در منطقه بلوار اندرزگو بعد از تماس شما فوری در کنار شما خواهند بود، با استفاده از فنرزن برقی مشکل را کمترین زمان ممکن برطرف خواهند کرد.

 

فنرزدن لوله توالت شبانه روزی اندرزگو گروه فنی درستکار

فنرزدن لوله توالت شبانه روزی اندرزگو

گرفتگی لوله به دلیل گیرکردن مواد زائد و فضولات مهمترین علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب در توالت‌های فرنگی و ایرانی است. اما یکی دیگر از دلایل مسدود شدن فاضلاب توالت‌ها رسوبات دیواره‌های داخلی است. که با گذشت زمان و استفاده ما، رسوب بسیار سفتی در لوله تشکیل می‌شود، که قطر لوله را کاهش می‌دهد. و جایی برای خروج آب و مواد زائد نمی‌ماند، این مشکل در لوله‌های قدیمی بیشتر بروزمی‌کند. باید به شما عزیزان ساکن در این منطقه بگوییم، که در صورت بروز این موارد به هیچ وجه نگران نباشید. زیرا پرسنل فعال و باتجربه گروه فنی درستکار مستقر در این منطقه در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی به شما عزیزان هستند. فقط کافیست تا شما با پشتیبانی ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید، تا در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و اقدام به عمل نمایند.

خارج کردن اشیاء از درون فاضلاب اندرزگو 24 ساعته

بیرون آوردن اشیاء مختلف اعم از طلا، موبایل و … بدون آسیب رساندن به آنها تسط متخصصین مجرب ما در گروه فنی درستکار با دستگاه‌های مناسب انجام می‌شود. خدمات خارج کردن اجسام با بهترین کیفیت به صورت 24 ساعته و فوری بعد از تماس شما و اعلام نیاز به اعزام نیرو صورت می‌پذیرد. در صورت بروز این مشکل به این نکته مهم توجه داشته باشید، که هرگز بعد از سقوط اجسام به درون چاه و لوله آن را دستکاری نکنید، و از ریختن آب به درون چاه جدا خودداری فرمایید. بهترین راه تماس با نیروهای متخصص در این حوزه است، در مواردی که افراد خود اقدام به خارج کردن اجسام کرده‌اند، سبب هل دادن جسم به عمق بیشتر شده‌اند و کار کارشناسان را سخت‌تر کرده‌اند. علاوه بر این که در برخی موارد دست آنها در لوله گیر کرده و آنها را با مشکلات جدی‌تری روبرو کرده است. ما در این مجموعه فنی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی اندرزگو به صورت 24 ساعته به شما ساکنین محترم بلوار اندرزگو هستیم. در صورت بروز مشکل و افتادن اشیاء ارزشمند در هر ساعت از شبانه‌روز 24 ساعت و 7 روز هفته با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

محدوده خدمت رسانی لوله بازکنی بلوار اندرزگو گروه فنی درستکار

 

لوله بازکنی بلوار کاوه اندرزگولوله بازکنی خیابان فرمانیه
لوله بازکنی بلوار صبا اندرزگولوله بازکنی خیابان سالاری اندرزگو
لوله بازکنی بلوار قیطریهلوله بازکنی خیابان عبداللهی اندرزگو
لوله بازکنی خیابان برادان سلیمانی اندرزگولوله بازکنی خیابان عبداللهی جنوبی اندرزگو
لوله بازکنی خیابان سلیمی اندرزگولوله بازکنی قیطریه
لوله بازکنی خیابان ولیعصرلوله بازکنی خیابان مهر محمدی اندرزگو
لوله بازکنی خیابان حبیب چیذری اندرزگولوله بازکنی خیابان مفتخر اندرزگو
لوله بازکنی خیابان علوی اندرزگولوله بازکنی خیابان احمدی اندرزگو
لوله بازکنی صالحی اندرزگولوله بازکنی خیابان وطن پور اندرزگو
لوله بازکنی کامرانیه شمالی لوله بازکنی اشکستان پور اندرزگو
امتیاز دهید
[کل: 7 میانگین: 5]
2 پاسخ
 1. سعید محمدی
  سعید محمدی گفته:

  سلام و درود تشکر ویژه میکنم از گروه فنی درستکار بابت خدمات بسیار خوب لوله بازکنی اندرزگو نیرویی که ارسال کردید واقعا سریع تشریف آوردن👏👏👏

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *