گروه فنی درستکار

گروه فنی درستکار با تیمی از متخصصین با تجربه طولانی در حوزه لوله بازکنی زنجان و تخلیه چاه استان زنجان ، در کلیه مناطق و محله‌های این شهر آماده ارائه خدمات می‌باشد. رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در مکان‌های مختلف از جمله حمام، آشپزخانه، توالت و …. و همچنین تخلیه چاه فاضلاب منازل و مراکز تجاری، اداری و صنعتی توسط کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. کلیه خدمات ارائه شده بوسیله این گروه فنی در شهر زنجان با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز در تمام طول شبانه‌روز و ایام تعطیل انجام می‌گیرد.

شماره تماس لوله بازکنی زنجان: 09129678099
لوله بازکنی شهر زنجان شبانه روزی می باشد؟ بله 24 ساعته بدون تعطیلی 7 روز هفته
قیمت لوله بازکنی زنجان چقدر است؟ لوله بازکنی زنجان با نرخ نامه دولتی انجام می شود

در صورت مواجه شدن با مشکل انسداد فاضلاب ساختمانهای اداری و مسکونی در تمامی مناطق زنجان کافیست با ما تماس بگیرید. و درخواست اعزام نیرو را به همکاران ما در پشتیبانی اعلام نمایید، تا در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر شده و اقدام به مشکل نمایند.

مدیریت این گروه فنی جهت رفاه حال شما عزیزان ساکن در شهر و حومه زنجان خدمات بدون تعطیلی و شبانه‌روزی را با کادری مجرب فراهم آورده است، تا در هر زمانی که شما عزیزان و شهروندان عزیز با مشکل روبرو شدید به سرعت به این خدمات دسترسی داشته باشید. کارشناسان این گروه فنی تمامی خدمات را با رعایت اصول بهداشتی و گارانتی خدمات و حداقل آلودگی انجام خواهند داد، و در انتهای کار محل مورد نظر را به طور کامل تمیز کرده و به مشتری تحویل می‌دهند.

لوله بازکنی و فنرزنی 100% تضمینی شهر زنجان

گروه فنی درستکار در سرتاسر شهر زنجان و حومه آماده ارائه خدمات لوله بازکنی زنجان و فنرزنی لوله فاضلاب با تضمین 100% صدرصدی می‌باشد. متخصصین ما کلیه خدمات مورد نیاز شما عزیزان را با قیمتی مناسب و با سرعت بالا توسط فنرزن برقی بدون آسیب به سیستم لوله‌کشی در محل‌های مختلف مانند فنرزنی لوله توالت ایرانی ، فنرزنی لوله کفشور حمام، فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه ، فنرزنی لوله کفشور بالکن، فنرزنی لوله پشت بام ، فنرزنی لوله کفشور پارکینگ و …. کاملا تمیز و با رعایت نکات بهداشتی و ضد عفونی کامل محل انجام خواهند داد.

این خدمات با استفاده از ابزار آلات مخصوص و مناسب با نوع مشکل پیش آمده صورت خواهد گرفت، فنرزن برقی که یکی از دستگاه‌های قوی و پرسرعت در بین تجهیزات لوله بازکنی زنجان است. جهت رفع انواع گرفتگی لوله در هر محلی با هر شدتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، این سیستم به دلیل حرکت دورانی در لوله فاضلاب می‌تواند سبب لایروبی کامل لوله از رسوبات چسبنده در دیوراه لوله‌ها شود.

متخصصین ما با بیش از 15 سال سابقه کاری و توانایی بکارگیری انواع تجهیزات لوله بازکنی زنجان در خدمت شما شهروندان هستند، و آماده خدمت‌رسانی در تمام مناطق زنجان در کمتر از 20 دقیقه می‌باشند، شما عزیزان در هر کجای شهر زنجان که ساکن هستید در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید. باید به این نکته مهم اشاره داشته باشیم که در زمان فنرزنی توالت‌های فرنگی جهت جلوگیری از آسیب به سرامیک آن از پوشش مناسب بر روی فنر استفاده می‌شود.

 

لوله بازکنی با استفاده از تجهیزات مدرن 24ساعته زنجان گروه فنی درستکار

لوله بازکنی با استفاده از تجهیزات مدرن 24ساعته زنجان

گروه فنی درستکار با استفاده از دستگاه‌های قدرتمند و پیشرفته بدون کندن محل و کمترین آلودگی آماده ارائه خدمات به شما شهروندان عزیز در زنجان می‌باشد. کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما با فنرهای ضدعفونی شده مجزا جهت محل‌های مختلف مانند لوله بازکنی زنجان فاضلاب سرویس بهداشتی و آشپزخانه، پارکینگ، توالت فرنگی و ایرانی و غیره صورت می‌پذیرد.

ما با کادری مجرب در این حوزه آماده رفع هرگونه گرفتگی سخت و سیمانی با استفاده از تجهیزات مخصوص و فنرهای فولادی هستیم. خدمات مورد نیاز شما جهت فنرزنی با سر مته الماس و انواع فنر از 5 متر تا 30 متر و فنرهای کوچک برای لوله‌های باریک و با پمپ تراکم هوا به صورت 24 ساعته در تمام نقاط زنجان صورت خواهد گرفت. رفع گرفتگی انواع لوله‌های فاضلاب در کمتر از 20 دقیقه بعد از تماس شما عزیزان با همکاران ما در پشتیبانی صورت خواهد گرفت.

 

خدمات لوله بازکنی زنجان + پشتیبانی چند ماهه گروه فنی درستکار

خدمات لوله بازکنی زنجان + پشتیبانی چند ماهه

متخصصین ما در گروه فنی درستکار کلیه خدمات ارائه شده به شما عزیزان را با پشتیبانی چندماهه جهت رفاه حال شما عزیزان و زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی زنجان انجام می‌دهند. تیم کارشناسان ما در سراسر استان زنجان با استفاده ازابزارآلات روز به صورت شبانه‌روزی و 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات رسمی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و شهروندان محترم شهر زنجان می‌باشد. این گروه فنی دارای شعباتی در غرب و شرق زنجان می‌باشد، که تمامی خدمات ارائه شده در این حوزه با قیمت مناسب و با کیفیت بالا انجام می‌پذیرد.

 

انواع خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شهر زنجان شبانه روزی گروه فنی درستکار

انواع خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شهر زنجان شبانه روزی

متخصصین ما در حوزه خدمات لوله بازکنی زنجان و تخلیه چاه در شهر زنجان به شرح زیر می‌باشد:

 1. خارج کردن اشیاء از چاه فاضلاب
 2. رفع گرفتگی و فنرزنی توالت فرنگی و ایرانی زنجان و حومه
 3. برطرف کردن گرفتگی راه آب حمام و پارکینگ زنجان
 4. رفع گرفتگی و فنرزدن لوله آشپزخانه، تراس، حیاط، حیاط خلوت
 5. تخلیه کامل چاه در سریع ترین زمان ممکن در کل شهر زنجان
 6. رفع انسداد انواع چاه فاضلاب در شهر زنجان وحومه
 7. رفع گرفتگی انواع لوله‌های سیمانی سخت، بتن، پلیکا
 8. رایزرهای اصلی و فرعی و اگوی شهری
 9. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

تخلیه چاه فاضلاب زنجان و حومه فوری با ارائه فاکتور گروه فنی درستکار

تخلیه چاه فاضلاب زنجان و حومه فوری با ارائه فاکتور

در صورت علائم پر شدن چاه فاضلاب در تمامی مناطق و محله‌های شهر زنجان می‌توانید با گروه فنی درستکار لوله تماس حاصل فرمایید.

خدمات ارائه شده در حوزه تخلیه چاه توسط کارشناسان ما در شهر زنجان شامل این موارد است:

 1. تخلیه چاه با پمپ دستگاه مکنده در استان زنجان
 2. تخلیه چاه تعطیلات رسمی شهر زنجان و حومه
 3. تخلیه چاه با تانکرهای بزرگ و کوچک
 4. تخلیه چاه شبانه روزی در تمام نقاط زنجان

در صورت نیاز قبل از انجام خدمات، همکاران ما هزینه خدمات را در زمان تماس به مشتریان اعلام می‌کنند، و پس از درخواست اعزام نیرو و ارائه خدمات هماهنگی‌های لازم انجام شده و متخصصین شروع به کار خواهند کرد.

لوله بازکنی و فنرزنی 100% تضمینی شهر زنجان گروه فنی درستکار

فنرزنی توالت شهر زنجان سریع در تعطیلات رسمی

گروه فنی درستکار در طول سال و ایام تعطیلات رسمی با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده ارائه خدمات به شما شهروندان عزیز زنجانی می‌باشد. علل مهم در گرفتگی چاه توالت افتادن اجسام مختلف مانند ساعت، سوییچ، زیورآلات و طلا، نواربهداشتی و ….. است، یکی دیگر از موارد مهمی در انسداد لوله فاضلاب توالت‌های فرنگی و سنتی مشکل در قطر لوله سیفون توالت‌ها است.

در برخی موارد که اشیاء ارزشمندی به درون چاه فاضلاب سقوط کرده است، باید به سرعت از درون لوله خارج شود. رفع هرکدام از این موارد با توجه به شدت گرفتگی نیاز به تجهیزات مناسب و بررسی دقیق از طرف کارشناسان این حوزه دارد، در صورت نیاز به این خدمات می‌توانید با همکاران ما در پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

در برخی موارد گرفتگی توالت‌ها پس از بازسازی، دچار گرفتگی می‌شود، زیرا ممکن است مقداری شن و ماسه را در فاضلاب بریزد و منجر به مسدود شدن آن شود. که در صورتی که مدت زیادی از ورود این مواد به درون لوله نگذشته باشد، به سرعت توسط واتر جت که یکی از دستگاه‌های پرقدرت است، و با فشار شدید آب فعال می‌گردد به سرعت رفع خواهد شد.

 

هزینه لوله بازکنی با تخفیف شهر زنجان و حومه گروه فنی درستکار

هزینه لوله بازکنی با تخفیف شهر زنجان و حومه

هزینه کلیه خدمات لوله بازکنی در سرتاسر شهر و حومه زنجان با تخفیف برای مشتریان انجام می‌گیرد. باید به این نکته مهم توجه داشته باشید، که تعیین قیمت خدمات لوله بازکنی زنجان به موارد مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

موارد تاثیر گذار در قیمت لوله بازکنی زنجان:

 

محل قرار گیری چاه فاضلاب در ساختمان
گرفتگی براثر وجود لجن و رسوبات سفت و شدید
روش بکارگرفته شده جهت برطرف کردن انسداد
شدت و سختی انسداد در لوله فاضلاب
نوع و علت گرفتگی لوله فاضلاب
طول زمان انجام کار توسط تکنسین
سایز و طول فنر بکار رفته جهت رفع انسداد
گرفتگی به علت وجود مصالح ساختمانی در چاه فاضلاب
تعداد لوله‌های فاضلاب مسدودشده در ساختمان
تعداد فنرزنی جهت رفع گرفتگی

متخصصین ما بعد از بررسی موارد ذکر شده در بالا هزینه خدمات را محاسبه و به شما اعلام می‌کنند، و در صورت رضایت شما اقدام به رفع مشکل خواهند کرد. متخصصین ما در پشتیبانی این گروه در هر ساعتی از شبانه‌روز و به صورت تمام وقت آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.گرفتگی لوله‌ها علاوه بر ایجاد بوی بد و نامطبوع می‌تواند محل تجمع انواع موجودات موذی مانند سوسک‌ها باشد.

 

بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از درون چاه فاضلاب فوری شبانه روزی گروه فنی درستکار

بیرون آوردن اشیاء ارزشمند از درون چاه فاضلاب فوری شبانه روزی

شاید در برخی موارد در حین استفاده از سرویس بهداشتی ممکن است، محتویات جیب و یا وسایل همراه شما مانند موبایل و سوییچ و اشیاء ارزشمندی مانند طلا و جواهر به درون چاه فاضلاب سقوط کند. و نیاز باشد که به سرعت خارج شود در صورت بروز این اتفاق در هر ساعت از شبانه‌روز و روزهای تعطیل می‌توانید با گروه فنی درستکار در شهر زنجان تماس حاصل فرمایید.

در خواست اعزام نیرو به همراه تجهیزات را داشته باشید، نکته مهمی که حتما باید مورد توجه قرار دهید این است که در صورت افتادن اجسام از ریختن آب به درون لوله خودداری کنید. و در صورت نابلدی هرگز اقدام به خارج کردن آن با دست یا روش‌های خانگی نکنید، زیرا ممکن است که باعث از دسترس خارج شدن و افتادن آن به عمق بیشتر بشود. متخصصین ما بعد از تماس شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه‌روز به سرعت و به همراه تجهیزات لازم جهت بیرون آوردن اجسام در کنار شما عزیزان و شهروندان عزیز ساکن در شهر و حومه زنجان خواهند بود.

 

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی زنجان و حومه گروه فنی درستکار

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی زنجان و حومه

در برخی موارد ریختن مصالح ساختمانی در لوله‌های فاضلاب میت‌واند سبب گرفتگی در آن میشود. که معمولا در زمان باسازی و ساختمان و یا ساختمانهایی که به تازگی ساخته شده است بروز می‌کند، و می‌تواند باعث بروز مشکل در زندگی روزمره اهالی آن گردد.

در صورت بروز این مشکل از خدمات متخصصین ما در هر ساعت و زمانی برخوردار گردید، رفع این نوع گرفتگی براساس شدت و نوع آن بوسیله تجهیزات مدرن و مختلفی انجام می‌شود. در صورتی که مدت زمان زیادی از ورود این مواد به درون لوله گذشته باشد بوسیله فنرزن برقی و یا دستگاه کمپرسور تراکم هوا اقدام به رفع آن می‌شود. اما در برخی موارد به دلیل شدت گرفتگی و گذر زمان مجبور به کندن محل و تعویض لوله هستیم، کارشناسان ما در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در هر منطقه و محله‌ای در شهر زنجان خواهند بود.

برطرف کردن گرفتگی راه آب پشت بام و پارکینگ زنجان

پارکینگ در ساختمان‌ها از محل‌های پرتردد است، که به دلیل رفت و آمد خودروها و ورود انواع مواد زائد در راه آب آن ممکن است دچار انسداد شود. و بالا زدن آب در این محل اهالی ساختمان را با مشکلات جدی روبرو کند، در صورت بروز این اتفاق بلافاصله با گروه فنی درستکار تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو به محل را داشته باشید. تا متخصصین ما بعد از بررسی علت و شدت مشکل به سرعت اقدام به رفع آن نمایند.

راه آب و ناودان پشت بام که به منظور تخلیه آبهایی که بر اثر بارش باران در این محل جمع می‌شود تعبیه شده است. در صورت هر گونه مشکلی در این محل خروج آب با مشکل روبرو می‌شود و می‌تواند به سقف و دیوارهای ساختمان خسارت وارد کند.

علت اصلی بروز این اتفاق در این محل ورود گردوخاک و شن ماسه، یا ورود شاخ و برگ درختان یا ورود پوشال کولر، و ورود قیر در زمان ایزوگام پشت بام یا آب شدن قیر براثر تابش آفتاب و گرمای شدید که سبب آب شدن و روان شدن آن به درون راه آب و ناودان می‌شود است. در صورت بروز هر کدام از ان موارد و انسداد کامل در این محل از گروه فنی درستکار درخواست اعزام نیرو داشته باشید.

متخصصین ما حتی در زمان بارش شدید باران هم جهت رفع مشکلات پیش آمده در کنار شما عزیزان ساکن در شهر زنجان و حومه آن خواهند بود. شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه‌روز و ایام تعطیل می‌توانید از خدمات مورد نیاز خود توسط کارشناسان ما برخوردار گردید. رفع هر کدام از این موارد نیاز به دستگاه و روش خاص خود دارد، که معمولا بهترین و مناسب‌ترین وسیله جهت رفع تمامی این موارد استفاده از فنرزن برقی است. زیرا قدرت و سرعت بالا و همچنین قدرت رسوب‌زدایی این دستگاه می‌تواند هر نوع گرفتگی با هر شدتی را برطرف نماید.

6 پاسخ
 1. رسول
  رسول گفته:

  سلام و درود سپاس فراوان از نمایندگی لوله بازکنی زنجان گروه فنی لوله بازکنی درستکار👏👏👏

  پاسخ
 2. ایرج محمدی
  ایرج محمدی گفته:

  سلام و درود خدمت مجموعه لوله بازکنی درستکار مشکل گرفتگی لوله فاضلاب حمام داشتیم محدوده گلشهر که تو گوگل لوله بازکنی زنجان و سرچ کردم رضایت کامل دارم از اینکه شما رو انتخاب کردم، کادری خوش قول و ماهر 👏👏👏

  پاسخ
 3. امیر رسولی
  امیر رسولی گفته:

  سپاس فراوان از نمایندگی لوله بازکنی زنجان گروه فنی لوله بازکنی درستکار بابت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب سرویس ایرانی، همکارتون خیلی خوش اخلاق و کاربلد بودن🙏👌

  پاسخ
 4. امید محمدی
  امید محمدی گفته:

  تشکر از نمایندگی لوله بازکنی زنجان گروه فنی لوله بازکنی درستکار رضایت کامل دارم از خدماتتون🙏👏

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *